Skipair rilar 
 
  Stevnuheiti  SMS Stevna September 2018    Prentdagur  31 August 2018   
  Staur  Trshavn    Prenta kl  08:35   
  Fyrireikari  Sren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  01 September 2018         
 
 
 
Kapping 1, 50m Frsvimjing Kvinnur  Finalur (7) 
Riil 1 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
55  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    25m   
61  Ra Trygvadttir  2008    REYSTI    25m  38.05 
63  Durita M. Askham  2008    gir    25m  41.66 
               
               

 
Riil 2 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
131  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    25m  35.01 
130  Marjun Hjelm  2005    REYSTI    25m  33.93 
29  Jenn J. Petersen  2001    Havnar    25m  34.71 
70  Lea Osberg Hjsted  2008    gir    25m  37.05 
               

 
Riil 3 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
24  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  33.55 
69  Kristina K. Hansen  2003    gir    25m  33.16 
73  Malan Jhansdttir  2004    gir    25m  32.03 
88  Sofa Toftegaard  2006    gir    25m  33.06 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  33.52 
Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    25m  33.57 

 
Riil 4 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
86  Mirja Slstein  2003    gir    25m  31.58 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  31.37 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  31.25 
68  Sesilia Feilberg  2003    gir    25m  31.37 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  31.43 
58  Laura Winther  2004    SUUROYAR    25m  31.82 

 
Riil 5 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
40  Elin Christiansen  2004    SUUROYAR    25m  31.09 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    25m  30.71 
52  Lea Midjord  2002    SUUROYAR    25m  30.36 
83  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    25m  30.62 
27  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    25m  30.83 
13  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  31.18 

 
Riil 6 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
15  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    25m  30.21 
129  sbjrg Hjelm  1999    REYSTI    25m  29.98 
71  Jonna Joensen  2005    gir    25m  29.12 
11  Ronja R Dmun  2004    Havnar    25m  29.47 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    25m  30.00 
19  Anna Hjgaard  2004    Havnar    25m  30.29 

 
Riil 7 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
84  Slv A. Sigursson  2002    gir    25m  28.97 
10  Beinta Poulsd. Debes  1997    Havnar    25m  27.79 
14  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  26.40 
66  Barbara Debes  2000    gir    25m  27.59 
57  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    25m  27.80 
33  Ssanna Tummasardttir  2001    Havnar    25m  29.08 

 
 
Kapping 2, 50m Frsvimjing Menn  Finalur (6) 
Riil 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
67  Fedja Drobnjak  2008    gir    25m  47.26 
41  Jannes Clementsen  2007    SUUROYAR    25m  39.66 
77  Hanus Lydersen  2006    gir    25m  42.30 
               
               

 
Riil 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
59  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m  35.98 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  34.07 
62  Jnas Bergi  2003    gir    25m  34.20 
132  Lggjas Joensen  2008    REYSTI    25m  39.10 
               

 
Riil 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
64  Heini M. Askham  2006    gir    25m  31.92 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  31.45 
28  Dnjal Olsen  2004    Havnar    25m  30.83 
26  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  31.05 
65  Trlvur S. Brestisson  2003    gir    25m  31.88 
18  Dvid Gislason  2005    Havnar    25m  33.83 

 
Riil 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
42  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    25m  29.23 
51  Rkur Zivanovic Lgab  2003    SUUROYAR    25m  29.05 
47  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    25m  28.60 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    25m  28.77 
17  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  29.21 
78  Brandur A. Matras  2003    gir    25m  30.00 

 
Riil 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
31  Jnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  27.32 
87  Denis Thomsen  2000    gir    25m  27.20 
50  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  26.45 
25  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  26.59 
39  Rni Bech  2002    SUUROYAR    25m  27.26 
79  Natanael A. Matras  2002    gir    25m  27.78 

 
Riil 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
38  Ri Bech  2001    SUUROYAR    25m  26.01 
90  Rkur Trygvason  2000    gir    25m  24.00 
56  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    25m  23.66 
21  Markus Joensen  1996    Havnar    25m  23.74 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  25.96 
85  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  26.08 

