┌rslit Tilsamans - Offisiellur 
 
  Stevnuheiti  Su­uroyar Sparikassa stevna    Prentdagur  16 March 2019   
  Sta­ur  Tv°royri    Prenta­ kl  15:29   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur           
  1. stevnudagur  16 March 2019         
 
 
Kapping 1, 25 m frÝ Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            21.02   
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            22.43   
Tˇra Vi­ Gil  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            23.05   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            23.08   
Jˇrun Winther  2011  Su­uroyar Svimjifelag            23.69   
Rakul Petersen  2012  Svimjifelagi­ REYSTI            29.18   
Kira Gunnerim  2010  Havnar Svimjifelag            29.25   
Viola Kristiansen  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            29.86   
Natasja Ellingsgaard  2011  Havnar Svimjifelag            30.49   
10  Magna Holm Johannesen  2011  Havnar Svimjifelag            34.41   
11  Hj°rdis T. Djurhuus  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            34.78   
Margret ═ Tr°­ini  2011  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 2, 25 m frÝ Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
┴ri Hansen  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            20.52   
Markus Steinholm  2009  Svimjifelagi­ Flot            20.99   
Haraldur Mortensen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            21.82   
Jˇsup Kßrason Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            21.86   
Liam David Welby  2009  Havnar Svimjifelag            22.35   
Brestir S. Samuelsen  2009  Havnar Svimjifelag            23.91   
Jˇnas G. Hansson  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            24.03   
B˙gvi Hansen  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            25.41   
SÝmun Sßmal Joensen  2009  Havnar Svimjifelag            25.82   
10  B˙i Holm  2010  Havnar Svimjifelag            26.89   
11  Tˇrolvur Justinussen  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            27.03   
12  Dßnjal Steinhˇlm  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            27.75   
                     
 
Kapping 3, 12,5 m rygg Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            10.33   
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            10.34   
Jˇrun Winther  2011  Su­uroyar Svimjifelag            12.23   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            12.90   
Tˇra Vi­ Gil  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            13.67   
Hj°rdis T. Djurhuus  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            15.98   
Magna Holm Johannesen  2011  Havnar Svimjifelag            16.04   
Viola Kristiansen  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            17.15   
Margret ═ Tr°­ini  2011  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 4, 12,5m rygg Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Brestir S. Samuelsen  2009  Havnar Svimjifelag            10.72   
Haraldur Mortensen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            11.48   
Markus Steinholm  2009  Svimjifelagi­ Flot            11.50   
Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            11.77   
Liam David Welby  2009  Havnar Svimjifelag            12.22   
SÝmun Sßmal Joensen  2009  Havnar Svimjifelag            12.26   
Jˇsup Kßrason Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            13.66   
B˙gvi Hansen  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            13.74   
Jˇnas G. Hansson  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            14.17   
10  Tˇrolvur Justinussen  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            14.43   
11  B˙i Holm  2010  Havnar Svimjifelag            15.12   
12  Dßnjal Steinhˇlm  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            16.98   
                     
 
Kapping 5, 12,5m firvald Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            9.99   
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            11.48   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            11.50   
Jˇrun Winther  2011  Su­uroyar Svimjifelag            15.43   
Margret ═ Tr°­ini  2011  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Tˇra Vi­ Gil  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ  1 hond ß mßl 
                     
 
Kapping 6, 12,5m firvald Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Liam David Welby  2009  Havnar Svimjifelag            13.20   
Jˇsup Kßrason Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            13.46   
Tˇrolvur Justinussen  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            14.27   
Markus Steinholm  2009  Svimjifelagi­ Flot            15.55   
Brestir S. Samuelsen  2009  Havnar Svimjifelag            DSQ  1 hond Ý enda. 
Haraldur Mortensen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  1 hond Ý enda. 
Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            DSQ  Skeiv svimjur Ý star 
SÝmun Sßmal Joensen  2009  Havnar Svimjifelag            DSQ  1 hond Ý enda. 
                     
