rslit Tilsamans - Vi stigum og millumtum 
 
  Stevnuheiti  Atlantic Open 2019    Prentdagur  31 March 2019   
  Staur  Trshavn    Prenta kl  16:57   
  Fyrireikari  Svimjisamband Froya         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  29 March 2019         
 
 
Kapping 1, 400m Blanda Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rebekka Trygvadttir  2004    623  1:10.32  2:28.89  3:53.77    5:03.07   
  gir Klaksvik  5:10.81                 
                     
Kristina Skla  2005    499  1:16.25  2:35.78  4:11.42    5:26.25   
  Havnar Svimjifelag  5:37.60                 
                     
Lilja D Jacobsen  2003    393  1:24.58  2:55.68  4:31.18    5:53.45   
  Suuroyar Svimjifelag  5:45.65                 
                     
Bra D. Nattestad  2004    287  1:43.06  3:16.82  5:06.53    6:32.34   
  Havnar Svimjifelag  6:51.55                 
                     
Vr E. Eidesgaard  2001              DSQ  Ein hond vend 2 br. 
  Havnar Svimjifelag  5:00.98                 
                     
 
Kapping 2, 400m Blanda Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Bartal Debess  2002    429  1:10.78  2:26.41  3:59.03    5:12.22   
  Suuroyar Svimjifelag  5:04.56                 
                     
Natanael A. Matras  2002    423  1:08.67  2:36.58  4:07.13    5:13.56   
  gir Klaksvik  5:08.16                 
                     
Smun G. Nielsen  2005    307  1:19.20  2:48.64  4:29.25    5:48.90   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 3, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Signhild Joensen  2000    688          29.07   
  gir Klaksvik  29.01                 
Elisabeth Erlendsdttir  2005    606          30.33   
  Havnar Svimjifelag  31.96                 
Jonna Joensen  2005    487          32.62   
  gir Klaksvik  32.99                 
Miriam Mortensen  2004    455          33.37   
  Havnar Svimjifelag  35.34                 
Sesilia Feilberg  2003    403          34.75   
  gir Klaksvik  34.90                 
Sofa Toftegaard  2006    374          35.60   
  gir Klaksvik  37.97                 
 
Kapping 4, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Bartal Debess  2002    430          29.42   
  Suuroyar Svimjifelag  29.38                 
Denis Voropaev  2000    398          30.19   
  gir Klaksvik  30.95                 
Rni Bech  2002    381          30.64   
  Suuroyar Svimjifelag  29.70                 
Lukas Bessason  2007    273          34.24   
  Svimjifelagi Flot  36.48                 
Rani Jacobsen  2001    255          35.01   
  Suuroyar Svimjifelag  34.49                 
Trlvur S. Brestisson  2003    249          35.30   
  gir Klaksvik  35.16                 
 
Kapping 5, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rebekka Trygvadttir  2004    588  35.47        1:14.42   
  gir Klaksvik  1:14.64                 
                     
Eyri Mortensen  2003    553  36.09        1:15.97   
  Havnar Svimjifelag  1:21.38                 
                     
Slv A. Sigursson  2002    535  36.59        1:16.79   
  gir Klaksvik  1:16.40                 
                     
Ronja R Dmun  2004    432  39.65        1:22.45   
  Havnar Svimjifelag  1:21.93                 
                     
Sofa Toftegaard  2006    352  41.40        1:28.28   
  gir Klaksvik  1:30.37                 
                     
Jhanna H. Eidisgaard  2004    337  40.63        1:29.54   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 6, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rkur Trygvason  2000    630  30.73        1:04.85   
  gir Klaksvik  1:04.98                 
                     
Bartal E. Eidesgaard  2003    478  32.85        1:11.12   
  Havnar Svimjifelag  1:06.44                 
                     
Rani Jacobsen  2001    463  33.69        1:11.88   
  Suuroyar Svimjifelag  1:09.21                 
                     
Niklas Jgvan Arge  2004    433  34.43        1:13.48   
  Havnar Svimjifelag  1:15.31                 
                     
Jnas L. Schiller  2003    361  35.82        1:18.08   
  Havnar Svimjifelag  1:14.45                 
                     
Rni Dahl  2004    304  38.42        1:22.68   
  Suuroyar Svimjifelag  1:16.39                 
                     
 
Kapping 7, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Malan Jhansdttir  2004    506  33.87  1:11.56  1:50.86    2:30.01   
  gir Klaksvik  2:34.67                 
                     
Bra D. Nattestad  2004    192  42.57  1:35.78  2:32.80    3:27.33   
  Havnar Svimjifelag  3:36.29                 
                     
Durita M. Askham  2008    174  47.67  1:43.40  2:41.41    3:33.93   
  gir Klaksvik                   
                     
 
Kapping 8, 200m Firvald Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Natanael A. Matras  2002    388  31.21  1:07.13  1:46.61    2:28.76   
  gir Klaksvik  2:30.63                 
                     
Rani Jacobsen  2001    340  34.50  1:15.10  1:57.11    2:35.41   
  Suuroyar Svimjifelag  2:30.06                 
                     
Bartal Debess  2002    329  32.64  1:12.56  1:56.47    2:37.22   
  Suuroyar Svimjifelag  2:31.25                 
                     
Hans Jacob Hjelm  2003    267  34.26  1:16.80  2:02.56    2:48.48   
  Suuroyar Svimjifelag  2:59.87                 
                     
Smun G. Nielsen  2005              DNF   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 9, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Signhild Joensen  2000    711  30.22        1:01.64   
  gir Klaksvik  1:00.90                 
                     
