┌rslit Tilsamans - Offisiellur 
 
  Stevnuheiti  FM stuttgeil 2018    Prentdagur  28 October 2018   
  Sta­ur  Tˇrshavn    Prenta­ kl  18:49   
  Fyrireikari  SSF         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  26 October 2018         
 
 
Kapping 1, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 56.98 
F°royskt met (junior): 56.98 
KravtÝ­ir: NJM (y) 01:02.40 NJM (e) 01:00.32 NM 00:58.24 HMS(B) 00:55.66 OYL 00:57.91 
FM vinnara tÝ­ 2017: 59.07 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    27.93        57.32   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    28.04        57.98   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    27.95        58.18   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    28.74        1:00.12   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    30.20        1:02.44   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    30.44        1:02.95   
                     
 
Kapping 2, 50m Firvald Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 24.70 
F°royskt met (junior): 24.70 
KravtÝ­ir: NM 00:25.23 HMS(B) 00:24.03 OYL 00:24. 00:25.23 HMS (B) 00:24.03 OYL 00:24.75 
FM vinnara tÝ­ 2017: 25.66 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            25.48   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag            25.66   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            27.08   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag            27.51   
Bartal E Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag            27.55   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik            29.44   
                     
 
Kapping 3, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 2:16.52 
F°royskt met (junior): 2:16.52 
KravtÝ­ir: NJM (y) 02:33.20 NJM (e) 02:28.10 NM 02:22.99 HMS(B)02:17.09 OYL 02:21.07 
FM vinnara tÝ­ 2017: 2:23.49 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    29.74  1:06.43  1:47.78    2:21.24   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    31.73  1:09.29  1:50.34    2:24.44   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.93  1:07.82  1:51.04    2:26.82   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    34.45  1:13.33  2:00.26    2:35.96   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    33.68  1:12.70  2:00.05    2:37.52   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    33.67  1:14.13  2:02.86    2:39.24   
                     
 
Kapping 4, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 2:14.82 
F°royskt met (junior): 2:19.37 
KravtÝ­ir: NJM (y) 02:26.49 NJM (e) 02:21.61 NM 02:16.73 HMS(B) 02:11.27 OYL 02:20.79 
FM vinnara tÝ­ 2017: 2:18.50 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    31.66  1:07.28  1:42.95    2:18.95   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    31.58  1:07.21  1:43.28    2:19.54   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    33.51  1:13.35  1:53.44    2:34.84   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    36.63  1:17.71  2:00.55    2:42.37   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    35.86  1:17.36  2:01.06    2:45.73   
Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag    37.75  1:20.74  2:06.02    2:49.66   
                     
 
Kapping 5, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 8:50.79 
F°royskt met (junior): 8:50.79 
KravtÝ­ir: NJM (y) 09:54.64 NJM (e) 09:34.82 NM 09:15.00 HMS(B) 08:53.74 OYL 09:12.85 
FM vinnara tÝ­ 2017: 9:15.50 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:02.94  2:11.07  3:19.82  4:29.00  9:03.78   
          5:37.79  6:47.21  7:56.04       
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    1:04.20  2:14.33  3:25.63  4:37.08  9:21.76   
          5:48.46  7:00.03  8:11.47       
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    1:10.77  2:26.81  3:43.57  4:59.90  10:08.92   
          6:17.17  7:34.78  8:52.88       
Sesilia Feilberg  2003  Ăgir Klaksvik    1:18.01  2:40.12  4:02.69  5:25.03  10:50.49   
          6:47.74  8:10.84  9:32.45       
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    1:15.79  2:39.18  4:05.39  5:32.34  11:15.86   
          6:59.34  8:26.50  9:52.77       
Kristina K. Hansen  2003  Ăgir Klaksvik    1:19.16  2:46.55  4:14.76  5:43.83  11:30.88   
          7:13.13  8:40.10  10:08.11       
                     
 
Kapping 6, 1500m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 14:26.54 
F°royskt met (junior): 14:39.99 
KravtÝ­ir:NJM (y) 17:22.28 NJM (e) 16:47.53 NM 16:12.79 HMS(B) 15:20.42 OYL 15:57.77 
FM vinnara tÝ­ 2017: 15:27.05 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    59.61  2:00.77  3:02.45  4:03.63  15:22.03   
          5:04.92  6:06.07  7:07.40  8:09.29     
          9:10.54  10:12.32  11:14.41  12:16.33     
          13:18.43  14:20.76         
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:00.51  2:04.57  3:09.51  4:14.61  16:09.71   
          5:19.79  6:25.47  7:31.16  8:36.73     
          9:42.34  10:47.31  11:52.31  12:57.63     
          14:02.79  15:07.87         
H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag    1:04.02  2:13.64  3:24.14  4:35.89  17:32.95   
          5:47.62  6:59.62  8:11.15  9:22.48     
          10:34.33  11:45.52  12:56.64  14:07.40     
          15:15.54  16:26.01         
Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:08.56  2:25.82  3:44.00  5:00.28  18:54.95   
          6:16.76  7:35.04  8:53.05  10:11.30     
          11:27.63  12:44.46  13:59.85  15:15.71     
          16:29.92  17:43.78         
                     
