Śrslit Tilsamans - Fyri hvųnn aldursbólk viš stigum og millumtķšum 
 
  Stevnuheiti  SMS stevna Nov 2018    Prentdagur  25 November 2018   
  Stašur  Tórshavn    Prentaš kl  16:41   
  Fyrireikari  Sųren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  24 November 2018         
 
 
Kapping 1, 50m Frķsvimjing Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA          Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Barbara Debes  2000    558          27.84   
  Ęgir Klaksvik  27.12                 
Eyšriš Mortensen  2003    503          28.83   
  Havnar Svimjifelag  28.49                 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    479          29.29   
  Havnar Svimjifelag  29.01                 
Sólvį A. Siguršsson  2002    461          29.67   
  Ęgir Klaksvik  28.97                 
Petra A. Nielsen  2003    419          30.64   
  Sušuroyar Svimjifelag  29.83                 
Krista Mųrkųre  1998    402          31.05   
  Ęgir Klaksvik  32.24                 
Susanna Tummasardóttir  2001    367          32.02   
  Havnar Svimjifelag  29.08                 
Bjųrk L Sųrensen  2004    352          32.47   
  Sušuroyar Svimjifelag  32.57                 
Marjun Hjelm  2005    328          33.23   
  Svimjifelagiš REYSTI  33.93                 
10  Kristina K. Hansen  2003    325          33.35   
  Ęgir Klaksvik  33.04                 
11  Sólja Sigmundardóttir  2005    315          33.70   
  Havnar Svimjifelag                   
12  Jenny Petersen  2001    313          33.74   
  Havnar Svimjifelag  33.67                 
13  Jóhanna Ólavsdóttir  2007    271          35.42   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  37.90                 
14  Sophilia Wraae Mukisa  2006    265          35.69   
  Havnar Svimjifelag                   
15  Sanna Emilia Dulavķk  2005    251          36.31   
  Havnar Svimjifelag  38.73                 
16  Rebekka Róšinsdóttir  2007    231          37.35   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  39.68                 
17  Margit Hųjbro  2007    213          38.34   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  38.70                 
18  Birita Vesturtśn  2007    188          40.01   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  38.72                 
19  Henny Vķk  2008    171          41.24   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  47.20                 
20  Eyš Hųgnadóttir Hammer  2006    152          42.93   
  Havnar Svimjifelag                   
21  Jóhanna Katrina Jacobsen  2007    135          44.69   
  Havnar Svimjifelag  44.33                 
22  Isabella Hansen  2007    128          45.45   
  Svimjifelagiš Flot                   
Nicolina Ę. Danielsen  2006              DNF   
  Svimjifelagiš Flot                   
 
Kapping 2, 50m Frķsvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA          Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rókur Trygvason  2000    591          24.13   
  Ęgir Klaksvik  23.81                 
Pedro Nuno Prazeres  1989    489          25.71   
  Sušuroyar Svimjifelag  26.50                 
Martin V. Sivertsen  2002    479          25.88   
  Ęgir Klaksvik  25.53                 
Bartal Debess  2002    476          25.94   
  Sušuroyar Svimjifelag  25.96                 
Hugin Nęs Lave  2001    459          26.26   
  Sušuroyar Svimjifelag  26.00                 
Rśni Bech  2002    412          27.21   
  Sušuroyar Svimjifelag  27.26                 
Hųgni H. Thomassen  2002    402          27.45   
  Havnar Svimjifelag  26.78                 
Rani Jacobsen  2001    401          27.47   
  Sušuroyar Svimjifelag  26.45                 
Jógvan Jįkup Thomsen  2001    399          27.50   
  Svimjifelagiš Flot  27.37                 
10  Natanael A. Matras  2002    326          29.41   
  Ęgir Klaksvik  27.53                 
11  Jįkup Bśason  2005    323          29.50   
  Sušuroyar Svimjifelag  30.29                 
12  Rśni Dahl  2004    323          29.52   
  Sušuroyar Svimjifelag  29.08                 
13  Sķmun G. Nielsen  2005    297          30.35   
  Havnar Svimjifelag  30.54                 
14  Andreas Debess  2006    291          30.56   
  Sušuroyar Svimjifelag  32.71                 
15  Pauli Jacobsen  2002    264          31.58   
  Havnar Svimjifelag  31.01                 
16  Friši Dam Lindberg  2003    246          32.30   
  Havnar Svimjifelag  33.58                 
17  Lukas Bessason  2007    242          32.50   
  Svimjifelagiš Flot  32.88                 
18  Jógvan Torkilsson  2004    240          32.56   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  34.50                 
19  Sķmun K Nilssen  2005    225          33.31   
  Havnar Svimjifelag  34.50                 
20  Andreas Winther Klit  2005    224          33.33   
  Havnar Svimjifelag                   
21  Jįkup Ķ Jįkupsstovu  2004    213          33.91   
  Svimjifelagiš Flot  34.05                 
22  Nóa Nónklett  2006    206          34.28   
  Havnar Svimjifelag                   
23  William Marius Samuelsen  2005    205          34.31   
  Havnar Svimjifelag  42.28                 
24  Įri Rasmussen Weihe  2005    190          35.21   
  Havnar Svimjifelag                   
25  Sįmal Torkilsson  2006    190          35.22   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  34.97                 
26  Bjarti Ludvig  2006    182          35.71   
  Sušuroyar Svimjifelag  36.40                 
27  Isak Brisenfeldt  2006    178          36.00   
  Havnar Svimjifelag                   
28  Snorri Frķšheim Mortensen  2005    173          36.30   
  Havnar Svimjifelag                   
29  Heini Holm Jacobsen  2004    163          37.03   
  Havnar Svimjifelag                   
30  Jóni J. Strųm  2006    162          37.09   
  Havnar Svimjifelag                   
31  Markus Bįršarson Dahl  2005    156          37.59   
  Havnar Svimjifelag                   
32  Jóannes Clementsen  2007    153          37.80   
  Sušuroyar Svimjifelag  39.04                 
33  Fróši Hansen  2008    152          37.88   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  42.49                 
34  Bįršur Ólavsson  2008    152          37.96   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  40.78                 
35  Įki Eliassen  2006    151          38.02   
  Havnar Svimjifelag                   
36  Silas Dam Lindberg  2008    141          38.89   
  Havnar Svimjifelag  38.43                 
37  Jónathan Sųrensen  2006    126          40.40   
  Sušuroyar Svimjifelag  40.54                 
38  Magnus Rśnas Svenningsen  2006    115          41.57   
  Havnar Svimjifelag                   
39  Benjamin Poulsen  2007    114          41.75   
  Svimjifelagiš Flot  44.42                 
40  Jan Elias Hųj  2007    91          44.88   
  Svimjifelagiš Flot  48.06                 
41  Eyšun Róšinsson  2008    86          45.75   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  48.36                 
Róland Toftum  1998              DNS   
  Sušuroyar Svimjifelag  23.62                 
 
Kapping 3, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Signhild Joensen  2000    756  30.40  1:03.52  1:37.32    2:10.84   
  Ęgir Klaksvik  2:09.32                 
                     
Sįra R. Nysted  2001    468  36.25  1:14.71  1:54.21    2:33.51   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:21.27                 
                     
Jóhanna Ólavsdóttir  2007    282  43.11  1:29.51  2:16.06    3:01.62   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  3:18.33                 
                     
Margit Hųjbro  2007    229  47.21  1:36.96  2:26.59    3:14.87   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
Rebekka Róšinsdóttir  2007    196  48.36  1:40.44  2:34.37    3:25.10   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  3:24.00                 
                     