Eyri Mortensen  2003    580  32.78        1:05.97   
  Havnar Svimjifelag  1:06.56                 
                     
Elisabeth Erlendsdttir  2005    577  32.88        1:06.10   
  Havnar Svimjifelag  1:08.44                 
                     
Kristina Skla  2005    553  32.83        1:07.01   
  Havnar Svimjifelag  1:06.54                 
                     
Bjrg lavsdttir  2004    446  34.82        1:11.99   
  Havnar Svimjifelag  1:13.91                 
                     
Jonna Joensen  2005    384  36.36        1:15.67   
  gir Klaksvik  1:10.55                 
                     
 
Kapping 10, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Jnas L. Schiller  2003    457  30.60        1:03.46   
  Havnar Svimjifelag  1:04.10                 
                     
Rni Bech  2002    386  33.26        1:07.15   
  Suuroyar Svimjifelag  1:06.77                 
                     
Bartal Debess  2002    378  31.76        1:07.61   
  Suuroyar Svimjifelag  1:03.58                 
                     
Jhannis Erlendsson  2003    353  33.39        1:09.17   
  Havnar Svimjifelag  1:10.59                 
                     
Denis Voropaev  2000    342  32.91        1:09.86   
  gir Klaksvik  1:07.50                 
                     
Niklas Jgvan Arge  2004    280  36.33        1:14.70   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 11, 1500m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Vr E. Eidesgaard  2001    748  1:03.42  2:11.47  3:19.62  4:28.24  16:53.02   
  Havnar Svimjifelag  17:02.66      5:36.52  6:44.66  7:52.75  9:00.85     
          10:08.83  11:16.95  12:24.64  13:32.35     
          14:40.24  15:47.64         
                     
Alisa Vestergrd  2003    519  1:07.40  2:21.18  3:36.03  4:51.56  19:03.96   
  Suuroyar Svimjifelag  19:35.05      6:07.17  7:22.77  8:38.60  9:55.50     
          11:13.17  12:30.31  13:49.20  15:08.24     
          16:27.85  17:46.46         
                     
Sesilia Feilberg  2003    440  1:16.55  2:36.76  3:57.23  5:18.11  20:08.31   
  gir Klaksvik  19:52.72      6:38.57  8:00.01  9:21.42  10:42.57     
          12:04.43  13:25.69  14:47.02  16:08.03     
          17:29.05  18:50.08         
                     
Lilja D Jacobsen  2003    391  1:16.69  2:39.27  4:02.73  5:26.60  20:57.32   
  Suuroyar Svimjifelag  21:06.63      6:50.86  8:15.10  9:38.75  11:03.71     
          12:28.44  13:53.77  15:19.04  16:44.51     
          18:08.89  19:33.87         
                     
 
Kapping 12, 1500m Frsvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Johan N. Dam  2002    714  59.77  2:02.91  3:06.46  4:10.21  15:48.40   
  Havnar Svimjifelag  16:08.35      5:14.19  6:18.05  7:22.53  8:27.03     
          9:31.05  10:34.91  11:38.16  12:41.25     
          13:44.28  14:47.06         
                     
Bartal Debess  2002    399  1:08.34  2:23.12  3:38.39  4:53.77  19:11.31   
  Suuroyar Svimjifelag        6:12.48  7:26.66  8:44.55  10:02.75     
          11:19.77  12:39.13  13:54.88  15:15.71     
          16:35.85  17:57.28         
                     
Rni Dahl  2004    394  1:09.74  2:26.30  3:43.75  5:01.32  19:16.06   
  Suuroyar Svimjifelag  18:22.63      6:20.07  7:39.29  8:58.20  10:17.30     
          11:36.69  12:54.57  14:13.52  15:31.89     
          16:48.32  18:05.19         
                     
 
Kapping 13, 200m Blanda Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Vr E. Eidesgaard  2001    588  31.04  1:09.21  1:52.36    2:25.44   
  Havnar Svimjifelag  2:21.24                 
                     
Rebekka Trygvadttir  2004    566  33.29  1:12.12  1:53.63    2:27.29   
  gir Klaksvik  2:24.44                 
                     
Eyri Mortensen  2003    555  30.63  1:07.30  1:52.58    2:28.25   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Kristina Skla  2005    533  33.59  1:10.77  1:55.03    2:30.27   
  Havnar Svimjifelag  2:32.50                 
                     
Elisabeth Erlendsdttir  2005    480  32.15  1:10.15  1:58.08    2:35.55   
  Havnar Svimjifelag  2:48.97                 
                     
Sra R. Nysted  2001    475  34.76  1:13.28  1:59.75    2:36.17   
  Suuroyar Svimjifelag  2:16.52                 
                     
Malan Jhansdttir  2004    474  34.40  1:15.14  2:01.45    2:36.24   
  gir Klaksvik  2:39.24                 
                     
Nancy N. Dam  2005    422  35.72  1:18.04  2:05.71    2:42.37   
  Havnar Svimjifelag  2:45.78                 
                     
Bjrg lavsdttir  2004    378  35.59  1:17.67  2:08.43    2:48.49   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
10  Maria Suma Poulsen  2004    371  38.46  1:21.33  2:11.69    2:49.59   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Jhanna H. Eidisgaard  2004    361  38.92  1:25.14  2:12.81    2:51.10   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
12  Bra D. Nattestad  2004    295  42.53  1:28.38  2:24.28    3:02.92   
  Havnar Svimjifelag  3:03.50                 
                     
13  Jenn J. Petersen  2001    252  39.69  1:29.67  2:29.32    3:12.71   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
14  Oddv Sedea D. Nattestad  2006    207  45.01  1:40.71  2:38.82    3:25.79   
  Havnar Svimjifelag  3:41.11                 
                     
