Úrslit
HS Open
Stað: Fyrireikari Havnar Svimjifelag
Hylur: 25m Stevnudagur: sep 12, 2020 til sep 13, 2020
Kapping 1, 200m Blandað Kvinnur - Final
FAR 2:16.52 Sára R. Nysted 2001 Bergen (NOR) 12/11/2015
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag +0.58 550 2:28.66
50m: 32.01
100m: 1:08.08
(36.07)
150m: 1:53.75
(45.67)
200m: 2:28.66
(34.91)
2 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag +0.67 523 2:31.16 +2.50
50m: 32.10
100m: 1:10.67
(38.57)
150m: 1:54.17
(43.50)
200m: 2:31.16
(36.99)
3 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag +0.57 478 2:35.76 +7.10
50m: 32.88
100m: 1:10.46
(37.58)
150m: 1:58.51
(48.05)
200m: 2:35.76
(37.25)
4 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir +0.70 448 2:39.21 +10.55
50m: 35.66
100m: 1:16.82
(41.16)
150m: 2:03.02
(46.20)
200m: 2:39.21
(36.19)
5 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 386 2:47.27 +18.61
50m: 37.50
100m: 1:20.98
(43.48)
150m: 2:10.16
(49.18)
200m: 2:47.27
(37.11)
6 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag +0.80 362 2:50.88 +22.22
50m: 37.80
100m: 1:20.51
(42.71)
150m: 2:11.13
(50.62)
200m: 2:50.88
(39.75)
7 Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag +0.75 355 2:52.08 +23.42
50m: 33.36
100m: 1:16.58
(43.22)
150m: 2:11.91
(55.33)
200m: 2:52.08
(40.17)
- Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag -.-- DNS
- Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 9:09:35 AM
Kapping 2, 200m Blandað Menn - Final
FAR 2:01.97 Pal Joensen 1990 Torshavn (FAR) 4/14/2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag +0.69 343 2:36.54
50m: 34.70
100m: 1:15.31
(40.61)
150m: 2:01.45
(46.14)
200m: 2:36.54
(35.09)
2 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 250 2:53.95 +17.41
50m: 38.48
100m: 1:25.82
(47.34)
150m: 2:14.61
(48.79)
200m: 2:53.95
(39.34)
3 Pætur E. Thorkildshøj 2007 Havnar Svimjifelag +0.46 231 2:58.44 +21.90
50m: 38.72
100m: 1:23.66
(44.94)
150m: 2:16.02
(52.36)
200m: 2:58.44
(42.42)
4 Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag +0.53 200 3:07.30 +30.76
50m: 42.63
100m: 1:27.59
(44.96)
150m: 2:26.58
(58.99)
200m: 3:07.30
(40.72)
5 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 156 3:23.28 +46.74
50m: 50.82
100m: 1:36.51
(45.69)
150m: 2:37.35
(1:00.84)
200m: 3:23.28
(45.93)
Kapping almenn: 9/12/2020 9:14:08 AM
Kapping 3, 400m Frí Kvinnur - Final
FAR 4:14.59 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Torshavn (FAR) 11/29/2019
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag +0.60 681 4:25.76
50m: 30.15
100m: 1:03.58
(33.43)
150m: 1:37.61
(34.03)
200m: 2:11.52
(33.91)
250m: 2:45.27
(33.75)
300m: 3:19.23
(33.96)
350m: 3:52.79
(33.56)
400m: 4:25.76
(32.97)
2 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag +0.71 537 4:47.63 +21.87
50m: 32.65
100m: 1:08.66
(36.01)
150m: 1:44.89
(36.23)
200m: 2:21.52
(36.63)
250m: 2:58.28
(36.76)
300m: 3:35.78
(37.50)
350m: 4:12.31
(36.53)
400m: 4:47.63
(35.32)
3 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir -.-- 460 5:02.95 +37.19
50m: 34.64
100m: 1:11.90
(37.26)
150m: 1:50.20
(38.30)
200m: 2:28.74
(38.54)
250m: 3:07.45
(38.71)
300m: 3:45.93
(38.48)
350m: 4:24.70
(38.77)
400m: 5:02.95
(38.25)
4 Birna Isholm 2006 Svimjifelagið Ægir +0.72 447 5:05.76 +40.00
50m: 34.02
100m: 1:11.72
(37.70)
150m: 1:50.77
(39.05)
200m: 2:29.89
(39.12)
250m: 3:09.22
(39.33)
300m: 3:48.08
(38.86)
350m: 4:27.63
(39.55)
400m: 5:05.76
(38.13)
Kapping almenn: 9/12/2020 9:20:02 AM
Kapping 4, 400m Frí Menn - Final
FAR 3:40.12 Pal Joensen 1990 Istanbul (TUR) 12/10/2009
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag +0.48 633 4:07.14
50m: 28.16
100m: 58.63
(30.47)
150m: 1:29.65
(31.02)
200m: 2:01.14
(31.49)
250m: 2:32.84
(31.70)
300m: 3:04.54
(31.70)
350m: 3:36.23
(31.69)
400m: 4:07.14
(30.91)
2 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag +0.67 520 4:23.91 +16.77
50m: 28.53
100m: 1:00.71
(32.18)
150m: 1:34.08
(33.37)
200m: 2:07.61
(33.53)
250m: 2:42.37
(34.76)
300m: 3:16.87
(34.50)
350m: 3:50.51
(33.64)
400m: 4:23.91
(33.40)
3 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir +0.57 490 4:29.19 +22.05
50m: 28.95
100m: 1:01.12
(32.17)
150m: 1:34.41
(33.29)
200m: 2:08.01
(33.60)
250m: 2:42.63
(34.62)
300m: 3:17.69
(35.06)
350m: 3:53.61
(35.92)
400m: 4:29.19
(35.58)
4 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir +0.61 424 4:42.50 +35.36
50m: 32.90
