Skipair rilar 
 
  Stevnuheiti  Grand Prix Stevna    Prentdagur  07 June 2019   
  Staur  Vgur    Prenta kl  17:00   
  Fyrireikari  Suuroyar Svimjifelag         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  08 June 2019         
 
 
 
Kapping 1, 100m Frsvimjing Kvinnur  Finalur (6) 
Riil 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
Lea Osberg Hjsted  2008    gir    50m  1:22.96 
52  Oddv Sedea D. Nattestad  2006    Havnar    50m  1:21.61 
12  Lena R. Loburak  2007    gir    50m  1:19.90 
49  Sophilia Wraae Mukisa  2006    Havnar    50m  1:21.49 
16  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    gir    50m  1:22.09 
Durita M. Askham  2008    gir    50m  1:25.72 

 
Riil 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
22  Ra Trygvadttir  2008    gir    50m  1:16.25 
50  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    50m  1:13.33 
Annelisa Joensen  2003    gir    50m  1:12.21 
29  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    50m  1:12.21 
75  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    50m  1:14.18 
59  Slja Sigmundardttir  2005    Havnar    50m  1:18.00 

 
Riil 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
44  Anna Hjgaard  2004    Havnar    50m  1:11.04 
71  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    50m  1:10.76 
55  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    50m  1:09.46 
Birna Isholm  2006    gir    50m  1:10.62 
20  Sofa Toftegaard  2006    gir    50m  1:10.77 
35  Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    50m  1:11.98 

 
Riil 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
74  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    50m  1:08.88 
66  Elin Christiansen  2004    SUUROYAR    50m  1:08.21 
48  Miriam Mortensen  2004    Havnar    50m  1:07.40 
18  Slv A. Sigursson  2002    gir    50m  1:07.45 
37  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    50m  1:08.26 
73  Lea Midjord  2002    SUUROYAR    50m  1:09.26 

 
Riil 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
17  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    50m  1:07.16 
Jonna Joensen  2005    gir    50m  1:05.67 
34  Nancy N. Dam  2005    Havnar    50m  1:05.36 
40  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    50m  1:05.43 
11  Malan Jhansdttir  2004    gir    50m  1:07.10 
56  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    50m  1:07.23 

 
Riil 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
21  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    50m  1:02.46 
77  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    50m  1:00.65 
38  Vr E. Eidesgaard  2001    Havnar    50m  59.25 
Barbara Debes  2000    gir    50m  1:00.24 
10  Signhild Joensen  2000    gir    50m  1:02.06 
60  Kristina Skla  2005    Havnar    50m  1:04.72 

 
 
Kapping 2, 100m Frsvimjing Menn  Finalur (7) 
Riil 1 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
42  Erling Erlingsson  2007    Havnar    50m  1:41.65 
13  Hanus Lydersen  2006    gir    50m  1:30.91 
62  Ptur E. Thorkildshj  2007    Havnar    50m  1:22.75 
47  Silas Dam Lindberg  2008    Havnar    50m  1:23.69 
39  ki Eliasen  2006    Havnar    50m  1:30.96 
               

 
Riil 2 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
26  Filip Hansen  2005    Flot    50m  1:18.02 
45  Heini Holm Jacobsen  2004    Havnar    50m  1:16.71 
54  Na Nnklett  2006    Havnar    50m  1:15.35 
31  Isak Brisenfeldt  2006    Havnar    50m  1:15.78 
32  Markus Brarson Dahl  2005    Havnar    50m  1:17.24 
63  Ari Rasmussen Weihe  2005    Havnar    50m  1:19.37 

 
Riil 3 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
57  Villiam Marius Samuelsen  2005    Havnar    50m  1:14.16 
43  Dvid Gislason  2005    Havnar    50m  1:11.59 
Trlvur S. Brestisson  2003    gir    50m  1:09.61 
27  William Hansen  2005    Flot    50m  1:10.54 
28  Jkup Jkupsstovu  2004    Flot    50m  1:12.08 
46  Fri Dam Lindberg  2003    Havnar    50m  1:15.30 

 
Riil 4 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
Jnas Bergi  2003    gir    50m  1:06.48 
53  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    50m  1:05.54 
65  Rni Bech  2002    SUUROYAR    50m  1:04.60 
30  Niklas Jgvan Arge  2004    Havnar    50m  1:05.31 
25  Lukas Bessason  2007    Flot    50m  1:06.13 
Heini M. Askham  2006    gir    50m  1:08.89 