 
Kapping 7, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 27.67 
F°royskt met (junior): 27.67 
KravtÝ­ir: NM 00:28.38 HMS(B) 00:27.18 OYL 00:28.69 
FM vinnara tÝ­ 2017: 28:55 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            28.77   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            29.58   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            29.77   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.06   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            31.15   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag            31.78   
                     
 
Kapping 8, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 1:59.98 
F°royskt met (junior): 1:59.98 
KravtÝ­ir: NJM (y) 02:12.48 NJM (e) 02:08.07 NM 02:03.65 HMS(B) 01:57.32 OYL 02:05.92 
FM vinnara tÝ­ 2017: 2:09:46 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    30.23  1:02.35  1:34.43    2:05.19   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    30.39  1:02.37  1:34.86    2:06.37   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    31.98  1:08.59  1:45.83    2:20.93   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    32.18  1:08.67  1:46.14    2:22.20   
Ë­in Jßkupsson  2002  Su­uroyar Svimjifelag    34.06  1:10.20  1:47.90    2:25.43   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    33.67  1:11.35  1:50.69    2:28.55   
                     
 
Kapping 9, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 1:00.50 
F°royskt met (junior): 1:00.50 
KravtÝ­ir: NJM (y) 01:08.55 NJM (e) 01:06.26 NM 01:03.98 HMS(B) 01:00.11 OYL 01:03.59 
FM vinnara tÝ­ 2017: 1:01.17 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    29.85        1:00.98   
Birita Debes  1995  Svimjifelagi­ Flot    30.64        1:05.81   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    32.54        1:06.27   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    32.77        1:06.56   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    33.82        1:09.43   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    34.26        1:11.10   
                     
 
Kapping 10, 200m Blanda­ Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 2:01.97 
F°royskt met (junior): 2:05.26 
KravtÝ­ir: NJM (y) 02:17.00 NJM (e) 02:12.43 NM 02:07.87 HMS(B) 02:00.77 OYL 02:06.67 
FM vinnara tÝ­ 2017: 2:12.11 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    29.35  1:02.69  1:40.79    2:12.73   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    29.70  1:04.04  1:43.70    2:16.15   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    30.54  1:07.43  1:49.72    2:23.69   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    32.74  1:11.91  1:54.51    2:30.29   
                     
 
Kapping 11, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 
F°royskt met (senior): 32.70 
F°royskt met (junior): 32.70 
KravtÝ­ir: NM 00:33.43 HMS (B) 00:31.77 OYL 00:32.58 
FM vinnara tÝ­ 2017: 34.04 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
┴sbj°rg Hjelm  1999  Reysti            33.57   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            34.19   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            35.66   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            35.98   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            37.33   
S˙sanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag            37.44   
                     
 
Kapping 12, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 50.04 
F°royskt met (junior): 50.67 
KravtÝ­ir: NJM (y) 00:56.00 NJM (e) 00:54.13 NM 00:52.27 HMS(B) 00:49.45 OYL 00:50.28 
FM vinnara tÝ­ 2017: 52.11 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    25.08        51.37   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    25.95        51.81   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    25.52        52.50   
Bartal E Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    26.50        53.63   
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    25.51        54.40   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    26.58        55.01   
                     
 
Kapping 13, 4X100m FrÝsvimjing Kvinnu, Finalur 
F°royskt met (senior): 3:54.86 
F°royskt met (junior): 3:54.86 
FM vinnara tÝ­ 2017: 3:54.86 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1 Kvinnur  2000  Ăgir Klaksvik            4:00.72   
  Barbara Debes  2000      28.13  58.44      58.44   
  Signhild Joensen  2000      27.68  58.09      1:56.53   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      29.67  1:01.34      2:57.87   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      29.60  1:02.85      4:00.72   
                     
Hs1  1999  Havnar Svimjifelag            4:04.64   
  Ey­ri­ Mortensen  2003      29.09  1:01.13      1:01.13   
  LÝv Eidesgaard  1999      28.93  1:02.10      2:03.23   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      29.28  1:03.16      3:06.39   
  Vßr E. Eidesgaard  2001      27.68  58.25      4:04.64   
                     
