Úrslit
SuSvim Open Apríl 2021
Stað: Páls Høll Fyrireikari SuSvim
Hylur: 50m Stevnudagur: apr 10, 2021 til apr 11, 2021
Kapping 1, 1500m Frí Kvinnur - Final
FAR 17:25.28 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Broenshoej (DEN) 13.04.2016
FAR.JR 17:25.28 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Broenshoej (DEN) 13.04.2016
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
- Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag DNS
- Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 10.04.2021 09:13:34
Kapping 2, 800m Frí Menn - Final
FAR 7:45.55 Pal Joensen 1990 Shanghai (CHN) 26.07.2011
FAR.JR 8:13.75 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Canet-En-Roussillon (FRA) 12.06.2014
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir 502 9:28.73
50m: 32.48
100m: 1:08.08
(35.60)
150m: 1:44.77
(36.69)
200m: 2:20.62
(35.85)
250m: 2:57.14
(36.52)
300m: 3:33.50
(36.36)
350m: 4:09.88
(36.38)
400m: 4:45.85
(35.97)
450m: 5:22.46
(36.61)
500m: 5:58.40
(35.94)
550m: 6:34.32
(35.92)
600m: 7:09.80
(35.48)
650m: 7:45.63
(35.83)
700m: 8:20.82
(35.19)
750m: 8:55.33
(34.51)
800m: 9:28.73
(33.40)
2 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag 441 9:53.64 +24.91
50m: 32.68
100m: 1:08.85
(36.17)
150m: 1:46.17
(37.32)
200m: 2:23.51
(37.34)
250m: 3:00.99
(37.48)
300m: 3:38.33
(37.34)
350m: 4:15.77
(37.44)
400m: 4:53.61
(37.84)
450m: 5:32.09
(38.48)
500m: 6:09.53
(37.44)
550m: 6:47.49
(37.96)
600m: 7:25.08
(37.59)
650m: 8:02.63
(37.55)
700m: 8:40.79
(38.16)
750m: 9:17.29
(36.50)
800m: 9:53.64
(36.35)
3 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag 400 10:13.62 +44.89
50m: 32.66
100m: 1:08.47
(35.81)
150m: 1:45.33
(36.86)
200m: 2:22.64
(37.31)
250m: 3:00.75
(38.11)
300m: 3:39.02
(38.27)
350m: 4:17.73
(38.71)
400m: 4:57.37
(39.64)
450m: 5:37.07
(39.70)
500m: 6:16.55
(39.48)
550m: 6:56.55
(40.00)
600m: 7:36.23
(39.68)
650m: 8:15.86
(39.63)
700m: 8:55.21
(39.35)
750m: 9:34.86
(39.65)
800m: 10:13.62
(38.76)
4 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 365 10:32.21 +1:03.48
50m: 35.11
100m: 1:14.54
(39.43)
150m: 1:54.53
(39.99)
200m: 2:34.38
(39.85)
250m: 3:14.81
(40.43)
300m: 3:55.62
(40.81)
350m: 4:36.12
(40.50)
400m: 5:16.62
(40.50)
450m: 5:57.29
(40.67)
500m: 6:37.54
(40.25)
550m: 7:17.43
(39.89)
600m: 7:57.65
(40.22)
650m: 8:37.99
(40.34)
700m: 9:17.90
(39.91)
750m: 9:56.23
(38.33)
800m: 10:32.21
(35.98)
Kapping almenn: 10.04.2021 09:35:04
Kapping 3, 200m Rygg Kvinnur - Final
FAR 2:14.01 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Broenshoej (DEN) 05.04.2017
FAR.JR 2:14.01 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Broenshoej (DEN) 05.04.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag 637 2:23.33
50m: 33.02
100m: 1:09.02
(36.00)
150m: 1:46.56
(37.54)
200m: 2:23.33
(36.77)
2 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag 556 2:29.93 +6.60
50m: 34.37
100m: 1:12.19
(37.82)
150m: 1:51.43
(39.24)
200m: 2:29.93
(38.50)
3 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag 524 2:32.95 +9.62
50m: 36.08
100m: 1:14.81
(38.73)
150m: 1:54.30
(39.49)
200m: 2:32.95
(38.65)
4 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 476 2:37.98 +14.65
50m: 37.06
100m: 1:17.50
(40.44)
150m: 1:58.36
(40.86)
200m: 2:37.98
(39.62)
5 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag 377 2:50.72 +27.39
50m: 40.40
100m: 1:24.20
(43.80)
150m: 2:09.20
(45.00)
200m: 2:50.72
(41.52)
6 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 345 2:55.75 +32.42
50m: 41.88
100m: 1:26.61
(44.73)
150m: 2:12.56
(45.95)
200m: 2:55.75
(43.19)
7 Bjarta Í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag 328 2:58.76 +35.43
50m: 41.58
100m: 1:26.61
(45.03)
200m: 2:58.76
(2:58.76)
8 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag 223 3:23.40 +1:00.07
50m: 48.04
100m: 1:40.25
(52.21)
150m: 2:33.63
(53.38)
200m: 3:23.40
(49.77)
9 Halla Háfoss 2009 Havnar Svimjifelag 211 3:27.08 +1:03.75
50m: 49.53
100m: 1:42.70
(53.17)
150m: 2:35.77
(53.07)
200m: 3:27.08
(51.31)
10 Tórunn Højgaard Weihe 2009 Havnar Svimjifelag 202 3:30.10 +1:06.77
50m: 49.49
100m: 1:43.77
(54.28)
200m: 3:30.10
(3:30.10)
Kapping almenn: 10.04.2021 09:43:59
Kapping 4, 200m Rygg Menn - Final
