┌rslit Tilsamans - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SMS argjakapping    Prentdagur  02 October 2017   
  Sta­ur  Argju Skuli    Prenta­ kl  18:46   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur           
  1. stevnudagur  30 September 2017         
 
 
Kapping 1, 16m FrÝ Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008              12.10   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Kßra A. Sigur­sson  2009              12.73   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Lea Osberg H°jsted  2008              12.83   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Tˇra D. Lassen  2008              13.67   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Durita M. Askham  2008              14.21   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Silja Bech  2008              16.43   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Nina Hovsgar­ ═ Hj°llum  2009              16.45   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Lea Petersen  2009              16.67   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Bjarta ═ Lßgab°  2009              17.21   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
10  Rebekka Mellemgaard  2009              22.53   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 2, 16m FrÝ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Erling Erlendsson  2007              10.93   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
LÝggjas Joenen  2008              12.14   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Bragi M°rk°re  2008              12.53   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Silas Dam Lindberg  2008              13.02   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇgvan ═ Skßla  2008              13.45   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Ëlavur R. Av Steinum  2007              13.90   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Poul Arni Thomsen  2008              15.49   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Benjamin ═ H°rg  2008              17.07   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Lucas Mine Olsen  2007              17.28   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
10  Birni Poulsen  2008              31.37   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Fedja Drobnjak  2008              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Rˇkur Davidsen  2008              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 3, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
SofÝa Toftegaard  2006              36.48   
  Ăgir Klaksvik                   
Birgit Thomsen  2006              37.58   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Hildigunn Steinholm  2007              40.83   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Sita K. Samson  2006              44.72   
  Ăgir Klaksvik  50.50                 
Oddvß Sedea D. Nattestad  2006              44.81   
  Havnar Svimjifelag  45.10                 
Lena R. Loburak  2007              45.36   
  Ăgir Klaksvik  48.76                 
Naomi Petersen  2007              45.87   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Rita Poulsen  2007              47.07   
  Ăgir Klaksvik                   
Beinta Holm Skaaning  2007              47.29   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
10  Jodvig F. Dansdˇttir  2007              47.35   
  Havnar Svimjifelag                   
11  Jˇhanna Katrina Jacobsen  2007              47.36   
  Havnar Svimjifelag                   
12  Dortea Dam  2007              52.61   
  Havnar Svimjifelag                   
Audrey Sßra Sakarisson  2007              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Rebekka Johannesen  2007              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Silja Olofson  2006              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
 
Kapping 4, 50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Marius Steinhˇlm  2005              33.02   
  Ăgir Klaksvik  32.24                 
SÝmun Debess  2005              33.70   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Andreas Debess  2006              36.46   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Dßvid Gislason  2005              37.18   
  Havnar Svimjifelag  37.30                 
Jßkup Buason  2005              37.75   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Teitur Winther  2005              38.19   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Heini M. Askham  2006              39.89   
  Ăgir Klaksvik  40.32                 
Tˇti Christiansen  2006              39.94   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
William Marius Samuelsen  2005              40.52   
  Havnar Svimjifelag                   
10  SÝmun K. Nielsen  2005              40.62   
  Havnar Svimjifelag  47.50                 
11  ═sak Brisenfeldt  2006              42.19   
  Havnar Svimjifelag  50.20                 
12  Andrias Winther Klit  2005              44.94   
  Havnar Svimjifelag  47.39                 
13  Jˇni J. Str°m  2006              46.64   
  Havnar Svimjifelag  50.10                 
14  Ragnar Heri M°rk°re  2005              50.14   
  Havnar Svimjifelag  53.50                 
15  Hanus Lydersen  2006              50.45   
  Ăgir Klaksvik  1:09.70                 
16  Lucas Quintus Mackay  2005              52.29   
  Havnar Svimjifelag                   
Nˇa Nˇnklett  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Tˇrkil Weihe  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag  52.34                 
 
