Luttakaralisti Kapping 1-26 
 
  Stevnuheiti  Reystastevna 28. oktober 2017    Prentdagur  28 October 2017   
  Sta­ur  LeirvÝk    Prenta­ kl  00:21   
  Fyrireikari  Svimjifelagi­ Reysti         
  Hylur           
  1. stevnudagur  18 February 2017         
 
 
Kapping 1, 16m frÝ kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
12  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    16 m     
14  Bech Diana  2010  SUđUROYAR    16 m     
15  Bech Silja  2008  SUđUROYAR    16 m     
17  Debes Emma  2010  SUđUROYAR    16 m     
18  Debess Lˇa  2008  SUđUROYAR    16 m     
19  Hj°llum Ninna ═  2009  SUđUROYAR    16 m     
20  Lßgab° Bjarta ═  2009  SUđUROYAR    16 m     
21  Johannesen Talita  2010  SUđUROYAR    16 m     
22  Rˇgvadˇttir Sissal  2010  SUđUROYAR    16 m     
10  23  Thomsen Margun Erika  2008  SUđUROYAR    16 m     
11  29  Dalsgaard Bryndis S.  2010  Flot    16 m     
12  32  Holm ┴sa P.  2008  Flot    16 m     
13  35  Knudsen Ida  2009  Flot    16 m     
14  37  Skipanes Sunnvß  2009  Flot    16 m     
15  39  Streymoy Hanna Bj°rt  2008  Flot    16 m     
16  41  Troleis Emily Philbrow  2009  Flot    16 m     
17  42  Vang Mirjam B.  2008  Flot    16 m     
18  45  Askham Durita M.  2008  Ăgir    16 m     
19  49  H°jsted Lea Osberg  2008  Ăgir    16 m     
20  50  Jacobsen Ragnhild  2008  Ăgir    16 m     
21  51  Lassen Tˇra D.  2008  Ăgir    16 m     
22  54  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ăgir    16 m     
23  58  Sigur­sson Kßra A.  2009  Ăgir    16 m     
24  64  Rˇgvi Silja ┴  2008  Havnar    16 m     
25  75  Hßfoss Halla  2009  Havnar    16 m     
26  78  Weihe Tˇrunn H°jgaard  2009  Havnar    16 m     
27  102  Dalsgaard Marita Waag  2008  Havnar    16 m     
28  122  Joensen Jˇrun Elisabeth  2008  REYSTI    16 m     
29  125  Justinussen Vßr  2008  REYSTI    16 m     
30  127  Petersen Lea  2009  REYSTI    16 m     
31  133  Trygvadˇttir Rˇa  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 2, 16m frÝ menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
88  M°rk°re Bragi  2008  Havnar    16 m  12.53   
67  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    16 m  13.02   
100  Skßla Jˇgvan ═  2008  Havnar    16 m  13.45   
65  Steinum Ëlavur Rˇin Av  2008  Havnar    16 m  13.90   
16  Clementsen Jˇannes  2007  SUđUROYAR    16 m  16.00   
87  Olsen Lucas Mine  2008  Havnar    16 m  17.28   
Abrahamsen Dßnial Petur  2009  Fuglafjar    16 m     
Hansen Frˇ­i  2008  Fuglafjar    16 m     
Ëlavsson Bßr­ur  2008  Fuglafjar    16 m     
10  Rˇ­insson Ey­un  2008  Fuglafjar    16 m     
11  Torkilsson Helgi  2007  Fuglafjar    16 m     
12  12  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    16 m     
13  24  Thomsen Poul Arni  2008  SUđUROYAR    16 m     
14  27  Aronsson Leif Vang  2007  Flot    16 m     
15  28  Bessason Lukas  2007  Flot    16 m     
16  33  H°j Jan Elias  2007  Flot    16 m     
17  36  Poulsen Benjamin  2007  Flot    16 m     
18  38  Steinholm Markus  2009  Flot    16 m     
19  40  Thomsen Tobias  2010  Flot    16 m     
20  47  Davidsen Rˇkur  2008  Ăgir    16 m     
21  48  Drobnjak Fedja  2008  Ăgir    16 m     
22  70  Thorkildh°j PŠtur Elisson  2007  Havnar    16 m     
23  72  Erlendsson Erling  2007  Havnar    16 m     
24  76  Heinason Hanus  2008  Havnar    16 m     
