┌rslit Tilsamans - Offisiellur 
 
  Stevnuheiti  Reysta stevna 2018    Prentdagur  10 March 2018   
  Sta­ur  LeirvÝk    Prenta­ kl  17:46   
  Fyrireikari  Reysti         
  Hylur           
  1. stevnudagur  10 March 2018         
 
 
Kapping 1, 16m frÝ gentur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lea Petersen  2009  Svimjifelagi­ Reysti            13.92   
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            14.99   
LÝv Pßlsdˇttir  2009  Svimjifelagi­ Reysti            15.08   
Halla Hßfoss  2009  Havnar Svimjifelag            15.66   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            16.92   
Bianca Rose  2009  Svimjifelagi­ Flot            17.39   
Leila Joensen  2009  Svimjifelagi­ Flot            17.48   
Gunnvß Vi­ RŠtt  2009  Svimjifelagi­ Flot            17.68   
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            18.07   
10  Noomi K. Olsen  2010  Svimjifelagi­ Flot            19.48   
11  Karin D. Lassen  2011  Ăgir Klaksvik            21.48   
12  Vivia Lind Magnusardˇtir  2010  Svimjifelagi­ Flot            21.50   
13  VÝgdis Skaale Clementsen  2011  Svimjifelagi­ Reysti            26.90   
14  Sˇlv°r Davidsen  2010  Svimjifelagi­ Flot            27.66   
Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            DNS   
SilvurlÝn S. Berg  2010  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
                     
 
Kapping 2, 16m frÝ dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ Reysti            12.06   
Silas Hansen  2008  Svimjifelagi­ Flot            12.25   
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            12.60   
┴ri Hansen  2009  Svimjifelagi­ Reysti            13.15   
Oddvaldur Leivsson  2008  Havnar Svimjifelag            13.21   
Markus Steinholm  2009  Svimjifelagi­ Flot            13.96   
Bragi M°rk°re  2008  Havnar Svimjifelag            14.11   
Poul Arni Thomsen  2008  Su­uroyar Svimjifelag            14.15   
Benjamin ═ H°rg  2008  Su­uroyar Svimjifelag            14.57   
10  Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            15.39   
11  Ednar ┴ Sondum  2008  Svimjifelagi­ Flot            15.64   
12  Herbert Holm Johannesen  2008  Havnar Svimjifelag            15.83   
13  Jˇsup Kßrason Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            16.19   
14  Julian Gunnarson Hentze  2010  Svimjifelagi­ Reysti            16.47   
15  Jˇnas G. Hansson  2009  Svimjifelagi­ Reysti            16.78   
16  Villiam Ludvig Foget  2009  Havnar Svimjifelag            16.82   
17  Dßnjal Jacobsen  2008  Havnar Svimjifelag            16.94   
18  Sverri Kßrason  2009  Svimjifelagi­ Flot            17.34   
19  Brestir S. Samuelson  2009  Havnar Svimjifelag            17.37   
20  Rˇkur Davidsen  2008  Ăgir Klaksvik            18.50   
21  Pßll ═ KßlvalÝ­ Hansen  2010  Svimjifelagi­ Reysti            18.72   
22  Tˇrolvur Justinussen  2010  Svimjifelagi­ Reysti            18.81   
23  Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            19.05   
24  GrÝmur Lassen  2009  Svimjifelagi­ Flot            20.07   
25  Remi Langgaard Nagurset  2011  Svimjifelagi­ Reysti            20.28   
26  Bjarti Christiansson  2009  Svimjifelagi­ Flot            20.52   
27  R˙nar Emil Dalsß  2010  Svimjifelagi­ Reysti            21.01   
28  Villiam Troest  2009  Svimjifelagi­ Flot            22.01   
29  Ey­un N. Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            23.91   
30  Levi Justinussen  2011  Svimjifelagi­ Reysti            25.02   
Tobias Thomsen  2010  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
                     