 
Kapping 4, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Teitur Winther  2005    194  42.18  1:28.80  2:16.68    3:02.26   
  Sušuroyar Svimjifelag  3:03.94                 
                     
Sįmal Torkilsson  2006    174  44.04  1:32.94  2:21.18    3:09.14   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  3:09.87                 
                     
Óšin Jįkupsson  2002              DNS   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:23.04                 
                     
 
Kapping 5, 800m Frķsvimjing Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code  500m  600m  700m       











 
Vįr Erlingsd. Eidesgaard  2001    689  1:03.09  2:10.76  3:19.17  4:27.98  9:02.50   
  Havnar Svimjifelag  8:50.79      5:36.78  6:46.15  7:55.54       
                     
Eyšriš Mortensen  2003    634  1:04.63  2:14.85  3:24.94  4:35.09  9:17.92   
  Havnar Svimjifelag  9:20.01      5:45.15  6:55.74  8:07.03       
                     
Kristina K. Hansen  2003    322  1:20.22  2:48.27  4:15.89  5:44.27  11:38.65   
  Ęgir Klaksvik  11:30.88      7:13.80  8:42.93  10:12.05       
                     
Henny Vķk  2008    163  1:38.04  3:29.59  5:20.68  7:13.19  14:36.48   
  Fuglafjaršar Svimjifelag        9:07.00  11:00.17  12:50.71       
                     
 
Kapping 6, 1500m Frķsvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Johan N. Dam  2002    656  1:00.32  2:04.50  3:08.74  4:13.17  16:15.68   
  Havnar Svimjifelag  16:09.71      5:18.07  6:23.03  7:28.74  8:34.83     
          9:41.26  10:47.63  11:54.25  13:00.30     
          14:06.58  15:12.15         
                     
Hųgni H. Thomassen  2002    518  1:03.76  2:14.31  3:25.91  4:36.75  17:35.89   
  Havnar Svimjifelag  17:32.95      5:47.88  6:59.46  8:10.27  9:21.25     
          10:32.54  11:43.46  12:54.51  14:05.67     
          15:16.00  16:26.53         
                     
Jógvan Jįkup Thomsen  2001    329  1:15.34  2:37.02  4:01.06  5:24.94  20:28.22   
  Svimjifelagiš Flot        6:50.37  8:13.29  9:38.29  11:03.20     
          12:29.47  13:54.56  15:17.70  16:41.65     
          18:01.39  19:19.87         
                     
 
Kapping 7, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA          Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rebekka Trygvadóttir  2004    544          35.08   
  Ęgir Klaksvik  34.19                 
Emma Bruhn  2002    542          35.12   
  Sušuroyar Svimjifelag  34.83                 
Sólvį A. Siguršsson  2002    463          37.00   
  Ęgir Klaksvik  35.66                 
Susanna Tummasardóttir  2001    422          38.17   
  Havnar Svimjifelag  37.18                 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    415          38.38   
  Havnar Svimjifelag  37.87                 
Krista Mųrkųre  1998    338          41.08   
  Ęgir Klaksvik  42.23                 
Laura Winther  2004    276          43.96   
  Sušuroyar Svimjifelag  42.06                 
Jóhanna Ólavsdóttir  2007    245          45.77   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  50.18                 
Jenny Petersen  2001    229          46.77   
  Havnar Svimjifelag  50.87                 
10  Rebekka Róšinsdóttir  2007    209          48.23   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  50.66                 
11  Birita Vesturtśn  2007    197          49.14   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  50.73                 
12  Sólja Sigmundardóttir  2005    182          50.46   
  Havnar Svimjifelag                   
13  Margit Hųjbro  2007    164          52.31   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  53.75                 
14  Henny Vķk  2008    132          56.13   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  58.17                 
15  Jóhanna Katrina Jacobsen  2007    79          1:06.55   
  Havnar Svimjifelag  1:10.61                 
Sophilia Wraae Mukisa  2006              DSQ  1 hond ķ vending 
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 8, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA          Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rókur Trygvason  2000    553          30.76   
  Ęgir Klaksvik  30.09                 
Hugin Nęs Lave  2001    474          32.37   
  Sušuroyar Svimjifelag  32.00                 
Jógvan Jįkup Thomsen  2001    324          36.76   
  Svimjifelagiš Flot  35.41                 
Natanael A. Matras  2002    307          37.42   
  Ęgir Klaksvik  33.76                 
Pauli Jacobsen  2002    295          37.92   
  Havnar Svimjifelag  38.37                 
Andreas Winther Klit  2005    210          42.48   
  Havnar Svimjifelag                   
Andreas Debess  2006    205          42.79   
  Sušuroyar Svimjifelag  44.18                 
Sķmun K Nilssen  2005    191          43.84   
  Havnar Svimjifelag  45.50                 
Jógvan Torkilsson  2004    187          44.13   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  45.05                 
10  Sķmun G. Nielsen  2005    181          44.56   
  Havnar Svimjifelag  44.83                 
11  Jįkup Bśason  2005    159          46.60   
  Sušuroyar Svimjifelag  46.52                 
12  Fróši Hansen  2008    146          47.95   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  52.29                 
13  Jįkup Ķ Jįkupsstovu  2004    140          48.56   
  Svimjifelagiš Flot  49.67                 
14  Lukas Bessason  2007    138          48.83   
  Svimjifelagiš Flot  50.41                 
15  Nóa Nónklett  2006    128          49.99   
  Havnar Svimjifelag                   
16  William Marius Samuelsen  2005    128          50.00   
  Havnar Svimjifelag                   
17  Bįršur Ólavsson  2008    114          51.95   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  52.05                 
18  Isak Brisenfeldt  2006    99          54.44   
  Havnar Svimjifelag                   
19  Markus Bįršarson Dahl  2005    95          55.25   
  Havnar Svimjifelag                   
20  Eyšun Róšinsson  2008    89          56.38   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  54.48                 
21  Silas Dam Lindberg  2008    85          57.29   
  Havnar Svimjifelag  1:06.10                 
22  Jónathan Sųrensen  2006    83          57.66   
  Sušuroyar Svimjifelag  59.93                 
23  Įki Eliassen  2006    75          59.82   
  Havnar Svimjifelag                   
24  Jan Elias Hųj  2007    65          1:02.72   
  Svimjifelagiš Flot                   
Įri Rasmussen Weihe  2005              DSQ  1 crawl tak v start 
  Havnar Svimjifelag                   
Benjamin Poulsen  2007              DSQ  Crawl bein v start 
  Svimjifelagiš Flot                   
Friši Dam Lindberg  2003              DSQ  3 firv tųk v start 
  Havnar Svimjifelag  43.07                 
Jóni J. Strųm  2006              DSQ  2 firv spark v start 
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 9, 200m Frķsvimjing Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Barbara Debes  2000    571  30.32  1:04.84  1:39.81    2:13.06   
  Ęgir Klaksvik  2:09.22                 
                     
Alisa Vestergård  2003    520  30.86  1:06.06  1:41.72    2:17.29   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:06.88                 
                     
Bjųrt A. Siguršsson  2004    495  32.12  1:07.72  1:43.91    2:19.59   
  Ęgir Klaksvik  2:19.30                 
                     
Lilja D Jacobsen  2003    387  33.02  1:11.11  1:51.02    2:31.45   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:28.67                 
                     
Elin Christiansen  2004    386  33.85  1:12.92  1:52.68    2:31.54   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
                     