 
 
Kapping 3, 200m Ryggsvimjing Kvinnur  Finalur (2) 
Riil 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    25m   
68  Sesilia Feilberg  2003    gir    25m  2:47.99 
15  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    25m  2:52.57 
55  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    25m   
               

 
Riil 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
32  Kristina Skla  2005    Havnar    25m  2:31.33 
57  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    25m  2:28.29 
72  Signhild Joensen  2000    gir    25m  2:09.32 
54  Sra R. Nysted  2001    SUUROYAR    25m  2:23.20 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  2:28.67 
27  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    25m  2:44.05 

 
 
Kapping 4, 200m Ryggsvimjing Menn  Finalur (1) 
Riil 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
59  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m  3:03.94 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  2:19.46 
39  Rni Bech  2002    SUUROYAR    25m  2:27.78 
               
               

 
 
Kapping 5, 800m Frsvimjing Kvinnur  Finalur (1) 
Riil 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
13  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  11:07.92 
14  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  8:50.79 
22  Eyri Mortensen  2003    Havnar    25m  9:20.01 
Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    25m  11:13.03 
               

 
 
Kapping 6, 1500m Frsvimjing Menn  Finalur (1) 
Riil 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
               
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  16:21.47 
               
               
               

 
 
Kapping 7, 50m Bringusvimjing Kvinnu  Finalur (5) 
Riil 1 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
61  Ra Trygvadttir  2008    REYSTI    25m  53.54 
82  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    gir    25m  51.14 
63  Durita M. Askham  2008    gir    25m  52.55 
               
               

 
Riil 2 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
70  Lea Osberg Hjsted  2008    gir    25m  48.99 
24  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  45.98 
19  Anna Hjgaard  2004    Havnar    25m  44.45 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  44.47 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  48.13 
               

 
Riil 3 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
58  Laura Winther  2004    SUUROYAR    25m  42.06 
88  Sofa Toftegaard  2006    gir    25m  41.28 
13  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  41.17 
83  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    25m  41.22 
73  Malan Jhansdttir  2004    gir    25m  41.29 
27  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    25m  42.45 

 
Riil 4 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
40  Elin Christiansen  2004    SUUROYAR    25m  39.82 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  38.81 
52  Lea Midjord  2002    SUUROYAR    25m  37.98 
11  Ronja R Dmun  2004    Havnar    25m  38.10 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    25m  39.32 
15  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    25m  40.81 

 
Riil 5 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    25m  37.27 
84  Slv A. Sigursson  2002    gir    25m  36.02 
89  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    25m  34.74 
129  sbjrg Hjelm  1999    REYSTI    25m  34.82 
33  Ssanna Tummasardttir  2001    Havnar    25m  37.18 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  37.87 

 
 
Kapping 8, 50m Bringusvimjing Menn  Finalur (4) 
Riil 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
67  Fedja Drobnjak  2008    gir    25m  1:11.71 
132  Lggjas Joensen  2008    REYSTI    25m  55.21 
18  Dvid Gislason  2005    Havnar    25m  52.12 
59  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m  53.19 
77  Hanus Lydersen  2006    gir    25m  57.09 
               

 
Riil 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  43.80 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    25m  42.38 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  38.76 
51  Rkur Zivanovic Lgab  2003    SUUROYAR    25m  39.74 
78  Brandur A. Matras  2003    gir    25m  43.44 
64  Heini M. Askham  2006    gir    25m  45.32 

 
Riil 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
28  Dnjal Olsen  2004    Havnar    25m  38.57 
38  Ri Bech  2001    SUUROYAR    25m  36.20 
79  Natanael A. Matras  2002    gir    25m  35.13 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  35.19 
42  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    25m  36.96 
47  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    25m  38.59 

 
Riil 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
31  Jnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  34.16 
90  Rkur Trygvason  2000    gir    25m  30.59 
56  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    25m  28.62 
21  Markus Joensen  1996    Havnar    25m  29.74 
50  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  31.11 
85  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  35.11 

