Luttakaralisti Kapping 1-26 
 
  Stevnuheiti  FLOT-stevnan 2019    Prentdagur  24 January 2019   
  Sta­ur  Toftir    Prenta­ kl  23:14   
  Fyrireikari  Svimjifelagi­ FLOT         
  Hylur           
  1. stevnudagur  26 January 2019         
 
 
Kapping 1, 16m frÝ dreingir 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
43  Fossßdal Jˇnas Rˇi  2009  Havnar    16 m  13.88   
83  Hansson Jˇnas G.  2009  REYSTI    16 m  13.88   
61  Welby Liam David  2009  Havnar    16 m  16.44   
81  Dalsß R˙nar Emil  2010  REYSTI    16 m  16.88   
90  Steinhˇlm Dßnjal  2011  REYSTI    16 m  19.30   
87  Nagurset Remi Langgaard  2011  REYSTI    16 m  21.40   
86  Justinussen Levi  2011  REYSTI    16 m  23.44   
Arnoldson ┴si Yan  2010  Flot    16 m     
G°te Brestir  2009  Flot    16 m     
10  Hansen Jˇsup Kßrason  2009  Flot    16 m     
11  Hansen Marjus  2010  Flot    16 m     
12  Holm Odd P.  2010  Flot    16 m     
13  Jensen Elias B˙ason  2010  Flot    16 m     
14  10  Johannesen Martin W.  2009  Flot    16 m     
15  13  Rasmussen Pßll R.  2010  Flot    16 m     
16  14  Skipanes Bjartur  2010  Flot    16 m     
17  15  Steinhˇlm Markus  2009  Flot    16 m     
18  23  Abrahamsen Dßnial Petur  2009  Fuglafjar    16 m     
19  29  Jˇnson Christian  2009  Fuglafjar    16 m     
20  42  Foget Villiam Ludvig  2009  Havnar    16 m     
21  45  Hansen Gunnar Akraberg  2009  Havnar    16 m     
22  46  Holm B˙i  2010  Havnar    16 m     
23  48  Joensen SÝmun Sßmal  2009  Havnar    16 m     
24  57  Samuelsen Brestir S.  2009  Havnar    16 m     
25  70  Mortensen Haraldur  2010  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 2, 16m frÝ gentur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
71  Rˇgvadˇttir Sissal  2010  SUđUROYAR    16 m  13.31   
69  Johannesen Talita  2010  SUđUROYAR    16 m  14.15   
65  Debes Emma  2010  SUđUROYAR    16 m  15.05   
62  Bech Diana  2010  SUđUROYAR    16 m  15.91   
91  Gil Tˇra Vi­  2010  REYSTI    16 m  16.22   
82  Djurhuus Hj°rdis T.  2010  REYSTI    16 m  23.55   
89  Petersen Rakul  2012  REYSTI    16 m  23.95   
Davidsen Sˇlv°r  2010  Flot    16 m     
11  Olsen Noomi K.  2010  Flot    16 m     
10  26  Hansen Lea  2010  Fuglafjar    16 m     
11  27  H°jbro Rakul J  2011  Fuglafjar    16 m     
12  28  Joensen R°skvß  2010  Fuglafjar    16 m     
13  31  Leiti Mei  2010  Fuglafjar    16 m     
14  34  Simonsen Margreta  2010  Fuglafjar    16 m     
15  35  Petersen Unna Billa T  2010  Fuglafjar    16 m     
16  37  Vesturt˙n Siri­  2011  Fuglafjar    16 m     
17  66  Debess Eva  2010  SUđUROYAR    16 m     
18  72  Winther Jˇrun  2011  SUđUROYAR    16 m     
19  80  Clementsen VÝgdis Skaale  2011  REYSTI    16 m     
 
