Úrslit
Ægir Open - Februar 2021
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: feb 20, 2021 til feb 21, 2021
Kapping 1, 200m Frí Kvinnur - Final
FAR 2:00.74 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Gibraltar (GIB) 08.07.2019
FAR.JR 2:02.18 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Reykjavik (ISL) 02.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag -.-- 620 2:09.45 95,27 %
Entry time: 2:03.60 (+5.85)
50m: 29.77
100m: 1:02.82
(33.05)
150m: 1:36.41
(33.59)
200m: 2:09.45
(33.04)
2 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag +0.78 539 2:15.63 100,43 %
Entry time: 2:16.22 (-0.59)
50m: 30.56
100m: 1:05.02
(34.46)
150m: 1:40.15
(35.13)
200m: 2:15.63
(35.48)
3 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir -.-- 510 2:18.16 102,22 %
Entry time: 2:21.30 (-3.14)
50m: 30.74
100m: 1:05.17
(34.43)
150m: 1:41.33
(36.16)
200m: 2:18.16
(36.83)
4 Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag +0.82 467 2:22.24 99,39 %
Entry time: 2:21.38 (+0.86)
50m: 32.35
100m: 1:08.48
(36.13)
150m: 1:45.79
(37.31)
200m: 2:22.24
(36.45)
5 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.83 459 2:23.14 102,23 %
Entry time: 2:26.40 (-3.26)
50m: 33.00
100m: 1:09.14
(36.14)
150m: 1:46.28
(37.14)
200m: 2:23.14
(36.86)
6 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.74 437 2:25.44 101,42 %
Entry time: 2:27.53 (-2.09)
50m: 32.51
100m: 1:08.77
(36.26)
150m: 1:46.35
(37.58)
200m: 2:25.44
(39.09)
7 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag -.-- 354 2:35.98
50m: 35.96
100m: 1:14.92
(38.96)
150m: 1:55.15
(40.23)
200m: 2:35.98
(40.83)
8 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag -.-- 353 2:36.22 106,56 %
Entry time: 2:47.19 (-10.97)
50m: 35.35
100m: 1:15.11
(39.76)
150m: 1:57.16
(42.05)
200m: 2:36.22
(39.06)
9 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 352 2:36.38 104,06 %
Entry time: 2:43.00 (-6.62)
50m: 35.35
100m: 1:15.07
(39.72)
150m: 1:56.36
(41.29)
200m: 2:36.38
(40.02)
10 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag +0.84 309 2:43.20 108,06 %
Entry time: 2:57.50 (-14.30)
50m: 37.48
100m: 1:20.67
(43.19)
150m: 2:03.24
(42.57)
200m: 2:43.20
(39.96)
11 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag +0.81 306 2:43.70 102,06 %
Entry time: 2:47.14 (-3.44)
50m: 37.20
100m: 1:19.37
(42.17)
150m: 2:03.87
(44.50)
200m: 2:43.70
(39.83)
12 Halla Háfoss 2009 Havnar Svimjifelag +0.92 239 2:57.85 102,51 %
Entry time: 3:02.42 (-4.57)
50m: 40.19
100m: 1:25.72
(45.53)
150m: 2:12.36
(46.64)
200m: 2:57.85
(45.49)
- Lea Petersen 2009 Svimjifelagið Reysti -.-- DNS
Kapping almenn: 20.02.2021 09:55:34
Kapping 2, 200m Frí Menn - Final
FAR 1:46.61 Pal Joensen 1990 Rijeka (CRO) 14.12.2008
FAR.JR 1:46.61 Pal Joensen 1990 Rijeka (CRO) 14.12.2008
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag -.-- 635 1:55.58 98,19 %
Entry time: 1:53.53 (+2.05)
50m: 26.71
100m: 55.98
(29.27)
150m: 1:25.77
(29.79)
200m: 1:55.58
(29.81)
2 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag +0.64 602 1:57.63 99,62 %
Entry time: 1:57.18 (+0.45)
50m: 27.55
100m: 57.23
(29.68)
150m: 1:27.34
(30.11)
200m: 1:57.63
(30.29)
3 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir -.-- 511 2:04.24 97,85 %
Entry time: 2:01.62 (+2.62)
50m: 27.73
100m: 58.70
(30.97)
150m: 1:30.25
(31.55)
200m: 2:04.24
(33.99)
4 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag +0.57 485 2:06.41 97,69 %
Entry time: 2:03.56 (+2.85)
50m: 28.71
100m: 59.75
(31.04)
150m: 1:32.20
(32.45)
200m: 2:06.41
(34.21)
5 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag -.-- 463 2:08.40 103,09 %
Entry time: 2:12.50 (-4.10)
50m: 29.35
100m: 1:01.68
(32.33)
150m: 1:35.23
(33.55)
200m: 2:08.40
(33.17)
6 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.69 434 2:11.24 108,35 %
Entry time: 2:23.19 (-11.95)
50m: 29.51
100m: 1:02.92
(33.41)
150m: 1:37.74
(34.82)
200m: 2:11.24
(33.50)
7 Heini Hansen 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.60 433 2:11.32 99,41 %
Entry time: 2:10.55 (+0.77)
50m: 30.75
100m: 1:04.98
(34.23)
150m: 1:39.19
(34.21)
200m: 2:11.32
(32.13)
8 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.64 426 2:11.99 100,35 %
Entry time: 2:12.46 (-0.47)
50m: 30.00
100m: 1:03.74
(33.74)
150m: 1:38.35
(34.61)
200m: 2:11.99
(33.64)
9 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag +0.72 406 2:14.13 99,98 %