 
 
Kapping 9, 200m Frsvimjing Kvinnur  Finalur (3) 
Riil 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
55  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    25m   
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  2:42.45 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  2:46.88 
               
               

 
Riil 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
69  Kristina K. Hansen  2003    gir    25m  2:41.21 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  2:34.65 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  2:32.89 
27  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    25m  2:33.46 
11  Ronja R Dmun  2004    Havnar    25m  2:38.50 
               

 
Riil 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
71  Jonna Joensen  2005    gir    25m  2:20.68 
66  Barbara Debes  2000    gir    25m  2:09.35 
14  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  2:03.14 
57  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    25m  2:06.88 
54  Sra R. Nysted  2001    SUUROYAR    50m  2:17.93 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    25m  2:25.05 

 
 
Kapping 10, 200m Frsvimjing Menn  Finalur (3) 
Riil 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
18  Dvid Gislason  2005    Havnar    25m  2:46.46 
31  Jnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  2:42.24 
59  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m  2:44.40 
               
               

 
Riil 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
64  Heini M. Askham  2006    gir    25m  2:39.98 
17  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  2:27.99 
51  Rkur Zivanovic Lgab  2003    SUUROYAR    25m  2:21.05 
42  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    25m  2:21.60 
26  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  2:29.49 
               

 
Riil 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
47  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    25m  2:17.77 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  2:07.25 
12  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    25m  1:59.66 
85  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  2:00.54 
38  Ri Bech  2001    SUUROYAR    25m  2:08.75 
39  Rni Bech  2002    SUUROYAR    25m  2:17.91 

 
 
Kapping 11, 100m Firvald Kvinnur  Finalur (3) 
Riil 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
70  Lea Osberg Hjsted  2008    gir    25m   
63  Durita M. Askham  2008    gir    25m  1:49.72 
29  Jenn J. Petersen  2001    Havnar    25m   
               
               

 
Riil 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
24  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  1:42.74 
Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    25m  1:24.80 
73  Malan Jhansdttir  2004    gir    25m  1:16.34 
19  Anna Hjgaard  2004    Havnar    25m  1:19.27 
131  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    25m  1:28.00 
               

 
Riil 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
32  Kristina Skla  2005    Havnar    25m  1:12.87 
33  Ssanna Tummasardttir  2001    Havnar    25m  1:11.29 
14  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  1:03.26 
57  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    25m  1:10.37 
89  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    25m  1:11.88 
15  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    25m  1:13.94 

 
 
Kapping 12, 100m Firvald Menn  Finalur (2) 
Riil 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
47  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    25m   
78  Brandur A. Matras  2003    gir    25m  1:19.47 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    25m  1:19.53 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m   
               

 
Riil 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
39  Rni Bech  2002    SUUROYAR    25m  1:13.49 
38  Ri Bech  2001    SUUROYAR    25m  1:08.95 
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  1:01.52 
79  Natanael A. Matras  2002    gir    25m  1:08.15 
28  Dnjal Olsen  2004    Havnar    25m  1:13.11 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  1:15.11 

 
 
Kapping 13, 100m Bringusvimjing Kvinn  Finalur (3) 
Riil 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
70  Lea Osberg Hjsted  2008    gir    25m  1:51.30 
19  Anna Hjgaard  2004    Havnar    25m  1:37.49 
88  Sofa Toftegaard  2006    gir    25m  1:30.37 
58  Laura Winther  2004    SUUROYAR    25m  1:33.06 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  1:38.91 
               

 
Riil 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
83  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    25m  1:28.43 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  1:26.65 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    25m  1:24.37 
11  Ronja R Dmun  2004    Havnar    25m  1:26.23 
40  Elin Christiansen  2004    SUUROYAR    25m  1:27.07 
13  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  1:29.64 