 
Riil 5 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
15  Natanael A. Matras  2002    gir    50m  1:04.05 
14  Brandur A. Matras  2003    gir    50m  1:03.09 
24  Denis Voropaev  2000    gir    50m  1:02.50 
70  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    50m  1:02.70 
69  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    50m  1:03.56 
67  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    50m  1:04.23 

 
Riil 6 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
72  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    50m  1:00.62 
58  Jnas L. Schiller  2003    Havnar    50m  1:00.25 
19  Martin V. Sivertsen  2002    gir    50m  58.69 
61  Hgni Hoydal Thomassen  2002    Havnar    50m  58.98 
51  Niels T. Nattestad  1998    Havnar    50m  1:00.28 
41  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    50m  1:01.48 

 
Riil 7 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
64  Ri Bech  2001    SUUROYAR    50m  57.55 
36  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    50m  55.42 
23  Rkur Trygvason  2000    gir    50m  53.71 
76  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    50m  54.72 
33  Johan N. Dam  2002    Havnar    50m  56.00 
68  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    50m  57.62 

 
 
Kapping 3, 100m Ryggsvimjing Kvinnur  Finalur (6) 
Riil 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
Annelisa Joensen  2003    gir    50m   
29  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    50m   
50  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    50m   
12  Lena R. Loburak  2007    gir    50m   
73  Lea Midjord  2002    SUUROYAR    50m   
17  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    50m   

 
Riil 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
Lea Osberg Hjsted  2008    gir    50m  1:38.25 
Durita M. Askham  2008    gir    50m  1:35.33 
22  Ra Trygvadttir  2008    gir    50m  1:32.61 
74  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    50m  1:34.58 
52  Oddv Sedea D. Nattestad  2006    Havnar    50m  1:37.66 
59  Slja Sigmundardttir  2005    Havnar    50m  1:46.41 

 
Riil 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
37  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    50m  1:29.62 
49  Sophilia Wraae Mukisa  2006    Havnar    50m  1:26.04 
Birna Isholm  2006    gir    50m  1:24.20 
20  Sofa Toftegaard  2006    gir    50m  1:25.80 
35  Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    50m  1:28.05 
16  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    gir    50m  1:31.93 

 
Riil 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
44  Anna Hjgaard  2004    Havnar    50m  1:22.45 
71  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    50m  1:20.10 
66  Elin Christiansen  2004    SUUROYAR    50m  1:17.93 
11  Malan Jhansdttir  2004    gir    50m  1:18.57 
34  Nancy N. Dam  2005    Havnar    50m  1:20.94 
75  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    50m  1:24.10 

 
Riil 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
48  Miriam Mortensen  2004    Havnar    50m  1:17.29 
18  Slv A. Sigursson  2002    gir    50m  1:14.61 
77  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    50m  1:13.20 
Jonna Joensen  2005    gir    50m  1:13.45 
55  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    50m  1:16.91 
56  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    50m  1:17.72 

 
Riil 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
60  Kristina Skla  2005    Havnar    50m  1:10.10 
Barbara Debes  2000    gir    50m  1:07.57 
10  Signhild Joensen  2000    gir    50m  1:03.01 
38  Vr E. Eidesgaard  2001    Havnar    50m  1:06.34 
40  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    50m  1:07.92 
21  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    50m  1:10.21 

 
 
Kapping 4, 100m Ryggsvimjing Menn  Finalur (7) 
Riil 1 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
26  Filip Hansen  2005    Flot    50m   
54  Na Nnklett  2006    Havnar    50m   
42  Erling Erlingsson  2007    Havnar    50m   
32  Markus Brarson Dahl  2005    Havnar    50m   
61  Hgni Hoydal Thomassen  2002    Havnar    50m   
               

 
Riil 2 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
63  Ari Rasmussen Weihe  2005    Havnar    50m  1:43.24 
46  Fri Dam Lindberg  2003    Havnar    50m  1:40.06 
47  Silas Dam Lindberg  2008    Havnar    50m  1:37.30 
13  Hanus Lydersen  2006    gir    50m  1:39.23 
39  ki Eliasen  2006    Havnar    50m  1:41.91 
62  Ptur E. Thorkildshj  2007    Havnar    50m  1:49.09 