Entry time: 2:14.10 (+0.03)
50m: 30.39
100m: 1:04.55
(34.16)
150m: 1:39.77
(35.22)
200m: 2:14.13
(34.36)
10 Karl Joensen 2005 Svimjifelagið Flot +0.75 402 2:14.55 102,05 %
Entry time: 2:17.37 (-2.82)
50m: 30.82
100m: 1:04.99
(34.17)
150m: 1:40.96
(35.97)
200m: 2:14.55
(33.59)
11 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag +0.75 386 2:16.45 101,45 %
Entry time: 2:18.46 (-2.01)
50m: 30.30
100m: 1:04.94
(34.64)
150m: 1:41.68
(36.74)
200m: 2:16.45
(34.77)
12 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot -.-- 361 2:19.44 98,20 %
Entry time: 2:16.97 (+2.47)
50m: 30.47
100m: 1:04.93
(34.46)
150m: 1:41.78
(36.85)
200m: 2:19.44
(37.66)
13 Snorri Fríðheim Mortensen 2005 Havnar Svimjifelag +0.74 352 2:20.72 105,00 %
Entry time: 2:28.12 (-7.40)
50m: 32.35
100m: 1:07.77
(35.42)
150m: 1:44.77
(37.00)
200m: 2:20.72
(35.95)
14 Fedja Drobnjak 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 316 2:25.82 101,85 %
Entry time: 2:28.57 (-2.75)
50m: 33.67
100m: 1:11.03
(37.36)
150m: 1:48.98
(37.95)
200m: 2:25.82
(36.84)
15 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.61 305 2:27.54 101,98 %
Entry time: 2:30.52 (-2.98)
50m: 33.92
100m: 1:11.86
(37.94)
150m: 1:50.76
(38.90)
200m: 2:27.54
(36.78)
16 Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag +0.68 301 2:28.15 105,09 %
Entry time: 2:36.10 (-7.95)
50m: 33.94
100m: 1:11.51
(37.57)
150m: 1:50.67
(39.16)
200m: 2:28.15
(37.48)
17 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag +0.73 301 2:28.19 101,57 %
Entry time: 2:30.55 (-2.36)
50m: 33.39
100m: 1:10.92
(37.53)
150m: 1:49.75
(38.83)
200m: 2:28.19
(38.44)
18 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Svimjifelagið Flot -.-- 298 2:28.77 98,27 %
Entry time: 2:26.24 (+2.53)
50m: 32.60
100m: 1:09.33
(36.73)
150m: 1:49.20
(39.87)
200m: 2:28.77
(39.57)
19 Ari Rasmussen Weihe 2005 Havnar Svimjifelag -.-- 279 2:31.98
50m: 39.30
100m: 1:23.90
(44.60)
150m: 2:08.67
(44.77)
200m: 2:31.98
(23.31)
20 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag +0.67 270 2:33.56 107,74 %
Entry time: 2:46.45 (-12.89)
50m: 33.41
100m: 1:13.22
(39.81)
150m: 1:54.94
(41.72)
200m: 2:33.56
(38.62)
21 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag -.-- 248 2:38.04
50m: 37.14
100m: 1:18.66
(41.52)
150m: 1:59.51
(40.85)
200m: 2:38.04
(38.53)
22 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 210 2:47.16 98,44 %
Entry time: 2:44.59 (+2.57)
50m: 38.49
100m: 1:22.96
(44.47)
150m: 2:07.31
(44.35)
200m: 2:47.16
(39.85)
23 Silas Hansen 2008 Svimjifelagið Flot -.-- 209 2:47.36 102,82 %
Entry time: 2:52.22 (-4.86)
50m: 39.02
100m: 1:22.98
(43.96)
150m: 2:07.02
(44.04)
200m: 2:47.36
(40.34)
24 Símun Sámal Joensen 2009 Havnar Svimjifelag +0.76 194 2:51.52
50m: 39.30
100m: 1:23.90
(44.60)
150m: 2:08.67
(44.77)
200m: 2:51.52
(42.85)
25 Jan Elias Høj 2007 Svimjifelagið Flot +0.92 188 2:53.18 101,79 %
Entry time: 2:56.34 (-3.16)
50m: 38.19
100m: 1:23.23
(45.04)
150m: 2:08.97
(45.74)
200m: 2:53.18
(44.21)
- Erling Erlendsson 2007 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 20.02.2021 10:11:48
Kapping 3, 100m Rygg Kvinnur - Final
FAR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
FAR.JR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Reykjavik (ISL) 01.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag +0.73 632 1:03.94 97,40 %
Entry time: 1:02.32 (+1.62)
50m: 31.13
100m: 1:03.94
(32.81)
2 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir +0.70 486 1:09.81 97,29 %
Entry time: 1:07.97 (+1.84)
50m: 33.31
100m: 1:09.81
(36.50)
3 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag +0.78 461 1:11.05 102,50 %
Entry time: 1:12.87 (-1.82)
50m: 35.30
100m: 1:11.05
(35.75)
4 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir +1.10 458 1:11.20 102,56 %
Entry time: 1:13.07 (-1.87)
50m: 33.88
100m: 1:11.20
(37.32)
5 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.75 455 1:11.34 106,23 %
Entry time: 1:16.08 (-4.74)
50m: 34.80
100m: 1:11.34
(36.54)
6 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag +0.74 444 1:11.95 98,15 %
Entry time: 1:10.64 (+1.31)
50m: 34.47
100m: 1:11.95
(37.48)
7 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir +0.70 436 1:12.34 106,30 %
Entry time: 1:17.20 (-4.86)
50m: 35.12
100m: 1:12.34
(37.22)
8 Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.76 410 1:13.88 102,16 %