 
Riil 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
52  Lea Midjord  2002    SUUROYAR    25m  1:22.96 
33  Ssanna Tummasardttir  2001    Havnar    25m  1:20.67 
89  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    25m  1:16.09 
84  Slv A. Sigursson  2002    gir    25m  1:17.97 
22  Eyri Mortensen  2003    Havnar    25m  1:21.38 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    25m  1:23.52 

 
 
Kapping 14, 100m Bringusvimjing Menn  Finalur (2) 
Riil 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
77  Hanus Lydersen  2006    gir    25m  2:07.36 
47  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    25m  1:32.41 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  1:25.97 
51  Rkur Zivanovic Lgab  2003    SUUROYAR    50m  1:30.20 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  1:40.70 
26  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    25m   

 
Riil 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
79  Natanael A. Matras  2002    gir    25m  1:16.49 
31  Jnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  1:14.45 
90  Rkur Trygvason  2000    gir    25m  1:05.72 
50  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  1:09.21 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  1:16.48 
42  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    25m  1:20.33 

 
 
Kapping 15, 200m Firvald Kvinnur  Finalur (1) 
Riil 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
29  Jenn J. Petersen  2001    Havnar    25m   
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  2:46.33 
14  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  2:29.82 
73  Malan Jhansdttir  2004    gir    25m  2:45.04 
24  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  3:53.06 
               

 
 
Kapping 16, 200m Firvald Menn  Finalur (1) 
Riil 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
               
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  2:36.83 
28  Dnjal Olsen  2004    Havnar    25m  2:55.78 
               
               

 
 
Kapping 17, 100m Blanda Kvinnur  Finalur (4) 
Riil 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
82  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    gir    25m  1:41.16 
68  Sesilia Feilberg  2003    gir    25m  1:26.06 
Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    25m  1:24.47 
24  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  1:25.76 
70  Lea Osberg Hjsted  2008    gir    25m  1:39.16 
               

 
Riil 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
88  Sofa Toftegaard  2006    gir    25m  1:22.79 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  1:21.74 
13  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  1:19.75 
19  Anna Hjgaard  2004    Havnar    25m  1:21.19 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  1:21.85 
69  Kristina K. Hansen  2003    gir    25m  1:23.98 

 
Riil 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
52  Lea Midjord  2002    SUUROYAR    25m  1:17.83 
15  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    25m  1:16.46 
11  Ronja R Dmun  2004    Havnar    25m  1:14.21 
83  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    25m  1:15.93 
27  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    25m  1:17.26 
73  Malan Jhansdttir  2004    gir    25m  1:19.56 

 
Riil 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
33  Ssanna Tummasardttir  2001    Havnar    25m  1:13.50 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  1:11.30 
54  Sra R. Nysted  2001    SUUROYAR    25m  1:07.16 
10  Beinta Poulsd. Debes  1997    Havnar    25m  1:08.55 
32  Kristina Skla  2005    Havnar    25m  1:13.07 
22  Eyri Mortensen  2003    Havnar    25m  1:14.04 

 
 
Kapping 18, 100m Blanda Menn  Finalur (3) 
Riil 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
41  Jannes Clementsen  2007    SUUROYAR    25m   
64  Heini M. Askham  2006    gir    25m  1:25.23 
78  Brandur A. Matras  2003    gir    25m  1:17.73 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  1:23.83 
18  Dvid Gislason  2005    Havnar    25m  1:27.89 
               

 
Riil 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
17  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  1:17.12 
79  Natanael A. Matras  2002    gir    25m  1:09.72 
12  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    25m  1:09.47 
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  1:09.55 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  1:16.54 
28  Dnjal Olsen  2004    Havnar    25m  1:17.16 

 
Riil 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
31  Jnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  1:06.72 
85  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  1:06.09 
56  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    25m  58.27 
25  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  1:02.76 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  1:06.46 
50  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  1:06.75 

 
 
Kapping 19, 100m Frsvimjing Kvinnur  Finalur (5) 
Riil 1 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
55  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    25m   
88  Sofa Toftegaard  2006    gir    25m  1:26.50 
131  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    25m  1:30.45 
               