Kapping 3, 16m rygg dreingir 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
43  Fossßdal Jˇnas Rˇi  2009  Havnar    16 m  16.13   
83  Hansson Jˇnas G.  2009  REYSTI    16 m  16.53   
87  Nagurset Remi Langgaard  2011  REYSTI    16 m  20.40   
61  Welby Liam David  2009  Havnar    16 m  21.35   
81  Dalsß R˙nar Emil  2010  REYSTI    16 m  23.56   
90  Steinhˇlm Dßnjal  2011  REYSTI    16 m  27.76   
G°te Brestir  2009  Flot    16 m     
Hansen Jˇsup Kßrason  2009  Flot    16 m     
10  Johannesen Martin W.  2009  Flot    16 m     
10  14  Skipanes Bjartur  2010  Flot    16 m     
11  15  Steinhˇlm Markus  2009  Flot    16 m     
12  23  Abrahamsen Dßnial Petur  2009  Fuglafjar    16 m     
13  29  Jˇnson Christian  2009  Fuglafjar    16 m     
14  42  Foget Villiam Ludvig  2009  Havnar    16 m     
15  45  Hansen Gunnar Akraberg  2009  Havnar    16 m     
16  46  Holm B˙i  2010  Havnar    16 m     
17  48  Joensen SÝmun Sßmal  2009  Havnar    16 m     
18  57  Samuelsen Brestir S.  2009  Havnar    16 m     
19  70  Mortensen Haraldur  2010  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 4, 16m rygg gentur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
71  Rˇgvadˇttir Sissal  2010  SUđUROYAR    16 m  16.80   
65  Debes Emma  2010  SUđUROYAR    16 m  17.11   
62  Bech Diana  2010  SUđUROYAR    16 m  18.30   
69  Johannesen Talita  2010  SUđUROYAR    16 m  18.33   
91  Gil Tˇra Vi­  2010  REYSTI    16 m  22.31   
11  Olsen Noomi K.  2010  Flot    16 m     
26  Hansen Lea  2010  Fuglafjar    16 m     
27  H°jbro Rakul J  2011  Fuglafjar    16 m     
28  Joensen R°skvß  2010  Fuglafjar    16 m     
10  31  Leiti Mei  2010  Fuglafjar    16 m     
11  34  Simonsen Margreta  2010  Fuglafjar    16 m     
12  35  Petersen Unna Billa T  2010  Fuglafjar    16 m     
13  37  Vesturt˙n Siri­  2011  Fuglafjar    16 m     
14  66  Debess Eva  2010  SUđUROYAR    16 m     
15  72  Winther Jˇrun  2011  SUđUROYAR    16 m     
16  80  Clementsen VÝgdis Skaale  2011  REYSTI    16 m     
17  82  Djurhuus Hj°rdis T.  2010  REYSTI    16 m     
 
Kapping 5, 16m firvald dreingir 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
70  Mortensen Haraldur  2010  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 6, 16m firvald gentur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
71  Rˇgvadˇttir Sissal  2010  SUđUROYAR    16 m  18.47   
69  Johannesen Talita  2010  SUđUROYAR    16 m  19.04   
65  Debes Emma  2010  SUđUROYAR    16 m  19.65   
62  Bech Diana  2010  SUđUROYAR    16 m  20.05   
66  Debess Eva  2010  SUđUROYAR    16 m     
72  Winther Jˇrun  2011  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 7, 4x33m frÝ MIX 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
17  Flot1  2009  Flot    16 m     
18  Flot2  2009  Flot    16 m     
20  Fs  2010  Fuglafjar    16 m     
 
Kapping 8, 33m frÝ dreingir 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
83  Hansson Jˇnas G.  2009  REYSTI    16 m  33.15   
43  Fossßdal Jˇnas Rˇi  2009  Havnar    16 m  35.84   
81  Dalsß R˙nar Emil  2010  REYSTI    16 m  38.59   
87  Nagurset Remi Langgaard  2011  REYSTI    16 m  46.88   
90  Steinhˇlm Dßnjal  2011  REYSTI    16 m  47.60   
G°te Brestir  2009  Flot    16 m     
Jensen Elias B˙ason  2010  Flot    16 m     
10  Johannesen Martin W.  2009  Flot    16 m     
14  Skipanes Bjartur  2010  Flot    16 m     
10  42  Foget Villiam Ludvig  2009  Havnar    16 m     
11  45  Hansen Gunnar Akraberg  2009  Havnar    16 m     
12  46  Holm B˙i  2010  Havnar    16 m     
13  48  Joensen SÝmun Sßmal  2009  Havnar    16 m     
14  57  Samuelsen Brestir S.  2009  Havnar    16 m     
15  61  Welby Liam David  2009  Havnar    16 m     
16  70  Mortensen Haraldur  2010  SUđUROYAR    16 m     
17  86  Justinussen Levi  2011  REYSTI    16 m     
 