Entry time: 1:15.51 (-1.63)
50m: 35.55
100m: 1:13.88
(38.33)
9 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.68 362 1:16.98 105,20 %
Entry time: 1:21.20 (-4.22)
50m: 37.56
100m: 1:16.98
(39.42)
10 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.90 360 1:17.14 104,59 %
Entry time: 1:20.85 (-3.71)
50m: 38.39
100m: 1:17.14
(38.75)
11 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.76 302 1:21.79 104,43 %
Entry time: 1:25.58 (-3.79)
50m: 39.10
100m: 1:21.79
(42.69)
12 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag +0.80 292 1:22.73 114,14 %
Entry time: 1:36.36 (-13.63)
50m: 38.71
100m: 1:22.73
(44.02)
13 Bjarta Í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag +0.75 240 1:28.27 109,10 %
Entry time: 1:37.11 (-8.84)
50m: 42.96
100m: 1:28.27
(45.31)
14 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag +0.79 205 1:32.96 100,06 %
Entry time: 1:33.02 (-0.06)
50m: 44.30
100m: 1:32.96
(48.66)
15 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.73 192 1:35.14 104,62 %
Entry time: 1:39.75 (-4.61)
50m: 45.91
100m: 1:35.14
(49.23)
16 Tórunn Højgaard Weihe 2009 Havnar Svimjifelag +0.92 182 1:36.72 103,70 %
Entry time: 1:40.44 (-3.72)
50m: 46.50
100m: 1:36.72
(50.22)
17 Eva Debess 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.81 102 1:57.37 110,72 %
Entry time: 2:11.46 (-14.09)
50m: 55.51
100m: 1:57.37
(1:01.86)
Kapping almenn: 20.02.2021 10:21:20
Kapping 4, 100m Rygg Menn - Final
FAR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
FAR.JR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31.03.2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag +0.75 453 1:03.63 98,09 %
Entry time: 1:02.44 (+1.19)
50m: 30.76
100m: 1:03.63
(32.87)
2 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot +0.76 354 1:09.07 96,93 %
Entry time: 1:07.01 (+2.06)
50m: 32.74
100m: 1:09.07
(36.33)
3 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag +0.81 308 1:12.34 102,27 %
Entry time: 1:14.02 (-1.68)
50m: 34.89
100m: 1:12.34
(37.45)
4 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag +0.66 303 1:12.72 101,01 %
Entry time: 1:13.46 (-0.74)
50m: 35.83
100m: 1:12.72
(36.89)
5 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag +0.76 301 1:12.90 112,27 %
Entry time: 1:23.10 (-10.20)
50m: 35.02
100m: 1:12.90
(37.88)
6 Snorri Fríðheim Mortensen 2005 Havnar Svimjifelag +0.96 252 1:17.30 101,59 %
Entry time: 1:18.55 (-1.25)
50m: 37.80
100m: 1:17.30
(39.50)
7 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag +0.80 222 1:20.71 106,62 %
Entry time: 1:26.43 (-5.72)
50m: 39.33
100m: 1:20.71
(41.38)
8 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag +0.78 215 1:21.51 109,19 %
Entry time: 1:29.76 (-8.25)
50m: 39.01
100m: 1:21.51
(42.50)
9 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.70 200 1:23.50 101,38 %
Entry time: 1:24.67 (-1.17)
50m: 41.23
100m: 1:23.50
(42.27)
10 Silas Hansen 2008 Svimjifelagið Flot +1.10 169 1:28.34 101,72 %
Entry time: 1:29.89 (-1.55)
50m: 43.50
100m: 1:28.34
(44.84)
11 Ólavur Winther Jákupsson 2008 Havnar Svimjifelag +0.71 122 1:38.32
50m: 46.30
100m: 1:38.32
(52.02)
12 Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag +0.78 113 1:40.92 106,70 %
Entry time: 1:48.17 (-7.25)
50m: 49.70
100m: 1:40.92
(51.22)
13 Johannis A Jacobsen 2009 Svimjifelagið Reysti +0.90 75 1:55.83 107,85 %
Entry time: 2:05.70 (-9.87)
50m: 53.80
100m: 1:55.83
(1:02.03)
- Pætur E. Thorkildshøj 2007 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 20.02.2021 10:29:40
Kapping 5, 50m Bringu Kvinnur - Final
FAR 32.70 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Torshavn (FAR) 14.05.2015
FAR.JR 32.70 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Torshavn (FAR) 14.05.2015
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag +0.72 597 33.90 100,99 %
Entry time: 34.24 (-0.34)
2 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag -.-- 581 34.21 98,94 %
Entry time: 33.85 (+0.36)
3 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 485 36.34 102,15 %
Entry time: 37.14 (-0.80)
4 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir +0.71 461 36.96 103,78 %
Entry time: 38.41 (-1.45)
5 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 417 38.20 103,90 %
Entry time: 39.75 (-1.55)
6 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir +0.73 408 38.50 98,50 %