               

 
Riil 2 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
69  Kristina K. Hansen  2003    gir    25m  1:15.12 
24  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  1:13.62 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  1:14.37 
61  Ra Trygvadttir  2008    REYSTI    25m  1:25.13 
               

 
Riil 3 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
58  Laura Winther  2004    SUUROYAR    25m  1:11.62 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  1:10.73 
15  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    25m  1:09.37 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  1:09.87 
19  Anna Hjgaard  2004    Havnar    25m  1:11.05 
Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    25m  1:13.49 

 
Riil 4 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    25m  1:08.57 
13  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  1:06.79 
11  Ronja R Dmun  2004    Havnar    25m  1:05.79 
27  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    25m  1:06.53 
52  Lea Midjord  2002    SUUROYAR    25m  1:07.73 
86  Mirja Slstein  2003    gir    25m  1:09.14 

 
Riil 5 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
84  Slv A. Sigursson  2002    gir    25m  1:02.90 
57  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    25m  59.08 
14  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    50m  58.12 
66  Barbara Debes  2000    gir    25m  58.86 
89  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    25m  1:02.44 
71  Jonna Joensen  2005    gir    25m  1:03.75 

 
 
Kapping 20, 100m Frsvimjing Menn  Finalur (4) 
Riil 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
41  Jannes Clementsen  2007    SUUROYAR    25m  1:37.04 
59  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m  1:19.91 
18  Dvid Gislason  2005    Havnar    25m  1:14.81 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  1:15.37 
77  Hanus Lydersen  2006    gir    25m  1:36.99 
62  Jnas Bergi  2003    gir    25m   

 
Riil 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
64  Heini M. Askham  2006    gir    25m  1:12.95 
78  Brandur A. Matras  2003    gir    25m  1:07.74 
51  Rkur Zivanovic Lgab  2003    SUUROYAR    25m  1:05.45 
26  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  1:06.61 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  1:09.23 
65  Trlvur S. Brestisson  2003    gir    25m  1:14.34 

 
Riil 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
17  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  1:04.38 
47  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    25m  1:02.96 
50  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  58.69 
39  Rni Bech  2002    SUUROYAR    25m  1:00.74 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    25m  1:04.09 
42  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    25m  1:04.79 

 
Riil 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
38  Ri Bech  2001    SUUROYAR    25m  57.91 
85  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  56.27 
90  Rkur Trygvason  2000    gir    25m  52.56 
12  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    25m  54.76 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    50m  57.62 
87  Denis Thomsen  2000    gir    25m  58.41 

 
 
Kapping 21, 50m Ryggsvimjing Kvinnur  Finalur (6) 
Riil 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
55  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    25m   
61  Ra Trygvadttir  2008    REYSTI    25m  48.36 
63  Durita M. Askham  2008    gir    25m  50.05 
29  Jenn J. Petersen  2001    Havnar    25m   
               

 
Riil 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
82  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    gir    25m  45.72 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  40.70 
Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    25m  39.28 
130  Marjun Hjelm  2005    REYSTI    25m  40.60 
24  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    50m  43.99 
70  Lea Osberg Hjsted  2008    gir    25m  46.25 

 
Riil 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
58  Laura Winther  2004    SUUROYAR    25m  37.90 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  36.28 
83  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    25m  36.01 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  36.08 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  37.70 
88  Sofa Toftegaard  2006    gir    25m  37.97 

 
Riil 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    25m  35.71 
68  Sesilia Feilberg  2003    gir    25m  35.38 
40  Elin Christiansen  2004    SUUROYAR    25m  34.54 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    25m  35.11 
19  Anna Hjgaard  2004    Havnar    25m  35.44 
86  Mirja Slstein  2003    gir    25m  35.94 

 
Riil 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
71  Jonna Joensen  2005    gir    25m  34.19 
15  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    25m  33.56 
10  Beinta Poulsd. Debes  1997    Havnar    25m  32.61 
11  Ronja R Dmun  2004    Havnar    25m  33.08 
27  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    25m  33.81 
33  Ssanna Tummasardttir  2001    Havnar    25m  34.42 