Kapping 5, 16m Bringu Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Kßra A. Sigur­sson  2009              16.45   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008              18.16   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Durita M. Askham  2008              19.69   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Tˇra D. Lassen  2008              20.55   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Lea Petersen  2009              22.95   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Lea Osberg H°jsted  2008              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 6, 16m Bringu Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Erling Erlendsson  2007              13.48   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇannes Clementsen  2007              17.13   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Jˇgvan ═ Skßla  2008              20.14   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Ëlavur R. Av Steinum  2007              21.37   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Silas Dam Lindberg  2008              21.76   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bragi M°rk°re  2008              22.37   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Fedja Drobnjak  2008              25.01   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Rˇkur Davidsen  2008              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 7, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
SofÝa Toftegaard  2006              46.70   
  Ăgir Klaksvik                   
Birgit Thomsen  2006              50.93   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Hildigunn Steinholm  2007              57.10   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Lena R. Loburak  2007              1:01.80   
  Ăgir Klaksvik  1:25.43                 
Sita K. Samson  2006              1:02.10   
  Ăgir Klaksvik                   
Audrey Sßra Sakarisson  2007              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 8, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Marius Steinhˇlm  2005              44.05   
  Ăgir Klaksvik  44.75                 
Andreas Debess  2006              48.72   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Tˇti Christiansen  2006              53.05   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Heini M. Askham  2006              54.57   
  Ăgir Klaksvik  57.46                 
Hanus Lydersen  2006              1:08.46   
  Ăgir Klaksvik                   
Tˇrkil Weihe  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 9, 16m Rygg Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008              14.73   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Lea Osberg H°jsted  2008              14.92   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Tˇra D. Lassen  2008              16.25   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Silja Bech  2008              17.49   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Durita M. Askham  2008              17.59   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Bjarta ═ Lßgab°  2009              19.32   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Lea Petersen  2009              20.77   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Nina Hovsgar­ ═ Hj°llum  2009              23.05   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Rebekka Mellemgaard  2009              DNS   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 10, 16m Rygg Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Erling Erlendsson  2007              13.24   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
LÝggjas Joenen  2008              14.62   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Jˇannes Clementsen  2007              14.75   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Jˇgvan ═ Skßla  2008              16.14   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bragi M°rk°re  2008              16.34   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Fedja Drobnjak  2008              17.85   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Silas Dam Lindberg  2008              17.85   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Benjamin ═ H°rg  2008              18.04   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Poul Arni Thomsen  2008              18.25   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
10  Ëlavur R. Av Steinum  2007              19.08   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Lucas Mine Olsen  2007              20.49   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
12  Birni Poulsen  2008              22.29   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rˇkur Davidsen  2008              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 11, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Birgit Thomsen  2006              47.53   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Hildigunn Steinholm  2007              48.56   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Oddvß Sedea D. Nattestad  2006              52.24   
  Havnar Svimjifelag  52.34                 
Viktoria Olsen  2007              54.96   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Naomi Petersen  2007              59.90   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
 
Kapping 12, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Teitur Winther  2005              43.45   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Jßkup Buason  2005              43.55   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
Dßvid Gislason  2005              44.63   
  Havnar Svimjifelag  45.51                 
William Marius Samuelsen  2005              48.17   
  Havnar Svimjifelag                   
LÝggjas Joenen  2008              48.78   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
Nˇa Nˇnklett  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Tˇrkil Weihe  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Lucas Quintus Mackay  2005              DSQ  Kom ikki Ý mßl 
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 13, 33m Free Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
SofÝa Toftegaard  2006              23.43   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sˇlva H°gnadˇttir  2007              23.59   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008              27.03   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Lea Osberg H°jsted  2008              27.40   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Oddvß Sedea D. Nattestad  2006              27.86   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Viktoria Olsen  2007              27.99   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Beinta Holm Skaaning  2007              28.88   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Tˇra D. Lassen  2008              28.99   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Kßra A. Sigur­sson  2009              29.24   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
10  Ey­ H°gnadˇttir Hammer  2006              29.57   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Jˇhanna Katrina Jacobsen  2007              29.61   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
12  Lena R. Loburak  2007              29.67   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
13  Jodvig F. Dansdˇttir  2007              30.42   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
14  Durita M. Askham  2008              31.96   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
15  Dortea Dam  2007              33.51   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
16  Sita K. Samson  2006              34.65   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
17  Silja Bech  2008              35.02   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
18  Lea Petersen  2009              35.42   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
19  Rita Poulsen  2007              35.51   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
20  Hallger­ Lamhauge  2006              36.38   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
21  Sˇley Petersen  2006              36.49   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
22  Bjarta ═ Lßgab°  2009              37.04   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Audrey Sßra Sakarisson  2007              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 14, 33m FrÝ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Marius Steinhˇlm  2005              20.77   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
SÝmun Debess  2005              21.10   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Jßkup Buason  2005              21.99   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Andreas Debess  2006              23.87   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Heini M. Askham  2006              25.06   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
═sak Brisenfeldt  2006              26.15   
  Havnar Svimjifelag  27.50                 
                     
Andrias Winther Klit  2005              27.48   
  Havnar Svimjifelag  28.50                 
                     
Jˇni J. Str°m  2006              28.59   
  Havnar Svimjifelag  28.50                 
                     
Jˇannes Clementsen  2007              28.88   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
10  LÝggjas Joenen  2008              29.59   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
11  Silas Dam Lindberg  2008              30.63   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
12  Ragnar Heri M°rk°re  2005              31.26   
  Havnar Svimjifelag  32.50                 
                     
