Úrslit
JM-FM á Langgeil 2020
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jul 3, 2020 til jul 5, 2020
Kapping 1, 800m Frí Kvinnur - Finala
FAR 9:08.50 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Bergen (NOR) 05.04.2019
FAR.JR 9:09.34 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Broenshoej (DEN) 15.04.2016
Bronsunál 25m 11:56.03 - Bronsunál 50m 12:04.18
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag 516 10:04.11
50m: 32.53
100m: 1:09.26
(36.73)
150m: 1:46.57
(37.31)
200m: 2:24.46
(37.89)
250m: 3:02.11
(37.65)
300m: 3:40.30
(38.19)
350m: 4:18.61
(38.31)
400m: 4:57.39
(38.78)
450m: 5:36.02
(38.63)
500m: 6:14.70
(38.68)
550m: 6:53.53
(38.83)
600m: 7:32.45
(38.92)
650m: 8:11.23
(38.78)
700m: 8:49.86
(38.63)
750m: 9:27.83
(37.97)
800m: 10:04.11
(36.28)
2 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag 492 10:13.89 +9.78
50m: 33.12
100m: 1:10.35
(37.23)
150m: 1:48.38
(38.03)
200m: 2:27.25
(38.87)
250m: 3:06.14
(38.89)
300m: 3:45.46
(39.32)
350m: 4:24.69
(39.23)
400m: 5:04.44
(39.75)
450m: 5:44.05
(39.61)
500m: 6:23.51
(39.46)
550m: 7:02.75
(39.24)
600m: 7:42.03
(39.28)
650m: 8:21.17
(39.14)
700m: 9:00.13
(38.96)
750m: 9:37.98
(37.85)
800m: 10:13.89
(35.91)
3 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir 476 10:20.63 +16.52
50m: 33.96
100m: 1:11.93
(37.97)
150m: 1:50.66
(38.73)
200m: 2:29.91
(39.25)
250m: 3:09.53
(39.62)
300m: 3:49.12
(39.59)
350m: 4:28.45
(39.33)
400m: 5:08.30
(39.85)
450m: 5:47.42
(39.12)
500m: 6:26.91
(39.49)
550m: 7:06.41
(39.50)
600m: 7:45.67
(39.26)
650m: 8:24.09
(38.42)
700m: 9:03.17
(39.08)
750m: 9:42.49
(39.32)
800m: 10:20.63
(38.14)
4 Birna Isholm 2006 Svimjifelagið Ægir 382 11:08.04 +1:03.93
50m: 35.67
100m: 1:16.02
(40.35)
150m: 1:58.08
(42.06)
200m: 2:40.39
(42.31)
250m: 3:22.93
(42.54)
300m: 4:04.86
(41.93)
350m: 4:47.82
(42.96)
400m: 5:30.33
(42.51)
450m: 6:13.38
(43.05)
500m: 6:56.00
(42.62)
550m: 7:39.13
(43.13)
600m: 8:21.11
(41.98)
650m: 9:03.79
(42.68)
700m: 9:46.35
(42.56)
750m: 10:28.38
(42.03)
800m: 11:08.04
(39.66)
5 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 375 11:12.02 +1:07.91
50m: 36.83
100m: 1:17.89
(41.06)
150m: 1:59.68
(41.79)
200m: 2:42.59
(42.91)
250m: 3:25.10
(42.51)
300m: 4:07.74
(42.64)
350m: 4:50.48
(42.74)
400m: 5:33.90
(43.42)
450m: 6:17.00
(43.10)
500m: 7:00.71
(43.71)
550m: 7:42.78
(42.07)
600m: 8:25.52
(42.74)
650m: 9:07.73
(42.21)
700m: 9:49.94
(42.21)
750m: 10:31.33
(41.39)
800m: 11:12.02
(40.69)
6 Signa Vár Dávadóttir 1998 Havnar Svimjifelag 261 12:38.41 +2:34.30
50m: 38.61
100m: 1:22.83
(44.22)
150m: 2:09.29
(46.46)
200m: 2:56.44
(47.15)
250m: 3:45.08
(48.64)
300m: 4:33.48
(48.40)
350m: 5:21.72
(48.24)
400m: 6:10.32
(48.60)
450m: 6:59.14
(48.82)
500m: 7:47.95
(48.81)
550m: 8:36.72
(48.77)
600m: 9:25.43
(48.71)
650m: 10:14.22
(48.79)
700m: 11:03.55
(49.33)
750m: 11:52.34
(48.79)
800m: 12:38.41
(46.07)
Kapping almenn: 03.07.2020 09:53:57
Kapping 2, 1500m Frí Menn - Finala
FAR 14:46.33 Pal Joensen 1990 Shanghai (CHN) 31.07.2011
FAR.JR 15:51.66 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Amsterdam (NED) 12.12.2014
Bronsunál 25m 21:06.83 - Bronsunál 50m 21:41.13
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag 489 18:25.30
50m: 31.60
100m: 1:06.98
(35.38)
150m: 1:42.57
(35.59)
200m: 2:18.73
(36.16)
250m: 2:55.20
(36.47)
300m: 3:32.28
(37.08)
350m: 4:09.01
(36.73)
400m: 4:46.42
(37.41)
450m: 5:23.21
(36.79)
500m: 6:00.56
(37.35)
550m: 6:37.37
(36.81)
600m: 7:14.83
(37.46)
650m: 7:51.78
(36.95)
700m: 8:29.30
(37.52)
750m: 9:06.55
(37.25)
800m: 9:43.66
(37.11)
850m: 10:20.48
(36.82)
900m: 10:57.73
(37.25)
950m: 11:34.92
(37.19)
1000m: 12:12.41
(37.49)
1050m: 12:49.54
(37.13)
1100m: 13:26.97
(37.43)
1150m: 14:04.25
(37.28)
1200m: 14:42.22
(37.97)
1250m: 15:19.54
(37.32)
1300m: 15:57.31
(37.77)
1350m: 16:34.57
(37.26)
1400m: 17:12.18
(37.61)
1450m: 17:48.76
(36.58)
1500m: 18:25.30
(36.54)
2 Jóhannis Erlendsson 2003 Havnar Svimjifelag 458 18:49.36 +24.06
50m: 31.00
100m: 1:06.41
(35.41)
150m: 1:43.43
(37.02)
200m: 2:21.00
(37.57)
250m: 2:58.50
(37.50)
300m: 3:36.07
(37.57)
350m: 4:13.93
(37.86)
400m: 4:51.84
(37.91)
450m: 5:29.53
(37.69)
500m: 6:07.07
(37.54)
550m: 6:45.27
(38.20)
600m: 7:22.93
(37.66)