 
Riil 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  32.19 
54  Sra R. Nysted  2001    SUUROYAR    25m  30.89 
72  Signhild Joensen  2000    gir    25m  28.75 
66  Barbara Debes  2000    gir    25m  30.78 
57  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    25m  32.19 
32  Kristina Skla  2005    Havnar    25m  32.51 

 
 
Kapping 22, 50m Ryggsvimjing Menn  Finalur (4) 
Riil 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
77  Hanus Lydersen  2006    gir    25m  48.33 
132  Lggjas Joensen  2008    REYSTI    25m  46.14 
41  Jannes Clementsen  2007    SUUROYAR    25m  47.51 
67  Fedja Drobnjak  2008    gir    25m  52.98 
               

 
Riil 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    25m  41.21 
18  Dvid Gislason  2005    Havnar    25m  40.66 
26  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  36.49 
78  Brandur A. Matras  2003    gir    25m  38.83 
59  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m  41.05 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  41.60 

 
Riil 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
65  Trlvur S. Brestisson  2003    gir    25m  35.16 
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  31.71 
31  Jnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  31.40 
38  Ri Bech  2001    SUUROYAR    25m  31.40 
17  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  34.54 
28  Dnjal Olsen  2004    Havnar    25m  35.76 

 
Riil 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
39  Rni Bech  2002    SUUROYAR    25m  30.54 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  30.02 
56  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    25m  27.71 
25  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  29.54 
85  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  30.42 
87  Denis Thomsen  2000    gir    25m  30.95 

 
 
Kapping 23, 400m Blanda Kvinnur  Finalur (1) 
Riil 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    25m  5:50.64 
89  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    25m  5:12.72 
54  Sra R. Nysted  2001    SUUROYAR    25m  5:15.91 
               
               

 
 
Kapping 24, 400m Blanda Menn  Finalur (1) 
Riil 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
26  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  6:36.19 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  5:04.56 
50  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  5:10.62 
               
               

 
 
Kapping 25, 200m Bringusvimjing Kvinn  Finalur (3) 
Riil 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
29  Jenn J. Petersen  2001    Havnar    25m   
19  Anna Hjgaard  2004    Havnar    50m  3:38.92 
24  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    50m  3:54.43 
               
               

 
Riil 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
88  Sofa Toftegaard  2006    gir    25m  3:12.06 
83  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    25m  3:07.44 
11  Ronja R Dmun  2004    Havnar    25m  3:10.55 
13  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  3:12.46 
               

 
Riil 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    25m  3:01.66 
84  Slv A. Sigursson  2002    gir    25m  2:46.04 
10  Beinta Poulsd. Debes  1997    Havnar    25m  2:43.78 
89  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    25m  2:43.92 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    25m  3:00.26 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  3:03.68 

 
 
Kapping 26, 200m Bringusvimjing Menn  Finalur (2) 
Riil 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
28  Dnjal Olsen  2004    Havnar    50m  3:30.20 
42  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    25m  3:00.48 
51  Rkur Zivanovic Lgab  2003    SUUROYAR    25m  3:11.30 
               
               

 
Riil 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  2:58.47 
31  Jnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  2:49.23 
90  Rkur Trygvason  2000    gir    25m  2:21.60 
50  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  2:32.53 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  2:49.76 
               

 
 
Kapping 27, 1500m Frsvimjing Kvinnur  Finalur (1) 
Riil 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
               
14  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  17:40.32 
22  Eyri Mortensen  2003    Havnar    25m  17:53.83 
               
               

 
 
Kapping 28, 800m Frsvimjing Menn  Finalur (1) 
Riil 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
               
28  Dnjal Olsen  2004    Havnar    25m  11:27.91 
               
               
               

 
 