 
Riil 3 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
43  Dvid Gislason  2005    Havnar    50m  1:29.67 
27  William Hansen  2005    Flot    50m  1:27.19 
57  Villiam Marius Samuelsen  2005    Havnar    50m  1:23.81 
28  Jkup Jkupsstovu  2004    Flot    50m  1:26.88 
Jnas Bergi  2003    gir    50m  1:28.47 
45  Heini Holm Jacobsen  2004    Havnar    50m  1:34.04 

 
Riil 4 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
15  Natanael A. Matras  2002    gir    50m  1:21.69 
53  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    50m  1:21.42 
14  Brandur A. Matras  2003    gir    50m  1:19.05 
Trlvur S. Brestisson  2003    gir    50m  1:21.21 
Heini M. Askham  2006    gir    50m  1:21.55 
31  Isak Brisenfeldt  2006    Havnar    50m  1:23.55 

 
Riil 5 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
25  Lukas Bessason  2007    Flot    50m  1:18.50 
72  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    50m  1:16.56 
30  Niklas Jgvan Arge  2004    Havnar    50m  1:14.98 
69  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    50m  1:16.45 
67  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    50m  1:16.89 
70  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    50m  1:18.73 

 
Riil 6 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
24  Denis Voropaev  2000    gir    50m  1:12.70 
19  Martin V. Sivertsen  2002    gir    50m  1:09.64 
23  Rkur Trygvason  2000    gir    50m  1:07.98 
64  Ri Bech  2001    SUUROYAR    50m  1:09.63 
65  Rni Bech  2002    SUUROYAR    50m  1:09.90 
41  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    50m  1:12.79 

 
Riil 7 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
33  Johan N. Dam  2002    Havnar    50m  1:07.28 
51  Niels T. Nattestad  1998    Havnar    50m  1:06.62 
36  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    50m  1:06.11 
68  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    50m  1:06.28 
58  Jnas L. Schiller  2003    Havnar    50m  1:06.89 
76  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    50m  1:07.45 

 
 
Kapping 5, 100m Bringusvimjing Kvinn  Finalur (6) 
Riil 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
Annelisa Joensen  2003    gir    50m   
Jonna Joensen  2005    gir    50m   
49  Sophilia Wraae Mukisa  2006    Havnar    50m   
29  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    50m   
10  Signhild Joensen  2000    gir    50m   
Barbara Debes  2000    gir    50m   

 
Riil 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
50  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    50m  2:00.28 
35  Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    50m  1:47.11 
Lea Osberg Hjsted  2008    gir    50m  1:45.93 
22  Ra Trygvadttir  2008    gir    50m  1:46.83 
Durita M. Askham  2008    gir    50m  1:49.76 
12  Lena R. Loburak  2007    gir    50m   

 
Riil 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
59  Slja Sigmundardttir  2005    Havnar    50m  1:43.68 
75  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    50m  1:40.37 
55  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    50m  1:34.43 
48  Miriam Mortensen  2004    Havnar    50m  1:36.16 
52  Oddv Sedea D. Nattestad  2006    Havnar    50m  1:42.85 
16  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    gir    50m  1:45.16 

 
Riil 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
56  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    50m  1:33.82 
Birna Isholm  2006    gir    50m  1:32.85 
37  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    50m  1:31.17 
17  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    50m  1:32.16 
40  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    50m  1:33.13 
44  Anna Hjgaard  2004    Havnar    50m  1:34.10 

 
Riil 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
34  Nancy N. Dam  2005    Havnar    50m  1:29.18 
66  Elin Christiansen  2004    SUUROYAR    50m  1:27.71 
77  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    50m  1:25.82 
73  Lea Midjord  2002    SUUROYAR    50m  1:27.09 
60  Kristina Skla  2005    Havnar    50m  1:29.07 
20  Sofa Toftegaard  2006    gir    50m  1:29.55 

 
Riil 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
74  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    50m  1:25.30 
38  Vr E. Eidesgaard  2001    Havnar    50m  1:24.41 
21  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    50m  1:17.56 
18  Slv A. Sigursson  2002    gir    50m  1:21.73 
11  Malan Jhansdttir  2004    gir    50m  1:24.99 
71  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    50m  1:25.63 