Kapping 9, 33m frÝ gentur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
71  Rˇgvadˇttir Sissal  2010  SUđUROYAR    16 m  31.59   
69  Johannesen Talita  2010  SUđUROYAR    16 m  33.53   
62  Bech Diana  2010  SUđUROYAR    16 m  36.20   
11  Olsen Noomi K.  2010  Flot    16 m     
26  Hansen Lea  2010  Fuglafjar    16 m     
27  H°jbro Rakul J  2011  Fuglafjar    16 m     
28  Joensen R°skvß  2010  Fuglafjar    16 m     
31  Leiti Mei  2010  Fuglafjar    16 m     
34  Simonsen Margreta  2010  Fuglafjar    16 m     
10  35  Petersen Unna Billa T  2010  Fuglafjar    16 m     
11  37  Vesturt˙n Siri­  2011  Fuglafjar    16 m     
12  66  Debess Eva  2010  SUđUROYAR    16 m     
13  82  Djurhuus Hj°rdis T.  2010  REYSTI    16 m     
 
Kapping 10, 50m frÝ dreingir 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
23  Abrahamsen Dßnial Petur  2009  Fuglafjar    25 m  49.21   
Hansen Jˇsup Kßrason  2009  Flot    16 m     
15  Steinhˇlm Markus  2009  Flot    16 m     
29  Jˇnson Christian  2009  Fuglafjar    16 m     
 
Kapping 11, 50m frÝ gentur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
65  Debes Emma  2010  SUđUROYAR    25 m  51.84   
72  Winther Jˇrun  2011  SUđUROYAR    25 m  1:08.25   
91  Gil Tˇra Vi­  2010  REYSTI    16 m     
 
Kapping 12, 50m rygg dreingir 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
23  Abrahamsen Dßnial Petur  2009  Fuglafjar    25 m  57.18   
29  Jˇnson Christian  2009  Fuglafjar    16 m     
42  Foget Villiam Ludvig  2009  Havnar    16 m     
48  Joensen SÝmun Sßmal  2009  Havnar    16 m     
57  Samuelsen Brestir S.  2009  Havnar    16 m     
61  Welby Liam David  2009  Havnar    16 m     
70  Mortensen Haraldur  2010  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 13, 50m rygg gentur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
65  Debes Emma  2010  SUđUROYAR    25 m  55.08   
62  Bech Diana  2010  SUđUROYAR    25 m  57.58   
69  Johannesen Talita  2010  SUđUROYAR    25 m  57.90   
71  Rˇgvadˇttir Sissal  2010  SUđUROYAR    25 m  58.86   
72  Winther Jˇrun  2011  SUđUROYAR    25 m  1:03.22   
66  Debess Eva  2010  SUđUROYAR    25 m  1:05.09   
26  Hansen Lea  2010  Fuglafjar    16 m     
27  H°jbro Rakul J  2011  Fuglafjar    16 m     
28  Joensen R°skvß  2010  Fuglafjar    16 m     
10  31  Leiti Mei  2010  Fuglafjar    16 m     
11  34  Simonsen Margreta  2010  Fuglafjar    16 m     
12  35  Petersen Unna Billa T  2010  Fuglafjar    16 m     
13  37  Vesturt˙n Siri­  2011  Fuglafjar    16 m     
 
Kapping 14, 33m FrÝsvimjing Menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
41  Erlendsson Erling  2007  Havnar    16 m  22.24   
53  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    16 m  23.88   
64  Clementsen Jˇannes  2007  SUđUROYAR    16 m  25.14   
60  Thorkildsh°j PŠtur E.  2007  Havnar    16 m  27.50   
59  Steinum Ëlavur R. Av  2007  Havnar    16 m  27.58   
49  Johannesen Herbert Holm  2008  Havnar    16 m  35.34   
32  Ëlavsson Bßr­ur  2008  Fuglafjar    16 m     
33  Rˇ­insson Ey­un  2008  Fuglafjar    16 m     
47  Jacobsen Dßnjal  2008  Havnar    16 m     
10  52  Leivsson Oddvaldur  2008  Havnar    16 m     
11  55  Olsen Pˇl Rˇi  2007  Havnar    16 m     
12  58  Skßla Jˇgvan ═  2008  Havnar    16 m     
 