Jhanna lavsdttir  2007              DSQ  Sv. bki rygg 
  Fuglafjarar Svimjifelag  3:13.27                 
                     
Slja Sigmundardttir  2005              DSQ  2 und.v.tk bringu 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 14, 200m Blanda Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Bartal Debess  2002    402  32.38  1:09.98  1:53.99    2:28.51   
  Suuroyar Svimjifelag  2:22.90                 
                     
Rani Jacobsen  2001    382  33.16  1:15.22  1:54.54    2:30.98   
  Suuroyar Svimjifelag  2:24.19                 
                     
Smun G. Nielsen  2005    346  34.70  1:15.66  2:01.20    2:36.14   
  Havnar Svimjifelag  2:56.78                 
                     
Jhannis Erlendsson  2003    333  35.25  1:14.21  2:05.39    2:38.06   
  Havnar Svimjifelag  2:47.99                 
                     
Dvid Gislason  2005    255  37.55  1:21.88  2:14.62    2:52.75   
  Havnar Svimjifelag  2:58.48                 
                     
Villiam Marius Samuelsen  2005    239  40.93  1:19.75  2:16.95    2:56.64   
  Havnar Svimjifelag  3:15.01                 
                     
Na Nnklett  2006    230  34.55  1:22.34  2:17.81    2:58.89   
  Havnar Svimjifelag  3:11.03                 
                     
Erling Erlendsson  2007    220  39.33  1:26.11  2:20.72    3:01.42   
  Havnar Svimjifelag  3:04.51                 
                     
Fri Dam Lindberg  2003    217  36.05  1:26.11  2:16.44    3:02.33   
  Havnar Svimjifelag  2:59.32                 
                     
Andreas Winther Klit  2005              DSQ  1 hond br.vend. 
  Havnar Svimjifelag  3:14.13                 
                     
 
Kapping 15, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rebekka Trygvadttir  2004    556          34.81   
  gir Klaksvik  34.19                 
Slv A. Sigursson  2002    515          35.73   
  gir Klaksvik  35.66                 
Ronja R Dmun  2004    484          36.47   
  Havnar Svimjifelag  35.98                 
Jhanna H. Eidisgaard  2004    398          38.92   
  Havnar Svimjifelag                   
Sofa Toftegaard  2006    373          39.76   
  gir Klaksvik  41.28                 
Birna Isholm  2006    343          40.88   
  gir Klaksvik  42.08                 
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rkur Trygvason  2000    544          30.93   
  gir Klaksvik  30.08                 
Rani Jacobsen  2001    465          32.57   
  Suuroyar Svimjifelag  31.11                 
Bartal Debess  2002    388          34.60   
  Suuroyar Svimjifelag  34.72                 
Natanael A. Matras  2002    335          36.34   
  gir Klaksvik  33.76                 
Rni Dahl  2004    319          36.94   
  Suuroyar Svimjifelag  35.01                 
Tki Janusarson Strm  2002    281          38.52   
  Suuroyar Svimjifelag  43.08                 
 
Kapping 17, 100m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Barbara Debes  2000    638  28.23        58.36   
  gir Klaksvik  58.18                 
                     
Alisa Vestergrd  2003    536  29.20        1:01.85   
  Suuroyar Svimjifelag  59.08                 
                     
Jonna Joensen  2005    491  30.64        1:03.67   
  gir Klaksvik  1:02.61                 
                     
Miriam Mortensen  2004    479  30.92        1:04.19   
  Havnar Svimjifelag  1:05.83                 
                     
Maria Suma Poulsen  2004    452  31.17        1:05.44   
  Havnar Svimjifelag  1:06.62                 
                     
Bjrg lavsdttir  2004    406  32.09        1:07.85   
  Havnar Svimjifelag  1:06.53                 
                     
 
Kapping 18, 100m Frsvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rkur Trygvason  2000    644  24.87        52.04   
  gir Klaksvik  51.37                 
                     
Bartal E. Eidesgaard  2003    593  25.69        53.49   
  Havnar Svimjifelag  53.63                 
                     
Johan N. Dam  2002    551  26.55        54.80   
  Havnar Svimjifelag  54.70                 
                     
Martin V. Sivertsen  2002    528  26.73        55.60   
  gir Klaksvik  56.27                 
                     
Jnas L. Schiller  2003    427  28.33        59.64   
  Havnar Svimjifelag  58.02                 
                     
Bartal Debess  2002    332  29.27        1:04.88   
  Suuroyar Svimjifelag  55.80                 
                     
 
Kapping 19, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rebekka Trygvadttir  2004    546  37.13  1:19.42  2:02.28    2:44.62   
  gir Klaksvik  2:41.59                 
                     
Slv A. Sigursson  2002    509  38.80  1:21.20  2:04.41    2:48.54   
  gir Klaksvik  2:44.16                 
                     
Jhanna H. Eidisgaard  2004    387  41.37  1:28.47  2:17.28    3:04.54   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Oddv Sedea D. Nattestad  2006    212  48.23  1:47.98  2:47.64    3:45.50   
  Havnar Svimjifelag  3:49.68                 
                     
Birita Vesturtn  2007              DNS   
  Fuglafjarar Svimjifelag  3:25.22                 
                     
Emma Bruhn  2002              DNS   
  Suuroyar Svimjifelag  2:42.11                 
                     
 
Kapping 20, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rkur Trygvason  2000    620  32.12  1:08.43  1:44.95    2:21.23   
  gir Klaksvik  2:18.95                 
                     