 
 
Kapping 6, 100m Bringusvimjing Menn  Finalur (7) 
Riil 1 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
               
24  Denis Voropaev  2000    gir    50m   
31  Isak Brisenfeldt  2006    Havnar    50m   
53  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    50m   
               
               

 
Riil 2 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
61  Hgni Hoydal Thomassen  2002    Havnar    50m   
13  Hanus Lydersen  2006    gir    50m  2:04.36 
Jnas Bergi  2003    gir    50m  1:56.94 
69  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    50m  1:57.69 
39  ki Eliasen  2006    Havnar    50m  2:10.10 
42  Erling Erlingsson  2007    Havnar    50m   

 
Riil 3 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
62  Ptur E. Thorkildshj  2007    Havnar    50m  1:53.99 
65  Rni Bech  2002    SUUROYAR    50m  1:49.13 
28  Jkup Jkupsstovu  2004    Flot    50m  1:43.25 
Trlvur S. Brestisson  2003    gir    50m  1:45.05 
57  Villiam Marius Samuelsen  2005    Havnar    50m  1:51.77 
47  Silas Dam Lindberg  2008    Havnar    50m  1:56.64 

 
Riil 4 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
63  Ari Rasmussen Weihe  2005    Havnar    50m  1:39.61 
70  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    50m  1:38.41 
54  Na Nnklett  2006    Havnar    50m  1:34.84 
43  Dvid Gislason  2005    Havnar    50m  1:36.81 
32  Markus Brarson Dahl  2005    Havnar    50m  1:38.49 
25  Lukas Bessason  2007    Flot    50m  1:42.33 

 
Riil 5 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
Heini M. Askham  2006    gir    50m  1:32.57 
41  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    50m  1:29.28 
68  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    50m  1:24.36 
14  Brandur A. Matras  2003    gir    50m  1:26.91 
46  Fri Dam Lindberg  2003    Havnar    50m  1:29.77 
26  Filip Hansen  2005    Flot    50m  1:33.43 

 
Riil 6 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
15  Natanael A. Matras  2002    gir    50m  1:20.71 
19  Martin V. Sivertsen  2002    gir    50m  1:19.62 
58  Jnas L. Schiller  2003    Havnar    50m  1:17.20 
67  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    50m  1:19.34 
33  Johan N. Dam  2002    Havnar    50m  1:20.29 
64  Ri Bech  2001    SUUROYAR    50m  1:20.85 

 
Riil 7 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
51  Niels T. Nattestad  1998    Havnar    50m  1:15.23 
36  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    50m  1:09.85 
76  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    50m  1:05.35 
23  Rkur Trygvason  2000    gir    50m  1:06.41 
72  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    50m  1:10.42 
30  Niklas Jgvan Arge  2004    Havnar    50m  1:16.63 

 
 
Kapping 7, 100m Firvald Kvinnur  Finalur (6) 
Riil 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
17  Bjrt A. Sigursson  2004    gir    50m   
37  Jhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    50m  1:50.73 
Durita M. Askham  2008    gir    50m  1:38.94 
Lea Osberg Hjsted  2008    gir    50m  1:43.61 
52  Oddv Sedea D. Nattestad  2006    Havnar    50m  1:50.90 
12  Lena R. Loburak  2007    gir    50m   

 
Riil 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
50  Bra D. Nattestad  2004    Havnar    50m  1:37.18 
22  Ra Trygvadttir  2008    gir    50m  1:32.91 
74  Petra A. Nielsen  2003    SUUROYAR    50m  1:29.40 
55  Bjrg lavsdttir  2004    Havnar    50m  1:30.11 
16  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    gir    50m  1:36.37 
34  Nancy N. Dam  2005    Havnar    50m  1:38.09 

 
Riil 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
75  Bjrk L Srensen  2004    SUUROYAR    50m  1:28.73 
Birna Isholm  2006    gir    50m  1:27.17 
66  Elin Christiansen  2004    SUUROYAR    50m  1:25.91 
56  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    50m  1:26.54 
59  Slja Sigmundardttir  2005    Havnar    50m  1:27.54 
44  Anna Hjgaard  2004    Havnar    50m  1:28.82 