Kapping 15, 33m FrÝsvimjing Kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
88  Petersen Lea  2009  REYSTI    16 m  27.50   
63  Bech Silja  2008  SUđUROYAR    16 m  29.28   
44  Hßfoss Halla  2009  Havnar    16 m  35.25   
73  Winther Lilja Str°m  2009  SUđUROYAR    16 m  36.27   
Andreassen Bianca R. B.  2009  Flot    16 m     
16  Sv°­stein Teresa O.  2009  Flot    16 m     
22  Lakjuni Sara Bj°rt ┴  2009  Fuglafjar    16 m     
24  Abrahamsen Noomi  2009  Fuglafjar    16 m     
30  Lassaberg Lilja Rebka  2009  Fuglafjar    16 m     
10  36  Jacobsen Karhild TindalÝ­  2009  Fuglafjar    16 m     
11  50  Johansen Gisleyg Gu­run  2008  Havnar    16 m     
12  51  Johnsdˇttir Elin  2008  Havnar    16 m     
13  54  Nesß Anna Maria Isfeldt  2008  Havnar    16 m     
14  56  Rˇgvi Silja ┴  2008  Havnar    16 m     
15  84  Joensen Jˇrun E  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 16, 33m Ryggsvimjing Menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
41  Erlendsson Erling  2007  Havnar    16 m  25.28   
64  Clementsen Jˇannes  2007  SUđUROYAR    16 m  28.89   
53  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    16 m  33.28   
60  Thorkildsh°j PŠtur E.  2007  Havnar    16 m  34.87   
25  Hansen Frˇ­i  2008  Fuglafjar    16 m     
33  Rˇ­insson Ey­un  2008  Fuglafjar    16 m     
47  Jacobsen Dßnjal  2008  Havnar    16 m     
49  Johannesen Herbert Holm  2008  Havnar    16 m     
52  Leivsson Oddvaldur  2008  Havnar    16 m     
10  58  Skßla Jˇgvan ═  2008  Havnar    16 m     
 
Kapping 17, 33m Ryggsvimjing Kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
68  Lßgab° Bjarta ═  2009  SUđUROYAR    16 m  34.00   
63  Bech Silja  2008  SUđUROYAR    16 m  35.15   
67  Hj°llum Ninna ═  2009  SUđUROYAR    16 m  37.07   
73  Winther Lilja Str°m  2009  SUđUROYAR    16 m  42.57   
Andreassen Bianca R. B.  2009  Flot    16 m     
16  Sv°­stein Teresa O.  2009  Flot    16 m     
22  Lakjuni Sara Bj°rt ┴  2009  Fuglafjar    16 m     
24  Abrahamsen Noomi  2009  Fuglafjar    16 m     
30  Lassaberg Lilja Rebka  2009  Fuglafjar    16 m     
10  36  Jacobsen Karhild TindalÝ­  2009  Fuglafjar    16 m     
11  44  Hßfoss Halla  2009  Havnar    16 m     
12  50  Johansen Gisleyg Gu­run  2008  Havnar    16 m     
13  51  Johnsdˇttir Elin  2008  Havnar    16 m     
14  54  Nesß Anna Maria Isfeldt  2008  Havnar    16 m     
15  56  Rˇgvi Silja ┴  2008  Havnar    16 m     
16  84  Joensen Jˇrun E  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 18, 4x33m FrÝ MIX 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
19  Flot1  2007  Flot    16 m     
21  Fs  2008  Fuglafjar    16 m     
 
Kapping 19, 50m FrÝsvimjing Menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
85  Joensen LÝggjas  2008  REYSTI    25 m  37.93   
12  Poulsen Benjamin  2007  Flot    25 m  41.75   
25  Hansen Frˇ­i  2008  Fuglafjar    25 m  42.49   
75  Drobnjak Fedja  2008  Ăgir    25 m  42.69   
 
Kapping 20, 50m FrÝsvimjing Kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
76  H°jsted Lea Osberg  2008  Ăgir    25 m  36.47   
74  Askham Durita M.  2008  Ăgir    25 m  37.72   
78  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ăgir    50 m  38.50   
79  Sigur­sson Kßra A.  2009  Ăgir    25 m  39.06   
77  Jacobsen Ragnhild  2008  Ăgir    25 m  43.30   
68  Lßgab° Bjarta ═  2009  SUđUROYAR    25 m  46.88   
38  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    25 m  47.20   
67  Hj°llum Ninna ═  2009  SUđUROYAR    25 m  56.65   
Hansen Klara M.  2008  Flot    16 m     
 