25  77  Johannesen Herbert Holm  2008  Havnar    16 m     
26  79  Jacobsen Dßnjal  2008  Havnar    16 m     
27  85  Leivsson Oddvaldur  2008  Havnar    16 m     
28  86  Foget William Ludvig  2009  Havnar    16 m     
29  93  Olsen Poul Rˇi  2007  Havnar    16 m     
30  95  Rindskar­ Jˇgvan Frˇ­i  2009  Havnar    16 m     
31  97  Sigvardsen Christian S.  2008  Havnar    16 m     
32  104  Welby Liam David  2009  Havnar    16 m     
33  105  Jßkupsson Ëlavur Winther  2008  Havnar    16 m     
34  118  Hansen ┴ri  2009  REYSTI    16 m     
35  119  Hansen Silas  2009  REYSTI    16 m     
36  120  Hansson Jˇnas G.  2009  REYSTI    16 m     
37  123  Joensen LÝggjas  2008  REYSTI    16 m     
38  124  Johannesen Dßnjal  2008  REYSTI    16 m     
39  126  Nagurset Remi Langgaard  2011  REYSTI    16 m     
40  129  Skorastein Salomon  2008  REYSTI    16 m     
41  130  Steinhˇlm Dßnjal  2011  REYSTI    16 m     
 
Kapping 3, 33m rygg kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
12  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    16 m     
14  Bech Diana  2010  SUđUROYAR    16 m     
15  Bech Silja  2008  SUđUROYAR    16 m     
17  Debes Emma  2010  SUđUROYAR    16 m     
18  Debess Lˇa  2008  SUđUROYAR    16 m     
19  Hj°llum Ninna ═  2009  SUđUROYAR    16 m     
20  Lßgab° Bjarta ═  2009  SUđUROYAR    16 m     
21  Johannesen Talita  2010  SUđUROYAR    16 m     
22  Rˇgvadˇttir Sissal  2010  SUđUROYAR    16 m     
10  32  Holm ┴sa P.  2008  Flot    16 m     
11  42  Vang Mirjam B.  2008  Flot    16 m     
12  45  Askham Durita M.  2008  Ăgir    16 m     
13  49  H°jsted Lea Osberg  2008  Ăgir    16 m     
14  50  Jacobsen Ragnhild  2008  Ăgir    16 m     
15  51  Lassen Tˇra D.  2008  Ăgir    16 m     
16  54  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ăgir    16 m     
17  58  Sigur­sson Kßra A.  2009  Ăgir    16 m     
18  75  Hßfoss Halla  2009  Havnar    16 m     
19  122  Joensen Jˇrun Elisabeth  2008  REYSTI    16 m     
20  127  Petersen Lea  2009  REYSTI    16 m     
21  133  Trygvadˇttir Rˇa  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 4, 33m rygg menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
100  Skßla Jˇgvan ═  2008  Havnar    16 m  35.37   
67  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    16 m  39.70   
16  Clementsen Jˇannes  2007  SUđUROYAR    16 m  40.00   
Abrahamsen Dßnial Petur  2009  Fuglafjar    16 m     
Hansen Frˇ­i  2008  Fuglafjar    16 m     
Ëlavsson Bßr­ur  2008  Fuglafjar    16 m     
Rˇ­insson Ey­un  2008  Fuglafjar    16 m     
12  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    16 m     
24  Thomsen Poul Arni  2008  SUđUROYAR    16 m     
10  27  Aronsson Leif Vang  2007  Flot    16 m     
11  28  Bessason Lukas  2007  Flot    16 m     
12  33  H°j Jan Elias  2007  Flot    16 m     
13  36  Poulsen Benjamin  2007  Flot    16 m     
14  47  Davidsen Rˇkur  2008  Ăgir    16 m     
15  48  Drobnjak Fedja  2008  Ăgir    16 m     
16  72  Erlendsson Erling  2007  Havnar    16 m     
17  77  Johannesen Herbert Holm  2008  Havnar    16 m     
18  79  Jacobsen Dßnjal  2008  Havnar    16 m     
19  85  Leivsson Oddvaldur  2008  Havnar    16 m     
20  87  Olsen Lucas Mine  2008  Havnar    16 m     
21  97  Sigvardsen Christian S.  2008  Havnar    16 m     