Rani Jacobsen  2001    426  36.21  1:17.69  1:58.90    2:39.95   
  Suuroyar Svimjifelag  2:32.53                 
                     
Niklas Jgvan Arge  2004    407  36.91  1:19.40  2:02.54    2:42.41   
  Havnar Svimjifelag  2:47.00                 
                     
Bartal Debess  2002    392  38.01  1:20.93  2:03.35    2:44.56   
  Suuroyar Svimjifelag  2:49.76                 
                     
Rni Dahl  2004    344  36.83  1:20.08  2:05.53    2:51.76   
  Suuroyar Svimjifelag  2:45.73                 
                     
Andreas Winther Klit  2005    269  42.18  1:30.71  2:19.28    3:06.45   
  Havnar Svimjifelag  3:17.31                 
                     
Ari Rasmussen Weihe  2005    170  49.80  1:45.90  2:42.90    3:37.03   
  Havnar Svimjifelag  3:54.97                 
                     
Markus Brarson Dahl  2005    168  49.83  1:45.03  2:42.06    3:38.00   
  Havnar Svimjifelag  3:51.39                 
                     
 
Kapping 21, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Barbara Debes  2000    551          29.73   
  gir Klaksvik  29.77                 
Miriam Mortensen  2004    483          31.07   
  Havnar Svimjifelag  31.78                 
Kristina Skla  2005    478          31.17   
  Havnar Svimjifelag  30.94                 
Malan Jhansdttir  2004    401          33.04   
  gir Klaksvik  32.88                 
Sofa Toftegaard  2006    393          33.28   
  gir Klaksvik  32.98                 
Lilja D Jacobsen  2003    298          36.50   
  Suuroyar Svimjifelag  35.88                 
 
Kapping 22, 50m Firvald Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Ri Bech  2001    524          27.03   
  Suuroyar Svimjifelag  26.84                 
Martin V. Sivertsen  2002    439          28.68   
  gir Klaksvik  27.73                 
Natanael A. Matras  2002    400          29.58   
  gir Klaksvik  29.44                 
Jnas L. Schiller  2003    379          30.12   
  Havnar Svimjifelag  29.32                 
Bartal Debess  2002    366          30.47   
  Suuroyar Svimjifelag  30.04                 
Denis Voropaev  2000    345          31.07   
  gir Klaksvik  30.85                 
 
Kapping 23, 100m Blanda Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Elisabeth Erlendsdttir  2005    539  30.64        1:09.42   
  Havnar Svimjifelag  1:10.30                 
                     
Malan Jhansdttir  2004    454  34.49        1:13.49   
  gir Klaksvik  1:13.98                 
                     
Sofa Toftegaard  2006    386  34.88        1:17.61   
  gir Klaksvik  1:18.16                 
                     
Birna Isholm  2006    359  36.59        1:19.47   
  gir Klaksvik  1:22.70                 
                     
Elin Christiansen  2004              DNS   
  Suuroyar Svimjifelag  1:16.96                 
                     
Jhanna lavsdttir  2007              DNS   
  Fuglafjarar Svimjifelag  1:26.36                 
                     
 
Kapping 24, 100m Blanda Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Bartal Debess  2002    407  30.99        1:07.85   
  Suuroyar Svimjifelag  1:04.96                 
                     
Rani Jacobsen  2001    375  33.52        1:09.73   
  Suuroyar Svimjifelag  1:06.75                 
                     
Rni Dahl  2004    334  33.36        1:12.48   
  Suuroyar Svimjifelag  1:11.27                 
                     
Brandur A. Matras  2003    319  33.80        1:13.55   
  gir Klaksvik  1:14.23                 
                     
Lukas Bessason  2007    271  34.73        1:17.69   
  Svimjifelagi Flot  1:23.64                 
                     
Heini M. Askham  2006    245  36.98        1:20.30   
  gir Klaksvik  1:19.59                 
                     
 
Kapping 25, 400m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Vr E. Eidesgaard  2001    743  1:01.79  2:07.75  3:13.92    4:18.83   
  Havnar Svimjifelag  4:22.81                 
                     
Eyri Mortensen  2003    683  1:02.92  2:10.58  3:18.29    4:26.24   
  Havnar Svimjifelag  4:32.90                 
                     
Barbara Debes  2000    622  1:03.23  2:12.32  3:22.66    4:34.72   
  gir Klaksvik  4:33.87                 
                     
Jonna Joensen  2005    480  1:12.47  2:28.84  3:44.83    4:59.32   
  gir Klaksvik  4:49.65                 
                     
Sesilia Feilberg  2003    453  1:13.27  2:31.19  3:49.20    5:05.22   
  gir Klaksvik  5:08.16                 
                     
Ronja R Dmun  2004    447  1:12.08  2:31.07  3:49.00    5:06.58   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Lilja D Jacobsen  2003    402  1:14.09  2:34.91  3:56.68    5:17.73   
  Suuroyar Svimjifelag  5:14.65                 
                     
Jhanna lavsdttir  2007    354  1:21.35  2:46.27  4:10.41    5:31.34   
  Fuglafjarar Svimjifelag  5:45.50                 
                     
Margit Hjbro  2007    309  1:25.80  2:54.16  4:22.54    5:46.52   
  Fuglafjarar Svimjifelag  5:49.96                 
                     
Bjrk L Srensen  2004              DNS   
  Suuroyar Svimjifelag  5:31.55                 
                     
 
Kapping 26, 400m Frsvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Johan N. Dam  2002    665  57.84  1:59.81  3:01.95    4:03.12   
  Havnar Svimjifelag  4:03.42                 
                     