Entry time: 37.93 (+0.57)
7 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.70 386 39.21 101,36 %
Entry time: 39.75 (-0.54)
8 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 385 39.23 101,03 %
Entry time: 39.64 (-0.41)
9 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag +0.65 377 39.51 100,83 %
Entry time: 39.84 (-0.33)
10 Lea Midjord 2002 Suðuroyar Svimjifelag +0.61 374 39.61 93,89 %
Entry time: 37.33 (+2.28)
11 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.63 370 39.77 101,02 %
Entry time: 40.18 (-0.41)
12 Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.75 362 40.05 101,62 %
Entry time: 40.71 (-0.66)
13 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag -.-- 321 41.68 101,42 %
Entry time: 42.28 (-0.60)
14 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.59 309 42.21 103,87 %
Entry time: 43.91 (-1.70)
15 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 283 43.49 106,17 %
Entry time: 46.35 (-2.86)
16 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag +0.80 275 43.90 106,06 %
Entry time: 46.73 (-2.83)
17 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag +0.67 260 44.73 105,85 %
Entry time: 47.51 (-2.78)
18 Bjarta Í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag +0.67 239 45.96 106,01 %
Entry time: 48.90 (-2.94)
19 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag +0.86 200 48.80 102,83 %
Entry time: 50.22 (-1.42)
20 Lea Petersen 2009 Svimjifelagið Reysti -.-- 194 49.30 100,94 %
Entry time: 49.77 (-0.47)
21 Halla Háfoss 2009 Havnar Svimjifelag -.-- 167 51.82 101,48 %
Entry time: 52.60 (-0.78)
22 Sára Justinussen 2010 Svimjifelagið Reysti -.-- 128 56.53
23 Tórunn Højgaard Weihe 2009 Havnar Svimjifelag +0.78 124 57.27 103,60 %
Entry time: 59.41 (-2.14)
24 Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag -.-- 116 58.46 105,94 %
Entry time: 1:02.15 (-3.69)
25 Bára Hansen 2009 Suðuroyar Svimjifelag +0.74 112 59.21 113,51 %
Entry time: 1:08.46 (-9.25)
26 Tóra Við Gil 2010 Svimjifelagið Reysti -.-- 103 1:00.77
27 Diana Bech 2010 Suðuroyar Svimjifelag +1.03 101 1:01.29 107,30 %
Entry time: 1:06.12 (-4.83)
28 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 94 1:02.70 101,18 %
Entry time: 1:03.45 (-0.75)
29 Elisabeth Jacobsen 2009 Svimjifelagið Ægir +0.85 82 1:05.65
30 Elisabeth Bjartalíð 2009 Svimjifelagið Ægir +0.98 80 1:06.22
- Rakul J Højbro 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.21 DSQ Tjóstart
- Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag -.-- DSQ Ójøvn bein
- Eva Debess 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.84 DSQ Ójøvn bein
- Rebecca Jacobsen 2011 Svimjifelagið Ægir +0.85 DSQ Ójøvn bein
Kapping almenn: 20.02.2021 10:40:03
Kapping 6, 50m Bringu Menn - Final
FAR 28.37 Róland Toftum 1998 Torshavn (FAR) 30.11.2019
FAR.JR 29.00 Róland Toftum 1998 Torshavn (FAR) 18.09.2016
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 675 28.78 102,21 %
Entry time: 29.43 (-0.65)
2 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag +0.67 592 30.07 97,93 %
Entry time: 29.46 (+0.61)
3 Jón Hofgaard 1992 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 542 30.96 101,93 %
Entry time: 31.57 (-0.61)
4 Rani Jacobsen 2001 Suðuroyar Svimjifelag +0.64 440 33.18 95,50 %
Entry time: 31.75 (+1.43)
5 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir +0.71 416 33.82 98,07 %
Entry time: 33.18 (+0.64)
6 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir +0.67 399 34.28 105,09 %
Entry time: 36.12 (-1.84)
7 Heini Hansen 2003 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 394 34.44 100,55 %
Entry time: 34.63 (-0.19)
8 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.62 393 34.45 99,47 %
Entry time: 34.27 (+0.18)
9 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag +0.71 343 36.07 103,09 %
Entry time: 37.22 (-1.15)
10 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.61 320 36.89 103,71 %
Entry time: 38.31 (-1.42)
11 Karl Joensen 2005 Svimjifelagið Flot -.-- 305 37.50 98,26 %
Entry time: 36.86 (+0.64)
12 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag +0.58 287 38.25 107,83 %
Entry time: 41.50 (-3.25)
13 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Svimjifelagið Flot +0.69 273 38.92 100,66 %
Entry time: 39.18 (-0.26)
14 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 272 38.95 101,32 %