Kapping 21, 50m Bringusvimjing Menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
41  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m  43.80   
32  Ëlavsson Bßr­ur  2008  Fuglafjar    25 m  52.05   
25  Hansen Frˇ­i  2008  Fuglafjar    25 m  52.29   
58  Skßla Jˇgvan ═  2008  Havnar    25 m  52.57   
85  Joensen LÝggjas  2008  REYSTI    25 m  53.13   
33  Rˇ­insson Ey­un  2008  Fuglafjar    25 m  54.48   
53  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    25 m  57.29   
64  Clementsen Jˇannes  2007  SUđUROYAR    50 m  1:00.74   
75  Drobnjak Fedja  2008  Ăgir    25 m  1:02.06   
10  59  Steinum Ëlavur R. Av  2007  Havnar    25 m  1:06.68   
11  60  Thorkildsh°j PŠtur E.  2007  Havnar    25 m  1:11.80   
12  52  Leivsson Oddvaldur  2008  Havnar    16 m     
 
Kapping 22, 50m Bringusvimjing Kvinnu 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
78  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ăgir    25 m  47.01   
76  H°jsted Lea Osberg  2008  Ăgir    25 m  48.99   
68  Lßgab° Bjarta ═  2009  SUđUROYAR    25 m  52.30   
74  Askham Durita M.  2008  Ăgir    25 m  52.55   
79  Sigur­sson Kßra A.  2009  Ăgir    25 m  53.74   
67  Hj°llum Ninna ═  2009  SUđUROYAR    25 m  54.50   
77  Jacobsen Ragnhild  2008  Ăgir    25 m  57.24   
38  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    25 m  58.17   
73  Winther Lilja Str°m  2009  SUđUROYAR    25 m  1:02.05   
10  63  Bech Silja  2008  SUđUROYAR    25 m  1:02.89   
11  88  Petersen Lea  2009  REYSTI    25 m  1:09.38   
12  22  Lakjuni Sara Bj°rt ┴  2009  Fuglafjar    16 m     
13  24  Abrahamsen Noomi  2009  Fuglafjar    16 m     
14  30  Lassaberg Lilja Rebka  2009  Fuglafjar    16 m     
15  36  Jacobsen Karhild TindalÝ­  2009  Fuglafjar    16 m     
16  44  Hßfoss Halla  2009  Havnar    16 m     
17  56  Rˇgvi Silja ┴  2008  Havnar    16 m     
18  84  Joensen Jˇrun E  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 23, 50m Firvald Menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
41  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m  36.41   
53  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    25 m  45.10   
85  Joensen LÝggjas  2008  REYSTI    25 m  47.46   
75  Drobnjak Fedja  2008  Ăgir    25 m  51.35   
32  Ëlavsson Bßr­ur  2008  Fuglafjar    25 m  52.54   
64  Clementsen Jˇannes  2007  SUđUROYAR    50 m  52.89   
58  Skßla Jˇgvan ═  2008  Havnar    25 m  55.46   
33  Rˇ­insson Ey­un  2008  Fuglafjar    25 m  1:00.45   
25  Hansen Frˇ­i  2008  Fuglafjar    16 m     
 
Kapping 24, 50m Firvald Kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
74  Askham Durita M.  2008  Ăgir    25 m  41.62   
78  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ăgir    50 m  44.11   
76  H°jsted Lea Osberg  2008  Ăgir    25 m  44.59   
79  Sigur­sson Kßra A.  2009  Ăgir    25 m  49.93   
77  Jacobsen Ragnhild  2008  Ăgir    25 m  54.35   
38  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    25 m  1:03.40   
 
Kapping 25, 50m Ryggsvimjing Menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
85  Joensen LÝggjas  2008  REYSTI    25 m  43.82   
75  Drobnjak Fedja  2008  Ăgir    25 m  46.68   
32  Ëlavsson Bßr­ur  2008  Fuglafjar    25 m  49.77   
12  Poulsen Benjamin  2007  Flot    25 m  52.96   
 
Kapping 26, 50m Ryggsvimjing Kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
78  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ăgir    25 m  43.34   
74  Askham Durita M.  2008  Ăgir    25 m  45.04   
76  H°jsted Lea Osberg  2008  Ăgir    50 m  46.06   
79  Sigur­sson Kßra A.  2009  Ăgir    25 m  48.54   
77  Jacobsen Ragnhild  2008  Ăgir    25 m  48.93   
38  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    25 m  54.85   
Hansen Klara M.  2008  Flot    16 m     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  24 January 2019 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Flot  Prenta­ kl  23:14