650m: 8:00.33
(37.40)
700m: 8:38.64
(38.31)
750m: 9:16.85
(38.21)
800m: 9:55.10
(38.25)
850m: 10:33.52
(38.42)
900m: 11:11.51
(37.99)
1000m: 12:27.96
(12:27.96)
1050m: 13:06.69
(38.73)
1100m: 13:45.31
(38.62)
1150m: 14:23.15
(37.84)
1200m: 15:40.05
(1:16.90)
1250m: 15:02.17
(15:02.17)
1300m: 16:57.24
(1:55.07)
1350m: 16:18.39
(16:18.39)
1400m: 18:13.60
(1:55.21)
1450m: 17:35.37
(17:35.37)
1500m: 18:49.36
(1:13.99)
3 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag 431 19:12.63 +47.33
50m: 33.11
100m: 1:10.49
(37.38)
150m: 1:48.59
(38.10)
200m: 2:26.54
(37.95)
250m: 3:04.25
(37.71)
300m: 3:42.48
(38.23)
350m: 4:20.30
(37.82)
400m: 4:58.35
(38.05)
450m: 5:36.61
(38.26)
500m: 6:15.40
(38.79)
550m: 6:54.34
(38.94)
600m: 7:33.19
(38.85)
650m: 8:11.55
(38.36)
700m: 8:50.44
(38.89)
750m: 9:29.70
(39.26)
800m: 10:08.09
(38.39)
850m: 10:45.94
(37.85)
900m: 11:23.59
(37.65)
950m: 12:01.60
(38.01)
1000m: 12:39.54
(37.94)
1050m: 13:18.57
(39.03)
1100m: 13:56.61
(38.04)
1150m: 14:36.21
(39.60)
1200m: 15:15.76
(39.55)
1250m: 15:56.00
(40.24)
1300m: 16:35.67
(39.67)
1350m: 17:15.44
(39.77)
1400m: 17:55.02
(39.58)
1450m: 18:34.98
(39.96)
1500m: 19:12.63
(37.65)
4 Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag 410 19:32.34 +1:07.04
50m: 32.69
100m: 1:09.17
(36.48)
150m: 1:47.29
(38.12)
200m: 2:24.77
(37.48)
250m: 3:03.46
(38.69)
300m: 3:40.72
(37.26)
350m: 4:19.79
(39.07)
400m: 4:57.14
(37.35)
450m: 5:35.48
(38.34)
500m: 6:13.31
(37.83)
550m: 6:52.77
(39.46)
600m: 7:30.92
(38.15)
650m: 8:09.74
(38.82)
700m: 8:48.19
(38.45)
750m: 9:26.96
(38.77)
800m: 10:06.06
(39.10)
850m: 10:45.80
(39.74)
900m: 11:23.37
(37.57)
950m: 12:02.69
(39.32)
1000m: 12:41.47
(38.78)
1050m: 13:22.13
(40.66)
1100m: 14:02.65
(40.52)
1150m: 14:44.26
(41.61)
1200m: 15:26.06
(41.80)
1250m: 16:07.44
(41.38)
1300m: 16:49.49
(42.05)
1350m: 17:31.00
(41.51)
1400m: 18:13.10
(42.10)
1450m: 18:54.24
(41.14)
1500m: 19:32.34
(38.10)
5 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 377 20:04.90 +1:39.60
50m: 34.93
100m: 1:14.89
(39.96)
150m: 1:56.72
(41.83)
200m: 2:36.27
(39.55)
250m: 3:15.94
(39.67)
300m: 3:55.66
(39.72)
350m: 4:35.70
(40.04)
400m: 5:15.69
(39.99)
450m: 5:55.79
(40.10)
500m: 6:36.04
(40.25)
550m: 7:16.76
(40.72)
600m: 7:57.56
(40.80)
650m: 8:38.35
(40.79)
700m: 9:18.87
(40.52)
750m: 9:59.50
(40.63)
800m: 10:39.86
(40.36)
850m: 11:20.32
(40.46)
900m: 12:00.46
(40.14)
950m: 12:41.03
(40.57)
1000m: 13:21.60
(40.57)
1050m: 14:01.85
(40.25)
1100m: 14:43.27
(41.42)
1150m: 15:23.76
(40.49)
1200m: 16:04.68
(40.92)
1250m: 16:44.39
(39.71)
1300m: 17:25.45
(41.06)
1350m: 18:05.24
(39.79)
1400m: 18:46.30
(41.06)
1450m: 19:25.70
(39.40)
1500m: 20:04.90
(39.20)
Kapping almenn: 03.07.2020 10:23:20
Kapping 3, 200m Bringu Kvinnur - Innleiðandi
FAR 2:42.03 Sára R. Nysted 2001 Vagur (FAR) 25.05.2017
FAR.JR 2:42.03 Sára R. Nysted 2001 Vagur (FAR) 25.05.2017
Bronsunál 25m 03:21.02 - Bronsunál 50m 03:27.80
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag 475 2:58.25 Q
50m: 41.14
100m: 1:28.41
(47.27)
150m: 2:13.79
(45.38)
200m: 2:58.25
(44.46)
2 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir 445 3:02.15 +3.90 Q
50m: 40.78
100m: 1:28.51
(47.73)
150m: 2:15.83
(47.32)
200m: 3:02.15
(46.32)
3 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir 444 3:02.29 +4.04 Q
50m: 42.13
100m: 1:28.95
(46.82)
150m: 2:16.29
(47.34)
200m: 3:02.29
(46.00)
4 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag 398 3:08.97 +10.72 Q
50m: 41.81
100m: 1:30.28
(48.47)
150m: 2:20.32
(50.04)
200m: 3:08.97
(48.65)
5 Jóhanna H. Eidesgaard 2004 Havnar Svimjifelag 366 3:14.40 +16.15 Q
50m: 43.33
100m: 1:32.92
(49.59)
150m: 2:25.19
(52.27)
200m: 3:14.40
(49.21)
6 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 355 3:16.43 +18.18 Q
50m: 45.21
100m: 1:35.29
(50.08)
150m: 2:26.41
(51.12)
200m: 3:16.43
(50.02)
7 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag 324 3:22.51 +24.26
50m: 44.38
100m: 1:35.66
(51.28)
150m: 2:29.28
(53.62)
200m: 3:22.51
(53.23)
- Sólvá A. Sigurðsson 2002 Svimjifelagið Ægir DNS
Kapping almenn: 03.07.2020 10:25:12
Kapping 3, 200m Bringu Kvinnur - Finala
FAR 2:42.03 Sára R. Nysted 2001 Vagur (FAR) 25.05.2017
FAR.JR 2:42.03 Sára R. Nysted 2001 Vagur (FAR) 25.05.2017