 
Kapping 3, 33m rygg gentur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            36.64   
Lea Petersen  2009  Svimjifelagi­ Reysti            42.50   
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            43.12   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            47.74   
Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 4, 33m rygg dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ Reysti            27.91   
Oddvaldur Leivsson  2008  Havnar Svimjifelag            31.81   
Bragi M°rk°re  2008  Havnar Svimjifelag            34.89   
Poul Arni Thomsen  2008  Su­uroyar Svimjifelag            36.97   
┴ri Hansen  2009  Svimjifelagi­ Reysti            37.42   
Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            37.64   
Dßnjal Jacobsen  2008  Havnar Svimjifelag            38.00   
Silas Hansen  2008  Svimjifelagi­ Flot            38.55   
Rˇkur Davidsen  2008  Ăgir Klaksvik            39.90   
10  Brestir S. Samuelson  2009  Havnar Svimjifelag            40.63   
11  Benjamin ═ H°rg  2008  Su­uroyar Svimjifelag            40.96   
12  Jˇnas G. Hansson  2009  Svimjifelagi­ Reysti            45.11   
Villiam Ludvig Foget  2009  Havnar Svimjifelag            DNS   
Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            DSQ  ┴ b˙k ß mßl 
                     
 
Kapping 5, 16m firvald gentur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            17.25   
Halla Hßfoss  2009  Havnar Svimjifelag            18.99   
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            20.90   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            22.95   
Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 6, 16m firvald dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ Reysti            14.61   
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            15.20   
Silas Hansen  2008  Svimjifelagi­ Flot            15.51   
Oddvaldur Leivsson  2008  Havnar Svimjifelag            15.60   
Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            18.73   
Bragi M°rk°re  2008  Havnar Svimjifelag            19.73   
Dßnjal Jacobsen  2008  Havnar Svimjifelag            DNS   
Herbert Holm Johannesen  2008  Havnar Svimjifelag            DSQ  Ein hond Ý vend 
Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            DSQ  Armar ikki yvir vatn 
Rˇkur Davidsen  2008  Ăgir Klaksvik            DSQ  Ein hnd Ý vend 
                     
 
Kapping 7, 16m rygg gentur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            16.45   
LÝv Pßlsdˇttir  2009  Svimjifelagi­ Reysti            18.41   
Bianca Rose  2009  Svimjifelagi­ Flot            19.38   
Lea Petersen  2009  Svimjifelagi­ Reysti            20.01   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            20.31   
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            20.39   
Leila Joensen  2009  Svimjifelagi­ Flot            20.68   
Gunnvß Vi­ RŠtt  2009  Svimjifelagi­ Flot            20.90   
Karin D. Lassen  2011  Ăgir Klaksvik            22.27   
Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            DNS   
Vivia Lind Magnusardˇtir  2010  Svimjifelagi­ Flot            DSQ  ┴ b˙k ß mßl 
                     
 
Kapping 8, 16m rygg dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ Reysti            12.93   
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            15.70   
Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            16.24   
Bragi M°rk°re  2008  Havnar Svimjifelag            16.47   
Poul Arni Thomsen  2008  Su­uroyar Svimjifelag            17.57   
Rˇkur Davidsen  2008  Ăgir Klaksvik            17.72   
Markus Steinholm  2009  Svimjifelagi­ Flot            18.89   
Benjamin ═ H°rg  2008  Su­uroyar Svimjifelag            18.95   
Jˇsup Kßrason Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            19.94   
10  Jˇnas G. Hansson  2009  Svimjifelagi­ Reysti            20.11   
11  Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            20.78   
12  Ednar ┴ Sondum  2008  Svimjifelagi­ Flot            21.70   
13  Sverri Kßrason  2009  Svimjifelagi­ Flot            22.37   
14  Villiam Ludvig Foget  2009  Havnar Svimjifelag            24.48   
15  Villiam Troest  2009  Svimjifelagi­ Flot            24.63   
16  GrÝmur Lassen  2009  Svimjifelagi­ Flot            26.20   
17  Bjarti Christiansson  2009  Svimjifelagi­ Flot            36.25   
┴ri Hansen  2009  Svimjifelagi­ Reysti            DSQ  ┴ b˙k ß mßl 
Ey­un N. Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            DSQ  NŠrt ikki vi­ veggin 
                     