Kapping 29, 50m Firvald Kvinnur  Finalur (5) 
Riil 1 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
61  Ra Trygvadttir  2008    REYSTI    25m  50.53 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  43.35 
130  Marjun Hjelm  2005    REYSTI    25m  40.28 
24  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    50m  41.86 
63  Durita M. Askham  2008    gir    25m  47.49 
29  Jenn J. Petersen  2001    Havnar    25m   

 
Riil 2 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  38.11 
88  Sofa Toftegaard  2006    gir    25m  36.71 
131  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    25m  35.86 
68  Sesilia Feilberg  2003    gir    25m  35.87 
58  Laura Winther  2004    SUUROYAR    25m  37.24 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  38.95 

 
Riil 3 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
86  Mirja Slstein  2003    gir    25m  35.29 
40  Elin Christiansen  2004    SUUROYAR    25m  34.22 
54  Sra R. Nysted  2001    SUUROYAR    25m  33.66 
71  Jonna Joensen  2005    gir    25m  34.12 
73  Malan Jhansdttir  2004    gir    25m  34.62 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  35.80 

 
Riil 4 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    25m  32.97 
33  Ssanna Tummasardttir  2001    Havnar    25m  32.34 
11  Ronja R Dmun  2004    Havnar    25m  31.62 
15  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    25m  31.73 
19  Anna Hjgaard  2004    Havnar    25m  32.79 
52  Lea Midjord  2002    SUUROYAR    25m  33.07 

 
Riil 5 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
32  Kristina Skla  2005    Havnar    25m  31.23 
57  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    25m  30.11 
14  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  28.49 
66  Barbara Debes  2000    gir    25m  30.07 
10  Beinta Poulsd. Debes  1997    Havnar    25m  30.12 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  31.53 

 
 
Kapping 30, 50m Firvald Menn  Finalur (4) 
Riil 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
77  Hanus Lydersen  2006    gir    25m  1:08.63 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  39.23 
65  Trlvur S. Brestisson  2003    gir    25m  38.80 
64  Heini M. Askham  2006    gir    25m  38.98 
41  Jannes Clementsen  2007    SUUROYAR    50m  1:03.23 
               

 
Riil 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  36.78 
47  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    25m  34.03 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    25m  32.76 
28  Dnjal Olsen  2004    Havnar    25m  32.82 
26  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  35.29 
51  Rkur Zivanovic Lgab  2003    SUUROYAR    25m  37.49 

 
Riil 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
79  Natanael A. Matras  2002    gir    25m  31.34 
12  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    25m  31.09 
31  Jnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  30.68 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  30.76 
39  Rni Bech  2002    SUUROYAR    25m  31.22 
17  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  32.52 

 
Riil 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
85  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  28.51 
38  Ri Bech  2001    SUUROYAR    25m  28.34 
56  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    25m  25.19 
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  27.93 
25  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  28.39 
50  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  30.32 

 
 
Kapping 31, 100m Ryggsvimjing Kvinnur  Finalur (3) 
Riil 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
55  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    25m   
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  1:32.20 
29  Jenn J. Petersen  2001    Havnar    25m  1:41.96 
               
               

 
Riil 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  1:23.25 
19  Anna Hjgaard  2004    Havnar    25m  1:21.43 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  1:22.57 
58  Laura Winther  2004    SUUROYAR    50m  1:26.81 
               

 
Riil 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
86  Mirja Slstein  2003    gir    25m  1:18.07 
32  Kristina Skla  2005    Havnar    25m  1:08.99 
72  Signhild Joensen  2000    gir    25m  1:00.50 
57  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    25m  1:08.44 
27  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    25m  1:14.64 
84  Slv A. Sigursson  2002    gir    25m  1:18.46 

 
 
Kapping 32, 100m Ryggsvimjing Menn  Finalur (2) 
Riil 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
41  Jannes Clementsen  2007    SUUROYAR    50m  1:41.50 
59  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m  1:29.58 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  1:19.66 
18  Dvid Gislason  2005    Havnar    25m  1:29.01 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  1:30.29 
77  Hanus Lydersen  2006    gir    25m  1:44.59 