FAR 2:04.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 06.07.2012
FAR.JR 2:04.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 06.07.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag 406 2:31.07
50m: 35.66
100m: 1:15.93
(40.27)
150m: 1:53.28
(37.35)
200m: 2:31.07
(37.79)
2 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag 378 2:34.74 +3.67
50m: 36.03
100m: 1:16.59
(40.56)
150m: 1:56.07
(39.48)
200m: 2:34.74
(38.67)
3 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot 339 2:40.51 +9.44
50m: 37.19
100m: 1:18.33
(41.14)
150m: 2:00.35
(42.02)
200m: 2:40.51
(40.16)
4 Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag 259 2:55.54 +24.47
50m: 41.45
100m: 1:27.36
(45.91)
150m: 2:12.53
(45.17)
200m: 2:55.54
(43.01)
5 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag 257 2:55.99 +24.92
50m: 41.22
100m: 1:26.43
(45.21)
150m: 2:13.12
(46.69)
200m: 2:55.99
(42.87)
- Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir DSQ Svam á búkinum
- Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag DSQ Ikki varandi rørsla i vendi
Kapping almenn: 10.04.2021 09:52:47
Kapping 5, 100m Firvald Kvinnur - Final
FAR 1:04.58 Poula Mohr 1995 Barcelona (ESP) 28.07.2013
FAR.JR 1:04.75 Sára R. Nysted 2001 Vagur (FAR) 11.03.2016
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 477 1:10.96
50m: 32.53
100m: 1:10.96
(38.43)
2 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir 468 1:11.45 +0.49
50m: 32.58
100m: 1:11.45
(38.87)
3 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 414 1:14.39 +3.43
50m: 35.01
100m: 1:14.39
(39.38)
4 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 391 1:15.87 +4.91
50m: 36.47
100m: 1:15.87
(39.40)
5 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir 349 1:18.79 +7.83
50m: 38.00
100m: 1:18.79
(40.79)
6 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 292 1:23.55 +12.59
50m: 38.26
100m: 1:23.55
(45.29)
7 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 229 1:30.67 +19.71
50m: 39.13
100m: 1:30.67
(51.54)
8 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag 191 1:36.17 +25.21
50m: 42.60
100m: 1:36.17
(53.57)
9 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag 165 1:41.13 +30.17
50m: 44.15
100m: 1:41.13
(56.98)
Kapping almenn: 10.04.2021 09:59:04
Kapping 6, 100m Firvald Menn - Final
FAR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
FAR.JR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag 520 1:01.54
50m: 28.54
100m: 1:01.54
(33.00)
2 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag 384 1:08.05 +6.51
50m: 31.09
100m: 1:08.05
(36.96)
3 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag 335 1:11.21 +9.67
50m: 32.75
100m: 1:11.21
(38.46)
4 Ari Rasmussen Weihe 2005 Havnar Svimjifelag 305 1:13.53 +11.99
50m: 32.84
100m: 1:13.53
(40.69)
5 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 270 1:16.54 +15.00
50m: 35.59
100m: 1:16.54
(40.95)
6 Erling Erlendsson 2007 Havnar Svimjifelag 225 1:21.27 +19.73
50m: 34.92
100m: 1:21.27
(46.35)
7 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag 219 1:22.03 +20.49
50m: 35.64
100m: 1:22.03
(46.39)
8 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag 170 1:29.31 +27.77
50m: 38.63
100m: 1:29.31
(50.68)
9 Símun Sámal Joensen 2009 Havnar Svimjifelag 99 1:46.99 +45.45
50m: 47.27
100m: 1:46.99
(59.72)
10 Jan Elias Høj 2007 Svimjifelagið Flot 86 1:51.93 +50.39
50m: 50.08
100m: 1:51.93
(1:01.85)
- Fedja Drobnjak 2008 Svimjifelagið Ægir DNS
Kapping almenn: 10.04.2021 10:03:34
Kapping 7, 50m Bringu Kvinnur - Final
FAR 34.45 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Vagur (FAR) 27.05.2017
FAR.JR 34.61 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Laugardalslaug (ISL) 17.01.2015
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag 568 35.48
2 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir 414 39.43 +3.95
3 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 387 40.33 +4.85
4 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 379 40.62 +5.14
5 Lea Midjord 2002 Suðuroyar Svimjifelag 372 40.85 +5.37
6 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 368 40.99 +5.51
7 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir 365 41.13 +5.65