 
Kapping 9, 33m frÝ gentur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lea Petersen  2009  Svimjifelagi­ Reysti            32.17   
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            34.90   
Halla Hßfoss  2009  Havnar Svimjifelag            37.25   
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            37.89   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            40.12   
Noomi K. Olsen  2010  Svimjifelagi­ Flot            50.03   
Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 10, 33m frÝ dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ Reysti            26.84   
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            27.55   
Oddvaldur Leivsson  2008  Havnar Svimjifelag            27.82   
Markus Steinholm  2009  Svimjifelagi­ Flot            30.46   
Bragi M°rk°re  2008  Havnar Svimjifelag            30.90   
Silas Hansen  2008  Svimjifelagi­ Flot            31.48   
┴ri Hansen  2009  Svimjifelagi­ Reysti            32.32   
Poul Arni Thomsen  2008  Su­uroyar Svimjifelag            33.26   
Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            34.12   
10  Rˇkur Davidsen  2008  Ăgir Klaksvik            34.39   
11  Benjamin ═ H°rg  2008  Su­uroyar Svimjifelag            37.19   
12  Jˇnas G. Hansson  2009  Svimjifelagi­ Reysti            38.67   
13  Ednar ┴ Sondum  2008  Svimjifelagi­ Flot            39.74   
14  Dßnjal Jacobsen  2008  Havnar Svimjifelag            40.19   
15  Brestir S. Samuelson  2009  Havnar Svimjifelag            41.23   
16  Herbert Holm Johannesen  2008  Havnar Svimjifelag            41.88   
17  Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            42.17   
Villiam Ludvig Foget  2009  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 11, Serlřsing Mix, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs/reysti  2009  Havnar Svimjifelag            2:18.54   
Susvim  2009  Su­uroyar Svimjifelag            2:24.54   
Flot2  2010  Svimjifelagi­ Flot            2:35.86   
                     
 
Kapping 12, 33m frÝ, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ragnhild Jacobsen  2008  Ăgir Klaksvik            28.70   
Sarita G. Hansen  2008  Svimjifelagi­ Flot            40.85   
Hanna Bj°rt B. Streymoy  2008  Svimjifelagi­ Flot            43.11   
Beinta Holm Skaaning  2007  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Katrin Joensen  2008  Ăgir Klaksvik            DNS   
Rita Poulsen  2007  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 13, 33m frÝ dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Nˇa Nˇnklett  2006  Havnar Svimjifelag            22.00   
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag            22.11   
═sak Brisenfeldt  2006  Havnar Svimjifelag            24.33   
┴ki Eliasen  2006  Havnar Svimjifelag            24.42   
Jˇni Janusarson Str°m  2006  Havnar Svimjifelag            26.12   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            26.51   
Rani Jacobsen  2006  Havnar Svimjifelag            29.93   
Poul Rˇi Olsen  2007  Havnar Svimjifelag            33.21   
                     
 
Kapping 14, 33m rygg, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sissal Dalsß  2007  Svimjifelagi­ Reysti            29.93   
Ragnhild Jacobsen  2008  Ăgir Klaksvik            31.74   
Klara M. Hansen  2008  Svimjifelagi­ Flot            34.41   
Hanna Bj°rt B. Streymoy  2008  Svimjifelagi­ Flot            40.65   
Sarita G. Hansen  2008  Svimjifelagi­ Flot            41.50   
Beinta Holm Skaaning  2007  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Katrin Joensen  2008  Ăgir Klaksvik            DNS   
Jˇrun E Joensen  2008  Svimjifelagi­ Reysti            DSQ  Svam ß b˙kinum 
                     