 
Kapping 7, 50m frÝ Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            47.87   
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            49.54   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            53.10   
Tˇra Vi­ Gil  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            53.50   
Jˇrun Winther  2011  Su­uroyar Svimjifelag            54.42   
Rakul Petersen  2012  Svimjifelagi­ REYSTI            1:07.89   
Margret ═ Tr°­ini  2011  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 8, 50m frÝ Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Haraldur Mortensen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            46.86   
Markus Steinholm  2009  Svimjifelagi­ Flot            47.18   
Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            47.38   
┴ri Hansen  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            50.17   
Jˇsup Kßrason Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            50.17   
Tˇrolvur Justinussen  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            53.90   
Jˇnas G. Hansson  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            58.48   
B˙i Holm  2010  Havnar Svimjifelag            1:00.83   
Dßnjal Steinhˇlm  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            1:04.51   
                     
 
Kapping 9, 25 m rygg Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            24.10   
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            25.53   
Jˇrun Winther  2011  Su­uroyar Svimjifelag            27.08   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            29.12   
Kira Gunnerim  2010  Havnar Svimjifelag            29.63   
Tˇra Vi­ Gil  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            31.69   
Hj°rdis T. Djurhuus  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            34.08   
Viola Kristiansen  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            34.74   
Margret ═ Tr°­ini  2011  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Natasja Ellingsgaard  2011  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 10, 25 m rygg Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            25.25   
Markus Steinholm  2009  Svimjifelagi­ Flot            26.77   
Jˇnas G. Hansson  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            30.87   
B˙i Holm  2010  Havnar Svimjifelag            31.37   
Jˇsup Kßrason Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            31.49   
Tˇrolvur Justinussen  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            32.33   
Dßnjal Steinhˇlm  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            33.73   
Brestir S. Samuelsen  2009  Havnar Svimjifelag            DSQ  ┴ b˙k Ý vend. 
B˙gvi Hansen  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ  ┴ b˙k Ý vend 
Haraldur Mortensen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  ┴ b˙k Ý vend 
                     
 
Kapping 11, 25m bringa Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            27.57   
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            27.96   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            31.05   
Tˇra Vi­ Gil  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            35.06   
Jˇrun Winther  2011  Su­uroyar Svimjifelag            41.07   
Natasja Ellingsgaard  2011  Havnar Svimjifelag            41.77   
Kira Gunnerim  2010  Havnar Svimjifelag            42.23   
Viola Kristiansen  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            42.43   
Hj°rdis T. Djurhuus  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
Margret ═ Tr°­ini  2011  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 12, 25m bringa Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jˇsup Kßrason Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            29.09   
┴ri Hansen  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            31.30   
Tˇrolvur Justinussen  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            32.94   
Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            33.95   
Liam David Welby  2009  Havnar Svimjifelag            33.99   
SÝmun Sßmal Joensen  2009  Havnar Svimjifelag            36.71   
Brestir S. Samuelsen  2009  Havnar Svimjifelag            36.92   
Markus Steinholm  2009  Svimjifelagi­ Flot            39.26   
                     
 
Kapping 14, 25m frÝ Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lea Petersen  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            20.51   
Ninna ═ Hj°llum  2009  Su­uroyar Svimjifelag            20.93   
Bßra Hansen  2009  Su­uroyar Svimjifelag            22.05   
Halla Hßfoss  2009  Havnar Svimjifelag            22.36   
Elin Johnsdˇttir  2008  Havnar Svimjifelag            22.85   
Lilja Str°m Winther  2009  Su­uroyar Svimjifelag            24.10   
Ey­ger­ Skyt  2009  Su­uroyar Svimjifelag            24.64   
Bianca R. B. Andreassen  2009  Svimjifelagi­ Flot            26.68   
Gisleyg Gu­run Johansen  2008  Havnar Svimjifelag            26.88   
Teresa O. Sv°­stein  2009  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
                     
 
Kapping 15, 25m frÝ Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            17.48   
Benjamin ═ H°rg  2008  Su­uroyar Svimjifelag            18.96   
Dßnjal Jacobsen  2008  Havnar Svimjifelag            21.03   
                     
 
Kapping 16, 25m rygg Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lea Petersen  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            24.85   
Silja Bech  2008  Su­uroyar Svimjifelag            25.30   
Ninna ═ Hj°llum  2009  Su­uroyar Svimjifelag            25.96   
Halla Hßfoss  2009  Havnar Svimjifelag            27.01   
Elin Johnsdˇttir  2008  Havnar Svimjifelag            28.18   
Ey­ger­ Skyt  2009  Su­uroyar Svimjifelag            28.43   
Bßra Hansen  2009  Su­uroyar Svimjifelag            28.79   
Lilja Str°m Winther  2009  Su­uroyar Svimjifelag            30.05   
Bianca R. B. Andreassen  2009  Svimjifelagi­ Flot            32.82   
Teresa O. Sv°­stein  2009  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
Gisleyg Gu­run Johansen  2008  Havnar Svimjifelag            DSQ  ┴ b˙k Ý vend. 
                     
 
Kapping 17, 25m rygg Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Oddvaldur Leivsson  2008  Havnar Svimjifelag            20.77   
Dßnjal Jacobsen  2008  Havnar Svimjifelag            24.72   
Benjamin ═ H°rg  2008  Su­uroyar Svimjifelag            26.85   
Herbert Holm Johannesen  2008  Havnar Svimjifelag            29.96   
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            DSQ  ┴ b˙k Ý vend. 
                     