Entry time: 39.47 (-0.52)
15 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.68 264 39.33 108,53 %
Entry time: 43.00 (-3.67)
16 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot +0.75 253 39.90 100,97 %
Entry time: 40.29 (-0.39)
17 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 217 41.96 105,35 %
Entry time: 44.33 (-2.37)
18 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag +0.70 210 42.45 106,17 %
Entry time: 45.24 (-2.79)
19 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 198 43.26 104,67 %
Entry time: 45.38 (-2.12)
20 Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag +0.63 148 47.73
21 Jan Elias Høj 2007 Svimjifelagið Flot +0.94 116 51.71 109,60 %
Entry time: 57.20 (-5.49)
22 Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag +0.74 92 55.85 108,16 %
Entry time: 1:00.81 (-4.96)
23 Ólavur Winther Jákupsson 2008 Havnar Svimjifelag -.-- 73 1:00.32 103,86 %
Entry time: 1:02.74 (-2.42)
24 Símun Sámal Joensen 2009 Havnar Svimjifelag +0.70 69 1:01.51 104,09 %
Entry time: 1:04.13 (-2.62)
25 Remi L Nagurset 2011 Svimjifelagið Reysti +0.62 54 1:06.71
- Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag +0.70 DSQ Fleiri firvaldbeinspark
- Tórir D. Olsen 2011 Svimjifelagið Ægir -.-- DSQ Eina hond í vegg
- Helgi Torkilsson 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- DNS
- Erling Erlendsson 2007 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 20.02.2021 10:50:04
Kapping 7, 200m Firvald Kvinnur - Final
FAR 2:18.67 1996 Jersey (GBR) 02.07.2015
FAR.JR 2:19.92 Jana Bjartalíð Thomsen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Torshavn (FAR) 25.03.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir -.-- 502 2:30.44 99,99 %
Entry time: 2:30.43 (+0.01)
50m: 34.22
100m: 1:11.72
(37.50)
150m: 1:50.81
(39.09)
200m: 2:30.44
(39.63)
2 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir +0.71 479 2:32.86 99,10 %
Entry time: 2:31.50 (+1.36)
50m: 33.42
100m: 1:12.31
(38.89)
150m: 1:52.34
(40.03)
200m: 2:32.86
(40.52)
3 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir +0.76 342 2:50.89
50m: 37.30
100m: 1:21.63
(44.33)
150m: 2:06.33
(44.70)
200m: 2:50.89
(44.56)
4 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 275 3:03.76 99,30 %
Entry time: 3:02.48 (+1.28)
50m: 39.29
100m: 1:26.60
(47.31)
150m: 2:15.71
(49.11)
200m: 3:03.76
(48.05)
Kapping almenn: 20.02.2021 11:08:27
Kapping 8, 200m Firvald Menn - Final
FAR 2:01.46 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Visby (SWE) 26.06.2017
FAR.JR 2:06.94 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Suduroy (FAR) 22.03.2014
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag -.-- 502 2:16.11 100,05 %
Entry time: 2:16.18 (-0.07)
50m: 30.52
100m: 1:05.76
(35.24)
150m: 1:41.12
(35.36)
200m: 2:16.11
(34.99)
2 Natanael A. Matras 2002 Svimjifelagið Ægir +0.74 298 2:41.96 89,25 %
Entry time: 2:26.24 (+15.72)
50m: 32.85
100m: 1:12.82
(39.97)
150m: 1:56.84
(44.02)
200m: 2:41.96
(45.12)
3 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 230 2:56.42
50m: 38.73
100m: 1:24.63
(45.90)
150m: 2:11.46
(46.83)
200m: 2:56.42
(44.96)
Kapping almenn: 20.02.2021 11:09:34
Kapping 9, 400m Blandað Kvinnur - Final
FAR 4:50.30 Sára R. Nysted 2001 Bergen (NOR) 12.12.2015
FAR.JR 4:50.30 Sára R. Nysted 2001 Bergen (NOR) 12.12.2015
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag -.-- 580 5:10.46 104,16 %
Entry time: 5:23.93 (-13.47)
50m: 33.32
100m: 1:12.40
(39.08)
150m: 1:50.15
(37.75)
200m: 2:28.63
(38.48)
250m: 3:13.81
(45.18)
300m: 3:59.71
(45.90)
350m: 4:35.65
(35.94)
400m: 5:10.46
(34.81)
2 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag -.-- 573 5:11.63
50m: 32.48
100m: 1:10.76
(38.28)
150m: 1:50.66
(39.90)
200m: 2:30.29
(39.63)
250m: 3:14.00
(43.71)
300m: 3:58.89
(44.89)
350m: 4:36.28
(37.39)
400m: 5:11.63
(35.35)
3 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag +0.65 523 5:21.27 101,53 %
Entry time: 5:26.25 (-4.98)
50m: 34.01
100m: 1:13.34
(39.33)
150m: 1:53.04
(39.70)
200m: 2:32.16
(39.12)
250m: 3:20.44
(48.28)
300m: 4:09.05
(48.61)
350m: 4:45.72
(36.67)
400m: 5:21.27
(35.55)
4 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag +0.70 489 5:28.57 104,60 %
Entry time: 5:44.43 (-15.86)
50m: 35.06
100m: 1:19.05
(43.99)
150m: 2:02.48
(43.43)
200m: 2:44.31
(41.83)
250m: 3:31.16
(46.85)