Martin V. Sivertsen  2002    550  1:00.23  2:05.14  3:11.67    4:18.99   
  gir Klaksvik  4:17.27                 
                     
Bartal Debess  2002    405  1:05.75  2:19.46  3:33.57    4:46.80   
  Suuroyar Svimjifelag  4:27.08                 
                     
Rni Dahl  2004    389  1:08.87  2:23.86  3:37.90    4:50.63   
  Suuroyar Svimjifelag  4:52.53                 
                     
Niklas Jgvan Arge  2004    389  1:08.90  2:23.39  3:37.69    4:50.70   
  Havnar Svimjifelag  5:12.98                 
                     
Smun G. Nielsen  2005    345  1:11.19  2:29.45  3:47.00    5:02.42   
  Havnar Svimjifelag  5:07.59                 
                     
Dvid Gislason  2005    285  1:13.51  2:35.48  3:58.68    5:22.42   
  Havnar Svimjifelag  5:37.06                 
                     
Heini M. Askham  2006              DNF   
  gir Klaksvik  5:13.21                 
                     
 
Kapping 27, 4X50m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Hs 3 Gentur  2004    644          1:48.71   
  Havnar Svimjifelag                   
  Vr E. Eidesgaard  2001      26.69        26.69   
  Elisabeth Erlendsdttir  2005      27.62        54.31   
  Eyri Mortensen  2003      27.08        1:21.39   
  Ronja R Dmun  2004      27.32        1:48.71   
                     
gir 1 Kvinnur  2000    596          1:51.58   
  gir Klaksvik  1:51.22                 
  Barbara Debes  2000      27.24        27.24   
  Signhild Joensen  2000      26.97        54.21   
  Rebekka Trygvadttir  2004      28.43        1:22.64   
  Slv A. Sigursson  2002      28.94        1:51.58   
                     
Hs 2 Gentur  2004    514          1:57.16   
  Havnar Svimjifelag                   
  Maria Suma Poulsen  2004      29.49        29.49   
  Kristina Skla  2005      28.75        58.24   
  Miriam Mortensen  2004      29.17        1:27.41   
  Bjrg lavsdttir  2004      29.75        1:57.16   
                     
gir 2 Kvinnur  2002    451          2:02.44   
  gir Klaksvik  2:00.53                 
  Jonna Joensen  2005      29.88        29.88   
  Sesilia Feilberg  2003      30.46        1:00.34   
  Malan Jhansdttir  2004      30.85        1:31.19   
  Birna Isholm  2006      31.25        2:02.44   
                     
Suuroyar Svimjifelag 1  2003    388          2:08.72   
  Suuroyar Svimjifelag  1:56.70                 
  Alisa Vestergrd  2003      28.43        28.43   
  Beinta Holm Skaaning  2007      38.20        1:06.63   
  Lilja D Jacobsen  2003      31.46        1:38.09   
  Sra R. Nysted  2001      30.63        2:08.72   
                     
Hs 1 Gentur  2004    354          2:12.72   
  Havnar Svimjifelag                   
  Slja Sigmundardttir  2005      32.89        32.89   
  Oddv Sedea D. Nattestad  2006      35.21        1:08.10   
  Bra D. Nattestad  2004      32.96        1:41.06   
  Jhanna H. Eidisgaard  2004      31.66        2:12.72   
                     
 
Kapping 28, 4X50m Frsvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Suuroyar Svimjifelag 4  2001    525          1:42.37   
  Suuroyar Svimjifelag  1:58.47                 
  Rani Jacobsen  2001      27.51        27.51   
  Hugin Lave  2001      25.39        52.90   
  Bartal Debess  2002      25.52        1:18.42   
  Ri Bech  2001      23.95        1:42.37   
                     
gir 1 Menn  2000    519          1:42.74   
  gir Klaksvik  1:43.90                 
  Rkur Trygvason  2000      23.26        23.26   
  Martin V. Sivertsen  2002      25.37        48.63   
  Natanael A. Matras  2002      27.37        1:16.00   
  Denis Voropaev  2000      26.74        1:42.74   
                     
Hs 1 Dreingir  2004    512          1:43.24   
  Havnar Svimjifelag                   
  Bartal E. Eidesgaard  2003      25.21        25.21   
  Johan N. Dam  2002      25.01        50.22   
  Jhannis Erlendsson  2003      27.38        1:17.60   
  Jnas L. Schiller  2003      25.64        1:43.24   
                     
Suuroyar Svimjifelag 3  2001    340          1:58.31   
  Suuroyar Svimjifelag  1:39.97                 
  Tki Janusarson Strm  2002      28.57        28.57   
  Teitur Winther  2005      33.44        1:02.01   
  Rni Bech  2002      28.59        1:30.60   
  Hans Jacob Hjelm  2003      27.71        1:58.31   
                     
Hs 2 Dreingir  2004    290          2:04.77   
  Havnar Svimjifelag                   
  Erling Erlendsson  2007      34.03        34.03   
  Fri Dam Lindberg  2003      31.36        1:05.39   
  Villiam Marius Samuelsen  2005      31.48        1:36.87   
  Niklas Jgvan Arge  2004      27.90        2:04.77   
                     
gir 2 Menn  2002    258          2:09.73   
  gir Klaksvik  1:55.75                 
  Brandur A. Matras  2003      29.09        29.09   
  Heini M. Askham  2006      31.67        1:00.76   
  Trlvur S. Brestisson  2003      29.65        1:30.41   
  Hanus Lydersen  2006      39.32        2:09.73   
                     
 
Kapping 29, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Signhild Joensen  2000    771  30.81  1:03.97  1:37.11    2:09.98   
  gir Klaksvik  2:09.33                 
                     