Hs2  1992  Havnar Svimjifelag            4:16.79   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      31.06  1:05.12      1:05.12   
  Kristina ═ Skßla  2005      30.36  1:04.04      2:09.16   
  Beinta Poulsdˇttir Debes  1997      29.47  1:02.69      3:11.85   
  Maria Bjarnastein Antoft  2000      30.72  1:04.94      4:16.79   
                     
Ăgir 2 Kvinnur  2002  Ăgir Klaksvik            4:18.58   
  Jonna Joensen  2005      29.99  1:02.61      1:02.61   
  Bj°rt A. Sigur­sson  2004      31.15  1:04.94      2:07.55   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      31.44  1:05.71      3:13.26   
  Mirja Sˇlstein  2003      30.84  1:05.32      4:18.58   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 1  2000  Su­uroyar Svimjifelag            4:19.04   
  Lilja D Jacobsen  2003      31.84  1:07.54      1:07.54   
  Lea Midjord  2002      32.20  1:09.50      2:17.04   
  Sßra R. Nysted  2001      29.30  1:02.10      3:19.14   
  Alisa Vestergňrd  2003      28.51  59.90      4:19.04   
                     
Hs3  1988  Havnar Svimjifelag            4:30.13   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      31.95  1:07.74      1:07.74   
  S˙sanna Tummasardˇttir  2001      31.45  1:06.89      2:14.63   
  Miriam Mortensen  2004      31.43  1:07.15      3:21.78   
  Nancy N. Dam  2005      32.77  1:08.35      4:30.13   
                     
                     
 
Kapping 14, 4X100m Blanda­ Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 3:56.04 
F°royskt met (junior): 4:02.79 
FM vinnara tÝ­: 4:03.80 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs1  1998  Havnar Svimjifelag            3:58.61   
  Alvi Hjelm  1996      29.30  59.45      59.45   
  Bartal E Eidesgaard  2003      32.17  1:07.59      2:07.04   
  Ëli Mortensen  1996      26.64  57.71      3:04.75   
  Johan N. Dam  2002      25.84  53.86      3:58.61   
                     
Hs2  1993  Havnar Svimjifelag            4:08.67   
  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003      30.61  1:05.15      1:05.15   
  Bartal H. Hestoy  1992      31.91  1:08.14      2:13.29   
  Niels T. Nattestad  1998      29.34  1:02.47      3:15.76   
  Marius Ihlen Gardshodn  1998      25.22  52.91      4:08.67   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 1  2000  Su­uroyar Svimjifelag            4:09.90   
  Bartal Debess  2002      31.77  1:07.14      1:07.14   
  Rani Jacobsen  2001      31.14  1:09.56      2:16.70   
  Rˇland Toftum  1998      26.96  59.23      3:15.93   
  Rˇi Bech  2001      25.70  53.97      4:09.90   
                     
Ăgir 1 Menn  2000  Ăgir Klaksvik            4:18.66   
  Denis Voropaev  2000      32.08  1:08.74      1:08.74   
  Rˇkur Trygvason  2000      30.30  1:05.04      2:13.78   
  Martin V. Sivertsen  2002      28.94  1:04.33      3:18.11   
  Natanael A. Matras  2002      28.44  1:00.55      4:18.66   
                     
Hs3  1999  Havnar Svimjifelag            4:33.77   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      33.94  1:10.59      1:10.59   
  Niklas Jˇgvan Arge  2004      34.76  1:16.37      2:26.96   
  H°gni H. Thomassen  2002      31.54  1:08.92      3:35.88   
  Andrass Thomsen  1982      27.32  57.89      4:33.77   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 2  2000  Su­uroyar Svimjifelag            4:42.29   
  R˙ni Bech  2002      33.49  1:09.59      1:09.59   
  R˙ni Dahl  2004      36.02  1:19.47      2:29.06   
  Hans Jacob Hjelm  2003      31.55  1:11.96      3:41.02   
  Heini Hansen  2003      29.27  1:01.27      4:42.29   
                     
                     
 
Kapping 15, 400m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 4:17.87 
F°royskt met (junior): 4:17.87 
KravtÝ­ir: NJM (y) 04:48.14 NJM (e) 04:38.54 NM 04:28.93 HMS(B) 04:15.95 OYL 04:24.77 
FM vinnara tÝ­ 2017: 4:25.31 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:03.23  2:11.14  3:19.12    4:27.35   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    1:03.29  2:11.99  3:22.34    4:32.90   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:05.05  2:16.04  3:27.94    4:39.47   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    1:07.28  2:20.32  3:34.89    4:47.73   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    1:09.72  2:23.73  3:38.22    4:49.65   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    1:11.53  2:29.97  3:50.47    5:09.12   
                     