Kristina K. Hansen  2003    304  36.96  1:19.56  2:03.17    2:44.07   
  Ęgir Klaksvik  2:38.51                 
                     
Marjun Hjelm  2005    295  36.77  1:19.33  2:03.36    2:45.73   
  Svimjifelagiš REYSTI                   
                     
Jóhanna Ólavsdóttir  2007    277  38.45  1:22.96  2:06.77    2:49.30   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  2:56.75                 
                     
Margit Hųjbro  2007    272  39.29  1:23.05  2:07.41    2:50.28   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  2:58.12                 
                     
10  Sólja Sigmundardóttir  2005    217  38.82  1:24.30  2:14.35    3:03.65   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Henny Vķk  2008    135  47.03  1:44.50  2:41.09    3:34.91   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 10, 200m Frķsvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Bartal E. Eidesgaard  2003    611  26.78  55.44  1:25.86    1:57.06   
  Havnar Svimjifelag  1:53.74                 
                     
Martin V. Sivertsen  2002    542  27.97  58.79  1:30.25    2:01.86   
  Ęgir Klaksvik  2:00.54                 
                     
Jógvan Jįkup Thomsen  2001    365  30.54  1:04.99  1:42.81    2:19.02   
  Svimjifelagiš Flot  2:13.04                 
                     
Sķmun G. Nielsen  2005    333  33.24  1:09.97  1:47.73    2:23.35   
  Havnar Svimjifelag  2:26.27                 
                     
Sįmal Torkilsson  2006    212  38.94  1:23.21  2:08.17    2:46.49   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  2:52.17                 
                     
Teitur Winther  2005    211  38.72  1:21.55  2:04.60    2:46.73   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:43.60                 
                     
Jógvan Torkilsson  2004    199  36.49  1:18.86  2:06.55    2:50.06   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  2:58.21                 
                     
William Marius Samuelsen  2005    196  38.77  1:24.14  2:50.99    2:50.99   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lukas Bessason  2007    191  39.22  1:23.70  2:10.08    2:52.48   
  Svimjifelagiš Flot  2:55.36                 
                     
10  Andreas Winther Klit  2005    185  39.69  1:22.20  2:07.75    2:54.24   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Nóa Nónklett  2006    185  40.83  1:26.89  2:11.78    2:54.27   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
12  Bįršur Ólavsson  2008    150  43.00  1:31.03  2:20.42    3:07.01   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  3:14.07                 
                     
13  Jóannes Clementsen  2007    121  47.12  2:32.92  3:20.44    3:20.44   
  Sušuroyar Svimjifelag  3:35.39                 
                     
14  Jónathan Sųrensen  2006    104  46.87  1:43.44  2:39.40    3:31.05   
  Sušuroyar Svimjifelag  3:41.65                 
                     
Eyšun Róšinsson  2008              DNS   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
Fróši Hansen  2008              DNS   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
Heini Hansen  2003              DNS   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:14.68                 
                     
Hųgni H. Thomassen  2002              DNS   
  Havnar Svimjifelag  2:05.07                 
                     
Karl Joensen  2005              DNS   
  Svimjifelagiš Flot  2:44.68                 
                     
 
Kapping 11, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m        Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Sólvį A. Siguršsson  2002    390  34.25        1:14.70   
  Ęgir Klaksvik  1:09.50                 
                     
Jenny Petersen  2001    224  39.67        1:29.79   
  Havnar Svimjifelag  1:29.05                 
                     
Jóhanna Ólavsdóttir  2007    178  44.59        1:37.01   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:39.69                 
                     
Rebekka Róšinsdóttir  2007    125  50.09        1:49.12   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:52.11                 
                     
Henny Vķk  2008    73  1:00.05        2:10.58   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 12, 100m Firvald Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m        Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rói Bech  2001    371  30.52        1:06.87   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:03.21                 
                     
Jógvan Jįkup Thomsen  2001    263  35.51        1:15.03   
  Svimjifelagiš Flot  1:09.28                 
                     
Hans Jacob Hjelm  2003    243  35.95        1:16.99   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:14.71                 
                     
Sįmal Torkilsson  2006    122  44.89        1:36.85   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:45.56                 
                     
Bjarti Ludvig  2006    103  47.34        1:42.25   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
                     
Bįršur Ólavsson  2008    102  50.49        1:42.61   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:53.56                 
                     
Jóannes Clementsen  2007    42  1:03.59        2:18.14   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
                     
Natanael A. Matras  2002              DNS   
  Ęgir Klaksvik  1:05.10                 
                     
 
Kapping 13, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m        Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rebekka Trygvadóttir  2004    497  36.99        1:18.69   
  Ęgir Klaksvik  1:14.64                 
                     
Sólvį A. Siguršsson  2002    464  38.29        1:20.55   
  Ęgir Klaksvik  1:16.40                 
                     
Maria Bjarnastein Antoft  2000    450  38.85        1:21.37   
  Havnar Svimjifelag  1:23.33                 
                     
Bjųrt A. Siguršsson  2004    371  41.19        1:26.73   
  Ęgir Klaksvik  1:26.58                 
                     
Bjųrk L Sųrensen  2004    253  47.18        1:38.57   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
                     
Jóhanna Ólavsdóttir  2007    215  49.49        1:43.95   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:52.48                 
                     
Birita Vesturtśn  2007    213  50.72        1:44.41   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:45.76                 
                     
Rebekka Róšinsdóttir  2007    176  54.42        1:51.21   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:44.89                 
                     
Henny Vķk  2008    121  58.84        2:05.81   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  2:08.34                 
                     
Susanna Tummasardóttir  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag  1:20.67                 
                     
 
Kapping 14, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m        Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rókur Trygvason  2000    607  31.20        1:05.67   
  Ęgir Klaksvik  1:04.98                 
                     
Bartal E. Eidesgaard  2003    571  31.68        1:07.03   
  Havnar Svimjifelag  1:06.44                 
                     
Rani Jacobsen  2001    434  34.14        1:13.40   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:09.21                 
                     
Natanael A. Matras  2002    316  38.47        1:21.64   
  Ęgir Klaksvik  1:16.49                 
                     
Pauli Jacobsen  2002    288  38.76        1:24.17   
  Havnar Svimjifelag  1:23.22                 
                     
Friši Dam Lindberg  2003    239  42.56        1:29.55   
  Havnar Svimjifelag  1:36.59                 
                     
Andreas Debess  2006    210  43.32        1:33.43   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:36.32                 
                     
Andreas Winther Klit  2005    191  44.79        1:36.56   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Sķmun K Nilssen  2005    178  45.87        1:38.82   
  Havnar Svimjifelag  1:45.50                 
                     
10  Filip Hansen  2005    177  45.86        1:38.91   
  Svimjifelagiš Flot  1:41.68                 
                     
11  Karl Joensen  2005    168  47.79        1:40.63   
  Svimjifelagiš Flot  1:41.84                 
                     
12  Fróši Hansen  2008    156  48.85        1:43.30   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:55.19                 
                     
13  Lukas Bessason  2007    133  51.39        1:48.83   
  Svimjifelagiš Flot  1:51.95                 
                     
14  William Marius Samuelsen  2005    130  50.48        1:49.77   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
15  Eyšun Róšinsson  2008    108  57.13        1:56.73   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  2:01.66                 
                     
16  Markus Bįršarson Dahl  2005    93  58.02        2:02.56   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bįršur Ólavsson  2008              DSQ  Ein hond ķ vend 75m 
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:55.84                 
                     