Eyri Mortensen  2003    600  33.28  1:09.68  1:46.33    2:21.32   
  Havnar Svimjifelag  2:23.25                 
                     
Kristina Skla  2005    558  33.96  1:10.49  1:47.41    2:24.74   
  Havnar Svimjifelag  2:23.24                 
                     
Elisabeth Erlendsdttir  2005    483  34.14  1:12.60  1:51.85    2:31.94   
  Havnar Svimjifelag  2:32.57                 
                     
Jonna Joensen  2005    464  35.45  1:14.32  1:54.14    2:33.96   
  gir Klaksvik  2:31.53                 
                     
Ronja R Dmun  2004    454  35.95  1:16.08  1:55.61    2:35.06   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bjrg lavsdttir  2004    438  36.46  1:16.02  1:56.83    2:36.92   
  Havnar Svimjifelag  2:42.09                 
                     
Miriam Mortensen  2004    436  37.18  1:17.41  1:58.73    2:37.17   
  Havnar Svimjifelag  2:45.65                 
                     
Nancy N. Dam  2005    426  38.57  1:19.08  1:59.77    2:38.37   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
10  Maria Suma Poulsen  2004    401  38.01  1:18.75  2:00.43    2:41.64   
  Havnar Svimjifelag  2:43.46                 
                     
11  Anna Hjgaard  2004    355  39.07  1:22.81  2:06.22    2:48.27   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
12  Signa Vr Dvadttir  1998    300  41.43  1:26.11  2:11.83    2:57.93   
  Havnar Svimjifelag  3:03.07                 
                     
13  Sophilia Wraae Mukisa  2006    273  43.55  1:29.67  2:17.28    3:03.61   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Sra R. Nysted  2001              DNS   
  Suuroyar Svimjifelag  2:16.88                 
                     
 
Kapping 30, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Bartal Debess  2002    424  32.90  1:09.00  1:45.60    2:20.56   
  Suuroyar Svimjifelag  2:19.46                 
                     
Jnas L. Schiller  2003    419  32.58  1:09.02  1:46.06    2:21.14   
  Havnar Svimjifelag  2:30.83                 
                     
Rani Jacobsen  2001    322  37.18  1:16.38  1:56.04    2:34.09   
  Suuroyar Svimjifelag  3:27.65                 
                     
Niklas Jgvan Arge  2004    318  37.24  1:17.51  1:56.79    2:34.64   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Isak Brisenfeldt  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Smun G. Nielsen  2005              DNS   
  Havnar Svimjifelag  2:44.67                 
                     
 
Kapping 31, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Vr E. Eidesgaard  2001    593  30.11        1:04.99   
  Havnar Svimjifelag  1:06.74                 
                     
Slv A. Sigursson  2002    478  32.58        1:09.80   
  gir Klaksvik  1:09.50                 
                     
Malan Jhansdttir  2004    460  33.20        1:10.71   
  gir Klaksvik  1:11.15                 
                     
Slja Sigmundardttir  2005    249  37.59        1:26.71   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jenn J. Petersen  2001    233  39.79        1:28.65   
  Havnar Svimjifelag  1:29.79                 
                     
Bra D. Nattestad  2004    211  40.68        1:31.66   
  Havnar Svimjifelag  1:38.67                 
                     
 
Kapping 32, 100m Firvald Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Johan N. Dam  2002    470  29.30        1:01.82   
  Havnar Svimjifelag  1:01.17                 
                     
Martin V. Sivertsen  2002    417  30.05        1:04.32   
  gir Klaksvik  1:04.36                 
                     
Natanael A. Matras  2002    415  30.68        1:04.42   
  gir Klaksvik  1:05.10                 
                     
Rani Jacobsen  2001    343  31.64        1:08.68   
  Suuroyar Svimjifelag  1:06.86                 
                     
Jnas L. Schiller  2003    323  32.39        1:10.01   
  Havnar Svimjifelag  1:10.49                 
                     
Brandur A. Matras  2003    280  33.53        1:13.41   
  gir Klaksvik  1:13.37                 
                     
 
Kapping 33, 50m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Barbara Debes  2000    611          27.02   
  gir Klaksvik  27.12                 
Alisa Vestergrd  2003    555          27.90   
  Suuroyar Svimjifelag  27.58                 
Kristina Skla  2005    474          29.39   
  Havnar Svimjifelag  30.01                 
Jonna Joensen  2005    469          29.51   
  gir Klaksvik  28.93                 
Sesilia Feilberg  2003    414          30.75   
  gir Klaksvik  30.48                 
Jhanna H. Eidisgaard  2004    408          30.90   
  Havnar Svimjifelag                   
 
Kapping 34, 50m Frsvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA          Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Rkur Trygvason  2000    671          23.14   
  gir Klaksvik  23.68                 
Ri Bech  2001    556          24.63   
  Suuroyar Svimjifelag                   
Bartal E. Eidesgaard  2003    537          24.92   
  Havnar Svimjifelag  25.66                 
Martin V. Sivertsen  2002    461          26.21   
  gir Klaksvik  25.53                 
Bartal Debess  2002    395          27.59   
  Suuroyar Svimjifelag  25.59                 
Natanael A. Matras  2002    376          28.07   
  gir Klaksvik  27.53                 
 
Kapping 35, 200m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Signhild Joensen  2000    670  29.94  1:01.95  1:34.31    2:06.14   
  gir Klaksvik  2:05.63                 
                     
Barbara Debes  2000    634  29.30  1:01.94  1:35.28    2:08.52   
  gir Klaksvik  2:09.22                 
                     