22  118  Hansen ┴ri  2009  REYSTI    16 m     
23  119  Hansen Silas  2009  REYSTI    16 m     
24  123  Joensen LÝggjas  2008  REYSTI    16 m     
25  124  Johannesen Dßnjal  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 5, 16m bringa Kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
12  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    16 m     
18  Debess Lˇa  2008  SUđUROYAR    16 m     
45  Askham Durita M.  2008  Ăgir    16 m     
49  H°jsted Lea Osberg  2008  Ăgir    16 m     
50  Jacobsen Ragnhild  2008  Ăgir    16 m     
51  Lassen Tˇra D.  2008  Ăgir    16 m     
54  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ăgir    16 m     
58  Sigur­sson Kßra A.  2009  Ăgir    16 m     
127  Petersen Lea  2009  REYSTI    16 m     
10  133  Trygvadˇttir Rˇa  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 6, 16m bringa Menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
100  Skßla Jˇgvan ═  2008  Havnar    16 m  20.14   
16  Clementsen Jˇannes  2007  SUđUROYAR    16 m  20.89   
65  Steinum Ëlavur Rˇin Av  2008  Havnar    16 m  21.37   
67  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    16 m  21.76   
88  M°rk°re Bragi  2008  Havnar    16 m  22.37   
Abrahamsen Dßnial Petur  2009  Fuglafjar    16 m     
Hansen Frˇ­i  2008  Fuglafjar    16 m     
Ëlavsson Bßr­ur  2008  Fuglafjar    16 m     
Rˇ­insson Ey­un  2008  Fuglafjar    16 m     
10  28  Bessason Lukas  2007  Flot    16 m     
11  47  Davidsen Rˇkur  2008  Ăgir    16 m     
12  48  Drobnjak Fedja  2008  Ăgir    16 m     
13  72  Erlendsson Erling  2007  Havnar    16 m     
14  118  Hansen ┴ri  2009  REYSTI    16 m     
15  123  Joensen LÝggjas  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 7, 16m rygg kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
12  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    16 m     
14  Bech Diana  2010  SUđUROYAR    16 m     
15  Bech Silja  2008  SUđUROYAR    16 m     
17  Debes Emma  2010  SUđUROYAR    16 m     
18  Debess Lˇa  2008  SUđUROYAR    16 m     
19  Hj°llum Ninna ═  2009  SUđUROYAR    16 m     
20  Lßgab° Bjarta ═  2009  SUđUROYAR    16 m     
21  Johannesen Talita  2010  SUđUROYAR    16 m     
22  Rˇgvadˇttir Sissal  2010  SUđUROYAR    16 m     
10  23  Thomsen Margun Erika  2008  SUđUROYAR    16 m     
11  32  Holm ┴sa P.  2008  Flot    16 m     
12  35  Knudsen Ida  2009  Flot    16 m     
13  37  Skipanes Sunnvß  2009  Flot    16 m     
14  39  Streymoy Hanna Bj°rt  2008  Flot    16 m     
15  42  Vang Mirjam B.  2008  Flot    16 m     
16  45  Askham Durita M.  2008  Ăgir    16 m     
17  49  H°jsted Lea Osberg  2008  Ăgir    16 m     
18  50  Jacobsen Ragnhild  2008  Ăgir    16 m     
19  51  Lassen Tˇra D.  2008  Ăgir    16 m     
20  54  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ăgir    16 m     
21  58  Sigur­sson Kßra A.  2009  Ăgir    16 m     
22  75  Hßfoss Halla  2009  Havnar    16 m     
23  102  Dalsgaard Marita Waag  2008  Havnar    16 m     
24  122  Joensen Jˇrun Elisabeth  2008  REYSTI    16 m     
25  125  Justinussen Vßr  2008  REYSTI    16 m     
26  127  Petersen Lea  2009  REYSTI    16 m     
27  133  Trygvadˇttir Rˇa  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 8, 16m rygg menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