Bronsunál 25m 03:21.02 - Bronsunál 50m 03:27.80
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag 492 2:56.18
50m: 40.17
100m: 1:25.92
(45.75)
150m: 2:11.09
(45.17)
200m: 2:56.18
(45.09)
2 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir 442 3:02.50 +6.32
50m: 41.00
100m: 1:29.16
(48.16)
150m: 2:16.90
(47.74)
200m: 3:02.50
(45.60)
3 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag 416 3:06.23 +10.05
50m: 40.48
100m: 1:28.58
(48.10)
150m: 2:17.74
(49.16)
200m: 3:06.23
(48.49)
4 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 390 3:10.36 +14.18
50m: 43.05
100m: 1:32.29
(49.24)
150m: 2:22.60
(50.31)
200m: 3:10.36
(47.76)
5 Jóhanna H. Eidesgaard 2004 Havnar Svimjifelag 362 3:15.09 +18.91
50m: 42.65
100m: 1:32.69
(50.04)
150m: 2:24.73
(52.04)
200m: 3:15.09
(50.36)
- Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir DSQ Tjóvstart
Kapping almenn: 03.07.2020 17:21:24
Kapping 4, 200m Bringu Menn - Innleiðandi
FAR 2:21.71 Pal Joensen 1990 Bergen (NOR) 31.05.2015
FAR.JR 2:23.72 Róland Toftum 1998 Laugardalslaug (ISL) 24.01.2016
Bronsunál 25m 02:59.49 - Bronsunál 50m 03:09.22
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag 523 2:37.17 Q
50m: 34.06
100m: 1:14.18
(40.12)
150m: 1:56.30
(42.12)
200m: 2:37.17
(40.87)
2 Niklas Jógvan Arge 2004 Havnar Svimjifelag 470 2:42.86 +5.69 Q
50m: 34.78
100m: 1:16.51
(41.73)
150m: 2:00.06
(43.55)
200m: 2:42.86
(42.80)
3 Rani Jacobsen 2001 Suðuroyar Svimjifelag 454 2:44.75 +7.58 Q
50m: 37.72
100m: 1:22.11
(44.39)
150m: 2:03.37
(41.26)
200m: 2:44.75
(41.38)
4 Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag 360 2:57.96 +20.79 Q
50m: 40.13
100m: 1:26.56
(46.43)
150m: 2:13.93
(47.37)
200m: 2:57.96
(44.03)
5 Andreas Debess 2006 Suðuroyar Svimjifelag 310 3:07.14 +29.97 Q
50m: 41.48
100m: 1:30.73
(49.25)
150m: 2:18.86
(48.13)
200m: 3:07.14
(48.28)
6 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag 282 3:13.01 +35.84 x
50m: 41.98
100m: 1:30.63
(48.65)
150m: 2:21.37
(50.74)
200m: 3:13.01
(51.64)
7 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Svimjifelagið Flot 263 3:17.58 +40.41 Q
50m: 45.90
100m: 1:35.74
(49.84)
150m: 2:27.66
(51.92)
200m: 3:17.58
(49.92)
- Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag 261 3:17.98 +40.81 x
50m: 43.13
100m: 1:32.84
(49.71)
150m: 2:25.22
(52.38)
200m: 3:17.98
(52.76)
Kapping almenn: 03.07.2020 10:33:21
Kapping 4, 200m Bringu Menn - Finala
FAR 2:21.71 Pal Joensen 1990 Bergen (NOR) 31.05.2015
FAR.JR 2:23.72 Róland Toftum 1998 Laugardalslaug (ISL) 24.01.2016
Bronsunál 25m 02:59.49 - Bronsunál 50m 03:09.22
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag 521 2:37.32
50m: 33.92
100m: 1:13.55
(39.63)
150m: 1:55.33
(41.78)
200m: 2:37.32
(41.99)
2 Niklas Jógvan Arge 2004 Havnar Svimjifelag 484 2:41.32 +4.00
50m: 36.33
100m: 1:18.47
(42.14)
150m: 2:01.81
(43.34)
200m: 2:41.32
(39.51)
3 Rani Jacobsen 2001 Suðuroyar Svimjifelag 478 2:41.94 +4.62
50m: 36.41
100m: 1:18.91
(42.50)
150m: 2:00.63
(41.72)
200m: 2:41.94
(41.31)
4 Andreas Debess 2006 Suðuroyar Svimjifelag 298 3:09.56 +32.24
50m: 40.72
100m: 1:31.55
(50.83)
150m: 2:20.10
(48.55)
200m: 3:09.56
(49.46)
5 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Svimjifelagið Flot 288 3:11.71 +34.39
50m: 45.38
100m: 1:32.84
(47.46)
150m: 2:23.24
(50.40)
200m: 3:11.71
(48.47)
- Høgni Hoydal Thomassen 2002 Havnar Svimjifelag DSQ 2 firvaldspark
Kapping almenn: 03.07.2020 17:25:23
Kapping 5, 100m Firvald Kvinnur - Innleiðandi
FAR 1:04.58 Poula Mohr 1995 Barcelona (ESP) 28.07.2013
FAR.JR 1:04.75 Sára R. Nysted 2001 Vagur (FAR) 11.03.2016
Bronsunál 25m 01:21.57 - Bronsunál 50m 01:22.87
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Rebekka Trygvadóttir 2004 Svimjifelagið Ægir 539 1:08.15 Q
50m: 31.81
100m: 1:08.15
(36.34)
2 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag 522 1:08.89 +0.74 Q
50m: 31.86
100m: 1:08.89
(37.03)
3 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir 472 1:11.21 +3.06 Q
50m: 33.00
100m: 1:11.21
(38.21)
4 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 317 1:21.33 +13.18 Q
50m: 38.01
100m: 1:21.33
(43.32)
5 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 276 1:25.17 +17.02 Q
50m: 40.03