13  Hanus Lydersen  2006              31.39   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
14  Bragi M°rk°re  2008              31.99   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
15  Fedja Drobnjak  2008              34.64   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
16  Birni Poulsen  2008              39.42   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
17  Lucas Mine Olsen  2007              54.49   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇgvan Jßkup G. Johansen  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rˇkur Davidsen  2008              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Jˇgvan ═ Skßla  2008              DSQ  Tjˇvstart 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 15, 33m Rygg Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
SofÝa Toftegaard  2006              26.93   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008              31.78   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Beinta Holm Skaaning  2007              33.69   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Lena R. Loburak  2007              33.71   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Jodvig F. Dansdˇttir  2007              35.31   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Dortea Dam  2007              36.96   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Viktoria Olsen  2007              37.58   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Sˇlva H°gnadˇttir  2007              39.49   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Bjarta ═ Lßgab°  2009              42.41   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Silja Olofson  2006              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Hallger­ Lamhauge  2006              DSQ  Hoppa­i frß botni 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇhanna Katrina Jacobsen  2007              DSQ  Svam ß b˙k 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Oddvß Sedea D. Nattestad  2006              DSQ  Svam ß b˙k Ý vend 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rita Poulsen  2007              DSQ  Svam ß b˙k Ý vend 
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sita K. Samson  2006              DSQ  2 arm ß b˙ki 
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 16, 33m Rygg Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
SÝmun Debess  2005              24.64   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Marius Steinhˇlm  2005              25.79   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Teitur Winther  2005              28.40   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Tˇti Christiansen  2006              28.73   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Heini M. Askham  2006              30.69   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Jˇannes Clementsen  2007              32.70   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Jˇgvan ═ Skßla  2008              35.37   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Hanus Lydersen  2006              35.79   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Bragi M°rk°re  2008              39.20   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
10  Silas Dam Lindberg  2008              39.70   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Jˇgvan Jßkup G. Johansen  2006              39.95   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
12  Poul Arni Thomsen  2008              41.75   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
13  Ëlavur R. Av Steinum  2007              42.59   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Nˇa Nˇnklett  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 17, 33m bringu Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
SofÝa Toftegaard  2006              30.27   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Birgit Thomsen  2006              32.17   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Lea Osberg H°jsted  2008              36.36   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sita K. Samson  2006              37.14   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Kßra A. Sigur­sson  2009              37.20   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Lena R. Loburak  2007              38.46   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Oddvß Sedea D. Nattestad  2006              39.79   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Tˇra D. Lassen  2008              41.08   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Naomi Petersen  2007              43.83   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
10  Sˇlva H°gnadˇttir  2007              43.94   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
11  Lea Petersen  2009              53.36   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
Audrey Sßra Sakarisson  2007              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Rita Poulsen  2007              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Sandra Kristin Stampe Niclasen  2008              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Silja Olofson  2006              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 18, 33m Bringu Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Marius Steinhˇlm  2005              28.34   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
SÝmun Debess  2005              29.56   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Andreas Debess  2006              29.59   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Heini M. Askham  2006              33.91   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
William Marius Samuelsen  2005              34.80   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jßkup Buason  2005              38.53   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Hanus Lydersen  2006              44.40   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Fedja Drobnjak  2008              54.11   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Rˇkur Davidsen  2008              DNS   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 19, 33m Firvaldur Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Durita M. Askham  2008              32.45   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Birgit Thomsen  2006              34.48   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Kßra A. Sigur­sson  2009              34.96   
  Ăgir Klaksvik                   
                     
Hildigunn Steinholm  2007              35.42   
  Svimjifelagi­ REYSTI                   
                     
 
Kapping 20, 33m Firvaldur Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Erling Erlendsson  2007              26.50   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jßkup Buason  2005              27.59   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
SÝmun Debess  2005              28.58   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Andreas Debess  2006              29.42   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
Tˇti Christiansen  2006              DNS   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 21, 8x33 Free Mix, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  33m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Ăgir 1              3:35.78   
  Ăgir Klaksvik                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
        3:35.78        3:35.78   
                     
Bassarnir              3:53.80   
  Havnar Svimjifelag                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
        3:53.80        3:53.80   
                     
Suswim              3:54.45   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
        4:15.51        3:54.45   
                     
Suswim              3:54.45   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
        3:54.45        3:54.45   
                     
Ăgir 2              4:02.22   
  Ăgir Klaksvik                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
        4:02.22        4:02.22   
                     
Suswim              4:15.51   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
        4:15.51        4:15.51   
                     
Suswim              4:15.51   
  Su­uroyar Svimjifelag                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
        3:54.45        4:15.51   
                     
Klorfiskarnir              4:37.70   
  Havnar Svimjifelag                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
        4:37.70        4:37.70   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.00  Prentdagur  02 October 2017 
Lisensin eigur: Havnar Svimjifelag  Prenta­ kl  18:46