100m: 1:08.23
(35.33)
150m: 1:44.27
(36.04)
200m: 2:21.59
(37.32)
250m: 2:58.33
(36.74)
300m: 3:33.35
(35.02)
350m: 4:07.74
(34.39)
400m: 4:42.50
(34.76)
5 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag +0.60 413 4:44.85 +37.71
50m: 31.54
100m: 1:06.68
(35.14)
150m: 1:43.05
(36.37)
200m: 2:19.73
(36.68)
250m: 2:56.72
(36.99)
300m: 3:33.30
(36.58)
350m: 4:07.43
(34.13)
400m: 4:44.85
(37.42)
6 Heini Hansen 2003 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 397 4:48.66 +41.52
50m: 31.87
100m: 1:07.84
(35.97)
150m: 1:44.47
(36.63)
200m: 2:21.72
(37.25)
250m: 2:58.56
(36.84)
300m: 3:35.90
(37.34)
350m: 4:13.12
(37.22)
400m: 4:48.66
(35.54)
7 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag +0.73 388 4:50.77 +43.63
50m: 32.46
100m: 1:08.42
(35.96)
150m: 1:45.09
(36.67)
200m: 2:21.96
(36.87)
250m: 2:59.11
(37.15)
300m: 3:36.71
(37.60)
350m: 4:14.20
(37.49)
400m: 4:50.77
(36.57)
- Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag +0.73 DNF
- Jóhannis Erlendsson 2003 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 9:32:09 AM
Kapping 5, 50m Bringu Kvinnur - Final
FAR 32.70 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Torshavn (FAR) 5/14/2015
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag +0.78 558 34.68
2 Ásbjørg Hjelm 1999 Svimjifelagið Ægir +0.67 553 34.79 +0.11
3 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag +0.77 505 35.86 +1.18
4 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir +0.60 436 37.66 +2.98
5 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.66 434 37.72 +3.04
6 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir +0.80 399 38.77 +4.09
7 Birna Isholm 2006 Svimjifelagið Ægir -.-- 376 39.54 +4.86
8 Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.76 330 41.32 +6.64
9 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 322 41.65 +6.97
10 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag -.-- 303 42.52 +7.84
11 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 291 43.07 +8.39
12 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir +0.56 267 44.32 +9.64
13 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 251 45.22 +10.54
14 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag +0.81 193 49.35 +14.67
15 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag +0.75 180 50.57 +15.89
16 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag +0.85 179 50.60 +15.92
17 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag +0.71 156 52.98 +18.30
- Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag -.-- DSQ Tjóstart + 2 firv. spark
Kapping almenn: 9/12/2020 9:37:29 AM
Kapping 6, 50m Bringu Menn - Final
FAR 28.37 Róland Toftum 1998 Torshavn (FAR) 11/30/2019
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag +0.63 627 29.50
2 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag +0.67 618 29.64 +0.14
3 Rani Jacobsen 2001 Suðuroyar Svimjifelag +0.60 461 32.68 +3.18
4 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag +0.67 455 32.82 +3.32
5 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.68 388 34.60 +5.10
6 Heini Hansen 2003 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 335 36.35 +6.85
7 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag +0.69 300 37.68 +8.18
8 Erling Erlendsson 2007 Havnar Svimjifelag -.-- 283 38.45 +8.95
9 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag +0.60 254 39.84 +10.34
10 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 234 40.97 +11.47
11 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Svimjifelagið Flot +0.53 213 42.22 +12.72
12 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag +0.56 211 42.39 +12.89
13 Pætur E. Thorkildshøj 2007 Havnar Svimjifelag +0.56 193 43.68 +14.18
14 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag +0.50 173 45.24 +15.74
15 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag +0.46 159 46.54 +17.04
16 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag +0.40 126 50.31 +20.81
17 Fedja Drobnjak 2008 Svimjifelagið Ægir +0.82 112 52.34 +22.84
18 Ólavur Winther Jákupsson 2008 Havnar Svimjifelag +0.78 65 1:02.79 +33.29
19 Símun Sámal Joensen 2009 Havnar Svimjifelag -.-- 56 1:05.63 +36.13
- Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag +0.54 DSQ Tjóstart
- Snorri Fríðheim Mortensen 2005 Havnar Svimjifelag -.-- DSQ Eitt crawlarmtak í start