300m: 4:17.85
(46.69)
350m: 4:55.00
(37.15)
400m: 5:28.57
(33.57)
5 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 488 5:28.74 100,24 %
Entry time: 5:29.53 (-0.79)
50m: 34.52
100m: 1:15.26
(40.74)
150m: 1:56.51
(41.25)
200m: 2:37.44
(40.93)
250m: 3:25.19
(47.75)
300m: 4:13.94
(48.75)
350m: 4:52.29
(38.35)
400m: 5:28.74
(36.45)
6 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.67 419 5:45.99
50m: 37.19
100m: 1:21.63
(44.44)
150m: 2:03.57
(41.94)
200m: 2:46.12
(42.55)
250m: 3:36.38
(50.26)
300m: 4:27.03
(50.65)
350m: 5:07.76
(40.73)
400m: 5:45.99
(38.23)
7 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag -.-- 282 6:34.62 107,04 %
Entry time: 7:04.50 (-29.88)
50m: 40.18
100m: 1:33.61
(53.43)
150m: 2:29.75
(56.14)
200m: 3:21.04
(51.29)
250m: 4:16.97
(55.93)
300m: 5:13.30
(56.33)
350m: 5:55.80
(42.50)
400m: 6:34.62
(38.82)
Kapping almenn: 20.02.2021 11:23:52
Kapping 10, 400m Blandað Menn - Final
FAR 4:18.97 Pal Joensen 1990 Torshavn (FAR) 15.04.2012
FAR.JR 4:26.12 Alvi Hjelm 1996 Ægir Klaksvik (FAR) Upplands Vaesby (SWE) 13.12.2014
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir -.-- 420 5:13.40 102,63 %
Entry time: 5:21.86 (-8.46)
50m: 32.11
100m: 1:09.65
(37.54)
150m: 1:51.07
(41.42)
200m: 2:31.65
(40.58)
250m: 3:17.10
(45.45)
300m: 4:02.39
(45.29)
350m: 4:39.17
(36.78)
400m: 5:13.40
(34.23)
2 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.64 399 5:18.91 105,53 %
Entry time: 5:37.58 (-18.67)
50m: 32.86
100m: 1:14.12
(41.26)
150m: 1:55.49
(41.37)
200m: 2:36.52
(41.03)
250m: 3:19.10
(42.58)
300m: 4:05.72
(46.62)
350m: 4:42.56
(36.84)
400m: 5:18.91
(36.35)
3 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag -.-- 387 5:22.05
50m: 33.75
100m: 1:15.87
(42.12)
150m: 1:56.39
(40.52)
200m: 2:35.60
(39.21)
250m: 3:22.64
(47.04)
300m: 4:09.78
(47.14)
350m: 4:45.80
(36.02)
400m: 5:22.05
(36.25)
4 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag +0.67 362 5:29.31 108,53 %
Entry time: 6:00.00 (-30.69)
50m: 34.90
100m: 1:16.63
(41.73)
150m: 1:59.95
(43.32)
200m: 2:41.71
(41.76)
250m: 3:29.73
(48.02)
300m: 4:16.23
(46.50)
350m: 4:53.38
(37.15)
400m: 5:29.31
(35.93)
5 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag +0.66 345 5:34.75
50m: 33.39
100m: 1:12.49
(39.10)
150m: 1:55.39
(42.90)
200m: 2:37.87
(42.48)
250m: 3:27.59
(49.72)
300m: 4:19.13
(51.54)
350m: 4:57.33
(38.20)
400m: 5:34.75
(37.42)
6 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.48 330 5:39.66 105,31 %
Entry time: 5:58.70 (-19.04)
50m: 38.36
100m: 1:25.22
(46.86)
150m: 2:08.19
(42.97)
200m: 2:49.77
(41.58)
250m: 3:37.36
(47.59)
300m: 4:25.28
(47.92)
350m: 5:03.55
(38.27)
400m: 5:39.66
(36.11)
7 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag +0.62 329 5:40.11
50m: 34.24
100m: 1:14.97
(40.73)
150m: 1:59.14
(44.17)
200m: 2:42.07
(42.93)
250m: 3:32.87
(50.80)
300m: 4:23.95
(51.08)
350m: 5:02.32
(38.37)
400m: 5:40.11
(37.79)
8 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot -.-- 282 5:57.70 98,22 %
Entry time: 5:51.44 (+6.26)
50m: 39.47
100m: 1:26.89
(47.42)
150m: 2:11.07
(44.18)
200m: 2:55.50
(44.43)
250m: 3:47.82
(52.32)
300m: 4:40.52
(52.70)
350m: 5:24.35
(43.83)
400m: 5:57.70
(33.35)
9 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag +0.78 245 6:14.80
50m: 36.94
100m: 1:23.83
(46.89)
150m: 2:13.34
(49.51)
200m: 3:04.40
(51.06)
250m: 3:56.88
(52.48)
300m: 4:51.20
(54.32)
350m: 5:33.81
(42.61)
400m: 6:14.80
(40.99)
- Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag -.-- DSQ Firvaldbein í bringu
- Ari Rasmussen Weihe 2005 Havnar Svimjifelag +0.65 DSQ Ójøvn bein í bringu
Kapping almenn: 20.02.2021 11:37:39
Kapping 11, 800m Frí Kvinnur - Final
FAR 8:40.78 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Torshavn (FAR) 01.12.2019
FAR.JR 8:50.79 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Klaksvik (FAR) 12.05.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag -.-- 695 9:01.01 98,49 %
Entry time: 8:52.97 (+8.04)
50m: 29.86
100m: 1:03.33
(33.47)
150m: 1:37.56
(34.23)
200m: 2:11.77
(34.21)
250m: 2:45.93
(34.16)
300m: 3:19.94
(34.01)
350m: 3:54.24
(34.30)
400m: 4:28.76
(34.52)
450m: 5:03.23
(34.47)
500m: 5:37.59
(34.36)
550m: 6:11.74
(34.15)
600m: 6:45.85
(34.11)
650m: 7:20.23
(34.38)
700m: 7:54.26
(34.03)
750m: 8:28.04
(33.78)
800m: 9:01.01
(32.97)
Kapping almenn: 20.02.2021 11:47:18
Kapping 12, 800m Frí Menn - Final