8 Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 358 41.38 +5.90
9 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 357 41.44 +5.96
10 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag 336 42.28 +6.80
11 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir 305 43.64 +8.16
12 Bjarta Í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag 304 43.70 +8.22
13 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 295 44.16 +8.68
14 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag 267 45.64 +10.16
15 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag 200 50.22 +14.74
16 Ninna Í Hjøllum 2009 Suðuroyar Svimjifelag 134 57.42 +21.94
17 Rakul J Højbro 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag 132 57.71 +22.23
18 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag 124 58.89 +23.41
19 Bára Hansen 2009 Suðuroyar Svimjifelag 110 1:01.22 +25.74
20 Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag 109 1:01.49 +26.01
21 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag 107 1:01.81 +26.33
22 Diana Bech 2010 Suðuroyar Svimjifelag 100 1:03.16 +27.68
- Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir DSQ Firv. beinspark
- Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir DSQ Tjóvstart
- Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag DSQ Firv. í beinspark
Kapping almenn: 10.04.2021 10:27:02
Kapping 8, 50m Bringu Menn - Final
FAR 29.43 Róland Toftum 1998 Broenshoej (DEN) 05.04.2017
FAR.JR 29.81 Róland Toftum 1998 Broenshoej (DEN) 17.04.2016
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag 624 30.36
2 Rani Jacobsen 2001 Suðuroyar Svimjifelag 462 33.55 +3.19
3 Heini Hansen 2003 Suðuroyar Svimjifelag 413 34.83 +4.47
4 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag 389 35.54 +5.18
5 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag 312 38.22 +7.86
6 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag 295 38.95 +8.59
7 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 291 39.13 +8.77
8 Erling Erlendsson 2007 Havnar Svimjifelag 266 40.32 +9.96
9 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot 266 40.34 +9.98
10 Snorri Fríðheim Mortensen 2005 Havnar Svimjifelag 230 42.34 +11.98
11 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 229 42.37 +12.01
12 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag 159 47.90 +17.54
13 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag 140 49.95 +19.59
14 Silas Hansen 2008 Svimjifelagið Flot 131 51.06 +20.70
15 Jan Elias Høj 2007 Svimjifelagið Flot 104 55.09 +24.73
16 Símun Sámal Joensen 2009 Havnar Svimjifelag 103 55.33 +24.97
17 Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag 100 55.83 +25.47
18 Ólavur Winther Jákupsson 2008 Havnar Svimjifelag 96 56.50 +26.14
- Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir DSQ Tjóvstart
Kapping almenn: 10.04.2021 10:32:36
Kapping 9, 400m Blandað Kvinnur - Final
FAR 4:59.73 Sára R. Nysted 2001 Hodmezovasarhely (HUN) 06.07.2016
FAR.JR 4:59.73 Sára R. Nysted 2001 Hodmezovasarhely (HUN) 06.07.2016
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 500 5:35.52
50m: 35.92
100m: 1:17.42
(41.50)
150m: 1:59.44
(42.02)
200m: 2:41.33
(41.89)
250m: 3:30.33
(49.00)
300m: 4:20.79
(50.46)
350m: 4:58.68
(37.89)
400m: 5:35.52
(36.84)
Kapping almenn: 10.04.2021 10:39:07
Kapping 11, 100m Frí Kvinnur - Final
FAR 58.12 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Vagur (FAR) 24.02.2018
FAR.JR 58.12 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Vagur (FAR) 24.02.2018
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag 632 1:00.24
50m: 29.20
100m: 1:00.24
(31.04)
2 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag 533 1:03.74 +3.50
50m: 30.58
100m: 1:03.74
(33.16)
3 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag 505 1:04.92 +4.68
50m: 30.99
100m: 1:04.92
(33.93)
4 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir 463 1:06.82 +6.58
50m: 32.07
100m: 1:06.82
(34.75)
5 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir 462 1:06.88 +6.64
50m: 31.66
100m: 1:06.88
(35.22)
6 Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 439 1:08.00 +7.76
50m: 32.15
100m: 1:08.00
(35.85)
7 Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag 423 1:08.84 +8.60