 
Kapping 15, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Jenny Petersen  2001    166  42.78  1:36.75  2:36.83    3:37.26   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 16, 200m Firvald Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Johan N. Dam  2002    514  30.10  1:04.65  1:39.98    2:15.51   
  Havnar Svimjifelag  2:21.28                 
                     
 
Kapping 17, 100m Blandaš Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m        Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Petra A. Nielsen  2003    415  34.34        1:15.71   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:16.33                 
                     
Kristina K. Hansen  2003    290  40.26        1:25.35   
  Ęgir Klaksvik  1:23.98                 
                     
Lea Midjord  2002    288  38.27        1:25.55   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:17.83                 
                     
Marjun Hjelm  2005    247  41.07        1:30.04   
  Svimjifelagiš REYSTI  1:25.69                 
                     
Jóhanna Ólavsdóttir  2007    232  42.89        1:31.88   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:31.90                 
                     
Rebekka Róšinsdóttir  2007    219  45.20        1:33.68   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:36.45                 
                     
Margit Hųjbro  2007    204  47.26        1:35.97   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:36.17                 
                     
Birita Vesturtśn  2007    170  48.52        1:41.93   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:40.00                 
                     
Henny Vķk  2008    124  56.79        1:53.20   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:57.79                 
                     
Laura Winther  2004              DNS   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:22.11                 
                     
Sįra R. Nysted  2001              DNS   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:07.26                 
                     
Jóhanna Katrina Jacobsen  2007              DSQ  Ójųvn beinsp. ķ firv 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 18, 100m Blandaš Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m        Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Hugin Nęs Lave  2001    458  29.52        1:05.21   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:02.00                 
                     
Sķmun G. Nielsen  2005    274  35.98        1:17.35   
  Havnar Svimjifelag  1:24.44                 
                     
Pauli Jacobsen  2002    259  36.82        1:18.89   
  Havnar Svimjifelag  1:16.54                 
                     
Andreas Debess  2006    226  39.56        1:22.49   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:33.77                 
                     
Jįkup Bśason  2005    213  37.63        1:24.20   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:24.37                 
                     
Friši Dam Lindberg  2003    206  40.73        1:25.04   
  Havnar Svimjifelag  1:28.83                 
                     
Andreas Winther Klit  2005    188  41.53        1:27.65   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
William Marius Samuelsen  2005    164  42.95        1:31.77   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Nóa Nónklett  2006    164  40.92        1:31.85   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
10  Teitur Winther  2005    161  43.13        1:32.45   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:38.27                 
                     
11  Filip Hansen  2005    160  45.31        1:32.48   
  Svimjifelagiš Flot  1:36.50                 
                     
12  Fróši Hansen  2008    147  45.37        1:35.21   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:48.78                 
                     
13  Sįmal Torkilsson  2006    143  45.09        1:36.18   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:34.76                 
                     
14  Bįršur Ólavsson  2008    134  47.73        1:38.15   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:43.19                 
                     
15  Isak Brisenfeldt  2006    119  44.40        1:42.06   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
16  Silas Dam Lindberg  2008    99  50.98        1:48.53   
  Havnar Svimjifelag  1:48.77                 
                     
17  Įki Eliassen  2006    95  48.60        1:50.06   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
18  Jónathan Sųrensen  2006    92  52.31        1:51.26   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
                     
19  Eyšun Róšinsson  2008    87  57.92        1:53.24   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:53.63                 
                     
Bjarti Ludvig  2006              DSQ  į rygg śt til bringu 
  Sušuroyar Svimjifelag  1:38.81                 
                     
 
Kapping 19, 100m Frķsvimjing Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m        Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Vįr Erlingsd. Eidesgaard  2001    653  27.92        57.91   
  Havnar Svimjifelag  56.98                 
                     
Barbara Debes  2000    603  28.32        59.45   
  Ęgir Klaksvik  58.18                 
                     
Eyšriš Mortensen  2003    560  28.80        1:00.93   
  Havnar Svimjifelag  1:01.13                 
                     
Emma Bruhn  2002    519  29.86        1:02.52   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:01.22                 
                     
Bjųrt A. Siguršsson  2004    447  31.20        1:05.69   
  Ęgir Klaksvik  1:05.37                 
                     
Lilja D Jacobsen  2003    375  33.12        1:09.67   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:07.54                 
                     
Kristina K. Hansen  2003    343  34.59        1:11.73   
  Ęgir Klaksvik  1:12.21                 
                     
Marjun Hjelm  2005    279  36.31        1:16.83   
  Svimjifelagiš REYSTI  1:15.12                 
                     
Sólja Sigmundardóttir  2005    265  35.86        1:18.18   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
10  Jóhanna Ólavsdóttir  2007    247  38.43        1:19.99   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:20.44                 
                     
11  Margit Hųjbro  2007    242  39.44        1:20.61   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:27.08                 
                     
12  Sophilia Wraae Mukisa  2006    240  39.69        1:20.79   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
13  Rebekka Róšinsdóttir  2007    183  43.47        1:28.44   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:26.96                 
                     
14  Birita Vesturtśn  2007    164  45.05        1:31.66   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:32.10                 
                     
15  Henny Vķk  2008    145  44.86        1:35.62   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:49.66                 
                     
16  Jóhanna Katrina Jacobsen  2007    102  46.99        1:47.47   
  Havnar Svimjifelag  1:56.45                 
                     
Jenny Petersen  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag  1:18.04                 
                     
 
Kapping 20, 100m Frķsvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m        Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rókur Trygvason  2000    619  25.24        52.71   
  Ęgir Klaksvik  51.37                 
                     
Martin V. Sivertsen  2002    503  27.31        56.49   
  Ęgir Klaksvik  56.27                 
                     
Bartal Debess  2002    490  26.84        56.99   
  Sušuroyar Svimjifelag  55.80                 
                     
Rói Bech  2001    430  28.18        59.50   
  Sušuroyar Svimjifelag  54.27                 
                     
Hųgni H. Thomassen  2002    420  28.13        59.98   
  Havnar Svimjifelag  57.28                 
                     
Hans Jacob Hjelm  2003    356  30.49        1:03.40   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:03.18                 
                     
Rśni Dahl  2004    330  30.49        1:05.01   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:03.49                 
                     
Sķmun G. Nielsen  2005    321  31.95        1:05.62   
  Havnar Svimjifelag  1:05.56                 
                     
Jįkup Bśason  2005    302  31.61        1:06.98   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:07.97                 
                     
10  Andreas Debess  2006    266  32.94        1:09.81   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:13.08                 
                     
11  Pauli Jacobsen  2002    246  33.67        1:11.64   
  Havnar Svimjifelag  1:08.57                 
                     
12  Lukas Bessason  2007    224  35.12        1:13.94   
  Svimjifelagiš Flot  1:14.45                 
                     
13  Jįkup Ķ Jįkupsstovu  2004    223  35.42        1:14.07   
  Svimjifelagiš Flot  1:12.54                 
                     
14  Jógvan Torkilsson  2004    221  37.43        1:14.32   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:17.59                 
                     
15  Sįmal Torkilsson  2006    199  37.07        1:16.86   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:17.38                 
                     
16  Sķmun K Nilssen  2005    196  37.13        1:17.33   
  Havnar Svimjifelag  1:22.50                 
                     
17  Karl Joensen  2005    193  37.40        1:17.76   
  Svimjifelagiš Flot  1:15.78                 
                     
18  William Marius Samuelsen  2005    189  36.60        1:18.26   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
19  Andreas Winther Klit  2005    173  36.83        1:20.59   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
20  Nóa Nónklett  2006    172  37.98        1:20.68   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
21  Teitur Winther  2005    167  38.94        1:21.51   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:19.13                 
                     