 
Kapping 16, 100m Firvald Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 54.66 
F°royskt met (junior): 54.66 
KravtÝ­ir: NJM (y) 01:00.21 NJM (e) 00:58.20 NM 00:56.19 HMS (B) 00:53.36 OYL 00:54.73 
FM vinnara tÝ­ 2017: 59.34 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    28.96        1:00.34   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    28.85        1:01.17   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    28.83        1:03.21   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    29.83        1:05.10   
H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag    32.10        1:09.68   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    33.46        1:11.46   
                     
 
Kapping 17, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 2:18.67 
F°royskt met (junior): 2:19.92 
KravtÝ­ir: NJM (y) 02:33.20 NJM (e) 02:28.10 NM 02:22.99 HMS(B) 02:17.09 OYL 02:21.07 
FM vinnara tÝ­ 2017: 2:23.00 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    31.67  1:08.45  1:46.30    2:24.74   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    33.15  1:10.84  1:49.37    2:30.01   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    33.45  1:12.34  1:54.42    2:37.48   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    33.48  1:12.87  1:55.50    2:39.40   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    41.65  1:36.80  2:38.27    3:36.29   
                     
 
Kapping 18, 400m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 3:40.12 
F°royskt met (junior): 3:42.57 
KravtÝ­ir: NJM (y) 04:22.70 NJM (e) 04:13.95 NM 04:05.19 HMS (B) 03:51.93 OYL 03:59.23 
FM vinnara tÝ­ 2017: 3:53.42 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    1:00.43  2:02.32  3:03.74    4:03.93   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    59.65  2:02.58  3:04.14    4:04.33   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    1:01.41  2:06.82  3:13.00    4:17.27   
H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag    1:01.86  2:07.82  3:14.42    4:19.08   
Andrass Thomsen  1982  Havnar Svimjifelag    1:03.10  2:10.78  3:19.45    4:26.30   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:03.18  2:12.93  3:21.02    4:27.08   
                     
 
Kapping 19, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
F°royskt met (senior): 1:11.53 
F°royskt met (junior): 1:11.52 
KravtÝ­ir: NJM (y) 01:17.80 NJM (e) 01:15.21 NM 01:12.62 HMS(B) 01:08.50 OYL 01:11.20 
FM vinnara tÝ­ 2017: 1:15.14 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    35.89        1:14.64   
┴sbj°rg Hjelm  1999  Reysti    34.94        1:15.42   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    36.64        1:16.40   
Beinta Poulsdˇttir Debes  1997  Havnar Svimjifelag    36.23        1:17.12   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    38.49        1:21.93   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    39.20        1:23.87   
                     
 
Kapping 20, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 25.22 
F°royskt met (junior): 25.22 
KravtÝ­ir: NM 00:26.01 HMS (B) 00:24.82 OYL 00:26.65 
FM vinnara tÝ­ 2017: 27.09 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag            27.33   
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            27.44   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag            27.45   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            29.70   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            29.92   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            30.01   
                     
 
Kapping 21, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 2:09.32 
F°royskt met (junior): 2:09.32 
KravtÝ­ir: NJM (y) 02:27.91 NJM (e) 02:22.98 NM 02:18.05 HMS (B) 02:11.64 OYL 02:18.45 
FM vinnara tÝ­ 2017: 2:10.39 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    30.60  1:03.56  1:37.19    2:10.37   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    33.89  1:10.13  1:45.90    2:21.27   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    33.73  1:09.26  1:45.83    2:23.25   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    34.54  1:10.87  1:47.76    2:24.70   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    34.84  1:13.60  1:53.77    2:32.57   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    34.89  1:13.08  1:52.77    2:32.69   
                     
 
Kapping 22, 100m Blanda­ Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 55.94 
F°royskt met (junior): 55.94 
KravtÝ­ir: NM 00:58.79 HMS (B) 00:55.44 OYL 00:57.82 
FM vinnara 2017: 58.28 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    27.10        58.22   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    27.29        58.32   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    29.49        1:03.54   
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    29.87        1:05.86   
Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.87        1:11.09   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    33.08        1:11.27   
                     
 
Kapping 23, 400m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 4:50.30 
F°royskt met (junior): 4:50.30 
KravtÝ­ir: NJM (y) 05:21.34 NJM (e) 05:10.63 NM 04:59.92 HMS (B) 04:53.35 OYL 05:05.27 
FM vinnara tÝ­ 2017: 5:10.08 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:07.41  2:24.30  3:55.82    5:06.33   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    1:19.74  2:44.69  4:17.20    5:31.83   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    1:23.20  2:45.97  4:23.21    5:40.59   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ  Svam ß b˙ki 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 24, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 1:02.80 
F°royskt met (junior): 1:03.43 
KravtÝ­ir: NJM (y) 01:08.22 NJM (e) 01:05.94 NM 01:03.67 HMS(B) 01:00.21 OYL 01:04.95 
FM vinnara tÝ­ 2017: 1:04.49 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    29.84        1:03.85   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    30.79        1:04.98   
Bartal E Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    31.29        1:06.44   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.20        1:09.85   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    36.74        1:16.64   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    35.73        1:17.55   
                     