Alisa Vestergrd  2003    534  30.63  1:04.96  1:41.24    2:16.05   
  Suuroyar Svimjifelag  2:06.88                 
                     
Ronja R Dmun  2004    515  31.29  1:06.73  1:42.71    2:17.70   
  Havnar Svimjifelag  2:25.50                 
                     
Elisabeth Erlendsdttir  2005    491  30.43  1:06.76  1:44.94    2:19.95   
  Havnar Svimjifelag  2:26.74                 
                     
Miriam Mortensen  2004    476  33.51  1:10.32  1:48.01    2:21.38   
  Havnar Svimjifelag  2:25.65                 
                     
Slv A. Sigursson  2002    470  32.63  1:09.26  1:45.85    2:21.99   
  gir Klaksvik  2:19.43                 
                     
Maria Suma Poulsen  2004    444  33.30  1:10.47  1:48.47    2:24.72   
  Havnar Svimjifelag  2:31.74                 
                     
Malan Jhansdttir  2004    426  34.39  1:11.62  1:49.62    2:26.69   
  gir Klaksvik  2:22.57                 
                     
10  Birna Isholm  2006    408  34.88  1:12.92  1:51.45    2:28.83   
  gir Klaksvik  2:26.80                 
                     
11  Anna Hjgaard  2004    357  34.56  1:14.78  1:55.81    2:35.55   
  Havnar Svimjifelag  2:30.62                 
                     
12  Jhanna lavsdttir  2007    338  36.98  1:18.51  1:58.99    2:38.39   
  Fuglafjarar Svimjifelag  2:46.57                 
                     
13  Margit Hjbro  2007    323  37.35  1:17.81  2:00.09    2:40.84   
  Fuglafjarar Svimjifelag  2:46.61                 
                     
14  Slja Sigmundardttir  2005    278  36.33  1:18.50  2:03.75    2:49.12   
  Havnar Svimjifelag  2:45.17                 
                     
 
Kapping 36, 200m Frsvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Bartal E. Eidesgaard  2003    639  26.69  55.12  1:24.49    1:55.33   
  Havnar Svimjifelag  1:53.74                 
                     
Martin V. Sivertsen  2002    540  28.04  58.52  1:30.21    2:01.98   
  gir Klaksvik  2:00.46                 
                     
Bartal Debess  2002    447  30.48  1:05.62  1:38.74    2:09.94   
  Suuroyar Svimjifelag  2:06.25                 
                     
Jhannis Erlendsson  2003    440  30.69  1:04.89  1:38.52    2:10.62   
  Havnar Svimjifelag  2:12.65                 
                     
Niklas Jgvan Arge  2004    372  31.89  1:07.08  1:43.75    2:18.10   
  Havnar Svimjifelag  2:23.92                 
                     
Rani Jacobsen  2001    281  35.66  1:14.57  1:55.74    2:31.60   
  Suuroyar Svimjifelag  2:11.38                 
                     
Rni Dahl  2004    281  35.59  1:15.30  1:55.77    2:31.67   
  Suuroyar Svimjifelag  2:15.40                 
                     
Teitur Winther  2005    264  35.50  1:15.31  1:55.76    2:34.72   
  Suuroyar Svimjifelag  2:43.60                 
                     
Jni Janusarson Strm  2006    192  38.22  1:22.79  2:08.91    2:52.20   
  Havnar Svimjifelag  3:06.40                 
                     
10  Silas Dam Lindberg  2008    149  44.83  1:33.17  2:21.19    3:07.32   
  Havnar Svimjifelag  3:05.97                 
                     
11  ki Eliassen  2006    120  43.81  1:37.15  2:28.66    3:21.12   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
12  Jgvan Skla  2008    112  44.46  1:38.22  2:33.66    3:25.70   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Fri Dam Lindberg  2003              DNS   
  Havnar Svimjifelag  2:52.68                 
                     
Smun G. Nielsen  2005              DNS   
  Havnar Svimjifelag  2:15.73                 
                     
Villiam Marius Samuelsen  2005              DNS   
  Havnar Svimjifelag  2:47.49                 
                     
Ptur E. Thorkildshj  2007              DSQ  Tjvstart 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
Kapping 37, 4X50m Blanda Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Hs 1 Gentur  2004    634          2:00.16   
  Havnar Svimjifelag                   
  Elisabeth Erlendsdttir  2005      30.79        30.79   
  Eyri Mortensen  2003      34.63        1:05.42   
  Vr E. Eidesgaard  2001      27.80        1:33.22   
  Ronja R Dmun  2004      26.94        2:00.16   
                     
gir 1 Kvinnur  2000    632          2:00.31   
  gir Klaksvik  2:04.19                 
  Signhild Joensen  2000      29.03        29.03   
  Rebekka Trygvadttir  2004      34.63        1:03.66   
  Slv A. Sigursson  2002      30.38        1:34.04   
  Barbara Debes  2000      26.27        2:00.31   
                     
Hs 2 Gentur  2004    487          2:11.19   
  Havnar Svimjifelag                   
  Bjrg lavsdttir  2004      32.94        32.94   
  Kristina Skla  2005      38.20        1:11.14   
  Miriam Mortensen  2004      31.22        1:42.36   
  Maria Suma Poulsen  2004      28.83        2:11.19   
                     
gir 2 Kvinnur  2002    450          2:14.67   
  gir Klaksvik  2:33.08                 
  Jonna Joensen  2005      32.47        32.47   
  Malan Jhansdttir  2004      37.86        1:10.33   
  Sofa Toftegaard  2006      34.31        1:44.64   
  Sesilia Feilberg  2003      30.03        2:14.67   
                     