 
Kapping 18, 25m bringa Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bjarta ═ Lßgab°  2009  Su­uroyar Svimjifelag            25.10   
Lea Petersen  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            28.03   
Silja Bech  2008  Su­uroyar Svimjifelag            30.56   
Ninna ═ Hj°llum  2009  Su­uroyar Svimjifelag            32.94   
Ey­ger­ Skyt  2009  Su­uroyar Svimjifelag            33.13   
Elin Johnsdˇttir  2008  Havnar Svimjifelag            34.73   
Lilja Str°m Winther  2009  Su­uroyar Svimjifelag            34.94   
Halla Hßfoss  2009  Havnar Svimjifelag            35.52   
Durita Mohr Askham  2008  Ăgir Klaksvik            DNS   
Bßra Hansen  2009  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Armar aftur til mjad 
Bianca R. B. Andreassen  2009  Svimjifelagi­ Flot            DSQ  Firvaldbein. 
Gisleyg Gu­run Johansen  2008  Havnar Svimjifelag            DSQ  Firvaldbein 
                     
 
Kapping 19, 25m bringa Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            21.94   
Jˇgvan ═ Skßla  2008  Havnar Svimjifelag            22.30   
Oddvaldur Leivsson  2008  Havnar Svimjifelag            26.90   
Herbert Holm Johannesen  2008  Havnar Svimjifelag            36.05   
Benjamin ═ H°rg  2008  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  2 undirvatnst°k Ý st 
Dßnjal Jacobsen  2008  Havnar Svimjifelag            DSQ  Ëj°vn bein. 
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            DSQ  2 undirvatnst°k Ý st 
                     
 
Kapping 20, 25m firvald Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bjarta ═ Lßgab°  2009  Su­uroyar Svimjifelag            23.48   
Silja Bech  2008  Su­uroyar Svimjifelag            25.14   
Ninna ═ Hj°llum  2009  Su­uroyar Svimjifelag            29.73   
Lilja Str°m Winther  2009  Su­uroyar Svimjifelag            29.83   
Halla Hßfoss  2009  Havnar Svimjifelag            30.45   
Bßra Hansen  2009  Su­uroyar Svimjifelag            32.34   
Durita Mohr Askham  2008  Ăgir Klaksvik            DNS   
Bianca R. B. Andreassen  2009  Svimjifelagi­ Flot            DNF   
Ey­ger­ Skyt  2009  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Ëjavnar armar 
                     
 
Kapping 21, 25m firvald Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            17.27   
Jˇgvan ═ Skßla  2008  Havnar Svimjifelag            19.78   
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            19.90   
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            20.10   
Dßnjal Jacobsen  2008  Havnar Svimjifelag            DNS   
Herbert Holm Johannesen  2008  Havnar Svimjifelag            DSQ  Ëjavnar armar 
Oddvaldur Leivsson  2008  Havnar Svimjifelag            DSQ  1 hond Ý end. 
                     
 
Kapping 22, 50m frÝ Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bjarta ═ Lßgab°  2009  Su­uroyar Svimjifelag            43.70   
Silja Bech  2008  Su­uroyar Svimjifelag            45.88   
Durita Mohr Askham  2008  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 23, 50m frÝ Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            36.00   
Jˇgvan ═ Skßla  2008  Havnar Svimjifelag            36.50   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            36.97   
Oddvaldur Leivsson  2008  Havnar Svimjifelag            39.91   
Herbert Holm Johannesen  2008  Havnar Svimjifelag            59.04   
                     
 
Kapping 24, 50m rygg Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bjarta ═ Lßgab°  2009  Su­uroyar Svimjifelag            51.00   
Durita Mohr Askham  2008  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 25, 50m rygg Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Svam ß b˙k Ý 2 vend 
Jˇgvan ═ Skßla  2008  Havnar Svimjifelag            DSQ  Nam ikki vi­ Ý 3 ven 
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ  Svam ß b˙k Ý 3 vend 
                     
 
Kapping 26, 50m bringa Gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lea Petersen  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            1:04.08   
Ninna ═ Hj°llum  2009  Su­uroyar Svimjifelag            1:11.75   
Teresa O. Sv°­stein  2009  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
Ey­ger­ Skyt  2009  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Ëj°vn beinsp°rk 
                     
 
Kapping 27, 50m bringa Dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            48.45   
Jˇgvan ═ Skßla  2008  Havnar Svimjifelag            49.10   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            50.74   
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            52.00   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  16 March 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  15:29