100m: 1:25.17
(45.14)
6 Signa Vár Dávadóttir 1998 Havnar Svimjifelag 228 1:30.75 +22.60 Q
50m: 39.98
100m: 1:30.75
(50.77)
7 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir 224 1:31.30 +23.15
50m: 40.69
100m: 1:31.30
(50.61)
- Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 03.07.2020 10:38:57
Kapping 5, 100m Firvald Kvinnur - Finala
FAR 1:04.58 Poula Mohr 1995 Barcelona (ESP) 28.07.2013
FAR.JR 1:04.75 Sára R. Nysted 2001 Vagur (FAR) 11.03.2016
Bronsunál 25m 01:21.57 - Bronsunál 50m 01:22.87
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Rebekka Trygvadóttir 2004 Svimjifelagið Ægir 568 1:06.97
50m: 31.24
100m: 1:06.97
(35.73)
2 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag 566 1:07.06 +0.09
50m: 31.22
100m: 1:07.06
(35.84)
3 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir 444 1:12.70 +5.73
50m: 34.44
100m: 1:12.70
(38.26)
4 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 352 1:18.55 +11.58
50m: 36.96
100m: 1:18.55
(41.59)
5 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 341 1:19.38 +12.41
50m: 36.07
100m: 1:19.38
(43.31)
6 Signa Vár Dávadóttir 1998 Havnar Svimjifelag 249 1:28.10 +21.13
50m: 40.72
100m: 1:28.10
(47.38)
Kapping almenn: 03.07.2020 17:27:34
Kapping 6, 100m Firvald Menn - Innleiðandi
FAR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
FAR.JR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
Bronsunál 25m 01:11.82 - Bronsunál 50m 01:14.42
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag 485 1:02.98 Q
50m: 30.04
100m: 1:02.98
(32.94)
2 Natanael A. Matras 2002 Svimjifelagið Ægir 475 1:03.44 +0.46 Q
50m: 30.01
100m: 1:03.44
(33.43)
3 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag 406 1:06.81 +3.83 Q
50m: 30.11
100m: 1:06.81
(36.70)
4 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag 393 1:07.53 +4.55 Q
50m: 30.29
100m: 1:07.53
(37.24)
5 Jóhannis Erlendsson 2003 Havnar Svimjifelag 316 1:12.65 +9.67 Q
50m: 33.04
100m: 1:12.65
(39.61)
6 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag 309 1:13.17 +10.19 Q
50m: 32.79
100m: 1:13.17
(40.38)
7 Sámal Torkilsson 2006 Fuglafjarðar Svimjifelag 265 1:17.01 +14.03
50m: 34.95
100m: 1:17.01
(42.06)
8 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag 254 1:18.13 +15.15
50m: 36.10
100m: 1:18.13
(42.03)
9 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 176 1:28.31 +25.33
50m: 39.60
100m: 1:28.31
(48.71)
- Jóni Janusarson Strøm 2006 Havnar Svimjifelag DSQ Tjóstart
Kapping almenn: 03.07.2020 10:43:56
Kapping 6, 100m Firvald Menn - Finala
FAR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
FAR.JR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
Bronsunál 25m 01:11.82 - Bronsunál 50m 01:14.42
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag 584 59.19
50m: 27.36
100m: 59.19
(31.83)
2 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag 547 1:00.49 +1.30
50m: 28.71
100m: 1:00.49
(31.78)
3 Natanael A. Matras 2002 Svimjifelagið Ægir 431 1:05.49 +6.30
50m: 30.72
100m: 1:05.49
(34.77)
4 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag 331 1:11.49 +12.30
50m: 32.37
100m: 1:11.49
(39.12)
5 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag 312 1:12.98 +13.79
50m: 33.10
100m: 1:12.98
(39.88)
6 Jóhannis Erlendsson 2003 Havnar Svimjifelag 310 1:13.13 +13.94
50m: 33.49
100m: 1:13.13
(39.64)
Kapping almenn: 03.07.2020 17:30:32
Kapping 7, 200m Blandað Kvinnur - Innleiðandi
FAR 2:20.41 Sára R. Nysted 2001 Laugardalslaug (ISL) 23.01.2016
FAR.JR 2:20.41 Sára R. Nysted 2001 Laugardalslaug (ISL) 23.01.2016
Bronsunál 25m 03:02.03 - Bronsunál 50m 03:08.39
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag 487 2:40.22 Q
50m: 33.23
100m: 1:11.62
(38.39)
150m: 2:02.35
(50.73)
200m: 2:40.22
(37.87)
2 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag 484 2:40.54 +0.32 Q
50m: 34.77
100m: 1:17.15
(42.38)
150m: 2:02.57
(45.42)
200m: 2:40.54
(37.97)
3 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir 431 2:46.90 +6.68 Q
50m: 32.87
100m: 1:16.40
(43.53)
150m: 2:06.67
(50.27)
200m: 2:46.90
(40.23)
4 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir 399 2:51.26 +11.04 Q
50m: 39.37
100m: 1:24.92
(45.55)
150m: 2:15.20
(50.28)
200m: 2:51.26
(36.06)