- Niklas Jógvan Arge 2004 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- DNS
- Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Ari Rasmussen Weihe 2005 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 9:47:05 AM
Kapping 8, 200m Firvald Menn - Final
FAR 2:01.46 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Visby (SWE) 6/26/2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag +0.54 445 2:21.68
50m: 31.67
100m: 1:07.64
(35.97)
150m: 1:44.87
(37.23)
200m: 2:21.68
(36.81)
2 Natanael A. Matras 2002 Svimjifelagið Ægir +0.80 405 2:26.24 +4.56
50m: 31.83
100m: 1:08.23
(36.40)
150m: 1:46.62
(38.39)
200m: 2:26.24
(39.62)
3 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.51 297 2:42.21 +20.53
50m: 32.59
100m: 1:13.12
(40.53)
150m: 1:57.12
(44.00)
200m: 2:42.21
(45.09)
Kapping almenn: 9/12/2020 10:06:45 AM
Kapping 9, 50m Rygg Kvinnur - Final
FAR 28.51 Birita Debes 1995 Svimjifelagið Flot (FAR) Istanbul (TUR) 12/15/2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag +0.85 656 29.54
2 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag +0.70 576 30.85 +1.31
3 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir +0.71 566 31.02 +1.48
4 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag +0.69 438 33.78 +4.24
5 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir +1.08 373 35.66 +6.12
6 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir +0.79 316 37.65 +8.11
7 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag +0.91 269 39.73 +10.19
8 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.69 267 39.82 +10.28
9 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir +0.77 259 40.22 +10.68
10 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag +0.93 210 43.15 +13.61
11 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag +0.92 172 46.13 +16.59
12 Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag +0.74 88 57.62 +28.08
- Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 10:13:19 AM
Kapping 10, 50m Rygg Menn - Final
FAR 25.22 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 3/31/2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag +0.81 501 27.96
2 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag +0.64 452 28.95 +0.99
3 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.77 302 33.10 +5.14
4 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.78 291 33.52 +5.56
5 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag +0.74 287 33.68 +5.72
6 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag +0.75 268 34.43 +6.47
7 Heini Holm Jacobsen 2004 Havnar Svimjifelag +0.67 260 34.81 +6.85
8 Erling Erlendsson 2007 Havnar Svimjifelag +0.73 257 34.92 +6.96
9 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag +0.82 251 35.20 +7.24
10 Snorri Fríðheim Mortensen 2005 Havnar Svimjifelag +0.74 232 36.13 +8.17
11 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag +0.81 217 36.93 +8.97
12 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag +0.74 170 40.05 +12.09
13 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag +0.68 168 40.21 +12.25
14 Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag +0.63 167 40.30 +12.34
15 Fedja Drobnjak 2008 Svimjifelagið Ægir +0.83 166 40.35 +12.39
16 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag +0.71 156 41.23 +13.27
17 Símun Sámal Joensen 2009 Havnar Svimjifelag +0.74 95 48.68 +20.72
18 Ólavur Winther Jákupsson 2008 Havnar Svimjifelag +0.81 74 52.77 +24.81
- Ari Rasmussen Weihe 2005 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Jóni Janusarson Strøm 2006 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 10:22:02 AM
Kapping 11, 100m Frí Kvinnur - Final
FAR 56.48 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Gibraltar (GIB) 7/11/2019
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag +0.59 643 58.21
50m: 27.90
100m: 58.21
(30.31)
2 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.70 592 59.82 +1.61
50m: 28.60
100m: 59.82
(31.22)
3 Barbara Debes 2000 Svimjifelagið Ægir +0.68 570 1:00.60 +2.39
50m: 28.55
100m: 1:00.60
(32.05)
4 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag -.-- 520 1:02.47 +4.26
50m: 29.68
100m: 1:02.47
(32.79)
5 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir +0.77 508 1:02.95 +4.74
50m: 30.12
100m: 1:02.95
(32.83)
6 Ásbjørg Hjelm 1999 Svimjifelagið Ægir -.-- 490 1:03.70 +5.49
50m: 30.34
100m: 1:03.70
(33.36)