50m: 32.58
100m: 1:08.84
(36.26)
8 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 423 1:08.87 +8.63
50m: 33.37
100m: 1:08.87
(35.50)
9 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 422 1:08.91 +8.67
50m: 33.19
100m: 1:08.91
(35.72)
10 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 380 1:11.37 +11.13
50m: 33.94
100m: 1:11.37
(37.43)
11 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag 380 1:11.38 +11.14
50m: 33.23
100m: 1:11.38
(38.15)
12 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir 367 1:12.19 +11.95
50m: 34.87
100m: 1:12.19
(37.32)
13 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag 355 1:13.01 +12.77
50m: 34.55
100m: 1:13.01
(38.46)
14 Bjarta Í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag 347 1:13.58 +13.34
50m: 35.39
100m: 1:13.58
(38.19)
15 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 331 1:14.74 +14.50
50m: 34.64
100m: 1:14.74
(40.10)
16 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag 312 1:16.17 +15.93
50m: 36.59
100m: 1:16.17
(39.58)
17 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir 293 1:17.84 +17.60
50m: 36.83
100m: 1:17.84
(41.01)
18 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag 286 1:18.40 +18.16
50m: 36.37
100m: 1:18.40
(42.03)
19 Halla Háfoss 2009 Havnar Svimjifelag 273 1:19.62 +19.38
50m: 37.75
100m: 1:19.62
(41.87)
20 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag 267 1:20.30 +20.06
50m: 38.29
100m: 1:20.30
(42.01)
21 Tórunn Højgaard Weihe 2009 Havnar Svimjifelag 219 1:25.76 +25.52
50m: 39.76
100m: 1:25.76
(46.00)
22 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag 177 1:31.95 +31.71
50m: 43.80
100m: 1:31.95
(48.15)
23 Diana Bech 2010 Suðuroyar Svimjifelag 163 1:34.48 +34.24
50m: 43.05
100m: 1:34.48
(51.43)
24 Bára Hansen 2009 Suðuroyar Svimjifelag 150 1:37.23 +36.99
50m: 44.31
100m: 1:37.23
(52.92)
25 Ninna Í Hjøllum 2009 Suðuroyar Svimjifelag 136 1:40.37 +40.13
50m: 46.49
100m: 1:40.37
(53.88)
26 Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag 87 1:56.31 +56.07
50m: 55.41
100m: 1:56.31
(1:00.90)
- Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag DSQ Tjóvstart
- Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag DSQ Næm ikki við vegg í vend
- Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 10.04.2021 10:57:05
Kapping 12, 100m Frí Menn - Final
FAR 51.91 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 10.07.2012
FAR.JR 51.91 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 10.07.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag 642 54.37
50m: 25.81
100m: 54.37
(28.56)
2 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag 524 58.16 +3.79
50m: 27.14
100m: 58.16
(31.02)
3 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir 501 59.03 +4.66
50m: 27.72
100m: 59.03
(31.31)
4 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir 488 59.56 +5.19
50m: 28.68
100m: 59.56
(30.88)
5 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag 459 1:00.81 +6.44
100m: 1:00.81
(1:00.81)
6 Snorri Fríðheim Mortensen 2005 Havnar Svimjifelag 444 1:01.45 +7.08
50m: 29.71
100m: 1:01.45
(31.74)
7 Heini Hansen 2003 Suðuroyar Svimjifelag 433 1:01.98 +7.61
50m: 29.85
100m: 1:01.98
(32.13)
8 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag 427 1:02.25 +7.88
50m: 29.89
100m: 1:02.25
(32.36)
9 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot 423 1:02.45 +8.08
50m: 29.62
100m: 1:02.45
(32.83)
10 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir 423 1:02.49 +8.12
50m: 30.34
100m: 1:02.49
(32.15)
11 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag 418 1:02.73 +8.36
50m: 29.55
100m: 1:02.73
(33.18)
12 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag 405 1:03.38 +9.01
50m: 28.84
100m: 1:03.38
(34.54)
13 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag 387 1:04.33 +9.96
100m: 1:04.33
(1:04.33)
14 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 352 1:06.41 +12.04
50m: 31.77
100m: 1:06.41
(34.64)
15 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag 351 1:06.49 +12.12
50m: 31.54
100m: 1:06.49
(34.95)
16 Ari Rasmussen Weihe 2005 Havnar Svimjifelag 347 1:06.71 +12.34
50m: 31.06
100m: 1:06.71
(35.65)