100  Skßla Jˇgvan ═  2008  Havnar    16 m  16.14   
88  M°rk°re Bragi  2008  Havnar    16 m  16.34   
67  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    16 m  17.85   
16  Clementsen Jˇannes  2007  SUđUROYAR    16 m  18.79   
65  Steinum Ëlavur Rˇin Av  2008  Havnar    16 m  19.08   
87  Olsen Lucas Mine  2008  Havnar    16 m  20.49   
Abrahamsen Dßnial Petur  2009  Fuglafjar    16 m     
Hansen Frˇ­i  2008  Fuglafjar    16 m     
Ëlavsson Bßr­ur  2008  Fuglafjar    16 m     
10  Rˇ­insson Ey­un  2008  Fuglafjar    16 m     
11  Torkilsson Helgi  2007  Fuglafjar    16 m     
12  12  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    16 m     
13  24  Thomsen Poul Arni  2008  SUđUROYAR    16 m     
14  27  Aronsson Leif Vang  2007  Flot    16 m     
15  28  Bessason Lukas  2007  Flot    16 m     
16  33  H°j Jan Elias  2007  Flot    16 m     
17  36  Poulsen Benjamin  2007  Flot    16 m     
18  47  Davidsen Rˇkur  2008  Ăgir    16 m     
19  48  Drobnjak Fedja  2008  Ăgir    16 m     
20  72  Erlendsson Erling  2007  Havnar    16 m     
21  77  Johannesen Herbert Holm  2008  Havnar    16 m     
22  79  Jacobsen Dßnjal  2008  Havnar    16 m     
23  85  Leivsson Oddvaldur  2008  Havnar    16 m     
24  86  Foget William Ludvig  2009  Havnar    16 m     
25  93  Olsen Poul Rˇi  2007  Havnar    16 m     
26  97  Sigvardsen Christian S.  2008  Havnar    16 m     
27  118  Hansen ┴ri  2009  REYSTI    16 m     
28  119  Hansen Silas  2009  REYSTI    16 m     
29  123  Joensen LÝggjas  2008  REYSTI    16 m     
30  124  Johannesen Dßnjal  2008  REYSTI    16 m     
31  129  Skorastein Salomon  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 9, 33m frÝ kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
12  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    16 m     
14  Bech Diana  2010  SUđUROYAR    16 m     
15  Bech Silja  2008  SUđUROYAR    16 m     
17  Debes Emma  2010  SUđUROYAR    16 m     
18  Debess Lˇa  2008  SUđUROYAR    16 m     
19  Hj°llum Ninna ═  2009  SUđUROYAR    16 m     
20  Lßgab° Bjarta ═  2009  SUđUROYAR    16 m     
21  Johannesen Talita  2010  SUđUROYAR    16 m     
22  Rˇgvadˇttir Sissal  2010  SUđUROYAR    16 m     
10  23  Thomsen Margun Erika  2008  SUđUROYAR    16 m     
11  32  Holm ┴sa P.  2008  Flot    16 m     
12  39  Streymoy Hanna Bj°rt  2008  Flot    16 m     
13  41  Troleis Emily Philbrow  2009  Flot    16 m     
14  42  Vang Mirjam B.  2008  Flot    16 m     
15  45  Askham Durita M.  2008  Ăgir    16 m     
16  49  H°jsted Lea Osberg  2008  Ăgir    16 m     
17  50  Jacobsen Ragnhild  2008  Ăgir    16 m     
18  51  Lassen Tˇra D.  2008  Ăgir    16 m     
19  54  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ăgir    16 m     
20  58  Sigur­sson Kßra A.  2009  Ăgir    16 m     
21  64  Rˇgvi Silja ┴  2008  Havnar    16 m     
22  75  Hßfoss Halla  2009  Havnar    16 m     
23  78  Weihe Tˇrunn H°jgaard  2009  Havnar    16 m     
24  122  Joensen Jˇrun Elisabeth  2008  REYSTI    16 m     
25  127  Petersen Lea  2009  REYSTI    16 m     
26  133  Trygvadˇttir Rˇa  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 10, 33m frÝ menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
100  Skßla Jˇgvan ═  2008  Havnar    16 m  29.65   
67  Lindberg Silas Dam  2008  Havnar    16 m  30.63   