 
Riil 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
17  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  1:15.75 
39  Rni Bech  2002    SUUROYAR    25m  1:06.77 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  1:04.67 
56  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    25m  1:05.20 
87  Denis Thomsen  2000    gir    25m  1:08.62 
31  Jnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  1:18.46 

 
 
Kapping 33, 400m Frsvimjing Kvinnur  Finalur (2) 
Riil 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
55  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    25m   
68  Sesilia Feilberg  2003    gir    25m  5:41.93 
69  Kristina K. Hansen  2003    gir    25m  5:33.43 
15  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    25m  5:39.61 
24  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  5:51.99 
               

 
Riil 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
11  Ronja R Dmun  2004    Havnar    25m  5:32.80 
83  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    25m  4:56.57 
14  Vr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  4:19.88 
57  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    25m  4:35.94 
71  Jonna Joensen  2005    gir    25m  5:01.47 
Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    25m  5:32.98 

 
 
Kapping 34, 400m Frsvimjing Menn  Finalur (2) 
Riil 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  5:43.99 
59  Teitur Winther  2005    SUUROYAR    25m  5:32.34 
31  Jnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    50m  5:38.00 
               
               

 
Riil 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
26  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  5:17.46 
47  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    25m  4:55.46 
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  4:05.75 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  4:32.32 
42  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    25m  4:59.41 
               

 
 
Kapping 35, 200m Blanda Kvinnur  Finalur (2) 
Riil 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m   
13  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    50m  3:34.11 
27  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    25m  2:56.59 
19  Anna Hjgaard  2004    Havnar    25m  3:04.25 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m   
29  Jenn J. Petersen  2001    Havnar    25m   

 
Riil 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
32  Kristina Skla  2005    Havnar    25m  2:38.03 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  2:35.27 
54  Sra R. Nysted  2001    SUUROYAR    25m  2:27.17 
89  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    25m  2:32.94 
33  Ssanna Tummasardttir  2001    Havnar    25m  2:35.32 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  2:56.52 

 
 
Kapping 36, 200m Blanda Menn  Finalur (2) 
Riil 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
18  Dvid Gislason  2005    Havnar    25m  3:10.17 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  3:03.85 
17  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  3:06.28 
               
               

 
Riil 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
28  Dnjal Olsen  2004    Havnar    50m  2:58.69 
50  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    25m  2:25.27 
25  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  2:13.15 
85  Martin V. Sivertsen  2002    gir    25m  2:22.46 
43  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    25m  2:26.70 
               

 
 
Kapping 37, 4X50m Frsvimjing Kvinnur  Finalur (2) 
Riil 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
Hs 3 Bluesharks  2004    Havnar    25m   
36  Hs Vave Masters  2004    Havnar    25m   
45  Susvim Gentur  2003    SUUROYAR    25m   
               
               

 
Riil 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
35  Hs 3 Wahoos  2002    Havnar    25m   
76  gir 3 Kvinnur  2003    gir    25m  2:01.42 
74  gir 1 Kvinnur  2000    gir    25m  1:49.30 
Hs Ambassadors  1997    Havnar    25m  1:51.10 
75  gir 2 Kvinnur  2002    gir    25m  2:20.46 
46  Susvim Gentur  2001    SUUROYAR    25m   

 
 
Kapping 38, 4X50m Frsvimjing Menn  Finalur (2) 
Riil 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
34  Hs Wahoos  2002    Havnar    25m   
Hs 3 Bluesharks  2002    Havnar    25m   
37  Susvim Harrar  1998    SUUROYAR    25m   
               
               

 
Riil 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FO  Hylur 
 
               
81  gir 2 Menn  2002    gir    25m  1:55.75 
80  gir 1 Menn  2000    gir    25m  1:43.29 
Hs Ambassadors  1998    Havnar    25m  1:45.50 
44  Susvim Dreingir 2  2002    SUUROYAR    25m   
               

 
 

Stovna WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  31 August 2018 
Lisensin eigur: Havnar Svimjifelag  Prenta kl  08:35