17 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag 330 1:07.87 +13.50
50m: 32.76
100m: 1:07.87
(35.11)
18 Erling Erlendsson 2007 Havnar Svimjifelag 313 1:09.05 +14.68
50m: 33.33
100m: 1:09.05
(35.72)
19 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag 303 1:09.84 +15.47
50m: 33.32
100m: 1:09.84
(36.52)
20 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag 299 1:10.11 +15.74
50m: 32.98
100m: 1:10.11
(37.13)
21 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 294 1:10.47 +16.10
50m: 33.97
100m: 1:10.47
(36.50)
22 Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag 282 1:11.52 +17.15
50m: 33.66
100m: 1:11.52
(37.86)
23 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag 254 1:14.00 +19.63
50m: 35.64
100m: 1:14.00
(38.36)
24 Silas Hansen 2008 Svimjifelagið Flot 214 1:18.36 +23.99
50m: 36.99
100m: 1:18.36
(41.37)
25 Ólavur Winther Jákupsson 2008 Havnar Svimjifelag 182 1:22.75 +28.38
50m: 38.89
100m: 1:22.75
(43.86)
26 Jan Elias Høj 2007 Svimjifelagið Flot 147 1:28.83 +34.46
50m: 42.19
100m: 1:28.83
(46.64)
27 Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag 139 1:30.45 +36.08
50m: 42.79
100m: 1:30.45
(47.66)
- Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag DNS
- Fedja Drobnjak 2008 Svimjifelagið Ægir DNS
Kapping almenn: 10.04.2021 11:07:41
Kapping 13, 400m Frí Kvinnur - Final
FAR 4:22.79 Sára R. Nysted 2001 Hodmezovasarhely (HUN) 07.07.2016
FAR.JR 4:22.79 Sára R. Nysted 2001 Hodmezovasarhely (HUN) 07.07.2016
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag 520 4:54.02
50m: 32.54
100m: 1:09.71
(37.17)
150m: 1:47.81
(38.10)
200m: 2:25.93
(38.12)
250m: 3:03.67
(37.74)
300m: 3:42.33
(38.66)
350m: 4:17.19
(34.86)
400m: 4:54.02
(36.83)
2 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 514 4:55.14 +1.12
50m: 34.06
100m: 1:11.69
(37.63)
150m: 1:49.42
(37.73)
200m: 2:26.91
(37.49)
250m: 3:04.22
(37.31)
300m: 3:42.87
(38.65)
350m: 4:19.89
(37.02)
400m: 4:55.14
(35.25)
3 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 510 4:55.87 +1.85
50m: 33.91
100m: 1:10.70
(36.79)
150m: 1:48.14
(37.44)
200m: 2:26.80
(38.66)
250m: 3:03.97
(37.17)
300m: 3:42.72
(38.75)
350m: 4:19.81
(37.09)
400m: 4:55.87
(36.06)
4 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 424 5:14.67 +20.65
50m: 35.28
100m: 1:14.11
(38.83)
150m: 1:53.84
(39.73)
200m: 2:34.00
(40.16)
250m: 3:14.92
(40.92)
300m: 3:55.10
(40.18)
350m: 4:35.25
(40.15)
400m: 5:14.67
(39.42)
5 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 392 5:22.99 +28.97
50m: 35.88
100m: 1:16.89
(41.01)
150m: 1:57.86
(40.97)
200m: 2:39.40
(41.54)
250m: 3:21.85
(42.45)
300m: 4:03.63
(41.78)
350m: 4:44.97
(41.34)
400m: 5:22.99
(38.02)
6 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir 383 5:25.33 +31.31
50m: 37.34
100m: 1:19.58
(42.24)
150m: 2:01.94
(42.36)
200m: 2:43.90
(41.96)
250m: 3:25.93
(42.03)
300m: 4:07.09
(41.16)
350m: 4:47.03
(39.94)
400m: 5:25.33
(38.30)
7 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag 334 5:40.57 +46.55
50m: 38.48
100m: 1:21.31
(42.83)
150m: 2:04.67
(43.36)
200m: 2:48.33
(43.66)
250m: 3:31.84
(43.51)
300m: 4:15.09
(43.25)
350m: 4:58.53
(43.44)
400m: 5:40.57
(42.04)
8 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag 301 5:52.73 +58.71
50m: 38.59
100m: 1:21.88
(43.29)
150m: 2:05.79
(43.91)
200m: 2:52.10
(46.31)
250m: 3:36.63
(44.53)
300m: 4:23.02
(46.39)
350m: 5:08.32
(45.30)
400m: 5:52.73
(44.41)
9 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag 280 6:01.05 +1:07.03
50m: 39.89
100m: 1:27.37
(47.48)
150m: 2:14.10
(46.73)
200m: 3:01.33
(47.23)
250m: 3:47.37
(46.04)
300m: 4:33.04
(45.67)
350m: 5:17.68
(44.64)
400m: 6:01.05
(43.37)
- Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 10.04.2021 16:14:12
Kapping 14, 400m Frí Menn - Final
FAR 3:46.84 Pal Joensen 1990 Broenshoej (DEN) 22.03.2012
FAR.JR 3:59.67 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Dordrecht (NED) 09.07.2014
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag 650 4:14.04
50m: 28.13
100m: 58.52
(30.39)
150m: 1:31.36
(32.84)
200m: 2:03.96
(32.60)
250m: 2:36.54
(32.58)
300m: 3:09.31
(32.77)
350m: 3:42.22
(32.91)
400m: 4:14.04
(31.82)
2 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir 539 4:30.33 +16.29
50m: 30.30
100m: 1:04.23