5 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir 390 2:52.59 +12.37 -
50m: 35.18
100m: 1:22.05
(46.87)
150m: 2:12.95
(50.90)
200m: 2:52.59
(39.64)
6 Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag 383 2:53.64 +13.42 Q
50m: 33.32
100m: 1:16.54
(43.22)
150m: 2:13.86
(57.32)
200m: 2:53.64
(39.78)
7 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 374 2:54.97 +14.75 Q
50m: 40.35
100m: 1:27.70
(47.35)
150m: 2:18.97
(51.27)
200m: 2:54.97
(36.00)
8 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag 361 2:57.08 +16.86
50m: 40.00
100m: 1:24.42
(44.42)
150m: 2:16.38
(51.96)
200m: 2:57.08
(40.70)
9 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 337 3:01.12 +20.90
50m: 40.26
100m: 3:01.12
(2:20.86)
150m: 2:20.07
()
200m: 3:01.12
(41.05)
10 Bára D. Nattestad 2004 Havnar Svimjifelag 315 3:05.34 +25.12
50m: 37.36
100m: 1:23.51
(46.15)
150m: 2:21.07
(57.56)
200m: 3:05.34
(44.27)
11 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir 286 3:11.34 +31.12
50m: 43.39
100m: 1:31.54
(48.15)
150m: 2:30.39
(58.85)
200m: 3:11.34
(40.95)
12 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag 275 3:13.74 +33.52
50m: 41.67
100m: 1:35.31
(53.64)
150m: 2:34.45
(59.14)
200m: 3:13.74
(39.29)
- Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag DNS
Kapping almenn: 03.07.2020 11:25:58
Kapping 7, 200m Blandað Kvinnur - Finala
FAR 2:20.41 Sára R. Nysted 2001 Laugardalslaug (ISL) 23.01.2016
FAR.JR 2:20.41 Sára R. Nysted 2001 Laugardalslaug (ISL) 23.01.2016
Bronsunál 25m 03:02.03 - Bronsunál 50m 03:08.39
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag 533 2:35.47
50m: 33.89
100m: 1:12.43
(38.54)
150m: 1:58.08
(45.65)
200m: 2:35.47
(37.39)
2 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag 487 2:40.25 +4.78
50m: 34.08
100m: 1:11.30
(37.22)
150m: 2:02.37
(51.07)
200m: 2:40.25
(37.88)
3 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir 426 2:47.60 +12.13
50m: 34.00
100m: 1:20.16
(46.16)
150m: 2:07.27
(47.11)
200m: 2:47.60
(40.33)
4 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 415 2:49.08 +13.61
50m: 40.18
100m: 1:24.54
(44.36)
150m: 2:14.16
(49.62)
200m: 2:49.08
(34.92)
5 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir 404 2:50.52 +15.05
50m: 42.10
100m: 1:27.81
(45.71)
150m: 2:13.65
(45.84)
200m: 2:50.52
(36.87)
6 Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag 400 2:51.11 +15.64
50m: 33.68
100m: 1:17.94
(44.26)
150m: 2:14.10
(56.16)
200m: 2:51.11
(37.01)
Kapping almenn: 03.07.2020 17:42:35
Kapping 8, 200m Blandað Menn - Innleiðandi
FAR 2:06.92 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 13.07.2012
FAR.JR 2:06.92 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 13.07.2012
Bronsunál 25m 02:43.76 - Bronsunál 50m 02:50.29
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Rani Jacobsen 2001 Suðuroyar Svimjifelag 384 2:36.84 Q
50m: 33.42
100m: 1:17.32
(43.90)
150m: 2:00.33
(43.01)
200m: 2:36.84
(36.51)
2 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag 358 2:40.48 +3.64 Q
50m: 32.25
100m: 1:15.38
(43.13)
150m: 2:04.33
(48.95)
200m: 2:40.48
(36.15)
3 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag 347 2:42.13 +5.29 Q
50m: 34.11
100m: 1:16.56
(42.45)
150m: 2:03.23
(46.67)
200m: 2:42.13
(38.90)
4 Jóni Janusarson Strøm 2006 Havnar Svimjifelag 336 2:43.93 +7.09 Q
50m: 34.32
100m: 1:18.54
(44.22)
150m: 2:07.02
(48.48)
200m: 2:43.93
(36.91)
5 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot 331 2:44.76 +7.92 Q
50m: 34.22
100m: 1:16.56
(42.34)
150m: 2:06.71
(50.15)
200m: 2:44.76
(38.05)
6 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag 314 2:47.71 +10.87 Q
50m: 33.83
100m: 1:19.17
(45.34)
150m: 2:12.12
(52.95)
200m: 2:47.71
(35.59)
7 Karl Joensen 2005 Svimjifelagið Flot 312 2:47.96 +11.12
50m: 35.59
100m: 1:17.95
(42.36)
150m: 2:09.41
(51.46)
200m: 2:47.96
(38.55)
8 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 269 2:56.43 +19.59
50m: 39.44
100m: 1:27.62
(48.18)
150m: 2:16.53
(48.91)
200m: 2:56.43
(39.90)
- Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag 323 2:46.10 +9.26 x
50m: 34.65
100m: 1:15.83
(41.18)
150m: 2:08.28
(52.45)
200m: 2:46.10
(37.82)
Kapping almenn: 03.07.2020 11:34:30
Kapping 8, 200m Blandað Menn - Finala