 
Kapping 25, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 26.04 
F°royskt met (junior): 26.04 
KravtÝ­ir: NM 00:26.60 HMS (B) 00:25.46 OYL 00:26.62 
FM vinnara tÝ­ 2017: 26.49 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            26.82   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            27.12   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            27.33   
Birita Debes  1995  Svimjifelagi­ Flot            27.93   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            28.07   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            28.21   
                     
 
Kapping 26, 50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 23.19 
F°royskt met (junior): 23.24 
KravtÝ­ir: NM 00:23.58 HMS (B) 00:22.47 OYL 00:23.21 
FM vinnara tÝ­ 2017: 24.18 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            23.62   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            23.82   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag            24.20   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag            24.28   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            24.63   
Marius Ihlen Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag            24.68   
                     
 
Kapping 27, 4X100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 4:18.66 
F°royskt met (junior): 4:25.53 
FM vinnara tÝ­ 2017: 4:24.84 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1 Kvinnur  2000  Ăgir Klaksvik            4:26.19   
  Signhild Joensen  2000      29.73  1:00.90      1:00.90   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      35.73  1:17.06      2:17.96   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      32.78  1:10.64      3:28.60   
  Barbara Debes  2000      27.33  57.59      4:26.19   
                     
Hs1  1999  Havnar Svimjifelag            4:26.28   
  Maria Bjarnastein Antoft  2000      32.63  1:06.46      1:06.46   
  Beinta Poulsdˇttir Debes  1997      35.56  1:16.66      2:23.12   
  Vßr E. Eidesgaard  2001      29.49  1:02.87      3:25.99   
  Ey­ri­ Mortensen  2003      28.86  1:00.29      4:26.28   
                     
Hs2  1992  Havnar Svimjifelag            4:46.52   
  Kristina ═ Skßla  2005      34.18  1:09.69      1:09.69   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      38.65  1:22.65      2:32.34   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      32.59  1:12.37      3:44.71   
  LÝv Eidesgaard  1999      28.86  1:01.81      4:46.52   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 1  2000  Su­uroyar Svimjifelag            4:48.35   
  Sßra R. Nysted  2001      34.03  1:08.56      1:08.56   
  Lea Midjord  2002      38.43  1:23.55      2:32.11   
  Alisa Vestergňrd  2003      32.34  1:10.15      3:42.26   
  Lilja D Jacobsen  2003      30.69  1:06.09      4:48.35   
                     
Ăgir 2 Kvinnur  2002  Ăgir Klaksvik            4:54.98   
  Jonna Joensen  2005      34.11  1:10.55      1:10.55   
  Bj°rt A. Sigur­sson  2004      40.71  1:25.02      2:35.57   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      33.28  1:12.04      3:47.61   
  Mirja Sˇlstein  2003      31.67  1:07.37      4:54.98   
                     
Hs3  1988  Havnar Svimjifelag            5:10.42   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      35.28  1:13.98      1:13.98   
  S˙sanna Tummasardˇttir  2001      37.53  1:22.63      2:36.61   
  Miriam Mortensen  2004      36.94  1:26.64      4:03.25   
  Nancy N. Dam  2005      31.97  1:07.17      5:10.42   
                     
                     
 
Kapping 28, 4X100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 3:28.93 
F°royskt met (junior): 4:02.79 
FM vinnara tÝ­ 2017: 3:35.69 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs1  1998  Havnar Svimjifelag            3:30.72   
  Alvi Hjelm  1996      25.32  52.26      52.26   
  Bartal E Eidesgaard  2003      26.06  53.19      1:45.45   
  Ëli Mortensen  1996      24.62  51.95      2:37.40   
  Johan N. Dam  2002      25.62  53.32      3:30.72   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 1  2000  Su­uroyar Svimjifelag            3:41.39   
  Rˇi Bech  2001      25.85  54.27      54.27   
  Rani Jacobsen  2001      27.60  58.08      1:52.35   
  Bartal Debess  2002      26.15  55.77      2:48.12   
  Rˇland Toftum  1998      25.74  53.27      3:41.39   
                     
Hs2  1993  Havnar Svimjifelag            3:41.85   
  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003      27.36  58.02      58.02   
  Niels T. Nattestad  1998      27.33  56.51      1:54.53   
  Bartal H. Hestoy  1992      25.54  54.68      2:49.21   
  Marius Ihlen Gardshodn  1998      24.93  52.64      3:41.85   
                     