(33.93)
150m: 1:39.04
(34.81)
200m: 2:13.78
(34.74)
250m: 2:48.80
(35.02)
300m: 3:23.42
(34.62)
350m: 3:57.13
(33.71)
400m: 4:30.33
(33.20)
3 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir 449 4:47.31 +33.27
50m: 32.80
100m: 1:09.05
(36.25)
150m: 1:46.40
(37.35)
200m: 2:23.64
(37.24)
250m: 3:00.29
(36.65)
300m: 3:36.53
(36.24)
350m: 4:12.78
(36.25)
400m: 4:47.31
(34.53)
4 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag 443 4:48.63 +34.59
50m: 31.84
100m: 1:07.47
(35.63)
150m: 1:44.38
(36.91)
200m: 2:21.29
(36.91)
250m: 2:58.57
(37.28)
300m: 3:35.86
(37.29)
350m: 4:12.42
(36.56)
400m: 4:48.63
(36.21)
5 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag 413 4:55.32 +41.28
50m: 32.43
100m: 1:09.01
(36.58)
150m: 1:46.08
(37.07)
200m: 2:23.63
(37.55)
250m: 3:00.93
(37.30)
300m: 3:38.74
(37.81)
350m: 4:17.04
(38.30)
400m: 4:55.32
(38.28)
6 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 365 5:07.73 +53.69
50m: 34.64
100m: 1:13.32
(38.68)
150m: 1:53.42
(40.10)
200m: 2:33.04
(39.62)
250m: 3:12.87
(39.83)
300m: 3:52.88
(40.01)
350m: 4:31.26
(38.38)
400m: 5:07.73
(36.47)
7 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot 345 5:13.60 +59.56
50m: 32.77
100m: 1:10.43
(37.66)
150m: 1:49.02
(38.59)
200m: 2:29.61
(40.59)
250m: 3:11.17
(41.56)
300m: 3:52.59
(41.42)
350m: 4:33.40
(40.81)
400m: 5:13.60
(40.20)
8 Jan Elias Høj 2007 Svimjifelagið Flot 177 6:31.75 +2:17.71
50m: 44.20
100m: 1:35.37
(51.17)
200m: 3:16.67
(3:16.67)
300m: 4:56.55
(4:56.55)
400m: 6:31.75
(6:31.75)
- Fedja Drobnjak 2008 Svimjifelagið Ægir DNS
Kapping almenn: 10.04.2021 16:27:41
Kapping 15, 100m Bringu Kvinnur - Final
FAR 1:15.34 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Baku (AZE) 26.06.2015
FAR.JR 1:15.34 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Baku (AZE) 26.06.2015
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir 526 1:19.40
50m: 38.53
100m: 1:19.40
(40.87)
2 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag 518 1:19.84 +0.44
50m: 37.75
100m: 1:19.84
(42.09)
3 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir 486 1:21.54 +2.14
50m: 37.99
100m: 1:21.54
(43.55)
4 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir 389 1:27.78 +8.38
50m: 41.02
100m: 1:27.78
(46.76)
5 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 372 1:29.14 +9.74
50m: 42.16
100m: 1:29.14
(46.98)
6 Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 367 1:29.51 +10.11
50m: 42.48
100m: 1:29.51
(47.03)
7 Lea Midjord 2002 Suðuroyar Svimjifelag 321 1:33.66 +14.26
50m: 43.45
100m: 1:33.66
(50.21)
8 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir 309 1:34.77 +15.37
50m: 45.06
100m: 1:34.77
(49.71)
9 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag 298 1:35.91 +16.51
50m: 45.97
100m: 1:35.91
(49.94)
10 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag 295 1:36.32 +16.92
50m: 45.34
100m: 1:36.32
(50.98)
11 Bjarta Í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag 254 1:41.22 +21.82
50m: 46.33
100m: 1:41.22
(54.89)
12 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag 195 1:50.59 +31.19
50m: 52.23
100m: 1:50.59
(58.36)
13 Tórunn Højgaard Weihe 2009 Havnar Svimjifelag 133 2:05.62 +46.22
50m: 58.96
100m: 2:05.62
(1:06.66)
14 Ninna Í Hjøllum 2009 Suðuroyar Svimjifelag 111 2:13.34 +53.94
50m: 1:00.27
100m: 2:13.34
(1:13.07)
15 Bára Hansen 2009 Suðuroyar Svimjifelag 103 2:16.63 +57.23
50m: 1:03.78
100m: 2:16.63
(1:12.85)
16 Diana Bech 2010 Suðuroyar Svimjifelag 91 2:22.47 +1:03.07
50m: 1:05.41
100m: 2:22.47
(1:17.06)
17 Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag 86 2:25.27 +1:05.87
50m: 1:08.39
100m: 2:25.27
(1:16.88)
Kapping almenn: 10.04.2021 16:36:20
Kapping 16, 100m Bringu Menn - Final
FAR 1:05.35 Róland Toftum 1998 Broenshoej (DEN) 04.04.2017
FAR.JR 1:06.14 Rókur Trygvason 2000 Svimjifelagið Reysti (FAR) Bergen (NOR) 13.04.2018
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag 570 1:08.58
50m: 32.57
100m: 1:08.58
(36.01)
2 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag 518 1:10.82 +2.24
50m: 32.86
100m: 1:10.82
(37.96)
3 Rani Jacobsen 2001 Suðuroyar Svimjifelag 385 1:18.15 +9.57
50m: 37.26
100m: 1:18.15
(40.89)
4 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag 363 1:19.73 +11.15