88  M°rk°re Bragi  2008  Havnar    16 m  31.99   
16  Clementsen Jˇannes  2007  SUđUROYAR    16 m  37.66   
87  Olsen Lucas Mine  2008  Havnar    16 m  54.49   
Abrahamsen Dßnial Petur  2009  Fuglafjar    16 m     
Hansen Frˇ­i  2008  Fuglafjar    16 m     
Ëlavsson Bßr­ur  2008  Fuglafjar    16 m     
Rˇ­insson Ey­un  2008  Fuglafjar    16 m     
10  Torkilsson Helgi  2007  Fuglafjar    16 m     
11  12  VÝk Henny  2008  Fuglafjar    16 m     
12  24  Thomsen Poul Arni  2008  SUđUROYAR    16 m     
13  27  Aronsson Leif Vang  2007  Flot    16 m     
14  28  Bessason Lukas  2007  Flot    16 m     
15  33  H°j Jan Elias  2007  Flot    16 m     
16  36  Poulsen Benjamin  2007  Flot    16 m     
17  40  Thomsen Tobias  2010  Flot    16 m     
18  47  Davidsen Rˇkur  2008  Ăgir    16 m     
19  48  Drobnjak Fedja  2008  Ăgir    16 m     
20  65  Steinum Ëlavur Rˇin Av  2008  Havnar    16 m     
21  70  Thorkildh°j PŠtur Elisson  2007  Havnar    16 m     
22  72  Erlendsson Erling  2007  Havnar    16 m     
23  76  Heinason Hanus  2008  Havnar    16 m     
24  77  Johannesen Herbert Holm  2008  Havnar    16 m     
25  79  Jacobsen Dßnjal  2008  Havnar    16 m     
26  85  Leivsson Oddvaldur  2008  Havnar    16 m     
27  95  Rindskar­ Jˇgvan Frˇ­i  2009  Havnar    16 m     
28  97  Sigvardsen Christian S.  2008  Havnar    16 m     
29  104  Welby Liam David  2009  Havnar    16 m     
30  105  Jßkupsson Ëlavur Winther  2008  Havnar    16 m     
31  118  Hansen ┴ri  2009  REYSTI    16 m     
32  119  Hansen Silas  2009  REYSTI    16 m     
33  120  Hansson Jˇnas G.  2009  REYSTI    16 m     
34  123  Joensen LÝggjas  2008  REYSTI    16 m     
35  124  Johannesen Dßnjal  2008  REYSTI    16 m     
36  129  Skorastein Salomon  2008  REYSTI    16 m     
 
Kapping 11, 4x33m frÝ mix 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
13  Susvim  2008  SUđUROYAR    16 m     
25  Flot1  2008  Flot    16 m     
26  Flot2  2008  Flot    16 m     
43  Ăgir Mix 1 1-2 B  2008  Ăgir    16 m     
82  LÝtlu Hs Klorfiskarnir  2007  Havnar    16 m     
 
Kapping 12, 33m frÝ kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
H°jbro Margit  2007  Fuglafjar    16 m     
81  Johannesen Rebekka  2007  Havnar    16 m     
84  Lamhauge Hallger­  2006  Havnar    16 m     
106  Foget Ida Ludvig  2007  Havnar    16 m     
113  Olsen Viktoria  2007  SUđUROYAR    16 m     
114  Skaaning Beinta Holm  2007  SUđUROYAR    16 m     
115  Ignatiussen Bßra  2007  SUđUROYAR    16 m     
128  Petersen Naomi  2007  REYSTI    16 m     
132  Terjadˇttir Ingrid  2006  REYSTI    16 m     
 
Kapping 13, 33m frÝ menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
66  Dahl Markus Bßr­urson  2005  Havnar    16 m     
71  Thorkildsh°j Rani Elisson  2006  Havnar    16 m     
74  Gislason Dßvid  2005  Havnar    16 m     
91  Nielsen SÝmun G.  2005  Havnar    16 m     
96  Rogns°y William  2005  Havnar    16 m     
107  Debess Andreas  2006  SUđUROYAR    16 m     
108  Ludvig Bjarti  2006  SUđUROYAR    16 m     
111  B˙ason Jßkup D.  2005  SUđUROYAR    16 m     
134  Christiansen Tˇti  2006  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 14, 50m FrÝsvimjing Kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
60  Toftegaard SofÝa  2006  Ăgir    25 m  37.10   
Ëlavsdˇttir Jˇhanna  2007  Fuglafjar    25 m  43.46   