FAR 2:06.92 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 13.07.2012
FAR.JR 2:06.92 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 13.07.2012
Bronsunál 25m 02:43.76 - Bronsunál 50m 02:50.29
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Rani Jacobsen 2001 Suðuroyar Svimjifelag 425 2:31.54
50m: 32.32
100m: 1:15.51
(43.19)
150m: 1:56.07
(40.56)
200m: 2:31.54
(35.47)
2 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag 383 2:36.96 +5.42
50m: 35.45
100m: 1:16.89
(41.44)
150m: 2:00.01
(43.12)
200m: 2:36.96
(36.95)
3 Hans Jacob Hjelm 2003 Suðuroyar Svimjifelag 371 2:38.52 +6.98
50m: 31.14
100m: 1:13.90
(42.76)
150m: 2:03.10
(49.20)
200m: 2:38.52
(35.42)
4 Jóni Janusarson Strøm 2006 Havnar Svimjifelag 346 2:42.23 +10.69
50m: 35.06
100m: 1:18.47
(43.41)
150m: 2:06.15
(47.68)
200m: 2:42.23
(36.08)
5 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag 324 2:45.93 +14.39
50m: 33.62
100m: 1:17.54
(43.92)
150m: 2:10.11
(52.57)
200m: 2:45.93
(35.82)
6 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot 286 2:52.86 +21.32
50m: 36.25
100m: 1:20.06
(43.81)
150m: 2:12.06
(52.00)
200m: 2:52.86
(40.80)
Kapping almenn: 03.07.2020 17:46:38
Kapping 9, 50m Rygg Kvinnur - Innleiðandi
FAR 29.54 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Glasgow (GBR) 04.08.2018
FAR.JR 29.59 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Broenshoej (DEN) 04.04.2017
Bronsunál 25m 00:38.34 - Bronsunál 50m 00:40.30
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Signhild Joensen 2000 Svimjifelagið Ægir 717 30.14 Q
2 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag 683 30.63 +0.49 Q
3 Barbara Debes 2000 Svimjifelagið Ægir 572 32.49 +2.35 Q
4 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag 561 32.71 +2.57 Q
5 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag 547 32.98 +2.84 Q
6 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 532 33.28 +3.14 Q
7 Maria Bjarnastein Antoft 2000 Havnar Svimjifelag 463 34.87 +4.73
8 Elin Christiansen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 453 35.12 +4.98
9 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag 440 35.45 +5.31
10 Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag 422 35.96 +5.82
11 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 405 36.44 +6.30
12 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 335 38.81 +8.67
13 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 328 39.10 +8.96
14 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir 306 40.03 +9.89
15 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir 281 41.16 +11.02
16 Signa Vár Dávadóttir 1998 Havnar Svimjifelag 277 41.36 +11.22
17 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag 248 42.94 +12.80
- Sólvá A. Sigurðsson 2002 Svimjifelagið Ægir DNS
Kapping almenn: 03.07.2020 11:46:14
Kapping 9, 50m Rygg Kvinnur - Finala
FAR 29.54 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Glasgow (GBR) 04.08.2018
FAR.JR 29.59 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Broenshoej (DEN) 04.04.2017
Bronsunál 25m 00:38.34 - Bronsunál 50m 00:40.30
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Signhild Joensen 2000 Svimjifelagið Ægir 713 30.20
2 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag 686 30.59 +0.39
3 Barbara Debes 2000 Svimjifelagið Ægir 592 32.12 +1.92
4 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 566 32.61 +2.41
5 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag 557 32.79 +2.59
6 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag 531 33.31 +3.11
Kapping almenn: 03.07.2020 17:52:00
Kapping 10, 50m Rygg Menn - Innleiðandi
FAR 26.34 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 10.07.2012
FAR.JR 26.34 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 10.07.2012
Bronsunál 25m 00:33.19 - Bronsunál 50m 00:35.85
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag 514 29.96 Q
2 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir 461 31.06 +1.10 Q
3 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot 399 32.60 +2.64 Q
4 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag 365 33.58 +3.62 Q
5 Andreas Debess 2006 Suðuroyar Svimjifelag 305 35.64 +5.68 Q
6 Otto Jacobsen 1999 Svimjifelagið Flot 294 36.09 +6.13 Q