50m: 36.09
100m: 1:19.73
(43.64)
5 Heini Hansen 2003 Suðuroyar Svimjifelag 349 1:20.78 +12.20
50m: 39.38
100m: 1:20.78
(41.40)
6 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag 326 1:22.60 +14.02
50m: 38.31
100m: 1:22.60
(44.29)
7 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag 323 1:22.88 +14.30
50m: 39.33
100m: 1:22.88
(43.55)
8 Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag 318 1:23.29 +14.71
50m: 38.24
100m: 1:23.29
(45.05)
9 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 307 1:24.28 +15.70
50m: 39.80
100m: 1:24.28
(44.48)
10 Erling Erlendsson 2007 Havnar Svimjifelag 244 1:30.93 +22.35
50m: 41.84
100m: 1:30.93
(49.09)
11 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 242 1:31.20 +22.62
50m: 44.56
100m: 1:31.20
(46.64)
12 Snorri Fríðheim Mortensen 2005 Havnar Svimjifelag 189 1:38.99 +30.41
50m: 45.63
100m: 1:38.99
(53.36)
13 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag 147 1:47.75 +39.17
50m: 51.64
100m: 1:47.75
(56.11)
14 Jan Elias Høj 2007 Svimjifelagið Flot 97 2:03.40 +54.82
50m: 1:00.48
100m: 2:03.40
(1:02.92)
15 Símun Sámal Joensen 2009 Havnar Svimjifelag 97 2:03.43 +54.85
50m: 58.46
100m: 2:03.43
(1:04.97)
16 Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag 96 2:04.15 +55.57
50m: 59.07
100m: 2:04.15
(1:05.08)
17 Ólavur Winther Jákupsson 2008 Havnar Svimjifelag 87 2:08.16 +59.58
50m: 1:00.08
100m: 2:08.16
(1:08.08)
- Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag DSQ 2 undirvatnstøk
Kapping almenn: 10.04.2021 16:44:17
Kapping 17, 200m Firvald Kvinnur - Final
FAR 2:27.37 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Vagur (FAR) 28.04.2019
FAR.JR 2:28.40 Jana Bjartalíð Thomsen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Vagur (FAR) 04.03.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir 473 2:36.31
50m: 34.92
100m: 1:14.73
(39.81)
150m: 1:56.04
(41.31)
200m: 2:36.31
(40.27)
Kapping almenn: 10.04.2021 16:47:16
Kapping 18, 200m Firvald Menn - Final
FAR 2:06.05 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Vagur (FAR) 13.03.2016
FAR.JR 2:11.04 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Barcelona (ESP) 14.06.2014
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag 351 2:36.90
50m: 33.60
100m: 1:13.55
(39.95)
150m: 1:52.85
(39.30)
200m: 2:36.90
(44.05)
2 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag 343 2:38.08 +1.18
50m: 33.75
100m: 1:15.56
(41.81)
150m: 1:56.50
(40.94)
200m: 2:38.08
(41.58)
3 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 262 2:52.87 +15.97
50m: 38.00
100m: 1:22.51
(44.51)
150m: 2:08.70
(46.19)
200m: 2:52.87
(44.17)
- Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag DSQ Ójavn arm og bein
Kapping almenn: 10.04.2021 16:53:09
Kapping 19, 100m Rygg Kvinnur - Final
FAR 1:03.01 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Bergen (NOR) 06.04.2019
FAR.JR 1:03.38 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Broenshoej (DEN) 03.04.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag 675 1:05.60
50m: 31.09
100m: 1:05.60
(34.51)
2 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag 611 1:07.83 +2.23
50m: 32.63
100m: 1:07.83
(35.20)
3 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 484 1:13.29 +7.69
50m: 35.34
100m: 1:13.29
(37.95)
4 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir 457 1:14.70 +9.10
50m: 36.68
100m: 1:14.70
(38.02)
5 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 445 1:15.39 +9.79
50m: 37.63
100m: 1:15.39
(37.76)
6 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag 382 1:19.30 +13.70
50m: 37.91
100m: 1:19.30
(41.39)
7 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 378 1:19.59 +13.99
50m: 39.13
100m: 1:19.59
(40.46)
8 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 358 1:21.05 +15.45
50m: 39.84
100m: 1:21.05
(41.21)
9 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 357 1:21.13 +15.53
50m: 40.66
100m: 1:21.13
(40.47)
10 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir 290 1:26.97 +21.37
50m: 42.01
100m: 1:26.97
(44.96)
11 Bjarta Í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag 288 1:27.12 +21.52
50m: 42.61
100m: 1:27.12
(44.51)