22  Filip Hansen  2005    155  40.12        1:23.66   
  Svimjifelagiš Flot  1:24.64                 
                     
23  Bįršur Ólavsson  2008    142  41.33        1:26.01   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:24.77                 
                     
24  Fróši Hansen  2008    129  40.86        1:28.79   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:32.13                 
                     
25  Isak Brisenfeldt  2006    121  44.13        1:30.68   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
26  Markus Bįršarson Dahl  2005    114  43.88        1:32.64   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
27  Silas Dam Lindberg  2008    114  44.12        1:32.67   
  Havnar Svimjifelag  1:28.03                 
                     
28  Jónathan Sųrensen  2006    113  42.90        1:32.76   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:43.31                 
                     
29  Įki Eliassen  2006    99  46.58        1:36.96   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
30  Silas Hansen  2008    99  46.25        1:37.12   
  Svimjifelagiš Flot  1:54.43                 
                     
31  Jóannes Clementsen  2007    97  48.04        1:37.51   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:33.47                 
                     
32  Eyšun Róšinsson  2008    79  48.37        1:44.53   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:47.99                 
                     
Benjamin Poulsen  2007              DSQ  Tjóvstart 
  Svimjifelagiš Flot  1:45.44                 
                     
Jan Elias Hųj  2007              DSQ  Tjóvstart 
  Svimjifelagiš Flot  1:52.73                 
                     
 
Kapping 21, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA          Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Signhild Joensen  2000    683          29.14   
  Ęgir Klaksvik  28.75                 
Barbara Debes  2000    568          30.99   
  Ęgir Klaksvik  30.73                 
Eyšriš Mortensen  2003    533          31.65   
  Havnar Svimjifelag  31.85                 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    508          32.16   
  Havnar Svimjifelag  30.98                 
Alisa Vestergård  2003    426          34.11   
  Sušuroyar Svimjifelag  32.72                 
Elin Christiansen  2004    379          35.45   
  Sušuroyar Svimjifelag  34.54                 
Sólja Sigmundardóttir  2005    248          40.84   
  Havnar Svimjifelag                   
Sophilia Wraae Mukisa  2006    230          41.84   
  Havnar Svimjifelag                   
Jóhanna Ólavsdóttir  2007    217          42.71   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  44.49                 
10  Rebekka Róšinsdóttir  2007    175          45.82   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  45.54                 
11  Margit Hųjbro  2007    169          46.39   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  44.33                 
12  Birita Vesturtśn  2007    159          47.36   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  44.16                 
13  Henny Vķk  2008    121          51.86   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  54.85                 
14  Jóhanna Katrina Jacobsen  2007    103          54.70   
  Havnar Svimjifelag  54.51                 
15  Isabella Hansen  2007    84          58.40   
  Svimjifelagiš Flot                   
16  Nicolina Ę. Danielsen  2006    67          1:02.90   
  Svimjifelagiš Flot                   
Susanna Tummasardóttir  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag  34.42                 
 
Kapping 22, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA          Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Martin V. Sivertsen  2002    409          29.91   
  Ęgir Klaksvik  30.01                 
Rśni Bech  2002    406          29.99   
  Sušuroyar Svimjifelag  29.70                 
Pauli Jacobsen  2002    240          35.74   
  Havnar Svimjifelag  35.75                 
Sįmal Torkilsson  2006    198          38.12   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  41.77                 
Lukas Bessason  2007    190          38.64   
  Svimjifelagiš Flot  38.02                 
Andreas Debess  2006    175          39.72   
  Sušuroyar Svimjifelag  39.80                 
Bjarti Ludvig  2006    165          40.45   
  Sušuroyar Svimjifelag  40.76                 
Jįkup Bśason  2005    162          40.70   
  Sušuroyar Svimjifelag  40.79                 
Jįkup Ķ Jįkupsstovu  2004    155          41.36   
  Svimjifelagiš Flot  41.36                 
10  Teitur Winther  2005    151          41.69   
  Sušuroyar Svimjifelag  41.05                 
11  William Marius Samuelsen  2005    147          42.10   
  Havnar Svimjifelag                   
12  Karl Joensen  2005    139          42.80   
  Svimjifelagiš Flot  41.62                 
13  Jóni J. Strųm  2006    123          44.57   
  Havnar Svimjifelag                   
14  Filip Hansen  2005    115          45.65   
  Svimjifelagiš Flot  44.81                 
15  Isak Brisenfeldt  2006    113          45.96   
  Havnar Svimjifelag                   
16  Jóannes Clementsen  2007    104          47.18   
  Sušuroyar Svimjifelag  45.30                 
17  Jónathan Sųrensen  2006    103          47.36   
  Sušuroyar Svimjifelag  47.64                 
18  Silas Dam Lindberg  2008    95          48.67   
  Havnar Svimjifelag  50.29                 
19  Fróši Hansen  2008    92          49.20   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  53.46                 
20  Bįršur Ólavsson  2008    82          51.14   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  49.77                 
21  Įki Eliassen  2006    75          52.52   
  Havnar Svimjifelag                   
22  Silas Hansen  2008    68          54.41   
  Svimjifelagiš Flot  54.61                 
23  Eyšun Róšinsson  2008    66          54.73   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  53.65                 
24  Jan Elias Hųj  2007    60          56.45   
  Svimjifelagiš Flot  1:03.43                 
Friši Dam Lindberg  2003              DNS   
  Havnar Svimjifelag  42.84                 
Benjamin Poulsen  2007              DSQ  Svam crawl. 
  Svimjifelagiš Flot  52.96                 
 
Kapping 23, 400m Blandaš Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rebekka Trygvadóttir  2004    578  1:13.21  2:31.82  4:00.02    5:10.81   
  Ęgir Klaksvik  5:11.71                 
                     
Rebekka Róšinsdóttir  2007    228  1:46.33  3:30.72  5:31.11    7:03.30   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  7:34.63                 
                     
 
Kapping 24, 400m Blandaš Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Johan N. Dam  2002    531  1:05.23  2:21.24  3:48.09    4:50.73   
  Havnar Svimjifelag  5:14.37                 
                     
Natanael A. Matras  2002    365  1:11.17  2:44.59  4:16.96    5:29.36   
  Ęgir Klaksvik  5:08.16                 
                     
 
Kapping 25, 4X100m Blandaš Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m      Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Hs 1 Kvinnur  2000    548          4:35.05   
  Havnar Svimjifelag  4:26.28                 
  Maria Bjarnastein Antoft  2000      33.02  1:08.46      1:08.46   
  Susanna Tummasardóttir  2001      38.69  1:23.10      2:31.56   
  Vįr Erlingsd. Eidesgaard  2001      29.13  1:02.89      3:34.45   
  Eyšriš Mortensen  2003      28.51  1:00.60      4:35.05   
                     
Ęgir 1 Kvinnur  2000    521          4:39.71   
  Ęgir Klaksvik  4:26.19                 
  Signhild Joensen  2000      30.05  1:01.44      1:01.44   
  Rebekka Trygvadóttir  2004      38.40  1:21.67      2:23.11   
  Sólvį A. Siguršsson  2002      33.37  1:11.76      3:34.87   
  Bjųrt A. Siguršsson  2004      30.65  1:04.84      4:39.71   
                     