7 Karl Joensen 2005 Svimjifelagið Flot 277 36.78 +6.82
8 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag 253 37.93 +7.97
9 Jóni Janusarson Strøm 2006 Havnar Svimjifelag 251 38.03 +8.07
10 Snorri Fríðheim Mortensen 2005 Havnar Svimjifelag 245 38.35 +8.39 x
11 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Svimjifelagið Flot 237 38.76 +8.80
12 Sámal Torkilsson 2006 Fuglafjarðar Svimjifelag 232 39.04 +9.08
13 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 199 41.08 +11.12
14 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag 187 41.93 +11.97 x
- Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag DNS x
Kapping almenn: 03.07.2020 11:47:21
Kapping 10, 50m Rygg Menn - Finala
FAR 26.34 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 10.07.2012
FAR.JR 26.34 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 10.07.2012
Bronsunál 25m 00:33.19 - Bronsunál 50m 00:35.85
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag 577 28.82
2 Bartal Debess 2002 Suðuroyar Svimjifelag 535 29.56 +0.74
3 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir 466 30.95 +2.13
4 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot 416 32.13 +3.31
5 Otto Jacobsen 1999 Svimjifelagið Flot 299 35.89 +7.07
6 Andreas Debess 2006 Suðuroyar Svimjifelag 265 37.34 +8.52
Kapping almenn: 03.07.2020 17:54:20
Kapping 11, 200m Frí Kvinnur - Innleiðandi
FAR 2:05.66 Sára R. Nysted 2001 Hodmezovasarhely (HUN) 08.07.2016
FAR.JR 2:05.66 Sára R. Nysted 2001 Hodmezovasarhely (HUN) 08.07.2016
Bronsunál 25m 02:44.96 - Bronsunál 50m 02:48.77
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag 506 2:21.71 Q
50m: 32.52
100m: 1:09.02
(36.50)
150m: 1:45.89
(36.87)
200m: 2:21.71
(35.82)
2 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir 482 2:24.09 +2.38 Q
50m: 32.80
100m: 1:09.89
(37.09)
150m: 1:47.14
(37.25)
200m: 2:24.09
(36.95)
3 Birna Isholm 2006 Svimjifelagið Ægir 442 2:28.28 +6.57 Q
50m: 33.18
100m: 1:10.41
(37.23)
150m: 1:49.07
(38.66)
200m: 2:28.28
(39.21)
4 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 397 2:33.62 +11.91 Q
50m: 34.14
100m: 1:13.21
(39.07)
150m: 1:54.29
(41.08)
200m: 2:33.62
(39.33)
5 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 344 2:41.14 +19.43 Q
50m: 37.17
100m: 1:17.43
(40.26)
150m: 1:59.96
(42.53)
200m: 2:41.14
(41.18)
6 Bára D. Nattestad 2004 Havnar Svimjifelag 223 3:06.29 +44.58 -
50m: 42.12
100m: 1:29.15
(47.03)
150m: 2:17.72
(48.57)
200m: 3:06.29
(48.57)
Kapping almenn: 03.07.2020 11:51:10
Kapping 11, 200m Frí Kvinnur - Finala
FAR 2:05.66 Sára R. Nysted 2001 Hodmezovasarhely (HUN) 08.07.2016
FAR.JR 2:05.66 Sára R. Nysted 2001 Hodmezovasarhely (HUN) 08.07.2016
Bronsunál 25m 02:44.96 - Bronsunál 50m 02:48.77
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag 561 2:16.95
50m: 30.93
100m: 1:05.85
(34.92)
150m: 1:41.52
(35.67)
200m: 2:16.95
(35.43)
2 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir 495 2:22.76 +5.81
50m: 32.18
100m: 1:08.50
(36.32)
150m: 1:46.07
(37.57)
200m: 2:22.76
(36.69)
3 Birna Isholm 2006 Svimjifelagið Ægir 474 2:24.82 +7.87
50m: 33.48
100m: 1:10.27
(36.79)
150m: 1:47.82
(37.55)
200m: 2:24.82
(37.00)
4 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 399 2:33.36 +16.41
50m: 34.14
100m: 1:13.00
(38.86)
150m: 1:54.36
(41.36)
200m: 2:33.36
(39.00)
5 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 366 2:37.88 +20.93
50m: 36.26
100m: 1:17.24
(40.98)
150m: 1:58.15
(40.91)
200m: 2:37.88
(39.73)
Kapping almenn: 03.07.2020 17:58:35
Kapping 12, 200m Frí Menn - Innleiðandi
FAR 1:48.98 Pal Joensen 1990 Broenshoej (DEN) 23.03.2012
FAR.JR 1:55.21 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 13.07.2012
Bronsunál 25m 02:28.43 - Bronsunál 50m 02:32.36
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag 623 1:59.38 Q
50m: 27.95
100m: 57.87
(29.92)
150m: 1:28.91
(31.04)
200m: 1:59.38
(30.47)
2 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag 595 2:01.27 +1.89 Q
50m: 27.28
100m: 57.78
(30.50)
150m: 1:29.56
(31.78)
200m: 2:01.27
(31.71)
3 Jóhannis Erlendsson 2003 Havnar Svimjifelag 421 2:16.02 +16.64 Q
50m: 29.93
100m: 1:04.32
(34.39)
150m: 1:40.76
(36.44)
200m: 2:16.02
(35.26)
4 Andreas Debess 2006 Suðuroyar Svimjifelag 416 2:16.57 +17.19 Q
50m: 30.32