 
Kapping 15, 33m rygg dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            26.47   
Nˇa Nˇnklett  2006  Havnar Svimjifelag            29.80   
═sak Brisenfeldt  2006  Havnar Svimjifelag            31.03   
Jˇni Janusarson Str°m  2006  Havnar Svimjifelag            31.20   
┴ki Eliasen  2006  Havnar Svimjifelag            32.61   
Poul Rˇi Olsen  2007  Havnar Svimjifelag            44.44   
                     
 
Kapping 16, 50m frÝ gentir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lena R. Loburak  2007  Ăgir Klaksvik            37.84   
Sissal Dalsß  2007  Svimjifelagi­ Reysti            39.97   
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            40.52   
Sandra Kristin Stampe Nic  2008  Ăgir Klaksvik            40.95   
Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            44.54   
Klara M. Hansen  2008  Svimjifelagi­ Flot            48.20   
Jˇrun E Joensen  2008  Svimjifelagi­ Reysti            55.34   
Tˇra D. Lassen  2008  Ăgir Klaksvik            DSQ  Gj°gnumf°rdi­ ikki 
                     
 
Kapping 17, 50m frÝ dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            32.68   
Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik            34.34   
Hanus Lydersen  2006  Ăgir Klaksvik            44.29   
                     
 
Kapping 18, 50m rygg gentur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sandra Kristin Stampe Nic  2008  Ăgir Klaksvik            46.82   
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            48.75   
Lena R. Loburak  2007  Ăgir Klaksvik            49.20   
Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            53.27   
Tˇra D. Lassen  2008  Ăgir Klaksvik            55.57   
                     
 
Kapping 19, 50m rygg dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik            43.67   
Hanus Lydersen  2006  Ăgir Klaksvik            49.44   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            52.20   
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Ikki var­andi r°r­sl 
                     
 
Kapping 20, 66m blanda­ gentur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            1:04.98   
Sandra Kristin Stampe Nic  2008  Ăgir Klaksvik            1:07.64   
Sissal Dalsß  2007  Svimjifelagi­ Reysti            1:07.86   
Lena R. Loburak  2007  Ăgir Klaksvik            1:08.28   
Tˇra D. Lassen  2008  Ăgir Klaksvik            1:12.87   
Ragnhild Jacobsen  2008  Ăgir Klaksvik            1:16.95   
Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            DSQ  Inn ß b˙k Ý rygg 
                     
 
Kapping 21, 66m blanda­ dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            57.76   
Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik            58.71   
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag            1:02.52   
═sak Brisenfeldt  2006  Havnar Svimjifelag            1:12.29   
Hanus Lydersen  2006  Ăgir Klaksvik            1:14.97   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            1:17.32   
┴ki Eliasen  2006  Havnar Svimjifelag            DSQ  Ëj°vn beinsp°rk 
                     
 
Kapping 22, 33m firvald gentur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            28.64   
Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            31.23   
Sandra Kristin Stampe Nic  2008  Ăgir Klaksvik            31.24   
Lena R. Loburak  2007  Ăgir Klaksvik            31.44   
Tˇra D. Lassen  2008  Ăgir Klaksvik            34.41   
Sissal Dalsß  2007  Svimjifelagi­ Reysti            36.77   
Ragnhild Jacobsen  2008  Ăgir Klaksvik            58.82   
Beinta Holm Skaaning  2007  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Katrin Joensen  2008  Ăgir Klaksvik            DNS   
Rita Poulsen  2007  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 23, 33m firvald dreingir, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik            25.41   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            25.53   
Nˇa Nˇnklett  2006  Havnar Svimjifelag            26.02   
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag            26.49   
┴ki Eliasen  2006  Havnar Svimjifelag            31.19   
Hanus Lydersen  2006  Ăgir Klaksvik            38.31   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            40.31   
                     
 
Kapping 24, Serlřsing Mix, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim/Šgir  2008  Su­uroyar Svimjifelag            1:36.15   
Ăgir  2008  Ăgir Klaksvik            1:44.57   
Hs/Šgir  2006  Havnar Svimjifelag            1:46.13   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.00  Prentdagur  10 March 2018 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ REYSTI  Prenta­ kl  17:46