Sušuroyar Svimjifelag 2  2002    371          5:13.28   
  Sušuroyar Svimjifelag  5:07.31                 
  Elin Christiansen  2004      39.05  1:19.91      1:19.91   
  Petra A. Nielsen  2003      39.41  1:28.33      2:48.24   
  Lilja D Jacobsen  2003      37.23  1:22.18      4:10.42   
  Emma Bruhn  2002      29.79  1:02.86      5:13.28   
                     
Sušuroyar Svimjifelag 1  1999    336          5:23.85   
  Sušuroyar Svimjifelag  5:08.50                 
  Bjųrk L Sųrensen  2004      41.52  1:24.83      1:24.83   
  Lea Midjord  2002      39.71  1:28.10      2:52.93   
  Alisa Vestergård  2003      35.67  1:20.11      4:13.04   
  Sólrun Kjęrbo  1999      32.23  1:10.81      5:23.85   
                     
Fs  2007    183          6:36.32   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
  Rebekka Róšinsdóttir  2007      49.99  1:43.19      1:43.19   
  Birita Vesturtśn  2007      51.89  1:50.42      3:33.61   
  Jóhanna Ólavsdóttir  2007      45.21  1:39.71      5:13.32   
  Margit Hųjbro  2007      39.40  1:23.00      6:36.32   
                     
 
Kapping 26, 4X100m Blandaš Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m      Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Hs 1 Menn  2000    421          4:25.57   
  Havnar Svimjifelag  3:58.61                 
  Pauli Jacobsen  2002      1:16.71  1:48.72      1:48.72   
  Bartal E. Eidesgaard  2003      36.20  1:05.04      2:53.76   
  Johan N. Dam  2002      33.39  1:01.08      3:54.84   
  Hųgni H. Thomassen  2002      30.73  30.73      4:25.57   
                     
Sušuroyar Svimjifelag 4  2001    243          5:18.99   
  Sušuroyar Svimjifelag  5:11.25                 
  Bjarti Ludvig  2006      1:29.68  2:03.09      2:03.09   
  Hugin Nęs Lave  2001      39.58  1:08.99      3:12.08   
  Rói Bech  2001      36.47  1:18.38      4:30.46   
  Jónathan Sųrensen  2006      48.53  48.53      5:18.99   
                     
Suswim Gentlemen  2001    236          5:22.19   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
  Jįkup Bśason  2005      1:27.21  2:03.43      2:03.43   
  Rśni Dahl  2004      43.51  1:18.65      3:22.08   
  Hans Jacob Hjelm  2003      42.56  1:19.35      4:41.43   
  Teitur Winther  2005      40.76  40.76      5:22.19   
                     
Hs 2 Menn  2000    161          6:05.76   
  Havnar Svimjifelag  4:33.77                 
  William Marius Samuelsen  2005      1:32.64  2:18.41      2:18.41   
  Andreas Winther Klit  2005      54.57  1:37.06      3:55.47   
  Nóa Nónklett  2006      50.71  1:26.41      5:21.88   
  Sķmun K Nilssen  2005      43.88  43.88      6:05.76   
                     
Fs  2006    107          6:58.99   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
  Eyšun Róšinsson  2008      57.52  1:58.56      1:58.56   
  Fróši Hansen  2008      52.21  1:52.11      3:50.67   
  Sįmal Torkilsson  2006      44.81  1:36.60      5:27.27   
  Bįršur Ólavsson  2008      43.59  1:31.72      6:58.99   
                     
Sušuroyar Svimjifelag 3  2001              DSQ  Tjóvstart 2. skift. 
  Sušuroyar Svimjifelag  5:13.69                 
  Rśni Bech  2002      1:07.65  1:51.90      1:51.90   
                     
 
Kapping 27, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rebekka Trygvadóttir  2004    533  38.22  1:21.23  2:03.45    2:45.93   
  Ęgir Klaksvik  2:41.59                 
                     
Sólvį A. Siguršsson  2002    525  38.26  1:21.09  2:03.83    2:46.73   
  Ęgir Klaksvik  2:44.16                 
                     
Bjųrt A. Siguršsson  2004    433  40.97  1:26.07  2:11.79    2:57.75   
  Ęgir Klaksvik  2:59.29                 
                     
Susanna Tummasardóttir  2001    407  40.37  1:26.00  2:12.93    3:01.45   
  Havnar Svimjifelag  2:56.57                 
                     
Birita Vesturtśn  2007    215  51.78  1:48.24  2:46.46    3:44.62   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
Rebekka Róšinsdóttir  2007    190  53.38  1:53.02  2:53.77    3:53.68   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  3:49.38                 
                     
Henny Vķk  2008    151  58.03  2:03.58  3:08.39    4:12.24   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 28, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rókur Trygvason  2000    592  32.90  1:09.44  1:46.09    2:23.38   
  Ęgir Klaksvik  2:18.95                 
                     
Bartal E. Eidesgaard  2003    543  32.85  1:09.79  1:47.50    2:27.59   
  Havnar Svimjifelag  2:32.81                 
                     
Jógvan Jįkup Thomsen  2001    358  38.25  1:20.65  2:05.19    2:49.50   
  Svimjifelagiš Flot  2:52.18                 
                     
Andreas Winther Klit  2005    203  45.66  1:38.49  2:33.29    3:24.84   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Filip Hansen  2005    182  46.87  1:41.11  2:37.73    3:32.16   
  Svimjifelagiš Flot  3:36.60                 
                     
Fróši Hansen  2008    152  51.29  1:48.14  2:46.88    3:45.28   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
Eyšun Róšinsson  2008    120  57.30  2:00.16  3:02.13    4:03.72   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 29, 1500m Frķsvimjing Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Eyšriš Mortensen  2003    672  1:03.89  2:13.77  3:24.00  4:34.31  17:29.67   
  Havnar Svimjifelag  17:53.83      5:44.94  6:55.51  8:06.75  9:17.29     
          10:27.82  11:38.90  12:49.74  14:00.39     
          15:10.95  16:21.68         
                     
Kristina K. Hansen  2003    364  1:19.02  2:45.06  4:11.76  5:38.27  21:27.20   
  Ęgir Klaksvik  21:23.02      7:04.41  8:32.15  10:00.35  11:28.84     
          12:56.37  14:22.84  15:48.89  17:14.35     
          18:41.22  20:07.12         
                     
 
Kapping 30, 800m Frķsvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code  500m  600m  700m       











 
Hųgni H. Thomassen  2002    534  1:04.14  2:13.32  3:23.26  4:32.92  9:06.27   
  Havnar Svimjifelag        5:42.48  6:52.16  8:00.76       
                     
Jógvan Jįkup Thomsen  2001    383  1:12.15  2:28.66  3:44.36  5:03.18  10:10.26   
  Svimjifelagiš Flot        6:19.24  7:37.65  8:55.73       
                     
Sķmun G. Nielsen  2005    311  1:17.50  2:40.32  4:03.14  5:26.63  10:54.29   
  Havnar Svimjifelag  12:02.66      6:50.23  8:14.23  9:36.57       
                     
Óšin Jįkupsson  2002              DNS   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 31, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA          Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Barbara Debes  2000    510          30.51   
  Ęgir Klaksvik  29.77                 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    481          31.10   
  Havnar Svimjifelag  30.71                 
Lea Midjord  2002    354          34.46   
  Sušuroyar Svimjifelag  32.84                 
Krista Mųrkųre  1998    327          35.36   
  Ęgir Klaksvik  34.87                 
Lilja D Jacobsen  2003    313          35.88   
  Sušuroyar Svimjifelag  38.28                 
Jóhanna Ólavsdóttir  2007    182          43.01   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  43.39                 
Rebekka Róšinsdóttir  2007    181          43.08   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  47.35                 
Margit Hųjbro  2007    126          48.51   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  50.09                 
Birita Vesturtśn  2007    109          51.00   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  46.39                 
10  Henny Vķk  2008    82          55.91   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  56.15                 
Laura Winther  2004              DNS   
  Sušuroyar Svimjifelag  36.61                 
 