7 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag +0.58 470 1:04.63 +6.42
50m: 30.93
100m: 1:04.63
(33.70)
8 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir +0.64 462 1:04.99 +6.78
50m: 31.60
100m: 1:04.99
(33.39)
9 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 456 1:05.28 +7.07
50m: 31.71
100m: 1:05.28
(33.57)
10 Birna Isholm 2006 Svimjifelagið Ægir +0.66 454 1:05.35 +7.14
50m: 31.67
100m: 1:05.35
(33.68)
11 Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag +0.80 414 1:07.37 +9.16
50m: 32.33
100m: 1:07.37
(35.04)
12 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 413 1:07.46 +9.25
50m: 32.70
100m: 1:07.46
(34.76)
13 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir +0.76 411 1:07.55 +9.34
50m: 32.30
100m: 1:07.55
(35.25)
14 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir -.-- 404 1:07.92 +9.71
50m: 32.57
100m: 1:07.92
(35.35)
15 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.73 360 1:10.59 +12.38
50m: 33.44
100m: 1:10.59
(37.15)
16 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 296 1:15.36 +17.15
50m: 35.92
100m: 1:15.36
(39.44)
17 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag -.-- 283 1:16.49 +18.28
50m: 35.77
100m: 1:16.49
(40.72)
18 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 272 1:17.47 +19.26
50m: 37.42
100m: 1:17.47
(40.05)
19 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag +0.87 250 1:19.75 +21.54
50m: 38.12
100m: 1:19.75
(41.63)
20 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 210 1:24.47 +26.26
50m: 41.33
100m: 1:24.47
(43.14)
21 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag -.-- 202 1:25.58 +27.37
50m: 40.19
100m: 1:25.58
(45.39)
22 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag +0.99 168 1:30.91 +32.70
50m: 42.60
100m: 1:30.91
(48.31)
23 Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag -.-- 79 1:56.67 +58.46
50m: 55.98
100m: 1:56.67
(1:00.69)
- Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 10:31:22 AM
Kapping 12, 100m Frí Menn - Final
FAR 50.04 Pal Joensen 1990 Godby (SWE) 7/1/2009
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag +0.57 606 53.08
50m: 25.85
100m: 53.08
(27.23)
2 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag +0.63 517 55.97 +2.89
50m: 27.06
100m: 55.97
(28.91)
3 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir +0.56 502 56.54 +3.46
50m: 26.81
100m: 56.54
(29.73)
4 Heini Hansen 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.64 409 1:00.52 +7.44
50m: 29.23
100m: 1:00.52
(31.29)
5 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot +0.69 397 1:01.11 +8.03
50m: 29.43
100m: 1:01.11
(31.68)
6 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 395 1:01.22 +8.14
50m: 28.98
100m: 1:01.22
(32.24)
7 Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag +0.56 392 1:01.37 +8.29
50m: 29.39
100m: 1:01.37
(31.98)
8 Rani Jacobsen 2001 Suðuroyar Svimjifelag +0.70 376 1:02.22 +9.14
50m: 29.24
100m: 1:02.22
(32.98)
9 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag +0.61 373 1:02.41 +9.33
50m: 29.81
100m: 1:02.41
(32.60)
10 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir -.-- 368 1:02.68 +9.60
50m: 30.24
100m: 1:02.68
(32.44)
11 Karl Joensen 2005 Svimjifelagið Flot -.-- 364 1:02.94 +9.86
50m: 30.10
100m: 1:02.94
(32.84)
12 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag +0.72 341 1:04.31 +11.23
50m: 30.62
100m: 1:04.31
(33.69)
13 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag +0.53 331 1:04.96 +11.88
50m: 31.93
100m: 1:04.96
(33.03)
14 Erling Erlendsson 2007 Havnar Svimjifelag +0.71 301 1:07.02 +13.94
50m: 32.45
100m: 1:07.02
(34.57)
15 Snorri Fríðheim Mortensen 2005 Havnar Svimjifelag +0.79 300 1:07.08 +14.00
50m: 31.64
100m: 1:07.08
(35.44)
16 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 294 1:07.53 +14.45
50m: 33.23
100m: 1:07.53
(34.30)
17 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag +0.67 288 1:08.01 +14.93
50m: 32.72
100m: 1:08.01
(35.29)
18 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 288 1:08.04 +14.96
50m: 32.48
100m: 1:08.04
(35.56)
19 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag +0.50 271 1:09.44 +16.36
50m: 33.12
100m: 1:09.44
(36.32)
20 Heini Holm Jacobsen 2004 Havnar Svimjifelag -.-- 266 1:09.85 +16.77
50m: 33.43
100m: 1:09.85
(36.42)
21 Pætur E. Thorkildshøj 2007 Havnar Svimjifelag +0.50 250 1:11.32 +18.24
50m: 34.01
100m: 1:11.32
(37.31)