Hs 3 Gentur  2004    369          2:23.91   
  Havnar Svimjifelag                   
  Anna Hjgaard  2004      34.98        34.98   
  Jhanna H. Eidisgaard  2004      41.04        1:16.02   
  Signa Vr Dvadttir  1998      35.61        1:51.63   
  Jenn J. Petersen  2001      32.28        2:23.91   
                     
Hs 4 Gentur  2004    289          2:36.09   
  Havnar Svimjifelag                   
  Sophilia Wraae Mukisa  2006      38.13        38.13   
  Oddv Sedea D. Nattestad  2006      45.75        1:23.88   
  Bra D. Nattestad  2004      38.15        2:02.03   
  Slja Sigmundardttir  2005      34.06        2:36.09   
                     
 
Kapping 38, 4X50m Blanda Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  50m        Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code             











 
Suuroyar Svimjifelag 5  2001    517          1:52.64   
  Suuroyar Svimjifelag  1:51.22                 
  Hugin Lave  2001      30.05        30.05   
  Rani Jacobsen  2001      31.26        1:01.31   
  Ri Bech  2001      26.44        1:27.75   
  Bartal Debess  2002      24.89        1:52.64   
                     
Hs 1 Dreingir  2004    494          1:54.33   
  Havnar Svimjifelag                   
  Jnas L. Schiller  2003      29.42        29.42   
  Bartal E. Eidesgaard  2003      30.91        1:00.33   
  Johan N. Dam  2002      27.40        1:27.73   
  Jhannis Erlendsson  2003      26.60        1:54.33   
                     
gir 1 Menn  2000    472          1:56.11   
  gir Klaksvik  2:00.01                 
  Denis Voropaev  2000      30.97        30.97   
  Rkur Trygvason  2000      29.58        1:00.55   
  Martin V. Sivertsen  2002      28.68        1:29.23   
  Natanael A. Matras  2002      26.88        1:56.11   
                     
Suuroyar Svimjifelag 6  2002    398          2:02.88   
  Suuroyar Svimjifelag  2:16.30                 
  Rni Bech  2002      31.37        31.37   
  Rni Dahl  2004      35.66        1:07.03   
  Pedro Prazeres  1989      28.07        1:35.10   
  Hans Jacob Hjelm  2003      27.78        2:02.88   
                     
Hs 2 Dreingir  2004    278          2:18.41   
  Havnar Svimjifelag                   
  Fri Dam Lindberg  2003      39.26        39.26   
  Niklas Jgvan Arge  2004      32.69        1:11.95   
  Dvid Gislason  2005      36.09        1:48.04   
  Andreas Winther Klit  2005      30.37        2:18.41   
                     
gir 2 Menn  2002    224          2:28.72   
  gir Klaksvik  2:08.04                 
  Trlvur S. Brestisson  2003      35.19        35.19   
  Heini M. Askham  2006      42.34        1:17.53   
  Brandur A. Matras  2003      32.45        1:49.98   
  Hanus Lydersen  2006      38.74        2:28.72   
                     
 
Kapping 39, 800m Frsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code  500m  600m  700m       











 
Vr E. Eidesgaard  2001    754  1:01.72  2:07.13  3:13.89  4:21.12  8:46.64   
  Havnar Svimjifelag  9:01.34      5:28.23  6:35.52  7:42.07       
                     
Eyri Mortensen  2003    686  1:03.42  2:11.75  3:20.79  4:29.50  9:03.27   
  Havnar Svimjifelag  9:14.67      5:38.10  6:47.38  7:55.99       
                     
Sesilia Feilberg  2003    458  1:14.85  2:32.52  3:51.14  5:10.34  10:21.83   
  gir Klaksvik  10:25.63      6:28.58  7:47.75  9:06.64       
                     
Jhanna H. Eidisgaard  2004    454  1:13.65  2:34.31  3:55.41  5:14.92  10:23.58   
  Havnar Svimjifelag        6:32.63  7:51.18  9:09.57       
                     
Bjrg lavsdttir  2004    413  1:11.82  2:30.71  3:50.93  5:12.38  10:43.41   
  Havnar Svimjifelag  10:59.28      6:33.99  7:57.66  9:22.23       
                     
Lilja D Jacobsen  2003    389  1:15.26  2:37.04  4:00.19  5:23.14  10:56.18   
  Suuroyar Svimjifelag  10:53.22      6:47.06  8:10.63  9:33.99       
                     
Signa Vr Dvadttir  1998    346  1:16.26  2:42.22  4:09.32  5:36.38  11:22.18   
  Havnar Svimjifelag  11:13.03      7:04.31  8:32.08  9:58.71       
                     
 
Kapping 40, 800m Frsvimjing Menn, Finalur 
 
Raf.  Heiti  Fir  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin t  Sta 
  Felag  Tilm.t    Code  500m  600m  700m       











 
Johan N. Dam  2002    699  59.82  2:02.95  3:06.08  4:09.52  8:19.52   
  Havnar Svimjifelag  8:23.93      5:12.91  6:16.14  7:18.67       
                     
Rni Dahl  2004    395  1:10.23  2:26.18  3:42.68  5:00.30  10:04.29   
  Suuroyar Svimjifelag  9:48.68      6:17.71  7:34.80  8:51.09       
                     
Heini M. Askham  2006    360  1:12.46  2:32.37  3:51.99  5:11.53  10:23.13   
  gir Klaksvik        6:31.47  7:51.08  9:09.37       
                     
 
 

Stovna WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  31 March 2019 
Lisensin eigur: Havnar Svimjifelag  Prenta kl  16:57