Kapping 32, 50m Firvald Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA          Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rói Bech  2001    459          28.26   
  Sušuroyar Svimjifelag  27.08                 
Hugin Nęs Lave  2001    411          29.32   
  Sušuroyar Svimjifelag  28.00                 
Natanael A. Matras  2002    376          30.20   
  Ęgir Klaksvik  29.44                 
Rani Jacobsen  2001    337          31.31   
  Sušuroyar Svimjifelag  30.32                 
Jógvan Jįkup Thomsen  2001    283          33.17   
  Svimjifelagiš Flot  29.83                 
Pauli Jacobsen  2002    237          35.20   
  Havnar Svimjifelag  36.78                 
Rśni Dahl  2004    236          35.27   
  Sušuroyar Svimjifelag  34.37                 
Jįkup Bśason  2005    185          38.25   
  Sušuroyar Svimjifelag  37.86                 
Lukas Bessason  2007    157          40.39   
  Svimjifelagiš Flot                   
10  Jįkup Ķ Jįkupsstovu  2004    156          40.45   
  Svimjifelagiš Flot  39.52                 
11  Bjarti Ludvig  2006    153          40.75   
  Sušuroyar Svimjifelag  41.54                 
12  Karl Joensen  2005    144          41.51   
  Svimjifelagiš Flot  41.89                 
13  Andreas Debess  2006    140          41.94   
  Sušuroyar Svimjifelag  43.50                 
14  Sįmal Torkilsson  2006    135          42.42   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  46.99                 
15  Isak Brisenfeldt  2006    126          43.40   
  Havnar Svimjifelag                   
16  Įki Eliassen  2006    123          43.76   
  Havnar Svimjifelag                   
17  Filip Hansen  2005    110          45.49   
  Svimjifelagiš Flot  48.43                 
18  Bįršur Ólavsson  2008    102          46.54   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  52.54                 
19  William Marius Samuelsen  2005    102          46.65   
  Havnar Svimjifelag  1:43.32                 
20  Jónathan Sųrensen  2006    61          55.14   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
21  Eyšun Róšinsson  2008    49          59.29   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:00.45                 
22  Jóannes Clementsen  2007    46          1:00.50   
  Sušuroyar Svimjifelag  56.77                 
Nóa Nónklett  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 33, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m        Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Signhild Joensen  2000    700  30.00        1:01.95   
  Ęgir Klaksvik  1:00.50                 
                     
Petra A. Nielsen  2003    378  35.54        1:16.09   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:21.25                 
                     
Susanna Tummasardóttir  2001    345  37.80        1:18.45   
  Havnar Svimjifelag  1:15.15                 
                     
Jóhanna Ólavsdóttir  2007    230  43.13        1:29.73   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:34.12                 
                     
Sólja Sigmundardóttir  2005    224  42.97        1:30.50   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Margit Hųjbro  2007    188  47.87        1:35.99   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:35.13                 
                     
Rebekka Róšinsdóttir  2007    183  46.76        1:36.84   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:38.65                 
                     
Birita Vesturtśn  2007    155  51.52        1:42.27   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:41.39                 
                     
Henny Vķk  2008              DSQ  Svam į bśk 
  Fuglafjaršar Svimjifelag  2:06.49                 
                     
 
Kapping 34, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m        Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Martin V. Sivertsen  2002    438  30.45        1:04.37   
  Ęgir Klaksvik  1:04.71                 
                     
Sįmal Torkilsson  2006    438  42.48        1:04.37   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:28.48                 
                     
Natanael A. Matras  2002    224  39.12        1:20.45   
  Ęgir Klaksvik  1:27.93                 
                     
Lukas Bessason  2007    214  38.90        1:21.65   
  Svimjifelagiš Flot  1:22.87                 
                     
Andreas Debess  2006    211  39.77        1:22.01   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:35.28                 
                     
Jįkup Bśason  2005    194  40.98        1:24.40   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:34.05                 
                     
Jįkup Ķ Jįkupsstovu  2004    182  42.84        1:26.23   
  Svimjifelagiš Flot  1:28.71                 
                     
Teitur Winther  2005    176  43.04        1:27.10   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:29.32                 
                     
William Marius Samuelsen  2005    176  41.70        1:27.15   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
10  Karl Joensen  2005    166  43.58        1:28.89   
  Svimjifelagiš Flot  1:31.85                 
                     
11  Bjarti Ludvig  2006    155  44.27        1:30.89   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:29.58                 
                     
12  Fróši Hansen  2008    104  49.37        1:43.69   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
13  Bįršur Ólavsson  2008    100  51.65        1:45.09   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  1:47.88                 
                     
14  Jóannes Clementsen  2007    93          1:47.87   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:42.67                 
                     
15  Jónathan Sųrensen  2006    80  57.67        1:53.17   
  Sušuroyar Svimjifelag  1:43.54                 
                     
16  Eyšun Róšinsson  2008    66  58.71        2:01.00   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
Heini Hansen  2003              DNS   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
                     
Hans Jacob Hjelm  2003              DSQ  Svam į bśk 
  Sušuroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 35, 400m Frķsvimjing Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Vįr Erlingsd. Eidesgaard  2001    710  1:01.14  2:07.37  3:15.32    4:22.81   
  Havnar Svimjifelag  4:17.87                 
                     
Barbara Debes  2000    627  1:03.26  2:12.59  3:23.01    4:33.87   
  Ęgir Klaksvik  4:58.43                 
                     
Eyšriš Mortensen  2003    597  1:04.32  2:14.55  3:26.39    4:38.40   
  Havnar Svimjifelag  4:32.90                 
                     
Bjųrt A. Siguršsson  2004    523  1:08.73  2:22.41  3:37.23    4:50.94   
  Ęgir Klaksvik  4:47.73                 
                     
Kristina K. Hansen  2003    373  1:18.26  2:42.10  4:05.89    5:25.63   
  Ęgir Klaksvik  5:27.25                 
                     
Elin Christiansen  2004    360  1:19.09  2:43.97  4:07.82    5:29.49   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
                     
Jóhanna Ólavsdóttir  2007    318  1:23.04  2:50.47  4:17.91    5:43.38   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
Margit Hųjbro  2007    302  1:24.38  2:52.29  4:21.00    5:49.53   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 36, 400m Frķsvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Johan N. Dam  2002    653  57.45  1:59.26  3:02.09    4:04.62   
  Havnar Svimjifelag  4:04.33                 
                     
Martin V. Sivertsen  2002    504  1:01.87  2:08.78  3:16.98    4:26.57   
  Ęgir Klaksvik  4:17.27                 
                     
Hųgni H. Thomassen  2002    461  1:03.29  2:14.41  3:26.32    4:34.58   
  Havnar Svimjifelag  4:19.08                 
                     
Jógvan Jįkup Thomsen  2001    363  1:06.59  2:22.17  3:40.69    4:57.32   
  Svimjifelagiš Flot  5:14.97                 
                     
Sķmun G. Nielsen  2005    316  1:13.71  2:35.17  3:55.52    5:11.37   
  Havnar Svimjifelag  5:06.48                 
                     