 
Riil 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
29  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    50m  1:23.44 
35  Signa Vr Dvadttir  1998    Havnar    50m  1:23.15 
73  Lea Midjord  2002    SUUROYAR    50m  1:22.59 
48  Miriam Mortensen  2004    Havnar    50m  1:22.79 
Annelisa Joensen  2003    gir    50m  1:23.44 
71  Lilja D Jacobsen  2003    SUUROYAR    50m  1:24.44 

 
Riil 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
77  Alisa Vestergrd  2003    SUUROYAR    50m  1:18.90 
Jonna Joensen  2005    gir    50m  1:16.91 
18  Slv A. Sigursson  2002    gir    50m  1:15.74 
40  Elisabeth Erlendsdttir  2005    Havnar    50m  1:16.55 
20  Sofa Toftegaard  2006    gir    50m  1:18.09 
49  Sophilia Wraae Mukisa  2006    Havnar    50m  1:22.27 

 
Riil 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
10  Signhild Joensen  2000    gir    50m  1:13.00 
21  Rebekka Trygvadttir  2004    gir    50m  1:10.85 
38  Vr E. Eidesgaard  2001    Havnar    50m  1:06.74 
60  Kristina Skla  2005    Havnar    50m  1:10.67 
11  Malan Jhansdttir  2004    gir    50m  1:10.85 
Barbara Debes  2000    gir    50m  1:14.06 

 
 
Kapping 8, 100m Firvald Menn  Finalur (7) 
Riil 1 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
               
42  Erling Erlingsson  2007    Havnar    50m   
32  Markus Brarson Dahl  2005    Havnar    50m   
25  Lukas Bessason  2007    Flot    50m   
               
               

 
Riil 2 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
               
24  Denis Voropaev  2000    gir    50m   
39  ki Eliasen  2006    Havnar    50m   
51  Niels T. Nattestad  1998    Havnar    50m   
28  Jkup Jkupsstovu  2004    Flot    50m   
               

 
Riil 3 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
57  Villiam Marius Samuelsen  2005    Havnar    50m   
62  Ptur E. Thorkildshj  2007    Havnar    50m   
43  Dvid Gislason  2005    Havnar    50m  1:44.15 
31  Isak Brisenfeldt  2006    Havnar    50m   
13  Hanus Lydersen  2006    gir    50m   
46  Fri Dam Lindberg  2003    Havnar    50m   

 
Riil 4 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
69  Heini Hansen  2003    SUUROYAR    50m  1:39.25 
30  Niklas Jgvan Arge  2004    Havnar    50m  1:31.32 
Trlvur S. Brestisson  2003    gir    50m  1:28.81 
Jnas Bergi  2003    gir    50m  1:28.88 
53  Smun G. Nielsen  2005    Havnar    50m  1:31.33 
47  Silas Dam Lindberg  2008    Havnar    50m  1:40.24 

 
Riil 5 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
41  Jhannis Erlendsson  2003    Havnar    50m  1:25.44 
67  Rni Dahl  2004    SUUROYAR    50m  1:24.53 
70  Hans Jacob Hjelm  2003    SUUROYAR    50m  1:12.07 
54  Na Nnklett  2006    Havnar    50m  1:24.49 
65  Rni Bech  2002    SUUROYAR    50m  1:25.43 
Heini M. Askham  2006    gir    50m  1:27.47 

 
Riil 6 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
61  Hgni Hoydal Thomassen  2002    Havnar    50m  1:11.08 
72  Rani Jacobsen  2001    SUUROYAR    50m  1:10.26 
15  Natanael A. Matras  2002    gir    50m  1:06.19 
68  Bartal Debess  2002    SUUROYAR    50m  1:08.70 
58  Jnas L. Schiller  2003    Havnar    50m  1:10.49 
14  Brandur A. Matras  2003    gir    50m  1:11.74 

 
Riil 7 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  Fir  Lisensur  Felag  FAR  Hylur 
 
36  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    50m  1:04.19 
76  Rland Toftum  1998    SUUROYAR    50m  1:02.69 
33  Johan N. Dam  2002    Havnar    50m  1:00.56 
23  Rkur Trygvason  2000    gir    50m  1:02.25 
64  Ri Bech  2001    SUUROYAR    50m  1:03.73 
19  Martin V. Sivertsen  2002    gir    50m  1:05.21 

 
 

Stovna WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  07 June 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta kl  17:00