FAR 7:36.24 Pal Joensen 1990 Atlanta (USA) 17.12.2011
FAR.JR 7:48.56 Pal Joensen 1990 Rijeka (CRO) 13.12.2008
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag -.-- 563 8:56.90 101,02 %
Entry time: 9:02.42 (-5.52)
50m: 30.72
100m: 1:04.36
(33.64)
150m: 1:38.30
(33.94)
200m: 2:12.44
(34.14)
250m: 2:46.35
(33.91)
300m: 3:20.23
(33.88)
350m: 3:54.17
(33.94)
400m: 4:28.40
(34.23)
450m: 5:02.32
(33.92)
500m: 5:36.59
(34.27)
550m: 6:11.05
(34.46)
600m: 6:45.10
(34.05)
650m: 7:18.67
(33.57)
700m: 7:52.60
(33.93)
750m: 8:25.21
(32.61)
800m: 8:56.90
(31.69)
2 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir +0.67 542 9:03.83 102,35 %
Entry time: 9:16.89 (-13.06)
50m: 30.79
100m: 1:04.56
(33.77)
150m: 1:38.52
(33.96)
200m: 2:12.54
(34.02)
250m: 2:46.46
(33.92)
300m: 3:20.53
(34.07)
350m: 3:54.55
(34.02)
400m: 4:28.85
(34.30)
450m: 5:03.16
(34.31)
500m: 5:37.90
(34.74)
550m: 6:12.63
(34.73)
600m: 6:47.50
(34.87)
650m: 7:21.64
(34.14)
700m: 7:56.07
(34.43)
750m: 8:30.41
(34.34)
800m: 9:03.83
(33.42)
3 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag +0.66 467 9:31.36 104,17 %
Entry time: 9:56.25 (-24.89)
50m: 31.81
100m: 1:07.30
(35.49)
150m: 1:43.44
(36.14)
200m: 2:19.63
(36.19)
250m: 2:55.97
(36.34)
300m: 3:32.35
(36.38)
350m: 4:08.19
(35.84)
400m: 4:44.55
(36.36)
450m: 5:20.34
(35.79)
500m: 5:55.81
(35.47)
550m: 6:31.84
(36.03)
600m: 7:07.60
(35.76)
650m: 7:43.69
(36.09)
700m: 8:20.05
(36.36)
750m: 8:56.61
(36.56)
800m: 9:31.36
(34.75)
4 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 466 9:31.69 103,35 %
Entry time: 9:51.51 (-19.82)
50m: 32.15
100m: 1:07.87
(35.72)
150m: 1:44.16
(36.29)
200m: 2:20.70
(36.54)
250m: 2:57.19
(36.49)
300m: 3:33.68
(36.49)
350m: 4:09.74
(36.06)
400m: 4:45.79
(36.05)
450m: 5:22.28
(36.49)
500m: 5:58.57
(36.29)
550m: 6:34.18
(35.61)
600m: 7:10.31
(36.13)
650m: 7:46.54
(36.23)
700m: 8:22.97
(36.43)
750m: 8:58.06
(35.09)
800m: 9:31.69
(33.63)
5 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.73 447 9:39.59 105,58 %
Entry time: 10:13.84 (-34.25)
50m: 32.55
100m: 1:08.19
(35.64)
150m: 1:44.73
(36.54)
200m: 2:21.12
(36.39)
250m: 2:57.69
(36.57)
300m: 3:34.26
(36.57)
350m: 4:11.12
(36.86)
400m: 4:48.00
(36.88)
450m: 5:24.99
(36.99)
500m: 6:02.56
(37.57)
550m: 6:40.17
(37.61)
600m: 7:17.32
(37.15)
650m: 7:53.91
(36.59)
700m: 8:29.93
(36.02)
750m: 9:05.46
(35.53)
800m: 9:39.59
(34.13)
6 Fedja Drobnjak 2008 Svimjifelagið Ægir +0.80 336 10:37.61
50m: 35.52
100m: 1:13.76
(38.24)
150m: 1:53.32
(39.56)
200m: 2:33.43
(40.11)
250m: 3:13.53
(40.10)
300m: 3:53.88
(40.35)
350m: 4:34.79
(40.91)
400m: 5:15.84
(41.05)
450m: 5:56.47
(40.63)
500m: 6:36.75
(40.28)
550m: 7:17.99
(41.24)
600m: 7:58.88
(40.89)
650m: 8:39.50
(40.62)
700m: 9:19.56
(40.06)
750m: 10:00.10
(40.54)
800m: 10:37.61
(37.51)
Kapping almenn: 20.02.2021 17:13:04
Kapping 13, 200m Bringu Kvinnur - Final
FAR 2:36.12 Emma F. Nystrøm 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Torshavn (FAR) 18.05.2014
FAR.JR 2:37.64 Turið S. Christiansen 1996 Ægir Klaksvik (FAR) Klaksvik (FAR) 05.11.2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag -.-- 596 2:39.86 100,93 %
Entry time: 2:41.36 (-1.50)
50m: 36.13
100m: 1:17.04
(40.91)
150m: 1:58.55
(41.51)
200m: 2:39.86
(41.31)
2 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir +0.75 544 2:44.79 102,76 %
Entry time: 2:49.47 (-4.68)
50m: 36.77
100m: 1:18.65
(41.88)
150m: 2:01.63
(42.98)
200m: 2:44.79
(43.16)
3 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag +0.69 465 2:53.59 100,93 %
Entry time: 2:55.22 (-1.63)
50m: 38.28
100m: 1:22.58
(44.30)
150m: 2:08.38
(45.80)
200m: 2:53.59
(45.21)
4 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 401 3:02.43 102,97 %
Entry time: 3:08.02 (-5.59)
50m: 41.70
100m: 1:27.49
(45.79)
150m: 2:14.57
(47.08)
200m: 3:02.43
(47.86)
5 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.72 374 3:06.67 100,03 %
Entry time: 3:06.72 (-0.05)
50m: 42.02
100m: 1:29.72
(47.70)
150m: 2:18.55
(48.83)
200m: 3:06.67
(48.12)
6 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.71 354 3:10.17 98,78 %
Entry time: 3:07.87 (+2.30)
50m: 42.67
100m: 1:31.35
(48.68)
150m: 2:21.63
(50.28)
200m: 3:10.17
(48.54)
7 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.70 345 3:11.74 103,31 %
Entry time: 3:18.31 (-6.57)
50m: 42.98
100m: 1:32.07
(49.09)
150m: 2:21.72