Jógvan Torkilsson  2004              DNF   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 37, 200m Blandaš Kvinnur, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rebekka Trygvadóttir  2004    590  32.43  1:09.34  1:51.22    2:25.29   
  Ęgir Klaksvik  2:24.44                 
                     
Emma Bruhn  2002    507  32.18  1:09.45  1:54.35    2:32.81   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:27.33                 
                     
Alisa Vestergård  2003    455  31.64  1:11.50  2:01.35    2:38.35   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:30.93                 
                     
Bjųrt A. Siguršsson  2004    418  36.09  1:18.34  2:05.43    2:42.87   
  Ęgir Klaksvik  2:38.92                 
                     
Bjųrk L Sųrensen  2004    274  43.33  1:29.30  2:24.92    3:07.42   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
                     
Jóhanna Ólavsdóttir  2007    258  43.68  1:31.10  2:28.57    3:11.40   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  3:22.29                 
                     
Margit Hųjbro  2007    218  51.61  1:42.71  2:38.92    3:22.39   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
Rebekka Róšinsdóttir  2007    214  49.08  1:40.15  2:40.01    3:23.68   
  Fuglafjaršar Svimjifelag  3:34.00                 
                     
Sįra R. Nysted  2001              DNS   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:26.82                 
                     
Henny Vķk  2008              DSQ  Śt į bringu ķ rygg 
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 38, 200m Blandaš Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Bartal Debess  2002    451  31.80  1:07.32  1:49.94    2:22.90   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:26.69                 
                     
Jógvan Jįkup Thomsen  2001    335  35.12  1:16.58  2:00.19    2:37.73   
  Svimjifelagiš Flot  2:30.29                 
                     
Rśni Bech  2002    304  32.55  1:11.22  2:08.46    2:42.93   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
                     
Jįkup Ķ Jįkupsstovu  2004    201  43.71  1:31.15  2:27.61    3:07.02   
  Svimjifelagiš Flot  3:14.62                 
                     
Karl Joensen  2005    192  45.32  1:32.27  2:28.00    3:09.93   
  Svimjifelagiš Flot  3:17.54                 
                     
Filip Hansen  2005    156  48.39  1:40.81  2:36.37    3:23.47   
  Svimjifelagiš Flot  3:24.90                 
                     
Eyšun Róšinsson  2008    86  1:01.55  2:05.91  3:11.10    4:07.53   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 39, 4X100m Frķsvimjing Kvinnu, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m      Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Ęgir 1 Kvinnur  2000    574          4:08.44   
  Ęgir Klaksvik  4:00.72                 
  Barbara Debes  2000      28.61  59.72      59.72   
  Signhild Joensen  2000      28.42  59.80      1:59.52   
  Rebekka Trygvadóttir  2004      31.38  1:05.41      3:04.93   
  Sólvį A. Siguršsson  2002      29.89  1:03.51      4:08.44   
                     
Hs 1 Kvinnur  2000    541          4:13.44   
  Havnar Svimjifelag  4:04.64                 
  Maria Bjarnastein Antoft  2000      30.70  1:05.56      1:05.56   
  Eyšriš Mortensen  2003      29.14  1:01.79      2:07.35   
  Susanna Tummasardóttir  2001      30.76  1:05.45      3:12.80   
  Vįr Erlingsd. Eidesgaard  2001      28.88  1:00.64      4:13.44   
                     
Suswim Girls  2000    375          4:46.22   
  Sušuroyar Svimjifelag                   
  Petra A. Nielsen  2003      31.51  1:08.10      1:08.10   
  Elin Christiansen  2004      35.22  1:14.41      2:22.51   
  Bjųrk L Sųrensen  2004      36.59  1:15.57      3:38.08   
  Alisa Vestergård  2003      31.42  1:08.14      4:46.22   
                     
Fs  2007    202          5:51.60   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
  Jóhanna Ólavsdóttir  2007      38.03  1:19.90      1:19.90   
  Birita Vesturtśn  2007      44.07  1:32.86      2:52.76   
  Henny Vķk  2008      45.18  1:33.83      4:26.59   
  Margit Hųjbro  2007      40.61  1:25.01      5:51.60   
                     
Hs 2 Kvinnur  2000              DNS   
  Havnar Svimjifelag  4:30.13                 
                   
                   
                   
                DNS   
                     
 
Kapping 40, 4X100m Frķsvimjing Menn, Finalur 0 įr og eldri 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m      Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Hs 1 Menn  2000    487          3:52.87   
  Havnar Svimjifelag  3:30.72                 
  Bartal E. Eidesgaard  2003      26.28  53.89      53.89   
  Johan N. Dam  2002      26.83  55.97      1:49.86   
  Hųgni H. Thomassen  2002      28.00  58.48      2:48.34   
  Sķmun G. Nielsen  2005      31.16  1:04.53      3:52.87   
                     
Suswim Misters  2001    285          4:38.23   
  Sušuroyar Svimjifelag  4:32.81                 
  Jónathan Sųrensen  2006      42.73  1:32.71      1:32.71   
  Jįkup Bśason  2005      31.30  1:07.12      2:39.83   
  Rśni Bech  2002      29.12  1:01.00      3:40.83   
  Rói Bech  2001      27.09  57.40      4:38.23   
                     
Suswim Gentlemen  2001    266          4:44.92   
  Sušuroyar Svimjifelag  4:31.05                 
  Bjarti Ludvig  2006      37.23  1:20.39      1:20.39   
  Teitur Winther  2005      36.31  1:17.44      2:37.83   
  Rśni Dahl  2004      30.38  1:04.93      3:42.76   
  Rani Jacobsen  2001      29.14  1:02.16      4:44.92   
                     
Suswim Sirs  2001    247          4:51.83   
  Sušuroyar Svimjifelag  4:29.92                 
  Jóannes Clementsen  2007      45.32  1:36.88      1:36.88   
  Andreas Debess  2006      33.16  1:11.82      2:48.70   
  Hans Jacob Hjelm  2003      30.77  1:04.78      3:53.48   
  Hugin Nęs Lave  2001      27.37  58.35      4:51.83   
                     
Flot  2000    208          5:09.32   
  Svimjifelagiš Flot  6:13.10                 
  Jįkup Ķ Jįkupsstovu  2004      36.87  1:15.27      1:15.27   
  Lukas Bessason  2007      33.74  1:11.08      2:26.35   
  Filip Hansen  2005      38.24  1:19.21      3:45.56   
  Karl Joensen  2005      40.41  1:23.76      5:09.32   
                     
Hs 2 Menn  2000    129          6:02.74   
  Havnar Svimjifelag  4:09.17                 
  Andreas Winther Klit  2005      34.58  1:16.88      1:16.88   
  Isak Brisenfeldt  2006      43.46  1:44.62      3:01.50   
  Įki Eliassen  2006      46.18  1:42.24      4:43.74   
  William Marius Samuelsen  2005      38.94  1:19.00      6:02.74   
                     
Fs  2006    128          6:03.00   
  Fuglafjaršar Svimjifelag                   
  Sįmal Torkilsson  2006      37.32  1:15.06      1:15.06   
  Bįršur Ólavsson  2008      41.96  1:27.02      2:42.08   
  Eyšun Róšinsson  2008      49.45  1:46.07      4:28.15   
  Fróši Hansen  2008      42.65  1:34.85      6:03.00   
                     
 
 

Stovnaš ķ WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  25 November 2018 
Lisensin eigur: Havnar Svimjifelag  Prentaš kl  16:41