Ăgir 1 Menn  2000  Ăgir Klaksvik            3:47.61   
  Rˇkur Trygvason  2000      25.98  52.22      52.22   
  Martin V. Sivertsen  2002      26.07  55.16      1:47.38   
  Denis Voropaev  2000      27.06  58.92      2:46.30   
  Natanael A. Matras  2002      29.14  1:01.31      3:47.61   
                     
Hs3  1999  Havnar Svimjifelag            4:09.17   
  H°gni H. Thomassen  2002      27.69  57.28      57.28   
  SÝmun G Nielsen  2005      30.85  1:04.15      2:01.43   
  Niklas Jˇgvan Arge  2004      30.52  1:03.76      3:05.19   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      29.43  1:03.98      4:09.17   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 2  2000  Su­uroyar Svimjifelag            4:14.21   
  Heini Hansen  2003      29.88  1:02.28      1:02.28   
  R˙ni Dahl  2004      29.83  1:04.45      2:06.73   
  Hans Jacob Hjelm  2003      29.36  1:02.39      3:09.12   
  R˙ni Bech  2002      30.36  1:05.09      4:14.21   
                     
                     
 
Kapping 29, 1500m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 16:55.18 
F°royskt met (junior): 16:55.18 
KravtÝ­ir: OYL 17:41.18 
FM vinnara tÝ­: 18:08.60 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:07.59  2:19.78  3:31.90  4:44.60  17:54.22   
          5:56.81  7:07.09  8:18.51  9:30.48     
          10:42.79  11:54.84  13:06.83  14:18.70     
          15:30.59  16:42.76         
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    1:07.67  2:19.90  3:32.20  4:44.65  17:57.64   
          5:57.04  7:08.85  8:21.29  9:33.74     
          10:46.30  11:58.41  13:10.45  14:22.37     
          15:34.61  16:46.90         
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    1:10.28  2:27.14  3:44.20  5:00.82  19:25.18   
          6:18.22  7:35.95  8:54.06  10:11.96     
          11:30.60  12:49.93  14:09.22  15:30.10     
          16:49.63  18:08.80         
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    1:13.54  2:31.29  3:49.18  5:07.51  19:43.16   
          6:25.79  7:45.41  9:03.74  10:22.90     
          11:42.37  13:02.34  14:23.14  15:44.07     
          17:05.05  18:24.61         
Sesilia Feilberg  2003  Ăgir Klaksvik    1:19.01  2:41.38  4:05.93  5:28.84  20:47.76   
          6:52.94  8:16.86  9:41.87  11:06.45     
          12:30.62  13:55.02  15:18.01  16:42.75     
          18:06.37  19:29.16         
Kristina K. Hansen  2003  Ăgir Klaksvik    1:18.83  2:46.18  4:10.32  5:34.49  21:23.02   
          6:59.96  8:27.67  9:55.64  11:23.74     
          12:51.99  14:18.04  15:44.62  17:09.93     
          18:35.93  20:02.74         
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    1:16.16  2:42.92  4:09.14  5:36.56  21:49.72   
          7:05.81  8:33.86  10:02.14  11:31.11     
          13:00.34  14:29.04  15:58.50  17:27.34     
          18:57.58  20:26.77         
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    1:28.41  3:02.65  4:39.74  6:15.96  23:35.52   
          7:54.15  9:31.49  11:09.74  12:47.07     
          14:17.02  15:44.12  17:15.83  18:54.58     
          20:33.15  22:09.19         
                     
 
Kapping 30, 800m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 7:36.24 
F°royskt met (junior): 7:48.56 
KravtÝ­ir: OYL 08:20.83 
FM vinnara tÝ­: 8:40.18 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    1:01.52  2:05.35  3:09.24  4:13.45  8:28.26   
          5:16.54  6:19.91  7:23.19       
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:02.03  2:07.22  3:12.34  4:17.31  8:29.96   
          5:21.62  6:25.51  7:28.89       
H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag    1:02.92  2:11.13  3:20.19  4:29.01  9:02.42   
          5:38.50  6:47.55  7:56.72       
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:04.98  2:18.72  3:30.84  4:44.67  9:36.78   
          5:55.24  7:08.57  8:23.38       
Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:08.37  2:24.36  3:40.19  4:55.68  9:46.68   
          6:10.54  7:24.80  8:37.73       
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:10.99  2:27.60  3:43.48  4:59.39  10:01.36   
          6:15.60  7:32.06  8:47.77       
                     
 
Kapping 31, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 1:01.93 
F°royskt met (junior): 1:04.93 
KravtÝ­ir: NM 01:05.90 HMS (B) 01:03.35 OYL 01:05.91 
FM vinnara tÝ­ 2017: 1:06.16 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    29.96        1:05.74   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.89        1:07.26   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    29.60        1:07.66   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    33.33        1:10.95   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    31.67        1:11.08   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    32.62        1:13.93   
                     