12 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag 220 1:35.25 +29.65
50m: 46.39
100m: 1:35.25
(48.86)
13 Tórunn Højgaard Weihe 2009 Havnar Svimjifelag 190 1:40.06 +34.46
50m: 49.66
100m: 1:40.06
(50.40)
14 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag 152 1:47.84 +42.24
100m: 1:47.84
(1:47.84)
15 Lilja Strøm Winther 2009 Suðuroyar Svimjifelag 131 1:53.33 +47.73
100m: 1:53.33
(1:53.33)
Kapping almenn: 10.04.2021 17:13:28
Kapping 20, 100m Rygg Menn - Final
FAR 56.64 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 15.07.2012
FAR.JR 56.64 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 15.07.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag 496 1:05.49
50m: 31.06
100m: 1:05.49
(34.43)
2 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot 381 1:11.51 +6.02
50m: 33.72
100m: 1:11.51
(37.79)
3 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag 342 1:14.14 +8.65
50m: 35.54
100m: 1:14.14
(38.60)
4 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir 339 1:14.30 +8.81
50m: 36.20
100m: 1:14.30
(38.10)
5 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag 334 1:14.68 +9.19
50m: 36.85
100m: 1:14.68
(37.83)
6 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag 303 1:17.12 +11.63
50m: 36.47
100m: 1:17.12
(40.65)
7 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 270 1:20.13 +14.64
50m: 39.34
100m: 1:20.13
(40.79)
8 Ari Rasmussen Weihe 2005 Havnar Svimjifelag 259 1:21.25 +15.76
50m: 39.36
100m: 1:21.25
(41.89)
9 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag 222 1:25.62 +20.13
50m: 41.25
100m: 1:25.62
(44.37)
10 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag 216 1:26.29 +20.80
100m: 1:26.29
(1:26.29)
11 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag 199 1:28.70 +23.21
50m: 42.91
100m: 1:28.70
(45.79)
12 Silas Hansen 2008 Svimjifelagið Flot 194 1:29.56 +24.07
50m: 44.59
100m: 1:29.56
(44.97)
13 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag 193 1:29.57 +24.08
50m: 45.17
100m: 1:29.57
(44.40)
14 Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag 130 1:42.19 +36.70
50m: 49.97
100m: 1:42.19
(52.22)
15 Ólavur Winther Jákupsson 2008 Havnar Svimjifelag 117 1:45.91 +40.42
100m: 1:45.91
(1:45.91)
- Símun Sámal Joensen 2009 Havnar Svimjifelag DSQ Ikki varandi rørðsla
- Jan Elias Høj 2007 Svimjifelagið Flot DSQ Ikki varandi rørðsla
Kapping almenn: 10.04.2021 17:21:42
Kapping 21, 200m Blandað Kvinnur - Final
FAR 2:20.41 Sára R. Nysted 2001 Laugardalslaug (ISL) 23.01.2016
FAR.JR 2:20.41 Sára R. Nysted 2001 Laugardalslaug (ISL) 23.01.2016
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag 556 2:33.35
50m: 32.76
100m: 1:12.23
(39.47)
150m: 1:57.09
(44.86)
200m: 2:33.35
(36.26)
2 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 508 2:37.96 +4.61
50m: 34.53
100m: 1:13.87
(39.34)
150m: 2:01.28
(47.41)
200m: 2:37.96
(36.68)
3 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir 459 2:43.47 +10.12
50m: 35.43
100m: 1:17.10
(41.67)
150m: 2:04.99
(47.89)
200m: 2:43.47
(38.48)
4 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 407 2:50.12 +16.77
50m: 38.19
100m: 1:21.69
(43.50)
150m: 2:13.08
(51.39)
200m: 2:50.12
(37.04)
5 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag 316 3:05.10 +31.75
50m: 40.82
100m: 1:30.00
(49.18)
150m: 2:23.22
(53.22)
200m: 3:05.10
(41.88)
6 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag 258 3:17.97 +44.62
50m: 43.60
100m: 1:35.16
(51.56)
150m: 2:36.05
(1:00.89)
200m: 3:17.97
(41.92)
7 Halla Háfoss 2009 Havnar Svimjifelag 227 3:26.73 +53.38
50m: 47.33
100m: 1:41.57
(54.24)
150m: 2:43.98
(1:02.41)
200m: 3:26.73
(42.75)
8 Tórunn Højgaard Weihe 2009 Havnar Svimjifelag 162 3:51.13 +1:17.78
100m: 1:53.90
(1:53.90)
150m: 3:03.27
(1:09.37)
200m: 3:51.13
(47.86)
- Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 10.04.2021 17:29:58
Kapping 22, 200m Blandað Menn - Final
FAR 2:06.92 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 13.07.2012
FAR.JR 2:06.92 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 13.07.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir 424 2:31.66
50m: 29.91
100m: 1:10.48
(40.57)
150m: 1:55.81
(45.33)
200m: 2:31.66
(35.85)
2 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot 299 2:50.33 +18.67