22 Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag +0.41 225 1:13.83 +20.75
50m: 35.20
100m: 1:13.83
(38.63)
23 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag +0.50 173 1:20.55 +27.47
50m: 37.28
100m: 1:20.55
(43.27)
24 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag -.-- 142 1:25.98 +32.90
50m: 39.83
100m: 1:25.98
(46.15)
25 Ólavur Winther Jákupsson 2008 Havnar Svimjifelag +0.85 114 1:32.67 +39.59
50m: 42.41
100m: 1:32.67
(50.26)
26 Símun Sámal Joensen 2009 Havnar Svimjifelag -.-- 105 1:35.25 +42.17
50m: 43.57
100m: 1:35.25
(51.68)
- Hanus Lydersen 2006 Svimjifelagið Ægir +0.52 DSQ Tjóstart
- Fedja Drobnjak 2008 Svimjifelagið Ægir +0.88 DSQ Tjóstart
- Jóni Janusarson Strøm 2006 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Niklas Jógvan Arge 2004 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Jóhannis Erlendsson 2003 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- DNS
- Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 10:43:24 AM
Kapping 14, 800m Frí Menn - Final
FAR 7:36.24 Pal Joensen 1990 Atlanta (USA) 12/17/2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir +0.76 454 9:36.75
50m: 31.53
100m: 1:07.12
(35.59)
150m: 1:43.62
(36.50)
200m: 2:20.03
(36.41)
250m: 2:56.45
(36.42)
300m: 3:33.10
(36.65)
350m: 4:09.49
(36.39)
400m: 4:46.15
(36.66)
450m: 5:22.28
(36.13)
500m: 5:58.83
(36.55)
550m: 6:35.30
(36.47)
600m: 7:11.68
(36.38)
650m: 7:48.25
(36.57)
700m: 8:25.55
(37.30)
750m: 9:02.28
(36.73)
800m: 9:36.75
(34.47)
2 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir +0.76 451 9:37.99 +1.24
50m: 32.60
100m: 1:08.28
(35.68)
150m: 1:44.75
(36.47)
200m: 2:21.44
(36.69)
250m: 2:58.21
(36.77)
300m: 3:34.79
(36.58)
350m: 4:11.64
(36.85)
400m: 4:48.43
(36.79)
450m: 5:25.20
(36.77)
500m: 6:02.26
(37.06)
550m: 6:39.09
(36.83)
600m: 7:15.58
(36.49)
650m: 7:51.92
(36.34)
700m: 8:28.15
(36.23)
750m: 9:04.22
(36.07)
800m: 9:37.99
(33.77)
3 Erling Erlendsson 2007 Havnar Svimjifelag +0.74 338 10:36.29 +59.54
50m: 34.07
100m: 1:11.17
(37.10)
150m: 1:50.07
(38.90)
200m: 2:30.00
(39.93)
250m: 3:10.39
(40.39)
300m: 3:51.22
(40.83)
350m: 4:32.05
(40.83)
400m: 5:12.75
(40.70)
450m: 5:54.15
(41.40)
500m: 6:35.13
(40.98)
550m: 7:15.76
(40.63)
600m: 7:56.58
(40.82)
650m: 8:37.62
(41.04)
700m: 9:18.90
(41.28)
750m: 9:58.63
(39.73)
800m: 10:36.29
(37.66)
Kapping almenn: 9/12/2020 5:12:38 PM
Kapping 15, 200m Rygg Kvinnur - Final
FAR 2:09.32 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Reykjavik (ISL) 12/3/2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag +0.74 611 2:20.45
50m: 32.82
100m: 1:07.78
(34.96)
150m: 1:43.95
(36.17)
200m: 2:20.45
(36.50)
2 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir +0.68 503 2:29.83 +9.38
50m: 33.73
100m: 1:11.31
(37.58)
150m: 1:50.96
(39.65)
200m: 2:29.83
(38.87)
3 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag +0.80 415 2:39.77 +19.32
50m: 38.52
100m: 1:19.41
(40.89)
150m: 2:00.33
(40.92)
200m: 2:39.77
(39.44)
4 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.82 376 2:45.05 +24.60
50m: 38.46
100m: 1:20.25
(41.79)
150m: 2:03.13
(42.88)
200m: 2:45.05
(41.92)
5 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir +0.81 359 2:47.70 +27.25
50m: 39.41
100m: 1:22.24
(42.83)
150m: 2:05.77
(43.53)
200m: 2:47.70
(41.93)
6 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.82 347 2:49.55 +29.10
50m: 38.85
100m: 1:21.98
(43.13)
150m: 2:06.53
(44.55)
200m: 2:49.55
(43.02)
7 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.83 347 2:49.65 +29.20
50m: 40.80
100m: 1:23.84
(43.04)
150m: 2:07.86
(44.02)
200m: 2:49.65
(41.79)
8 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.73 263 3:05.91 +45.46
50m: 42.17
100m: 1:30.16
(47.99)
150m: 2:19.34
(49.18)
200m: 3:05.91
(46.57)
9 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag +0.96 181 3:30.73 +1:10.28
50m: 47.02
100m: 1:39.97
(52.95)
150m: 2:36.67
(56.70)
200m: 3:30.73
(54.06)
Kapping almenn: 9/12/2020 5:22:14 PM
Kapping 16, 200m Rygg Menn - Final
FAR 1:59.98 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Laugardalslaug (ISL) 12/11/2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.80 342 2:30.90
50m: 34.07
100m: 1:12.81
(38.74)
150m: 1:52.57
(39.76)
200m: 2:30.90
(38.33)
2 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag +0.76 337 2:31.73 +0.83
50m: 36.24
100m: 1:15.41
(39.17)
150m: 1:54.40
(38.99)
200m: 2:31.73