68  Dansdˇttir Jodvig F.  2007  Havnar    25 m  47.35   
128  Petersen Naomi  2007  REYSTI    25 m  48.20   
52  Loburak Lena R.  2007  Ăgir    25 m  48.76   
80  Jacobsen Jˇhanna Katrina  2007  Havnar    25 m  49.95   
57  Samson Sita K.  2006  Ăgir    25 m  50.50   
Rˇ­insdˇttir Rebekka  2007  Fuglafjar    16 m     
11  Vesturt˙n Birita  2007  Fuglafjar    16 m     
10  55  Olofson Silja  2006  Ăgir    16 m     
11  89  Nattestad Oddvß Sedea D.  2006  Havnar    16 m     
12  90  Kass Ninna Nattestad  2007  Havnar    16 m     
13  116  Thomsen Birgit  2006  SUđUROYAR    16 m     
14  132  Terjadˇttir Ingrid  2006  REYSTI    16 m     
 
Kapping 15, 50m FrÝsvimjing Menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
59  Steinhˇlm Marius  2005  Ăgir    25 m  32.24   
34  Joensen Karl  2005  Flot    25 m  35.46   
30  Hansen Filip  2005  Flot    25 m  39.36   
98  Samuelsen William Marius  2005  Havnar    25 m  40.59   
10  Torkilsson Sßmal  2006  Fuglafjar    25 m  43.52   
46  Askham Heini M.  2006  Ăgir    25 m  44.85   
94  Mackay Lucas Quintus  2006  Havnar    25 m  52.29   
53  Lydersen Hanus  2006  Ăgir    25 m  1:09.70   
31  Hansen William  2005  Flot    16 m     
10  69  Eliasen ┴ki  2006  Havnar    16 m     
11  73  Johansen Jˇgvan Jßkup G.  2006  Havnar    16 m     
12  92  Nˇnklett Nˇa  2006  Havnar    16 m     
13  99  Sj˙r­ason Brandur  2006  Havnar    16 m     
14  103  Weihe Torkil  2006  Havnar    16 m     
15  109  Winther Teitur  2005  SUđUROYAR    16 m     
16  110  Debess SÝmun  2005  SUđUROYAR    16 m     
17  112  Andrassson Petur  2005  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 16, 33m ryggsvimjing Kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
89  Nattestad Oddvß Sedea D.  2006  Havnar    25 m  44.07   
55  Olofson Silja  2006  Ăgir    16 m     
56  Poulsen Rita  2007  Ăgir    16 m     
81  Johannesen Rebekka  2007  Havnar    16 m     
84  Lamhauge Hallger­  2006  Havnar    16 m     
90  Kass Ninna Nattestad  2007  Havnar    16 m     
113  Olsen Viktoria  2007  SUđUROYAR    16 m     
114  Skaaning Beinta Holm  2007  SUđUROYAR    16 m     
115  Ignatiussen Bßra  2007  SUđUROYAR    16 m     
10  117  Dalsß Sissal  2007  REYSTI    16 m     
11  121  Isholm Birna  2006  REYSTI    16 m     
12  131  Steinhˇlm Hildigunn  2007  REYSTI    16 m     
 
Kapping 17, 33m ryggsvimjing Menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
31  Hansen William  2005  Flot    25 m  37.85   
69  Eliasen ┴ki  2006  Havnar    25 m  48.50   
91  Nielsen SÝmun G.  2005  Havnar    16 m     
111  B˙ason Jßkup D.  2005  SUđUROYAR    16 m     
112  Andrassson Petur  2005  SUđUROYAR    16 m     
134  Christiansen Tˇti  2006  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 18, 50m Ryggsvimjing Kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
60  Toftegaard SofÝa  2006  Ăgir    25 m  44.25   
121  Isholm Birna  2006  REYSTI    25 m  48.16   
131  Steinhˇlm Hildigunn  2007  REYSTI    25 m  48.44   
Rˇ­insdˇttir Rebekka  2007  Fuglafjar    25 m  53.65   
11  Vesturt˙n Birita  2007  Fuglafjar    25 m  53.73   
117  Dalsß Sissal  2007  REYSTI    25 m  53.97   
Ëlavsdˇttir Jˇhanna  2007  Fuglafjar    25 m  54.14   
68  Dansdˇttir Jodvig F.  2007  Havnar    25 m  54.80   
52  Loburak Lena R.  2007  Ăgir    25 m  57.85   
10  57  Samson Sita K.  2006  Ăgir    25 m  1:04.09   
11  H°jbro Margit  2007  Fuglafjar    16 m     
12  56  Poulsen Rita  2007  Ăgir    16 m     
13  80  Jacobsen Jˇhanna Katrina  2007  Havnar    16 m     
14  116  Thomsen Birgit  2006  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 19, 50m Ryggsvimjing Menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
59  Steinhˇlm Marius  2005  Ăgir    50 m  40.83   
34  Joensen Karl  2005  Flot    25 m  43.03   
74  Gislason Dßvid  2005  Havnar    25 m  43.39   
30  Hansen Filip  2005  Flot    25 m  47.74   
98  Samuelsen William Marius  2005  Havnar    25 m  47.83   
10  Torkilsson Sßmal  2006  Fuglafjar    25 m  55.26   
46  Askham Heini M.  2006  Ăgir    25 m  55.49   
53  Lydersen Hanus  2006  Ăgir    25 m  1:08.58   
73  Johansen Jˇgvan Jßkup G.  2006  Havnar    16 m     
10  92  Nˇnklett Nˇa  2006  Havnar    16 m     
11  94  Mackay Lucas Quintus  2006  Havnar    16 m     
12  99  Sj˙r­ason Brandur  2006  Havnar    16 m     
13  103  Weihe Torkil  2006  Havnar    16 m     
14  107  Debess Andreas  2006  SUđUROYAR    16 m     
15  108  Ludvig Bjarti  2006  SUđUROYAR    16 m     
16  109  Winther Teitur  2005  SUđUROYAR    16 m     
17  110  Debess SÝmun  2005  SUđUROYAR    16 m     
18  134  Christiansen Tˇti  2006  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 20, 50m Bringa Kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
H°jbro Margit  2007  Fuglafjar    16 m     
Ëlavsdˇttir Jˇhanna  2007  Fuglafjar    16 m     
Rˇ­insdˇttir Rebekka  2007  Fuglafjar    16 m     
52  Loburak Lena R.  2007  Ăgir    16 m     
57  Samson Sita K.  2006  Ăgir    16 m     
60  Toftegaard SofÝa  2006  Ăgir    16 m     
68  Dansdˇttir Jodvig F.  2007  Havnar    16 m     
80  Jacobsen Jˇhanna Katrina  2007  Havnar    16 m     
113  Olsen Viktoria  2007  SUđUROYAR    16 m     
10  114  Skaaning Beinta Holm  2007  SUđUROYAR    16 m     
11  115  Ignatiussen Bßra  2007  SUđUROYAR    16 m     
12  116  Thomsen Birgit  2006  SUđUROYAR    16 m     
13  121  Isholm Birna  2006  REYSTI    16 m     
14  131  Steinhˇlm Hildigunn  2007  REYSTI    16 m     
 
Kapping 21, 50m Bringa Menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
30  Hansen Filip  2005  Flot    16 m     
34  Joensen Karl  2005  Flot    16 m     
46  Askham Heini M.  2006  Ăgir    16 m     
53  Lydersen Hanus  2006  Ăgir    16 m     
59  Steinhˇlm Marius  2005  Ăgir    16 m     
74  Gislason Dßvid  2005  Havnar    16 m     
91  Nielsen SÝmun G.  2005  Havnar    16 m     
92  Nˇnklett Nˇa  2006  Havnar    16 m     
94  Mackay Lucas Quintus  2006  Havnar    16 m     
10  98  Samuelsen William Marius  2005  Havnar    16 m     
11  99  Sj˙r­ason Brandur  2006  Havnar    16 m     
12  103  Weihe Torkil  2006  Havnar    16 m     
13  107  Debess Andreas  2006  SUđUROYAR    16 m     
14  108  Ludvig Bjarti  2006  SUđUROYAR    16 m     
15  110  Debess SÝmun  2005  SUđUROYAR    16 m     
16  111  B˙ason Jßkup D.  2005  SUđUROYAR    16 m     
17  112  Andrassson Petur  2005  SUđUROYAR    16 m     
18  134  Christiansen Tˇti  2006  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 22, 66m blanda­ kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
H°jbro Margit  2007  Fuglafjar    16 m     
Ëlavsdˇttir Jˇhanna  2007  Fuglafjar    16 m     
Rˇ­insdˇttir Rebekka  2007  Fuglafjar    16 m     
11  Vesturt˙n Birita  2007  Fuglafjar    16 m     
52  Loburak Lena R.  2007  Ăgir    16 m     
55  Olofson Silja  2006  Ăgir    16 m     
56  Poulsen Rita  2007  Ăgir    16 m     
57  Samson Sita K.  2006  Ăgir    16 m     
60  Toftegaard SofÝa  2006  Ăgir    16 m     
10  89  Nattestad Oddvß Sedea D.  2006  Havnar    16 m     
11  116  Thomsen Birgit  2006  SUđUROYAR    16 m     
12  117  Dalsß Sissal  2007  REYSTI    16 m     
13  121  Isholm Birna  2006  REYSTI    16 m     
14  131  Steinhˇlm Hildigunn  2007  REYSTI    16 m     
 
Kapping 23, 66m blanda­ menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
30  Hansen Filip  2005  Flot    16 m     
34  Joensen Karl  2005  Flot    16 m     
46  Askham Heini M.  2006  Ăgir    16 m     
53  Lydersen Hanus  2006  Ăgir    16 m     
59  Steinhˇlm Marius  2005  Ăgir    16 m     
74  Gislason Dßvid  2005  Havnar    16 m     
91  Nielsen SÝmun G.  2005  Havnar    16 m     
92  Nˇnklett Nˇa  2006  Havnar    16 m     
98  Samuelsen William Marius  2005  Havnar    16 m     
10  107  Debess Andreas  2006  SUđUROYAR    16 m     
11  108  Ludvig Bjarti  2006  SUđUROYAR    16 m     
12  109  Winther Teitur  2005  SUđUROYAR    16 m     
13  110  Debess SÝmun  2005  SUđUROYAR    16 m     
14  111  B˙ason Jßkup D.  2005  SUđUROYAR    16 m     
15  134  Christiansen Tˇti  2006  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 24, 33m firvald kvinnur 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
H°jbro Margit  2007  Fuglafjar    16 m     
Ëlavsdˇttir Jˇhanna  2007  Fuglafjar    16 m     
Rˇ­insdˇttir Rebekka  2007  Fuglafjar    16 m     
52  Loburak Lena R.  2007  Ăgir    16 m     
56  Poulsen Rita  2007  Ăgir    16 m     
57  Samson Sita K.  2006  Ăgir    16 m     
60  Toftegaard SofÝa  2006  Ăgir    16 m     
80  Jacobsen Jˇhanna Katrina  2007  Havnar    16 m     
89  Nattestad Oddvß Sedea D.  2006  Havnar    16 m     
10  116  Thomsen Birgit  2006  SUđUROYAR    16 m     
11  117  Dalsß Sissal  2007  REYSTI    16 m     
12  121  Isholm Birna  2006  REYSTI    16 m     
13  131  Steinhˇlm Hildigunn  2007  REYSTI    16 m     
 
Kapping 25, 33m firvald menn 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
30  Hansen Filip  2005  Flot    16 m     
34  Joensen Karl  2005  Flot    16 m     
46  Askham Heini M.  2006  Ăgir    16 m     
53  Lydersen Hanus  2006  Ăgir    16 m     
59  Steinhˇlm Marius  2005  Ăgir    16 m     
91  Nielsen SÝmun G.  2005  Havnar    16 m     
92  Nˇnklett Nˇa  2006  Havnar    16 m     
107  Debess Andreas  2006  SUđUROYAR    16 m     
108  Ludvig Bjarti  2006  SUđUROYAR    16 m     
10  109  Winther Teitur  2005  SUđUROYAR    16 m     
11  110  Debess SÝmun  2005  SUđUROYAR    16 m     
12  111  B˙ason Jßkup D.  2005  SUđUROYAR    16 m     
13  134  Christiansen Tˇti  2006  SUđUROYAR    16 m     
 
Kapping 26, 4x33m frÝ mix 
 
Nr  Heiti  F°­ißr  Felag  Lisensur  Hylur  Tilm.tÝ­  St°­a 
Fs 1  2006  Fuglafjar    16 m     
44  Ăgir Mix 1 3 B  2005  Ăgir    16 m     
61  Susvim 1  2005  SUđUROYAR    16 m     
62  Susvim 2  2005  SUđUROYAR    16 m     
83  Stˇru Hs Klorfiskarnir  2005  Havnar    16 m     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.24.04  Prentdagur  28 October 2017 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ REYSTI  Prenta­ kl  00:21