(49.65)
200m: 3:11.74
(50.02)
8 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag -.-- 263 3:29.95 101,00 %
Entry time: 3:32.07 (-2.12)
50m: 45.18
100m: 1:40.39
(55.21)
150m: 2:34.87
(54.48)
200m: 3:29.95
(55.08)
- Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir -.-- DSQ 2 firv. beinspark eftir 2 v
Kapping almenn: 20.02.2021 17:21:55
Kapping 14, 200m Bringu Menn - Final
FAR 2:14.82 Pal Joensen 1990 Jersey (GBR) 02.07.2015
FAR.JR 2:18.95 Rókur Trygvason 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Torshavn (FAR) 26.10.2018
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Jón Hofgaard 1992 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 531 2:28.30 103,83 %
Entry time: 2:34.20 (-5.90)
50m: 34.33
100m: 1:12.50
(38.17)
150m: 1:50.83
(38.33)
200m: 2:28.30
(37.47)
2 Heini Hansen 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.60 373 2:46.82 97,87 %
Entry time: 2:43.34 (+3.48)
50m: 36.89
100m: 1:19.31
(42.42)
150m: 2:03.53
(44.22)
200m: 2:46.82
(43.29)
3 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag -.-- 311 2:57.21 100,11 %
Entry time: 2:57.40 (-0.19)
50m: 39.92
100m: 1:25.67
(45.75)
150m: 2:12.08
(46.41)
200m: 2:57.21
(45.13)
4 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot -.-- 306 2:58.30 103,85 %
Entry time: 3:05.43 (-7.13)
50m: 40.87
100m: 1:26.62
(45.75)
150m: 2:12.36
(45.74)
200m: 2:58.30
(45.94)
5 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.66 303 2:58.78 105,37 %
Entry time: 3:08.93 (-10.15)
50m: 41.25
100m: 1:27.11
(45.86)
150m: 2:13.91
(46.80)
200m: 2:58.78
(44.87)
6 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Svimjifelagið Flot +0.68 296 3:00.10 101,22 %
Entry time: 3:02.33 (-2.23)
50m: 41.17
100m: 1:27.46
(46.29)
150m: 2:13.92
(46.46)
200m: 3:00.10
(46.18)
- Pætur E. Thorkildshøj 2007 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 20.02.2021 17:28:56
Kapping 15, 100m Blandað Kvinnur - Final
FAR 1:03.78 Poula Mohr 1995 Havnar Svimjifelag (FAR) Torshavn (FAR) 11.05.2013
FAR.JR 1:04.93 Sára R. Nysted 2001 Klakksvik (FAR) 22.04.2016
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag -.-- 637 1:05.66 99,05 %
Entry time: 1:05.04 (+0.62)
50m: 30.82
100m: 1:05.66
(34.84)
2 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag -.-- 535 1:09.61 100,81 %
Entry time: 1:10.18 (-0.57)
50m: 30.72
100m: 1:09.61
(38.89)
3 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag +0.80 522 1:10.15 95,06 %
Entry time: 1:06.85 (+3.30)
50m: 32.72
100m: 1:10.15
(37.43)
4 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir +0.79 491 1:11.60 104,25 %
Entry time: 1:14.78 (-3.18)
50m: 33.33
100m: 1:11.60
(38.27)
5 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir -.-- 481 1:12.10 105,04 %
Entry time: 1:15.93 (-3.83)
50m: 33.80
100m: 1:12.10
(38.30)
6 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.75 456 1:13.38 100,92 %
Entry time: 1:14.06 (-0.68)
50m: 33.76
100m: 1:13.38
(39.62)
7 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir +0.75 442 1:14.16 99,17 %
Entry time: 1:13.55 (+0.61)
50m: 34.74
100m: 1:14.16
(39.42)
8 Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 432 1:14.72 100,12 %
Entry time: 1:14.81 (-0.09)
50m: 32.88
100m: 1:14.72
(41.84)
9 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.67 432 1:14.73 108,27 %
Entry time: 1:21.47 (-6.74)
50m: 35.67
100m: 1:14.73
(39.06)
10 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.71 402 1:16.51 101,38 %
Entry time: 1:17.58 (-1.07)
50m: 36.51
100m: 1:16.51
(40.00)
11 Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag +0.81 394 1:17.06 97,38 %
Entry time: 1:15.09 (+1.97)
50m: 34.06
100m: 1:17.06
(43.00)
12 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.85 384 1:17.72 103,25 %
Entry time: 1:20.33 (-2.61)
50m: 36.03
100m: 1:17.72
(41.69)
13 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag +0.76 382 1:17.84 97,90 %
Entry time: 1:16.24 (+1.60)
50m: 34.60
100m: 1:17.84
(43.24)
14 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 365 1:19.05 102,92 %
Entry time: 1:21.43 (-2.38)
50m: 34.95
100m: 1:19.05
(44.10)
15 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag -.-- 342 1:20.78 106,23 %
Entry time: 1:26.15 (-5.37)
50m: 36.84
100m: 1:20.78
(43.94)
16 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag +0.71 313 1:23.16 112,60 %
Entry time: 1:35.15 (-11.99)