100m: 1:05.34
(35.02)
150m: 1:41.52
(36.18)
200m: 2:16.57
(35.05)
5 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir 406 2:17.64 +18.26 Q
50m: 30.71
100m: 1:05.61
(34.90)
150m: 1:41.82
(36.21)
200m: 2:17.64
(35.82)
6 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir 400 2:18.38 +19.00 Q
50m: 29.74
100m: 1:04.64
(34.90)
150m: 1:41.81
(37.17)
200m: 2:18.38
(36.57)
7 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag 361 2:23.16 +23.78
50m: 31.81
100m: 1:09.11
(37.30)
150m: 1:47.04
(37.93)
200m: 2:23.16
(36.12)
8 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag 358 2:23.57 +24.19
50m: 30.13
100m: 1:05.81
(35.68)
150m: 1:44.19
(38.38)
200m: 2:23.57
(39.38)
9 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag 323 2:28.59 +29.21
50m: 32.88
100m: 1:10.57
(37.69)
150m: 1:49.36
(38.79)
200m: 2:28.59
(39.23)
10 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag 305 2:31.50 +32.12
50m: 34.37
100m: 1:13.90
(39.53)
150m: 1:52.75
(38.85)
200m: 2:31.50
(38.75)
11 Sámal Torkilsson 2006 Fuglafjarðar Svimjifelag 297 2:32.76 +33.38
50m: 1:53.18
100m: 1:13.02
()
200m: 2:32.76
(2:32.76)
12 Karl Joensen 2005 Svimjifelagið Flot 282 2:35.46 +36.08
50m: 35.45
100m: 1:14.93
(39.48)
150m: 1:56.61
(41.68)
200m: 2:35.46
(38.85)
13 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Svimjifelagið Flot 279 2:36.02 +36.64
50m: 35.47
100m: 1:14.53
(39.06)
150m: 1:55.23
(40.70)
200m: 2:36.02
(40.79)
14 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag 271 2:37.54 +38.16 x
100m: 2:37.54
(2:37.54)
200m: 2:37.54
(2:37.54)
- Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag DNS x
Kapping almenn: 03.07.2020 12:05:33
Kapping 12, 200m Frí Menn - Finala
FAR 1:48.98 Pal Joensen 1990 Broenshoej (DEN) 23.03.2012
FAR.JR 1:55.21 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 13.07.2012
Bronsunál 25m 02:28.43 - Bronsunál 50m 02:32.36
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag 613 2:00.03
50m: 28.46
100m: 59.28
(30.82)
150m: 1:30.44
(31.16)
200m: 2:00.03
(29.59)
2 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag 610 2:00.26 +0.23
50m: 28.47
100m: 59.29
(30.82)
150m: 1:30.50
(31.21)
200m: 2:00.26
(29.76)
3 Jóhannis Erlendsson 2003 Havnar Svimjifelag 475 2:10.67 +10.64
50m: 29.71
100m: 1:03.30
(33.59)
150m: 1:37.50
(34.20)
200m: 2:10.67
(33.17)
4 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir 468 2:11.32 +11.29
50m: 29.53
100m: 1:03.64
(34.11)
150m: 1:38.62
(34.98)
200m: 2:11.32
(32.70)
5 Andreas Debess 2006 Suðuroyar Svimjifelag 423 2:15.83 +15.80
50m: 30.24
100m: 1:05.26
(35.02)
150m: 1:41.26
(36.00)
200m: 2:15.83
(34.57)
6 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir 420 2:16.19 +16.16
50m: 32.36
100m: 1:07.41
(35.05)
150m: 1:42.84
(35.43)
200m: 2:16.19
(33.35)
Kapping almenn: 03.07.2020 18:06:35
Kapping 13, 4X100m Blandað Kvinnur - Innleiðandi
FAR 4:33.08 Ægir Klaksvik Ægir Klaksvik (FAR) Vagur (FAR) 26.04.2019
FAR.JR 4:44.99 Havnar Svimjifelag Havnar Svimjifelag (FAR) Vagur (FAR) 25.05.2017
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
1 1 LD Kvinnur Ægir 3 16 Svimjifelagið Ægir 513 Q 4:47.77
Jonna Joensen 2005 35.32 1:12.44 1:12.44
Rebekka Trygvadóttir 2004 36.57 1:17.82 2:30.26
Malan Jóhansdóttir 2004 33.37 2:30.26
Bjørt A. Sigurðsson 2004 4:12.93 4:47.77 4:47.77
2 1 LD Kvinnur Ægir 1 20 Svimjifelagið Ægir 449 Q 5:00.73 +12.96
Signhild Joensen 2000 33.29 1:06.82 1:06.82
Lea Osberg Højsted 2008 40.98 1:25.80 2:32.62
Sofía Toftegaard 2006 36.79 2:32.62
Birna Isholm 2006 4:24.74 5:00.73 5:00.73
3 1 Ld Hs 2 Gentur 15 Havnar Svimjifelag 437 Q 5:03.54 +15.77
Elisabeth Erlendsdóttir 2005 33.45 2:33.96 2:33.96
Nancy Nónskarð Dam 2005 46.52 1:12.25 3:46.21
Kristina Í Skála 2005 39.04 3:46.21
Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 4:22.15 5:03.54 5:03.54
4 1 Ld Hs 1 Gentur 17 Havnar Svimjifelag 434 Q 5:04.30 +16.53
Bjørg Ólavsdóttir 2004 36.95 1:17.05 1:17.05
Eyðrið Mortensen 2003 36.82 1:21.29 2:38.34
Miriam Mortensen 2004 34.89 1:22.28 4:00.62
Ronja Ró Í Dímun 2004 29.16 1:03.68 5:04.30
5 1 LD Kvinnur Ægir 2 21 Svimjifelagið Ægir 368 Q 5:21.36 +33.59
Barbara Debes 2000 35.68 1:18.33 1:18.33
Ásbjørg Hjelm 1999 36.05 1:22.12 2:40.45
Róa Trygvadóttir 2008 40.76