 
Kapping 32, 400m Blanda­ Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 4:18.97 
F°royskt met (junior): 4:26.12 
KravtÝ­ir: NJM (y) 04:52.79 NJM (e) 04:43.03 NM 04:33.27 HMS (B) 04:19.03 OYL 04:32.91 
FM vinnara tÝ­ 2017: 4:20.43 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    1:00.89  2:08.83  3:24.69    4:25.36   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    1:04.97  2:17.22  3:40.31    4:46.83   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:12.74  2:29.08  4:00.26    5:06.75   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    1:10.56  2:38.05  4:01.77    5:08.16   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    1:22.01  2:51.37  4:25.70    5:45.88   
                     
 
Kapping 33, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 1:01.93 
F°royskt met (junior): 1:03.15 
KravtÝ­ir: NJM (y) 01:07.63 NJM (e) 01:05.37 NM 01:03.12 HMS(B) 01:00.31 OYL 01:02.90 
FM vinnara tÝ­ 2017: 1:03.53 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    31.28        1:07.20   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    32.22        1:09.50   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    33.58        1:10.50   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    33.31        1:11.15   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    33.50        1:12.65   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    33.62        1:14.18   
                     
 
Kapping 34, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 1:46.61 
F°royskt met (junior): 1:46.61 
KravtÝ­ir: NJM (y) 02:03.98 NJM (e) 01:59.85 NM 01:55.72 HMS (B) 01:48.70 OYL 01:52.49 
FM vinnara tÝ­ 2017: 1:55.61 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    26.81  54.91  1:23.67    1:51.78   
Bartal E Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    27.20  55.57  1:24.25    1:53.74   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    27.75  57.58  1:27.59    1:56.22   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    27.41  57.13  1:27.00    1:56.30   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    27.49  58.33  1:30.08    2:02.11   
H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag    28.34  1:00.54  1:33.15    2:05.07   
                     
 
Kapping 35, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 2:02.18 
F°royskt met (junior): 2.02.18 
KravtÝ­ir: NJM (y) 02:16.07 NJM (e) 02:11.54 NM 02:07.00 HMS (B) 02:00.59 OYL 02:04.30 
FM vinnara tÝ­ 2017: 2:02.61 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    29.53  1:01.30  1:33.89    2:06.29   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    30.43  1:03.56  1:37.03    2:09.14   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    29.50  1:02.32  1:36.30    2:09.22   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    30.13  1:04.19  1:39.20    2:14.12   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    31.94  1:07.39  1:43.69    2:19.30   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    32.90  1:09.36  1:46.45    2:23.75   
                     
 
Kapping 36, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 54.45 
F°royskt met (junior): 54.45 
KravtÝ­ir: NJM (y) 01:00.31 NJM (e) 00:58.30 NM 00:56.29 HMS(B) 00:53.42 OYL 00:57.71 
FM vinnara tÝ­ 2017: 57.62 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    29.36        58.29   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    28.99        58.58   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    31.33        1:03.58   
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    30.59        1:04.10   
Ë­in Jßkupsson  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.20        1:06.40   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    31.84        1:06.54   
                     
 
Kapping 37, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 28.51 
F°royskt met (junior): 28.75 
KravtÝ­ir: NM 00:29.69 HMS (B) 00:27.96 OYL 00:29.95 
FM vinnara tÝ­ 2017: 29.24 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            29.01   
Birita Debes  1995  Svimjifelagi­ Flot            29.39   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            30.73   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.29   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag            31.80   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag            31.85   
                     
 
Kapping 38, 200m Firvald Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 2:01.46 
F°royskt met (junior): 2:06.94 
KravtÝ­ir: NJM (y) 02:14.70 NJM (e) 02:10.21 NM 02:05.72 HMS (B) 01:58.86 OYL 02:05.26 
FM vinnara tÝ­ 2017: 2:18.81 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    29.61  1:03.92  1:38.86    2:13.88   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    33.20  1:11.86  1:52.57    2:34.09   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    34.75  1:16.18  2:00.93    2:43.90   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.30  1:18.83  2:08.52    2:59.87   
                     
 
Kapping 39, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
F°royskt met (senior): 2:36.12 
F°royskt met (junior): 2:37.64 
KravtÝ­ir: NJM (y) 02:47.32 NJM (e) 02:41.74 NM 02:36.16 HMS (B) 02:29.66 OYL 02:36.70 
FM vinnara tÝ­ 2017: 2:44.17 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    36.66  1:17.55  1:59.29    2:41.59   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    37.37  1:18.79  2:01.12    2:44.16   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    39.87  1:24.04  2:09.53    2:54.99   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    40.38  1:25.88  2:12.68    2:59.29   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    40.55  1:26.93  2:14.77    3:03.53   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    41.31  1:28.53  2:17.30    3:04.44   
                     
 
Kapping 40, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 28.62 
F°royskt met (junior): 29.00 
KravtÝ­ir: NM 00:29.35 HMS (B) 00:27.71 OYL 00:29.86 
FM vinnara tÝ­ 2017: 28.90 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            28.82   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            30.09   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.11   
Bartal E Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag            31.20   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag            32.86   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik            33.77   
                     
 
Kapping 41, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): 1:46.94 
F°royskt met (junior): 1:49.29 
FM vinnara tÝ­ 2017: 1:49-30 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs1  1999  Havnar Svimjifelag            1:49.33   
  Vßr E. Eidesgaard  2001      26.96        26.96   
  Ey­ri­ Mortensen  2003      27.53        54.49   
  LÝv Eidesgaard  1999      27.42        1:21.91   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      27.42        1:49.33   
                     
Ăgir 1 Kvinnur  2000  Ăgir Klaksvik            1:51.22   
  Barbara Debes  2000      27.27        27.27   
  Signhild Joensen  2000      26.98        54.25   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      28.41        1:22.66   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      28.56        1:51.22   
                     
Hs2  1992  Havnar Svimjifelag            1:54.83   
  Kristina ═ Skßla  2005      30.04        30.04   
  Beinta Poulsdˇttir Debes  1997      28.20        58.24   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      28.49        1:26.73   
  Maria Bjarnastein Antoft  2000      28.10        1:54.83   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 1  2000  Su­uroyar Svimjifelag            1:56.04   
  Lea Midjord  2002      30.47        30.47   
  Lilja D Jacobsen  2003      30.20        1:00.67   
  Sßra R. Nysted  2001      28.00        1:28.67   
  Alisa Vestergňrd  2003      27.37        1:56.04   
                     
Hs3  1988  Havnar Svimjifelag            2:00.28   
  Anna H°jgaard  2004      30.88        30.88   
  Miriam Mortensen  2004      29.79        1:00.67   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      29.98        1:30.65   
  Nancy N. Dam  2005      29.63        2:00.28   
                     
Ăgir 2 Kvinnur  2002  Ăgir Klaksvik            2:00.53   
  Jonna Joensen  2005      29.06        29.06   
  Mirja Sˇlstein  2003      30.68        59.74   
  Bj°rt A. Sigur­sson  2004      30.61        1:30.35   
  Sesilia Feilberg  2003      30.18        2:00.53   
                     
                     
 
Kapping 42, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): 1:34.96 
F°royskt met (junior): 1:38.48 
FM vinnara tÝ­ 2017 : 1:38.29 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs1  1998  Havnar Svimjifelag            1:37.36   
  Ëli Mortensen  1996      24.20        24.20   
  Bartal E Eidesgaard  2003      25.07        49.27   
  Alvi Hjelm  1996      24.23        1:13.50   
  Marius Ihlen Gardshodn  1998      23.86        1:37.36   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 1  2000  Su­uroyar Svimjifelag            1:37.85   
  Rˇland Toftum  1998      23.75        23.75   
  Rani Jacobsen  2001      25.86        49.61   
  Bartal Debess  2002      24.54        1:14.15   
  Rˇi Bech  2001      23.70        1:37.85   
                     
Hs2  1993  Havnar Svimjifelag            1:41.60   
  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003      26.19        26.19   
  Niels T. Nattestad  1998      26.03        52.22   
  Bartal H. Hestoy  1992      24.33        1:16.55   
  Johan N. Dam  2002      25.05        1:41.60   
                     
Ăgir 1 Menn  2000  Ăgir Klaksvik            1:43.90   
  Rˇkur Trygvason  2000      23.89        23.89   
  Martin V. Sivertsen  2002      25.46        49.35   
  Denis Voropaev  2000      26.64        1:15.99   
  Natanael A. Matras  2002      27.91        1:43.90   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 2  2000  Su­uroyar Svimjifelag            1:51.54   
  Hans Jacob Hjelm  2003      28.40        28.40   
  R˙ni Dahl  2004      27.89        56.29   
  R˙ni Bech  2002      27.43        1:23.72   
  Heini Hansen  2003      27.82        1:51.54   
                     
Hs3  1999  Havnar Svimjifelag            1:54.54   
  Niklas Jˇgvan Arge  2004      28.97        28.97   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      28.08        57.05   
  SÝmun G Nielsen  2005      30.56        1:27.61   
  H°gni H. Thomassen  2002      26.93        1:54.54   
                     
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  28 October 2018 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta­ kl  18:49