(37.33)
3 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag +0.72 335 2:32.08 +1.18
50m: 36.36
100m: 1:15.34
(38.98)
150m: 1:54.66
(39.32)
200m: 2:32.08
(37.42)
4 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag +0.79 279 2:41.48 +10.58
50m: 37.19
100m: 1:18.27
(41.08)
150m: 2:00.35
(42.08)
200m: 2:41.48
(41.13)
5 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag +0.70 211 2:57.41 +26.51
50m: 41.93
100m: 1:27.31
(45.38)
150m: 2:13.20
(45.89)
200m: 2:57.41
(44.21)
6 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.72 203 2:59.58 +28.68
50m: 42.70
100m: 1:28.03
(45.33)
150m: 2:14.79
(46.76)
200m: 2:59.58
(44.79)
Kapping almenn: 9/12/2020 5:27:32 PM
Kapping 17, 200m Bringu Kvinnur - Final
FAR 2:36.12 Emma F. Nystrøm 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Torshavn (FAR) 5/18/2014
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag +0.74 513 2:48.02
50m: 37.77
100m: 1:20.87
(43.10)
150m: 2:04.23
(43.36)
200m: 2:48.02
(43.79)
2 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir +0.86 432 2:57.90 +9.88
50m: 40.24
100m: 1:25.36
(45.12)
150m: 2:11.44
(46.08)
200m: 2:57.90
(46.46)
3 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.67 368 3:07.76 +19.74
50m: 42.89
100m: 1:29.70
(46.81)
150m: 2:18.68
(48.98)
200m: 3:07.76
(49.08)
4 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag +0.70 218 3:43.47 +55.45
50m: 46.37
100m: 1:43.24
(56.87)
150m: 2:42.88
(59.64)
200m: 3:43.47
(1:00.59)
Kapping almenn: 9/12/2020 5:30:58 PM
Kapping 18, 200m Bringu Menn - Final
FAR 2:14.82 Pal Joensen 1990 Jersey (GBR) 7/2/2015
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag +0.73 415 2:41.02
50m: 35.81
100m: 1:17.37
(41.56)
150m: 1:59.16
(41.79)
200m: 2:41.02
(41.86)
2 Heini Hansen 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.53 330 2:53.76 +12.74
50m: 39.09
100m: 1:23.86
(44.77)
150m: 2:08.91
(45.05)
200m: 2:53.76
(44.85)
3 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag +0.72 282 3:03.08 +22.06
50m: 41.73
100m: 1:27.72
(45.99)
150m: 2:15.07
(47.35)
200m: 3:03.08
(48.01)
4 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 257 3:08.93 +27.91
50m: 41.36
100m: 1:29.86
(48.50)
150m: 2:19.72
(49.86)
200m: 3:08.93
(49.21)
5 Pætur E. Thorkildshøj 2007 Havnar Svimjifelag -.-- 196 3:26.54 +45.52
50m: 46.01
100m: 1:38.63
(52.62)
150m: 2:33.32
(54.69)
200m: 3:26.54
(53.22)
- Niklas Jógvan Arge 2004 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 5:36:06 PM
Kapping 19, 100m Firvald Kvinnur - Final
FAR 1:01.93 Poula Mohr 1995 Havnar Svimjifelag (FAR) Torshavn (FAR) 4/14/2013
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag +0.74 597 1:04.84
50m: 30.23
100m: 1:04.84
(34.61)
2 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag +0.78 505 1:08.54 +3.70
50m: 31.97
100m: 1:08.54
(36.57)
3 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag +0.64 480 1:09.71 +4.87
50m: 32.30
100m: 1:09.71
(37.41)
4 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir -.-- 468 1:10.30 +5.46
50m: 33.21
100m: 1:10.30
(37.09)
5 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.63 458 1:10.81 +5.97
50m: 31.91
100m: 1:10.81
(38.90)
6 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag +0.66 456 1:10.92 +6.08
50m: 32.69
100m: 1:10.92
(38.23)
7 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir +0.79 432 1:12.22 +7.38
50m: 33.53
100m: 1:12.22
(38.69)
8 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag -.-- 395 1:14.41 +9.57
50m: 34.50
100m: 1:14.41
(39.91)
9 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag +0.69 366 1:16.28 +11.44
50m: 33.27
100m: 1:16.28
(43.01)
10 Birna Isholm 2006 Svimjifelagið Ægir +0.70 366 1:16.34 +11.50
50m: 34.54
100m: 1:16.34
(41.80)
11 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.66 307 1:20.87 +16.03
50m: 37.91
100m: 1:20.87
(42.96)
12 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 304 1:21.20 +16.36
50m: 36.63
100m: 1:21.20
(44.57)
13 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 286 1:22.85 +18.01
50m: 39.85
100m: 1:22.85
(43.00)
14 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag -.-- 270 1:24.49 +19.65
50m: 38.92
100m: 1:24.49
(45.57)
15 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 217 1:30.85 +26.01
50m: 41.73
100m: 1:30.85
(49.12)
16 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag +0.79 148 1:43.10 +38.26
50m: 44.55
100m: 1:43.10
(58.55)
- Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 5:57:16 PM
Kapping 20, 100m Firvald Menn - Final
FAR 54.66 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Thisted (DEN) 11/27/2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag +0.60 550 58.67
50m: 28.93
100m: 58.67
(29.74)
2 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag +0.63 502 1:00.46 +1.79
50m: 28.84
100m: 1:00.46
(31.62)
3 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag +0.67 502 1:00.47 +1.80
50m: 28.36
100m: 1:00.47
(32.11)
4 Natanael A. Matras 2002 Svimjifelagið Ægir +0.75 467 1:01.93 +3.26
50m: 29.51
100m: 1:01.93
(32.42)
5 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag +0.67 413 1:04.52 +5.85
50m: 30.17
100m: 1:04.52
(34.35)
6 Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag +0.69 360 1:07.53 +8.86
50m: 32.13
100m: 1:07.53
(35.40)
7 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 353 1:07.99 +9.32
50m: 30.47
100m: 1:07.99
(37.52)
8 Rani Jacobsen 2001 Suðuroyar Svimjifelag +0.69 340 1:08.86 +10.19
50m: 32.27
100m: 1:08.86
(36.59)
9 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag +0.54 329 1:09.63 +10.96
50m: 32.96
100m: 1:09.63
(36.67)
10 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag +0.55 258 1:15.44 +16.77
50m: 33.75
100m: 1:15.44
(41.69)
11 Erling Erlendsson 2007 Havnar Svimjifelag +0.57 207 1:21.19 +22.52
50m: 36.39
100m: 1:21.19
(44.80)
12 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.58 174 1:26.01 +27.34
50m: 40.74
100m: 1:26.01
(45.27)
- Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag -.-- DSQ Ójøvn beinspørk
- Jóhannis Erlendsson 2003 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Niklas Jógvan Arge 2004 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 6:03:46 PM
Kapping 23, 200m Frí Kvinnur - Final
FAR 2:00.74 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Gibraltar (GIB) 7/8/2019
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag +0.72 658 2:06.95
50m: 30.04
100m: 1:02.52
(32.48)
150m: 1:35.02
(32.50)
200m: 2:06.95
(31.93)
2 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.73 594 2:11.34 +4.39
50m: 30.62
100m: 1:04.24
(33.62)
150m: 1:38.63
(34.39)
200m: 2:11.34
(32.71)
3 Barbara Debes 2000 Svimjifelagið Ægir +0.52 588 2:11.78 +4.83
50m: 30.54
100m: 1:04.20
(33.66)
150m: 1:38.19
(33.99)
200m: 2:11.78
(33.59)
4 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag +0.79 556 2:14.22 +7.27
50m: 31.58
100m: 1:06.29
(34.71)
150m: 1:40.96
(34.67)
200m: 2:14.22
(33.26)
5 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag +0.78 530 2:16.38 +9.43
50m: 31.16
100m: 1:06.29
(35.13)
150m: 1:41.51
(35.22)
200m: 2:16.38
(34.87)
6 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir +0.64 507 2:18.42 +11.47
50m: 32.38
100m: 1:07.68
(35.30)
150m: 1:43.47
(35.79)
200m: 2:18.42
(34.95)
7 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag +0.74 507 2:18.45 +11.50
50m: 32.24
100m: 1:07.22
(34.98)
150m: 1:43.18
(35.96)
200m: 2:18.45
(35.27)
8 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 458 2:23.25 +16.30
50m: 32.57
100m: 1:08.94
(36.37)
150m: 1:46.64
(37.70)
200m: 2:23.25
(36.61)
9 Birna Isholm 2006 Svimjifelagið Ægir -.-- 447 2:24.37 +17.42
50m: 33.70
100m: 1:10.33
(36.63)
150m: 1:47.92
(37.59)
200m: 2:24.37
(36.45)
10 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 421 2:27.32 +20.37
50m: 35.12
100m: 1:12.87
(37.75)
150m: 1:51.01
(38.14)
200m: 2:27.32
(36.31)
11 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.68 416 2:27.87 +20.92
50m: 34.34
100m: 1:12.54
(38.20)
150m: 1:50.82
(38.28)
200m: 2:27.87
(37.05)
12 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 386 2:31.56 +24.61
50m: 34.36
100m: 1:12.83
(38.47)
150m: 1:52.97
(40.14)
200m: 2:31.56
(38.59)
13 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.78 350 2:36.68 +29.73
50m: 35.80
100m: 1:15.81
(40.01)
150m: 1:57.10
(41.29)
200m: 2:36.68
(39.58)
14 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.57 301 2:44.66 +37.71
50m: 36.09
100m: 1:17.76
(41.67)
150m: 2:01.21
(43.45)
200m: 2:44.66
(43.45)
15 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 284 2:47.82 +40.87
50m: 39.53
100m: 1:24.54
(45.01)
150m: 2:07.84
(43.30)
200m: 2:47.82
(39.98)
16 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag -.-- 177 3:16.33 +1:09.38
50m: 42.17
100m: 1:33.24
(51.07)
150m: 2:26.10
(52.86)
200m: 3:16.33
(50.23)
- Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag -.-- DNS
- Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 6:14:17 PM
Kapping 24, 200m Frí Menn - Final
FAR 1:46.61 Pal Joensen 1990 Rijeka (CRO) 12/14/2008
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag +0.65 619 1:56.54
50m: 27.75
100m: 57.22
(29.47)
150m: 1:27.24
(30.02)
200m: 1:56.54
(29.30)
2 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag +0.65 583 1:58.92 +2.38
50m: 27.91
100m: 57.99
(30.08)
150m: 1:28.60
(30.61)
200m: 1:58.92
(30.32)
3 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag +0.60 520 2:03.56 +7.02
50m: 28.87
100m: 1:00.94
(32.07)
150m: 1:32.96
(32.02)
200m: 2:03.56
(30.60)
4 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir +0.72 504 2:04.84 +8.30
50m: 28.09
100m: 59.64
(31.55)
150m: 1:31.98
(32.34)
200m: 2:04.84
(32.86)
5 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag +0.69 422 2:12.46 +15.92
50m: 30.03
100m: 1:03.77
(33.74)
150m: 1:38.13
(34.36)
200m: 2:12.46
(34.33)
6 Rani Jacobsen 2001 Suðuroyar Svimjifelag +0.75 414 2:13.24 +16.70
50m: 30.65
100m: 1:05.24
(34.59)
150m: 1:39.51
(34.27)
200m: 2:13.24
(33.73)
7 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir +0.63 408 2:13.87 +17.33
50m: 30.99
100m: 1:05.46
(34.47)
150m: 1:40.53
(35.07)
200m: 2:13.87
(33.34)
8 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.53 406 2:14.09 +17.55
50m: 30.49
100m: 1:04.37
(33.88)
150m: 1:39.65
(35.28)
200m: 2:14.09
(34.44)
9 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag +0.68 403 2:14.42 +17.88
50m: 30.96
100m: 1:05.23
(34.27)
150m: 1:40.78
(35.55)
200m: 2:14.42
(33.64)
10 Heini Hansen 2003 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 388 2:16.15 +19.61
50m: 31.10
100m: 1:05.89
(34.79)
150m: 1:41.47
(35.58)
200m: 2:16.15
(34.68)
11 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag -.-- 363 2:19.28 +22.74
50m: 31.68
100m: 1:07.06
(35.38)
150m: 1:43.18
(36.12)
200m: 2:19.28
(36.10)
12 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag +0.69 360 2:19.65 +23.11
50m: 31.91
100m: 1:06.82
(34.91)
150m: 1:43.64
(36.82)
200m: 2:19.65
(36.01)
13 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.40 326 2:24.30 +27.76
50m: 32.56
100m: 1:09.51
(36.95)
150m: 1:47.91
(38.40)
200m: 2:24.30
(36.39)
14 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag +0.54 326 2:24.37 +27.83
50m: 33.77
100m: 1:11.96
(38.19)
150m: 1:49.45
(37.49)
200m: 2:24.37
(34.92)
15 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.71 315 2:25.96 +29.42
50m: 34.57
100m: 1:12.80
(38.23)
150m: 1:50.55
(37.75)
200m: 2:25.96
(35.41)
16 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 287 2:30.52 +33.98
50m: 34.93
100m: 1:13.88
(38.95)
150m: 1:52.82
(38.94)
200m: 2:30.52
(37.70)
17 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag -.-- 287 2:30.55 +34.01
50m: 35.05
100m: 1:13.90
(38.85)
150m: 2:30.55
(1:16.65)
18 Snorri Fríðheim Mortensen 2005 Havnar Svimjifelag -.-- 281 2:31.70 +35.16
50m: 33.01
100m: 1:09.79
(36.78)
150m: 1:50.25
(40.46)
200m: 2:31.70
(41.45)
19 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag +0.50 259 2:35.72 +39.18
50m: 35.34
100m: 1:14.89
(39.55)
150m: 1:56.30
(41.41)
200m: 2:35.72
(39.42)
20 Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag -.-- 252 2:37.24 +40.70
50m: 35.62
100m: 1:15.56
(39.94)
150m: 1:57.06
(41.50)
200m: 2:37.24
(40.18)
21 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag +0.47 202 2:49.33 +52.79
50m: 38.21
100m: 1:21.84
(43.63)
150m: 2:06.14
(44.30)
200m: 2:49.33
(43.19)
22 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag +0.55 176 2:57.19 +1:00.65
50m: 36.95
100m: 1:22.27
(45.32)
150m: 2:57.19
(1:34.92)
- Pætur E. Thorkildshøj 2007 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Jóhannis Erlendsson 2003 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 9/12/2020 6:28:00 PM
Kapping 25, 50m Firvald Kvinnur - Final
FAR 27.67 Kristina Elin Thomsen 1998 Torshavn (FAR) 5/11/2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag +0.73 516 30.39
2 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag +0.74 513 30.45 +0.06
3 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir -.-- 426 32.40 +2.01
3 Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag +0.60 426 32.40 +2.01
5 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir -.-- 417 32.61 +2.22
6 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag