┌rslit Tilsamans - Offisiellur 
 
  Stevnuheiti  FM ß Langgeil 2019    Prentdagur  30 April 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  07:41   
  Fyrireikari  Svimjisamband F°roya         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  26 April 2019         
 
 
Kapping 1, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 9:08.50 2019-04-05 
F°royskt met (junior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 9:09.34 2016-04-15 
KravtÝ­ NMU: 09:49.86 
KravtÝ­: HM B 08:56.71 - HM A 08:38.56 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:05.69  2:15.41  3:25.69  4:36.02  9:15.41   
          5:46.84  6:57.35  8:07.42       
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    1:09.64  2:24.33  3:39.79  4:55.27  9:54.21   
          6:11.52  7:26.42  8:40.97       
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    1:09.81  2:26.58  3:43.99  5:01.45  10:04.09   
          6:18.75  7:34.60  8:50.20       
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    1:10.86  2:29.98  3:50.17  5:10.69  10:27.11   
          6:31.60  7:52.25  9:10.74       
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    1:12.00  2:32.54  3:56.41  5:19.82  10:48.44   
          6:45.44  8:08.38  9:31.58       
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag    1:16.93  2:43.27  4:09.85  5:38.13  11:15.43   
          7:04.29  8:28.50  9:54.15       
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:18.68  2:43.61  4:09.53  5:36.33  11:25.03   
          7:03.61  8:30.95  9:58.29       
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    1:25.17  2:59.99  4:35.52  6:11.28  12:13.35   
          7:46.17  9:18.06  10:48.49       
                     
 
Kapping 2, 1500m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Pßl Joensen (1990) 14:46.33 2011-07-31 
F°royskt met (junior): Ëli Mortensen (1996) 15:51.66 2014-12-12 
KravtÝ­ NMU: 17:19.63 
KravtÝ­: HM B 15:39.14 - HM A 15:07.38 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    1:03.55  2:10.43  3:18.18  4:26.35  16:52.93   
          5:34.97  6:42.60  7:50.53  8:58.50     
          10:06.30  11:14.59  12:23.40  13:31.40     
          14:38.91  15:46.41         
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:03.85  2:11.09  3:19.23  4:28.08  16:53.85   
          5:36.50  6:44.93  7:53.18  9:01.41     
          10:10.02  11:18.91  12:26.71  13:34.97     
          14:42.22  15:49.42         
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:11.93  2:29.46  3:47.37  5:06.54  19:37.23   
          6:25.07  7:44.22  9:03.06  10:22.57     
          11:41.93  13:02.37  14:22.25  15:41.86     
          17:00.06  18:19.31         
                     
 
Kapping 3, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
F°royskt met (senior): Sßra R. Nysted (2001) 2:42.03 2017-05-25 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 2:42.03 2017-05-25 
KravtÝ­ NMU: 02:47.88 
KravtÝ­: HM B 02:31.02 HM A 02:25.91 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    37.18  1:19.44  2:02.03    2:44.07   
Emma Bruhn  2002  Su­uroyar Svimjifelag    37.34  1:19.33  2:02.20    2:45.55   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    39.01  1:22.10  2:04.85    2:47.65   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    40.10  1:25.89  2:12.37    2:58.72   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    42.83  1:30.75  2:21.32    3:10.88   
SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik    43.02  1:33.40  2:22.35    3:10.98   
                     
 
Kapping 3, 200m Bringusvimjing Kvinn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Sßra R. Nysted (2001) 2:42.03 2017-05-25 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 2:42.03 2017-05-25 
KravtÝ­ NMU: 02:47.88 
KravtÝ­: HM B 02:31.02 HM A 02:25.91 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    41.40  1:27.43  2:12.06    2:55.70   
Emma Bruhn  2002  Su­uroyar Svimjifelag    38.83  1:23.96  2:10.90    2:57.83   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    40.14  1:25.51  2:12.35    2:58.82   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    41.28  1:28.98  2:17.58    3:05.11   
SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik    43.46  1:32.11  2:22.14    3:10.38   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    43.15  1:31.40  2:22.48    3:10.98   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    42.67  1:32.51  2:23.22    3:11.97   
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag    46.78  1:39.42  2:30.86    3:22.48   
Sˇlja Sigmundardˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            3:37.42   
                     
 
Kapping 4, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Pßl Joensen (1990) 2:21.71 2015-05-31 
F°royskt met (junior): Rˇland Toftum (1998) 2:23.72 2016-01-24 
KravtÝ­ NMU: 02:31.27 
KravtÝ­: HM B 02:15.59 - HM A 02:11.00 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    32.53  1:10.03  1:47.74    2:24.90   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    33.43  1:11.37  1:50.09    2:29.63   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    34.54  1:14.12  1:54.74    2:34.98   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.39  1:16.26  1:58.23    2:39.39   
Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag    38.06  1:20.99  2:04.38    2:45.54   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    37.24  1:22.21  2:07.87    2:51.97   
                     
 
Kapping 4, 200m Bringusvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Pßl Joensen (1990) 2:21.71 2015-05-31 
F°royskt met (junior): Rˇland Toftum (1998) 2:23.72 2016-01-24 
KravtÝ­ NMU: 02:31.27 
KravtÝ­: HM B 02:15.59 - HM A 02:11.00 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    34.05  1:13.21  1:52.25    2:31.05   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    37.66  1:18.96  2:01.74    2:42.72   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    36.82  1:20.24  2:03.52    2:45.38   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    38.07  1:21.48  2:04.47    2:46.39   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    36.97  1:20.44  2:04.71    2:48.30   
Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag    37.47  1:21.94  2:06.78    2:50.60   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    39.12  1:24.23  2:10.85    2:57.43   
                     
 
Kapping 5, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Poula Mohr (1995) 1:04.58 2013-07-28 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 1:04.75 2016-03-11 
KravtÝ­ NMU: 01:07.43 
KravtÝ­: HM B 01:00.53 - HM A 00:58.48 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    31.81        1:06.99   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    32.08        1:10.67   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    33.04        1:10.85   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    34.46        1:15.74   
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    38.27        1:23.15   
Annelisa Joensen  2003  Svimjifelagi­ REYSTI    37.46        1:24.29   
                     
 
Kapping 5, 100m Firvald Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Poula Mohr (1995) 1:04.58 2013-07-28 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 1:04.75 2016-03-11 
KravtÝ­ NMU: 01:07.43 
KravtÝ­: HM B 01:00.53 - HM A 00:58.48 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    32.86        1:10.44   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    34.00        1:11.72   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    33.59        1:12.62   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    35.54        1:17.63   
Annelisa Joensen  2003  Svimjifelagi­ REYSTI    37.05        1:23.44   
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    38.91        1:24.48   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    43.40        1:37.18   
Sˇlja Sigmundardˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            DSQ  Crawl bein 
                     
 
Kapping 6, 100m Firvald Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 54.12 2012-07-07 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 54.12 2012-07-07 
KravtÝ­ NMU: 01:00.47 
KravtÝ­: HM B 00:53.78 - HM A 00:51.96 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    28.55        59.79   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    29.66        1:00.56   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    29.31        1:04.40   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    31.12        1:06.19   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    30.81        1:06.37   
Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik    33.19        1:12.51   
                     
 
Kapping 6, 100m Firvald Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 54.12 2012-07-07 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 54.12 2012-07-07 
KravtÝ­ NMU: 01:00.47 
KravtÝ­: HM B 00:53.78 - HM A 00:51.96 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    30.41        1:03.41   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    31.65        1:03.92   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.76        1:06.35   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    31.26        1:06.38   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    31.05        1:07.45   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.88        1:10.26  Luttekur ikki i finaluni 
Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik    32.97        1:11.74   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    31.97        1:13.79   
                     
 
Kapping 7, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Sßra R. Nysted (2001) 2:20.41 2016-01-23 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 2:20.41 2016-01-23 
KravtÝ­ NMU: 02:33.99 
KravtÝ­: HM B 02:17.69 - HM A 02:13.03 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    31.31  1:10.48  1:56.21    2:31.03   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    32.51  1:13.31  1:58.26    2:32.37   
Emma Bruhn  2002  Su­uroyar Svimjifelag    34.05  1:14.07  1:58.86    2:36.32   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    34.38  1:12.97  2:00.58    2:37.07   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    33.89  1:12.55  2:05.49    2:44.20   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    34.29  1:18.13  2:07.29    2:45.75   
                     
 
Kapping 7, 200m Blanda­ Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Sßra R. Nysted (2001) 2:20.41 2016-01-23 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 2:20.41 2016-01-23 
KravtÝ­ NMU: 02:33.99 
KravtÝ­: HM B 02:17.69 - HM A 02:13.03 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    34.30  1:12.92  2:01.93    2:38.05   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    34.52  1:16.37  2:02.82    2:40.17   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    34.06  1:13.11  2:02.97    2:40.38   
Emma Bruhn  2002  Su­uroyar Svimjifelag    34.15  1:16.56  2:02.31    2:40.75   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    35.14  1:15.88  2:06.43    2:45.76   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    34.98  1:18.40  2:08.36    2:46.28   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    45.95  1:35.89  2:31.26    3:12.65   
Sˇlja Sigmundardˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    39.43  1:29.29  2:28.12    3:12.70   
                     
 
Kapping 8, 200m Blanda­ Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 2:06.92 2012-07-13 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 2:06.92 2012-07-13 
KravtÝ­ NMU: 02:18.17 
KravtÝ­: HM B 02:04.43 - HM A 02:00.22 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    29.04  1:03.66  1:43.38    2:15.98   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    31.31  1:10.11  1:52.72    2:25.90   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    31.65  1:11.56  1:55.85    2:28.64   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.38  1:16.90  1:57.37    2:34.42   
Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.35  1:17.76  2:05.34    2:39.59   
Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik    35.37  1:17.93  2:08.32    2:44.10   
                     
 
Kapping 8, 200m Blanda­ Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 2:06.92 2012-07-13 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 2:06.92 2012-07-13 
KravtÝ­ NMU: 02:18.17 
KravtÝ­: HM B 02:04.43 - HM A 02:00.22 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    30.44  1:10.04  1:52.94    2:26.14   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    31.23  1:10.73  1:54.48    2:27.82   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.49  1:09.98  1:56.05    2:29.81   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.49  1:17.48  1:58.00    2:35.58   
Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.87  1:18.01  2:05.78    2:39.93   
Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik    35.18  1:19.75  2:13.03    2:46.70   
Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik    35.64  1:20.91  2:14.28    2:51.53   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    43.41  1:27.64  2:20.24    3:01.49   
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik    38.18  1:25.55  2:25.34    3:04.89   
Jˇnas ┴ Bergi  2003  Ăgir Klaksvik            DSQ  Ëlˇlig Armt°k 
                     
 
Kapping 9, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Signhild Joensen (2000) 29.54 2018-08-04 
F°royskt met (junior): Signhild Joensen (2000) 29.59 2017-04-04 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:29.21 - HM A 00:28.22 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            29.75   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            32.38   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            32.48   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            33.46   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            34.77   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            35.25   
                     
 
Kapping 9, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Signhild Joensen (2000) 29.54 2018-08-04 
F°royskt met (junior): Signhild Joensen (2000) 29.59 2017-04-04 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:29.21 - HM A 00:28.22 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            29.93   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            32.17   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            32.28   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            34.24   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            34.80   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            35.72   
Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag            35.76   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            35.89   
SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik            38.46   
10  Bj°rk L S°rensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            38.51   
11  Birna Isholm  2006  Ăgir Klaksvik            38.77   
12  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag            40.07   
13  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            41.01   
14  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            42.51   
                     
 
Kapping 10, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 26.34 2012-07-10 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 26.34 2012-07-10 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:26.05 - HM A 00:25.17 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            28.90   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag            29.24   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            30.08   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            31.13   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            31.71   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.96   
                     
 
Kapping 10, 50m Ryggsvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 26.34 2012-07-10 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 26.34 2012-07-10 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:26.05 - HM A 00:25.17 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag            29.61   
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            30.38   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            30.42   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            31.50   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.77   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            32.03   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            32.96   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik            33.06   
Lukas Bessason  2007  Svimjifelagi­ Flot            36.38   
10  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik            38.56   
11  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            38.73   
12  Jˇnas ┴ Bergi  2003  Ăgir Klaksvik            42.02   
                     
 
Kapping 11, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Sßra R. Nysted (2001) 2:05.66 2016-07-08 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 2:05.66 2016-07-08 
KravtÝ­ NMU: 02:16.54 
KravtÝ­: HM B 02:02.81 - HM A 01:58.66 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    30.73  1:04.25  1:38.77    2:13.21   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    31.04  1:04.92  1:40.38    2:15.38   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    31.33  1:06.50  1:43.00    2:19.27   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    32.55  1:09.08  1:46.94    2:22.82   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    32.04  1:09.06  1:46.90    2:23.88   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    34.17  1:12.60  1:50.80    2:28.48   
                     
 
Kapping 11, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Sßra R. Nysted (2001) 2:05.66 2016-07-08 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 2:05.66 2016-07-08 
KravtÝ­ NMU: 02:16.54 
KravtÝ­: HM B 02:02.81 - HM A 01:58.66 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    31.00  1:06.34  1:44.85    2:21.87   
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    32.66  1:08.26  1:45.54    2:22.48   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    32.07  1:08.34  1:45.87    2:23.15   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    33.02  1:10.47  1:48.79    2:25.38   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    33.32  1:10.45  1:48.38    2:26.15   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    34.93  1:14.01  1:53.44    2:32.21   
Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag    35.23  1:14.57  1:55.15    2:33.72   
Birna Isholm  2006  Ăgir Klaksvik    35.59  1:15.50  1:55.96    2:34.44   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    35.97  1:16.34  1:58.44    2:39.97   
10  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    36.25  1:18.13  2:00.69    2:40.75   
11  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    36.92  1:19.16  2:03.43    2:41.13   
12  Bj°rk L S°rensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    36.84  1:18.72  2:02.82    2:44.59   
                     
 
Kapping 12, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Pßl Joensen (1990) 1:48.98 2012-03-23 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 1:55.21 2012-07-13 
KravtÝ­ NMU: 02:04.50 
KravtÝ­: HM B 01:51.16 - HM A 01:47.40 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    27.57  57.12  1:26.92    1:57.09   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    28.97  58.87  1:28.75    1:57.60   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    28.83  1:00.21  1:31.75    2:03.16   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    29.25  1:01.76  1:35.19    2:07.77   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    30.69  1:05.32  1:40.74    2:15.14   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    30.94  1:06.59  1:44.59    2:23.22   
                     
 
Kapping 12, 200m FrÝsvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Pßl Joensen (1990) 1:48.98 2012-03-23 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 1:55.21 2012-07-13 
KravtÝ­ NMU: 02:04.50 
KravtÝ­: HM B 01:51.16 - HM A 01:47.40 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    30.27  1:03.23  1:35.35    2:06.85   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    30.68  1:03.33  1:35.62    2:07.50   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    29.62  1:02.31  1:35.87    2:08.53   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    30.20  1:03.54  1:36.87    2:09.17   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    31.77  1:06.69  1:41.68    2:15.69   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    31.52  1:06.93  1:43.87    2:20.73   
Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    32.48  1:09.21  1:46.98    2:21.85   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    33.36  1:10.96  1:48.77    2:23.92   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.64  1:13.17  1:53.78    2:30.02   
10  Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik    35.31  1:16.06  1:57.51    2:32.99   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 13, 4X100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Ăgir 4:33.13 2017-05-25 
F°royskt met (junior): Havnar Svimjifelag 4:44.99 2017-05-25 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1 Kvinnur  2000  Ăgir Klaksvik            4:33.08  Fě-Met Senior 
  Signhild Joensen  2000      31.02  1:03.39      1:03.39   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      36.55  1:18.93      2:22.32   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      32.99           
  Barbara Debes  2000      4:01.01  4:33.08      4:33.08   
                     
Hs 1 Gentur  2001  Havnar Svimjifelag            4:41.31   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      34.86           
  Ey­ri­ Mortensen  2003      1:48.83  2:32.12      2:32.12   
  Vßr E. Eidesgaard  2001      30.42  1:03.85      3:35.97   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      30.16  1:05.34      4:41.31   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 1  2002  Su­uroyar Svimjifelag            5:00.55   
  Elin Christiansen  2004      37.60  1:18.84      1:18.84   
  Emma Bruhn  2002      35.77  1:18.42      2:37.26   
  Alisa Vestergňrd  2003      34.25  1:14.89      3:52.15   
  Lilja D Jacobsen  2003      31.87  1:08.40      5:00.55   
                     
Hs 2 Gentur  2004  Havnar Svimjifelag            5:02.39   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      37.28  1:16.91      1:16.91   
  Nancy N. Dam  2005      41.96  1:28.31      2:45.22   
  Kristina ═ Skßla  2005      31.72  1:10.93      3:56.15   
  Miriam Mortensen  2004      31.40  1:06.24      5:02.39   
                     
Ăgir 2 Kvinnur  2002  Ăgir Klaksvik            5:06.16   
  Jonna Joensen  2005      36.20  1:15.59      1:15.59   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      38.05  1:22.52      2:38.11   
  SofÝa Toftegaard  2006      35.12  1:19.35      3:57.46   
  Birna Isholm  2006      32.53  1:08.70      5:06.16   
                     
Hs 3 Gentur  1998  Havnar Svimjifelag            5:29.45   
  Maria Suma Poulsen  2004      37.53  1:17.72      1:17.72   
  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004      42.62  1:32.82      2:50.54   
  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998      39.85  1:26.44      4:16.98   
  Bßra D. Nattestad  2004      33.82  1:12.47      5:29.45   
                     
                     
 
Kapping 13, 4X100m Blanda­ Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Ăgir 4:33.13 2017-05-25 
F°royskt met (junior): Havnar Svimjifelag 4:44.99 2017-05-25 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1 Kvinnur  2000  Ăgir Klaksvik            4:33.08  Fě-Met Senior 
  Signhild Joensen  2000      31.02  1:03.39      1:03.39   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      36.55  1:18.93      2:22.32   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      32.99           
  Barbara Debes  2000      4:01.01  4:33.08      4:33.08   
                     
Hs 1 Gentur  2001  Havnar Svimjifelag            4:41.31   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      34.86           
  Ey­ri­ Mortensen  2003      1:48.83  2:32.12      2:32.12   
  Vßr E. Eidesgaard  2001      30.42  1:03.85      3:35.97   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      30.16  1:05.34      4:41.31   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 1  2002  Su­uroyar Svimjifelag            5:00.55   
  Elin Christiansen  2004      37.60  1:18.84      1:18.84   
  Emma Bruhn  2002      35.77  1:18.42      2:37.26   
  Alisa Vestergňrd  2003      34.25  1:14.89      3:52.15   
  Lilja D Jacobsen  2003      31.87  1:08.40      5:00.55   
                     
Hs 2 Gentur  2004  Havnar Svimjifelag            5:02.39   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      37.28  1:16.91      1:16.91   
  Nancy N. Dam  2005      41.96  1:28.31      2:45.22   
  Kristina ═ Skßla  2005      31.72  1:10.93      3:56.15   
  Miriam Mortensen  2004      31.40  1:06.24      5:02.39   
                     
Ăgir 2 Kvinnur  2002  Ăgir Klaksvik            5:06.16   
  Jonna Joensen  2005      36.20  1:15.59      1:15.59   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      38.05  1:22.52      2:38.11   
  SofÝa Toftegaard  2006      35.12  1:19.35      3:57.46   
  Birna Isholm  2006      32.53  1:08.70      5:06.16   
                     
Hs 3 Gentur  1998  Havnar Svimjifelag            5:29.45   
  Maria Suma Poulsen  2004      37.53  1:17.72      1:17.72   
  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004      42.62  1:32.82      2:50.54   
  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998      39.85  1:26.44      4:16.98   
  Bßra D. Nattestad  2004      33.82  1:12.47      5:29.45   
                     
                     
 
Kapping 14, 4X100m Blanda­ Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Havnar Svimjifelag 4:12.18 2016-03-11 
F°royskt met (junior): Havnar Svimjifelag 4:27.12 2018-04-07 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs 1 Dreingir  1996  Havnar Svimjifelag            4:11.95  Dansk Rekord - Senior 
  Alvi Hjelm  1996      31.73  1:04.24      1:04.24   
  Bartal E. Eidesgaard  2003      32.79  1:11.20      2:15.44   
  Ëli Mortensen  1996      28.51  1:00.52      3:15.96   
  Johan N. Dam  2002      26.73  55.99      4:11.95   
                     
Ăgir 1 Menn  2000  Ăgir Klaksvik            4:24.91   
  Denis Voropaev  2000      33.91  1:13.35      1:13.35   
  Rˇkur Trygvason  2000      32.59  1:08.81      2:22.16   
  Natanael A. Matras  2002      30.43  1:05.44      3:27.60   
  Martin V. Sivertsen  2002      27.10  57.31      4:24.91   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 2  2001  Su­uroyar Svimjifelag            4:28.17   
  Bartal Debess  2002      33.15  1:07.60      1:07.60   
  Rani Jacobsen  2001      33.14  1:13.37      2:20.97   
  Rˇi Bech  2001      29.18  1:05.36      3:26.33   
  Hans Jacob Hjelm  2003      28.38  1:01.84      4:28.17   
                     
Hs 2 Dreingir  1998  Havnar Svimjifelag            4:30.72   
  Jˇnas L. Schiller  2003      32.74  1:08.28      1:08.28   
  Niklas Jˇgvan Arge  2004      36.29  1:16.25      2:24.53   
  Niels T. Nattestad  1998      31.64  1:05.90      3:30.43   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      28.56  1:00.29      4:30.72   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 3  2002  Su­uroyar Svimjifelag            5:05.03   
  R˙ni Bech  2002      35.07  1:13.96      1:13.96   
  R˙ni Dahl  2004      36.96  1:22.16      2:36.12   
  Heini Hansen  2003      37.17  1:20.12      3:56.24   
  Andreas Debess  2006      31.50  1:08.79      5:05.03   
                     
Ăgir 2 Menn  2003  Ăgir Klaksvik            5:16.61   
  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003      38.50  1:21.21      1:21.21   
  Heini M. Askham  2006      44.38  1:33.13      2:54.34   
  Brandur A. Matras  2003      35.28  1:14.47      4:08.81   
  Jˇnas ┴ Bergi  2003      31.43  1:07.80      5:16.61   
                     
                     
 
Kapping 14, 4X100m Blanda­ Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Havnar Svimjifelag 4:12.18 2016-03-11 
F°royskt met (junior): Havnar Svimjifelag 4:27.12 2018-04-07 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs 1 Dreingir  1996  Havnar Svimjifelag            4:11.95  Dansk Rekord - Senior 
  Alvi Hjelm  1996      31.73  1:04.24      1:04.24   
  Bartal E. Eidesgaard  2003      32.79  1:11.20      2:15.44   
  Ëli Mortensen  1996      28.51  1:00.52      3:15.96   
  Johan N. Dam  2002      26.73  55.99      4:11.95   
                     
Ăgir 1 Menn  2000  Ăgir Klaksvik            4:24.91   
  Denis Voropaev  2000      33.91  1:13.35      1:13.35   
  Rˇkur Trygvason  2000      32.59  1:08.81      2:22.16   
  Natanael A. Matras  2002      30.43  1:05.44      3:27.60   
  Martin V. Sivertsen  2002      27.10  57.31      4:24.91   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 2  2001  Su­uroyar Svimjifelag            4:28.17   
  Bartal Debess  2002      33.15  1:07.60      1:07.60   
  Rani Jacobsen  2001      33.14  1:13.37      2:20.97   
  Rˇi Bech  2001      29.18  1:05.36      3:26.33   
  Hans Jacob Hjelm  2003      28.38  1:01.84      4:28.17   
                     
Hs 2 Dreingir  1998  Havnar Svimjifelag            4:30.72   
  Jˇnas L. Schiller  2003      32.74  1:08.28      1:08.28   
  Niklas Jˇgvan Arge  2004      36.29  1:16.25      2:24.53   
  Niels T. Nattestad  1998      31.64  1:05.90      3:30.43   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      28.56  1:00.29      4:30.72   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 3  2002  Su­uroyar Svimjifelag            5:05.03   
  R˙ni Bech  2002      35.07  1:13.96      1:13.96   
  R˙ni Dahl  2004      36.96  1:22.16      2:36.12   
  Heini Hansen  2003      37.17  1:20.12      3:56.24   
  Andreas Debess  2006      31.50  1:08.79      5:05.03   
                     
Ăgir 2 Menn  2003  Ăgir Klaksvik            5:16.61   
  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003      38.50  1:21.21      1:21.21   
  Heini M. Askham  2006      44.38  1:33.13      2:54.34   
  Brandur A. Matras  2003      35.28  1:14.47      4:08.81   
  Jˇnas ┴ Bergi  2003      31.43  1:07.80      5:16.61   
                     
                     
 
Kapping 15, 400m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Sßra R. Nysted (2001) 4:22.79 2016-07-07 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 4:22.79 2016-07-07 
KravtÝ­ NMU: 04:47.00 
KravtÝ­: HM B 04:19.34 - HM A 04:10.57 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:08.80  2:22.57  3:37.78    4:50.23   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    1:09.65  2:23.88  3:39.06    4:52.57   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    1:10.51  2:26.48  3:42.89    4:57.15   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    1:09.72  2:26.75  3:44.64    5:00.73   
Birna Isholm  2006  Ăgir Klaksvik    1:14.55  2:36.57  3:59.20    5:18.95   
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    1:17.08  2:44.17  4:11.53    5:35.11   
                     
 
Kapping 15, 400m FrÝsvimjing Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Sßra R. Nysted (2001) 4:22.79 2016-07-07 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 4:22.79 2016-07-07 
KravtÝ­ NMU: 04:47.00 
KravtÝ­: HM B 04:19.34 - HM A 04:10.57 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    1:09.53  2:24.07  3:38.89    4:51.40   
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:09.75  2:24.28  3:38.81    4:51.73   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    1:12.77  2:31.10  3:49.63    5:05.27   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    1:14.86  2:35.51  3:53.19    5:10.46   
Birna Isholm  2006  Ăgir Klaksvik    1:14.77  2:37.25  3:59.62    5:21.40   
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    1:17.11  2:42.51  4:08.45    5:32.11   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    1:18.40  2:43.38  4:09.44    5:34.20   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:17.85  2:43.61  4:09.90    5:35.34   
Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:21.47  2:50.30  4:20.28    5:47.73   
10  Bj°rk L S°rensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:22.01  2:53.87  4:25.16    5:57.85   
                     
 
Kapping 16, 400m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Pßl Joensen (1990) 3:46.84 2012-03-22 
F°royskt met (junior): Ëli Mortensen (1996) 3:59.67 2014-07-09 
KravtÝ­ NMU: 04:25.78 
KravtÝ­: HM B 03:56.14 - HM A 03:48.15 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    59.27  2:02.17  3:05.63    4:08.87   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:01.56  2:07.57  3:13.94    4:18.12   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    1:03.48  2:13.80  3:24.97    4:36.88   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:07.77  2:24.77  3:41.46    4:52.29   
Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:07.32  2:23.37  3:40.37    4:52.73   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    1:09.11  2:27.34  3:45.10    5:01.91   
                     
 
Kapping 16, 400m FrÝsvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Pßl Joensen (1990) 3:46.84 2012-03-22 
F°royskt met (junior): Ëli Mortensen (1996) 3:59.67 2014-07-09 
KravtÝ­ NMU: 04:25.78 
KravtÝ­: HM B 03:56.14 - HM A 03:48.15 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    1:03.19  2:09.57  3:15.96    4:22.64   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:07.87  2:20.21  3:32.11    4:44.19   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    1:07.47  2:21.19  3:35.81    4:51.60   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:10.40  2:27.75  3:45.19    5:02.38   
Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:11.11  2:33.20  3:53.03    5:06.93   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    1:15.17  2:35.78  3:54.54    5:07.96   
Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik    1:18.51  2:42.27  4:03.06    5:18.18   
                     
 
Kapping 17, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Astrid Foldarskar­ (1994) 28.29 2014-03-30 
F°royskt met (junior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 28.44 2018-04-14 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:27.26 - HM A 00:26.34 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            28.56   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            30.57   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            31.00   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            31.39   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag            31.54   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            32.66   
                     
 
Kapping 17, 50m Firvald Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Astrid Foldarskar­ (1994) 28.29 2014-03-30 
F°royskt met (junior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 28.44 2018-04-14 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:27.26 - HM A 00:26.34 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            30.48   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            31.70   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag            31.72   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            31.82   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            32.88   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            33.05   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            33.17   
SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik            33.81   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            34.43   
10  Annelisa Joensen  2003  Svimjifelagi­ REYSTI            35.84   
11  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            35.88   
12  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag            37.41   
13  Birna Isholm  2006  Ăgir Klaksvik            38.06   
14  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            39.18   
15  Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            40.74   
                     
 
Kapping 18, 50m Firvald Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 24.69 2012-07-04 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 24.69 2012-07-04 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:24.49 - HM A 00:23.66 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            26.26   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            27.09   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            28.83   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            29.84   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik            29.97   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            30.09   
                     
 
Kapping 18, 50m Firvald Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 24.69 2012-07-04 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 24.69 2012-07-04 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:24.49 - HM A 00:23.66 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            28.18   
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            28.73   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            29.02   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik            29.71   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            29.92   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            30.26  Luttekur ikki i finaluni 
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            30.37   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            30.88   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            30.88   
10  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            31.21   
11  Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik            31.58   
12  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            31.79   
13  Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik            32.72   
14  SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag            34.77   
15  Lukas Bessason  2007  Svimjifelagi­ Flot            35.85   
16  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            41.26   
                     
 
Kapping 19, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Signhild Joensen (2000) 1:03.01 2019-04-06 
F°royskt met (junior): Signhild Joensen (2000) 1:03.38 2017-04-03 
KravtÝ­ NMU: 01:09.82 
KravtÝ­: HM B 01:02.71 - HM A 01:00.59 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    30.89        1:03.18   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    33.41        1:07.92   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    34.07        1:09.63   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    34.83        1:10.55   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    36.16        1:14.57   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    37.92        1:18.39   
                     
 
Kapping 19, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Signhild Joensen (2000) 1:03.01 2019-04-06 
F°royskt met (junior): Signhild Joensen (2000) 1:03.38 2017-04-03 
KravtÝ­ NMU: 01:09.82 
KravtÝ­: HM B 01:02.71 - HM A 01:00.59 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    31.36        1:05.01   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    33.74        1:10.00   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    34.46        1:10.98   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    35.76        1:13.61   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    36.26        1:14.96   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    37.10        1:17.10   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    37.14        1:17.86   
Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag    38.11        1:19.09   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:21.98        1:21.98   
10  Bj°rk L S°rensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    41.50        1:25.79   
11  Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    43.73        1:27.77   
                     
 
Kapping 20, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 56.64 2012-07-15 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 56.64 2012-07-15 
KravtÝ­ NMU: 01:03.20 
KravtÝ­: HM B 00:55.95 - HM A 00:54.06 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    30.00        1:01.51   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    30.53        1:01.60   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    32.40        1:06.89   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.96        1:08.78   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    33.45        1:10.30   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    33.75        1:12.70   
                     
 
Kapping 20, 100m Ryggsvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 56.64 2012-07-15 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 56.64 2012-07-15 
KravtÝ­ NMU: 01:03.20 
KravtÝ­: HM B 00:55.95 - HM A 00:54.06 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    30.00        1:01.51   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    30.53        1:01.60   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    32.40        1:06.89   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.96        1:08.78   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    33.45        1:10.30   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    33.75        1:12.70   
                     
 
Kapping 21, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
F°royskt met (senior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-05-26 
F°royskt met (junior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-06-26 
KravtÝ­ NMU: 01:18.55 
KravtÝ­: HM B 01:09.79 - HM A 01:07.43 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    36.94        1:17.56   
Emma Bruhn  2002  Su­uroyar Svimjifelag    36.29        1:18.55   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    38.34        1:22.14   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    41.19        1:25.46   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    42.24        1:27.71   
SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik    42.53        1:29.55   
                     
 
Kapping 21, 100m Bringusvimjing Kvinn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-05-26 
F°royskt met (junior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-06-26 
KravtÝ­ NMU: 01:18.55 
KravtÝ­: HM B 01:09.79 - HM A 01:07.43 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    38.63        1:21.99   
Emma Bruhn  2002  Su­uroyar Svimjifelag    37.20        1:22.41   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    39.32        1:25.21   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    42.77        1:29.42   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    44.38        1:32.07   
SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik    44.87        1:32.27   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    44.21        1:33.43   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    44.30        1:34.43   
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag    43.91        1:35.02   
10  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    48.05        1:43.68   
                     
 
Kapping 22, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Rˇland Toftum (1998) 1:05.35 2017-04-04 
F°royskt met (junior): Rˇkur Trygvason (2000) 1:06.14 2018-04-13 
KravtÝ­ NMU: 01:09.72 
KravtÝ­: HM B 01:02.05 - HM A 00:59.95 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    32.40        1:08.42   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    33.05        1:10.81   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.00        1:14.98   
Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag    36.35        1:16.63   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    37.35        1:21.94   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    43.03        1:33.61   
                     
 
Kapping 22, 100m Bringusvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Rˇland Toftum (1998) 1:05.35 2017-04-04 
F°royskt met (junior): Rˇkur Trygvason (2000) 1:06.14 2018-04-13 
KravtÝ­ NMU: 01:09.72 
KravtÝ­: HM B 01:02.05 - HM A 00:59.95 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    32.40        1:08.42   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    33.05        1:10.81   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.00        1:14.98   
Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag    36.35        1:16.63   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    37.35        1:21.94   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    43.03        1:33.61   
                     
 
Kapping 23, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 58.12 2018-02-24 
F°royskt met (junior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 58.12 2018-02-24 
KravtÝ­ NMU: 01:02.72 
KravtÝ­: HM B 00:56.40 - HM A 00:54.49 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    29.47        59.74   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    29.26        1:00.64   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    30.27        1:03.33   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    31.08        1:05.45   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    31.91        1:06.28   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    31.12        1:06.67   
                     
 
Kapping 23, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 58.12 2018-02-24 
F°royskt met (junior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 58.12 2018-02-24 
KravtÝ­ NMU: 01:02.72 
KravtÝ­: HM B 00:56.40 - HM A 00:54.49 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    30.15        1:03.87   
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    30.88        1:04.38   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    31.29        1:05.38   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    32.25        1:05.88   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    31.86        1:06.11   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    31.65        1:06.89   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    32.85        1:08.85   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.16        1:09.09   
Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag    33.43        1:09.53   
10  Birna Isholm  2006  Ăgir Klaksvik    33.95        1:10.62   
11  Annelisa Joensen  2003  Svimjifelagi­ REYSTI    34.66        1:13.18   
12  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    34.29        1:13.33   
13  Bj°rk L S°rensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    35.36        1:14.18   
14  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag    35.91        1:16.50   
15  Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    37.09        1:17.87   
16  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    36.68        1:18.95   
                     
 
Kapping 24, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 51.91 2012-07-10 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 51.91 2012-07-10 
KravtÝ­ NMU: 00:56.54 
KravtÝ­: HM B 00:50.51 - HM A 00:48.80 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    25.99        53.91   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    26.87        55.04   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    26.83        55.25   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    27.60        57.01   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    27.88        58.54   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    27.70        1:01.04   
                     
 
Kapping 24, 100m FrÝsvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 51.91 2012-07-10 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 51.91 2012-07-10 
KravtÝ­ NMU: 00:56.54 
KravtÝ­: HM B 00:50.51 - HM A 00:48.80 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    25.68        53.95   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    26.05        54.42   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    27.11        55.86   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    27.11        56.33   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    26.52        57.85   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    27.56        58.41   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    27.96        58.69   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    28.94        1:01.16   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    29.87        1:02.50   
10  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    29.61        1:02.58   
11  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    29.28        1:02.70   
12  Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik    30.65        1:03.09   
13  Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    29.81        1:03.75   
14  Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    30.46        1:03.93   
15  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    30.27        1:05.92   
16  Lukas Bessason  2007  Svimjifelagi­ Flot    30.79        1:06.24   
17  SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    32.32        1:06.76   
18  Jˇnas ┴ Bergi  2003  Ăgir Klaksvik    32.00        1:07.67   
19  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    32.33        1:08.22   
20  Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik    32.89        1:08.89   
21  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    31.39        1:09.19   
22  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik    32.65        1:09.61   
                     
 
Kapping 25, 400m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Sßra R. Nysted (2001) 4:59.73 2016-07-06 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 4:59.73 2016-07-06 
KravtÝ­ NMU: 05:23.08 
KravtÝ­: HM B 04:52.97 - HM A 04:43.06 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:08.67  2:31.77  4:05.14    5:14.89   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    1:13.65  2:37.25  4:05.75    5:15.86   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    1:17.16  2:39.32  4:18.59    5:32.96   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    1:14.90  2:48.98  4:33.81    5:52.40   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:30.45  3:05.15  4:44.45    6:09.98   
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    1:26.62  3:02.29  4:57.41    6:23.31   
                     
 
Kapping 25, 400m Blanda­ Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Sßra R. Nysted (2001) 4:59.73 2016-07-06 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 4:59.73 2016-07-06 
KravtÝ­ NMU: 05:23.08 
KravtÝ­: HM B 04:52.97 - HM A 04:43.06 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    1:14.90  2:41.07  4:13.01    5:28.81   
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:14.63  2:42.58  4:21.74    5:37.76   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    1:15.96  2:51.81  4:34.23    5:54.46   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    1:22.04  2:52.17  4:38.12    5:58.46   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:32.74  3:14.64  4:54.05    6:23.15   
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    1:30.76  3:07.42  5:03.23    6:30.26   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    1:48.02  3:29.57  5:20.24    6:43.00   
                     
 
Kapping 26, 400m Blanda­ Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Alvi Hjelm (1996) 4:30.17 2016-04-15 
F°royskt met (junior): Ëli Mortensen (1996) 4:41.42 2014-12-14 
KravtÝ­ NMU: 04:57.63 
KravtÝ­: HM B 04:26.93 - HM A 04:17.90 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    1:05.89  2:22.82  3:46.82    4:54.79   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:06.29  2:25.15  3:56.30    5:02.13   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    1:09.21  2:30.22  3:56.44    5:05.80   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:16.15  2:40.25  4:19.51    5:40.51   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    1:11.47  2:50.61  4:31.89    5:49.15   
                     
 
Kapping 26, 400m Blanda­ Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Alvi Hjelm (1996) 4:30.17 2016-04-15 
F°royskt met (junior): Ëli Mortensen (1996) 4:41.42 2014-12-14 
KravtÝ­ NMU: 04:57.63 
KravtÝ­: HM B 04:26.93 - HM A 04:17.90 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    1:05.89  2:22.82  3:46.82    4:54.79   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:06.29  2:25.15  3:56.30    5:02.13   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    1:09.21  2:30.22  3:56.44    5:05.80   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:16.15  2:40.25  4:19.51    5:40.51   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    1:11.47  2:50.61  4:31.89    5:49.15   
                     
 
Kapping 27, 4X200m FrÝsvimjing Kvinnu, Finalur 
F°royskt met (senior): Ăgir 8:55.15 2016-03-12 
F°royskt met (junior): Ăgir 8:55.15 2016-03-12 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1 Kvinnur  2000  Ăgir Klaksvik            9:03.68   
  Signhild Joensen  2000      1:04.74  2:11.25      2:11.25   
  Barbara Debes  2000      1:03.54  2:13.64      4:24.89   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      1:06.28  2:15.52      6:40.41   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      1:09.33  2:23.27      9:03.68   
                     
Hs 1 Gentur  2001  Havnar Svimjifelag            9:08.07   
  Ey­ri­ Mortensen  2003      1:05.43  2:14.57      2:14.57   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      1:08.73  2:22.09      4:36.66   
  Kristina ═ Skßla  2005      1:48.03  3:04.90      7:41.56   
  Vßr E. Eidesgaard  2001      20.36  1:26.51      9:08.07   
                     
Hs 2 Gentur  2004  Havnar Svimjifelag            9:39.75   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      1:13.27  2:32.23      2:32.23   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      1:08.92  2:21.28      4:53.51   
  Nancy N. Dam  2005      1:08.37  2:21.42      7:14.93   
  Miriam Mortensen  2004      1:10.39  2:24.82      9:39.75   
                     
Ăgir 2 Kvinnur  2002  Ăgir Klaksvik            10:03.82   
  Jonna Joensen  2005      1:10.68  2:28.37      2:28.37   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      1:11.43  2:25.10      4:53.47   
  Birna Isholm  2006      1:11.97  2:31.64      7:25.11   
  SofÝa Toftegaard  2006      1:15.70  2:38.71      10:03.82   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 4  Su­uroyar Svimjifelag            10:08.19   
  Elin Christiansen  2004      1:12.90  2:34.08      2:34.08   
  Lilja D Jacobsen  2003      1:17.16  2:00.29      4:34.37   
  Emma Bruhn  2002      1:50.32  3:07.19      7:41.56   
  Alisa Vestergňrd  2003      1:08.46  2:26.63      10:08.19   
                     
Hs 3 Gentur  1998  Havnar Svimjifelag            10:22.31   
  Maria Suma Poulsen  2004      1:11.07  2:28.84      2:28.84   
  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005      1:15.45  2:43.08      5:11.92   
  Bßra D. Nattestad  2004      1:13.13  2:37.61      7:49.53   
  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004      1:14.01  2:32.78      10:22.31   
                     
                     
 
Kapping 27, 4X200m FrÝsvimjing Kvinnu, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Ăgir 8:55.15 2016-03-12 
F°royskt met (junior): Ăgir 8:55.15 2016-03-12 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1 Kvinnur  2000  Ăgir Klaksvik            9:03.68   
  Signhild Joensen  2000      1:04.74  2:11.25      2:11.25   
  Barbara Debes  2000      1:03.54  2:13.64      4:24.89   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      1:06.28  2:15.52      6:40.41   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      1:09.33  2:23.27      9:03.68   
                     
Hs 1 Gentur  2001  Havnar Svimjifelag            9:08.07   
  Ey­ri­ Mortensen  2003      1:05.43  2:14.57      2:14.57   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      1:08.73  2:22.09      4:36.66   
  Kristina ═ Skßla  2005      1:48.03  3:04.90      7:41.56   
  Vßr E. Eidesgaard  2001      20.36  1:26.51      9:08.07   
                     
Hs 2 Gentur  2004  Havnar Svimjifelag            9:39.75   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      1:13.27  2:32.23      2:32.23   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      1:08.92  2:21.28      4:53.51   
  Nancy N. Dam  2005      1:08.37  2:21.42      7:14.93   
  Miriam Mortensen  2004      1:10.39  2:24.82      9:39.75   
                     
Ăgir 2 Kvinnur  2002  Ăgir Klaksvik            10:03.82   
  Jonna Joensen  2005      1:10.68  2:28.37      2:28.37   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      1:11.43  2:25.10      4:53.47   
  Birna Isholm  2006      1:11.97  2:31.64      7:25.11   
  SofÝa Toftegaard  2006      1:15.70  2:38.71      10:03.82   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 4  Su­uroyar Svimjifelag            10:08.19   
  Elin Christiansen  2004      1:12.90  2:34.08      2:34.08   
  Lilja D Jacobsen  2003      1:17.16  2:00.29      4:34.37   
  Emma Bruhn  2002      1:50.32  3:07.19      7:41.56   
  Alisa Vestergňrd  2003      1:08.46  2:26.63      10:08.19   
                     
Hs 3 Gentur  1998  Havnar Svimjifelag            10:22.31   
  Maria Suma Poulsen  2004      1:11.07  2:28.84      2:28.84   
  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005      1:15.45  2:43.08      5:11.92   
  Bßra D. Nattestad  2004      1:13.13  2:37.61      7:49.53   
  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004      1:14.01  2:32.78      10:22.31   
                     
                     
 
Kapping 28, 4X200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Havnar Svimjifelag 8:08.47 2017-05-26 
F°royskt met (junior): Ăgir 8:52.91 2018-06-08 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs 1 Dreingir  1996  Havnar Svimjifelag            8:01.67  F°roysk Met - Senior 
  Bartal E. Eidesgaard  2003      58.25  2:01.38      2:01.38   
  Ëli Mortensen  1996      57.61  1:59.06      4:00.44   
  Johan N. Dam  2002      58.91  2:02.29      6:02.73   
  Alvi Hjelm  1996      56.99  1:58.94      8:01.67   
                     
Ăgir 1 Menn  2000  Ăgir Klaksvik            8:45.70   
  Rˇkur Trygvason  2000      1:01.41  2:08.72      2:08.72   
  Martin V. Sivertsen  2002      1:00.38  2:07.95      4:16.67   
  Natanael A. Matras  2002      1:04.29  2:13.81      6:30.48   
  Denis Voropaev  2000      1:04.36  2:15.22      8:45.70   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 5  Su­uroyar Svimjifelag            8:57.90   
  R˙ni Dahl  2004      1:05.85  2:19.44      2:19.44   
  Rani Jacobsen  2001      1:05.74  2:16.54      4:35.98   
  Rˇi Bech  2001      1:00.14  2:11.40      6:47.38   
  Bartal Debess  2002      59.71  2:10.52      8:57.90   
                     
Hs 2 Dreingir  1998  Havnar Svimjifelag            9:20.26   
  Niklas Jˇgvan Arge  2004      1:07.23  2:20.06      2:20.06   
  Jˇnas L. Schiller  2003      1:05.07  2:14.87      4:34.93   
  SÝmun G. Nielsen  2005      1:10.53  2:28.67      7:03.60   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      1:05.77  2:16.66      9:20.26   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 6  Su­uroyar Svimjifelag            9:51.82   
  Heini Hansen  2003      1:07.04  2:49.68      2:49.68   
  Andreas Debess  2006      39.40  2:00.55      4:50.23   
  R˙ni Bech  2002      1:15.22  2:39.67      7:29.90   
  Hans Jacob Hjelm  2003      1:05.32  2:21.92      9:51.82   
                     
Ăgir 2 Menn  2003  Ăgir Klaksvik            10:08.89   
  Brandur A. Matras  2003      1:07.80  2:19.87      2:19.87   
  Heini M. Askham  2006      1:13.92  2:30.21      4:50.08   
  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003      1:16.28  2:39.71      7:29.79   
  Jˇnas ┴ Bergi  2003      1:15.17  2:39.10      10:08.89   
                     
                     
 
Kapping 28, 4X200m FrÝsvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Havnar Svimjifelag 8:08.47 2017-05-26 
F°royskt met (junior): Ăgir 8:52.91 2018-06-08 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs 1 Dreingir  1996  Havnar Svimjifelag            8:01.67  F°roysk Met - Senior 
  Bartal E. Eidesgaard  2003      58.25  2:01.38      2:01.38   
  Ëli Mortensen  1996      57.61  1:59.06      4:00.44   
  Johan N. Dam  2002      58.91  2:02.29      6:02.73   
  Alvi Hjelm  1996      56.99  1:58.94      8:01.67   
                     
Ăgir 1 Menn  2000  Ăgir Klaksvik            8:45.70   
  Rˇkur Trygvason  2000      1:01.41  2:08.72      2:08.72   
  Martin V. Sivertsen  2002      1:00.38  2:07.95      4:16.67   
  Natanael A. Matras  2002      1:04.29  2:13.81      6:30.48   
  Denis Voropaev  2000      1:04.36  2:15.22      8:45.70   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 5  Su­uroyar Svimjifelag            8:57.90   
  R˙ni Dahl  2004      1:05.85  2:19.44      2:19.44   
  Rani Jacobsen  2001      1:05.74  2:16.54      4:35.98   
  Rˇi Bech  2001      1:00.14  2:11.40      6:47.38   
  Bartal Debess  2002      59.71  2:10.52      8:57.90   
                     
Hs 2 Dreingir  1998  Havnar Svimjifelag            9:20.26   
  Niklas Jˇgvan Arge  2004      1:07.23  2:20.06      2:20.06   
  Jˇnas L. Schiller  2003      1:05.07  2:14.87      4:34.93   
  SÝmun G. Nielsen  2005      1:10.53  2:28.67      7:03.60   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      1:05.77  2:16.66      9:20.26   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 6  Su­uroyar Svimjifelag            9:51.82   
  Heini Hansen  2003      1:07.04  2:49.68      2:49.68   
  Andreas Debess  2006      39.40  2:00.55      4:50.23   
  R˙ni Bech  2002      1:15.22  2:39.67      7:29.90   
  Hans Jacob Hjelm  2003      1:05.32  2:21.92      9:51.82   
                     
Ăgir 2 Menn  2003  Ăgir Klaksvik            10:08.89   
  Brandur A. Matras  2003      1:07.80  2:19.87      2:19.87   
  Heini M. Askham  2006      1:13.92  2:30.21      4:50.08   
  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003      1:16.28  2:39.71      7:29.79   
  Jˇnas ┴ Bergi  2003      1:15.17  2:39.10      10:08.89   
                     
                     
 
Kapping 29, 1500m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 17:25.28 2016-04-13 
F°royskt met (junior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 17:25.28 2016-04-13 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 17:06.76 - HM A 16:32.04 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:12.37  2:31.24  3:50.77  5:10.69  19:45.80   
          6:30.85  7:51.92  9:12.72  10:33.54     
          11:54.53  13:15.74  14:37.69  15:59.00     
          17:20.03  18:34.26         
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    1:12.39  2:30.85  3:50.62  5:10.71  19:47.36   
          6:30.66  7:51.74  9:12.40  10:33.43     
          11:54.40  13:15.87  14:37.41  15:58.84     
          17:20.32  18:35.46         
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    1:13.67  2:35.54  3:57.70  5:20.06  20:15.67   
          6:42.38  8:04.96  9:27.36  10:49.30     
          12:11.11  13:33.51  14:55.54  16:17.60     
          17:38.49  18:58.48         
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:23.34  2:54.90  4:26.09  5:58.30  22:34.38   
          7:30.04  9:02.42  10:33.27  12:04.64     
          13:36.49  15:06.83  16:37.14  18:07.71     
          19:37.32  21:05.98         
                     
 
Kapping 30, 800m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Pßl Joensen (1990) 7:45.55 2011-07-26 
F°royskt met (junior): Ëli Mortensen (1996) 8:13.75 2014-06-12 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 08:10.91 - HM A 07:54.31 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    1:01.96  2:07.27  3:13.14  4:18.86  8:46.38   
          5:25.28  6:32.19  7:39.73       
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:02.32  2:09.13  3:16.90  4:24.42  8:47.54   
          5:31.77  6:38.63  7:44.31       
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:13.05  2:31.19  3:48.62  5:07.23  10:14.01   
          6:24.81  7:41.55  8:59.01       
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:09.92  2:32.05  3:54.51  5:17.30  10:32.87   
          6:38.26  7:59.24  9:17.75       
Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik    1:17.19  2:42.05  4:07.35  5:33.65  10:57.98   
          6:57.49  8:20.43  9:42.01       
                     
 
Kapping 31, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Jana B. Thomsen (2000) 2:28.40 2017-03-04 
F°royskt met (junior): Jana B. Thomsen (2000) 2:28.40 2017-03-04 
KravtÝ­ NMU: 02:29.07 
KravtÝ­: HM B 02:13.73 - HM A 02:09.21 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    32.06  1:10.07  1:49.57    2:27.37  F°roysk Met - Senior 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    33.50  1:12.51  1:53.01    2:35.28   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    34.18  1:14.79  1:57.69    2:41.22   
Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    40.51  1:29.09  2:18.56    3:07.35   
Annelisa Joensen  2003  Svimjifelagi­ REYSTI    38.46  1:28.82  2:20.41    3:14.09   
Sˇlja Sigmundardˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    40.26  1:32.50  2:32.24    3:32.91   
                     
 
Kapping 31, 200m Firvald Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Jana B. Thomsen (2000) 2:28.40 2017-03-04 
F°royskt met (junior): Jana B. Thomsen (2000) 2:28.40 2017-03-04 
KravtÝ­ NMU: 02:29.07 
KravtÝ­: HM B 02:13.73 - HM A 02:09.21 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    34.36  1:14.64  1:55.45    2:36.03   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    35.86  1:16.35  1:59.11    2:39.66   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    37.19  1:20.32  2:05.97    2:51.91   
Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    42.38  1:32.81  2:24.63    3:13.77   
Annelisa Joensen  2003  Svimjifelagi­ REYSTI    40.30  1:31.13  2:25.78    3:16.76   
Sˇlja Sigmundardˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    41.21  1:35.90  2:35.81    3:36.72   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    46.15  1:45.35  2:46.12    3:44.56   
                     
 
Kapping 32, 200m Firvald Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Ëli mortensen (1996) 2:06.05 2016-03-13 
F°royskt met (junior): Ëli Mortensen (1996) 2:11.04 2014-06-14 
KravtÝ­ NMU: 02:15.37 
KravtÝ­: HM B 02:00.80 - HM A 01:56.71 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    30.60  1:05.16  1:41.19    2:17.97   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    31.30  1:07.72  1:46.18    2:23.12   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    32.08  1:10.32  1:47.47    2:24.27   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    32.45  1:11.55  1:57.21    2:43.39   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 32, 200m Firvald Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Ëli mortensen (1996) 2:06.05 2016-03-13 
F°royskt met (junior): Ëli Mortensen (1996) 2:11.04 2014-06-14 
KravtÝ­ NMU: 02:15.37 
KravtÝ­: HM B 02:00.80 - HM A 01:56.71 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    30.60  1:05.16  1:41.19    2:17.97   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    31.30  1:07.72  1:46.18    2:23.12   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    32.08  1:10.32  1:47.47    2:24.27   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    32.45  1:11.55  1:57.21    2:43.39   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 33, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 26.52 2018-04-15 
F°royskt met (junior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 26.52 2018-04-15 
KravtÝ­ NMU: 00:28.61 
KravtÝ­: HM B 00:25.92 - HM A 00:25.04 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            27.43   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            27.66   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            28.11   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            28.60   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            29.48   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik            29.69   
                     
 
Kapping 33, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 26.52 2018-04-15 
F°royskt met (junior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 26.52 2018-04-15 
KravtÝ­ NMU: 00:28.61 
KravtÝ­: HM B 00:25.92 - HM A 00:25.04 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr E. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            27.93   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            28.21   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            28.86   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            29.00   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            30.16   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik            30.22   
Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag            30.90   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            31.10   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            31.17   
10  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            31.50   
11  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            31.76   
12  Birna Isholm  2006  Ăgir Klaksvik            32.38   
13  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag            32.62   
14  SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik            32.69   
15  Bj°rk L S°rensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            33.47   
16  Annelisa Joensen  2003  Svimjifelagi­ REYSTI            33.51   
17  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            33.57   
18  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag            33.68   
19  Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            34.19   
20  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            34.68   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 34, 50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 23.48 2012-07-13 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 23.48 2012-07-13 
KravtÝ­ NMU: 00:25.53 
KravtÝ­: HM B 00:22.96 - HM A 00:22.18 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            24.34   
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            24.43   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag            24.89   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            25.98   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            26.00   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            26.63   
                     
 
Kapping 34, 50m FrÝsvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 23.48 2012-07-13 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 23.48 2012-07-13 
KravtÝ­ NMU: 00:25.53 
KravtÝ­: HM B 00:22.96 - HM A 00:22.18 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            24.53   
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag            25.02   
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            25.07   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            25.49   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            26.58   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            26.63   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            27.07   
Niels T. Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag            27.95   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            28.23   
10  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            28.58   
11  Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik            28.60   
12  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            28.88   
13  Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            28.90   
14  Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik            28.91   
15  Tˇki Janusarson Str°m  2002  Su­uroyar Svimjifelag            29.05   
16  Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            29.51   
17  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            29.70   
18  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            30.03   
19  Lukas Bessason  2007  Svimjifelagi­ Flot            30.13   
20  Jˇnas ┴ Bergi  2003  Ăgir Klaksvik            30.18   
21  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik            30.32   
22  Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik            31.43   
                     
 
Kapping 35, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Signhild Joensen (2000) 2:14.01 2017-04-05 
F°royskt met (junior): Signhild Joensen (2000) 2:14.01 2017-04-05 
KravtÝ­ NMU: 02:30.72 
KravtÝ­: HM B 02:16.13 - HM A 02:11.53 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    31.83  1:07.16  1:43.59    2:19.95   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    34.63  1:11.56  1:49.30    2:25.96   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    34.39  1:12.28  1:51.27    2:30.61   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    35.68  1:15.73  1:56.73    2:35.86   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    38.59  1:20.72  2:03.14    2:45.80   
Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    41.90  1:27.62  2:14.29    3:00.22   
                     
 
Kapping 35, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Signhild Joensen (2000) 2:14.01 2017-04-05 
F°royskt met (junior): Signhild Joensen (2000) 2:14.01 2017-04-05 
KravtÝ­ NMU: 02:30.72 
KravtÝ­: HM B 02:16.13 - HM A 02:11.53 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    33.02  1:09.08  1:45.57    2:21.70   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    35.33  1:14.22  1:53.04    2:32.00   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    36.52  1:15.85  1:55.55    2:35.16   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    39.06  1:22.84  2:07.10    2:49.35   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    40.30  1:23.96  2:07.64    2:50.26   
Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    42.74  1:28.29  2:15.01    3:00.97   
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    43.01  1:29.58  2:17.64    3:03.73   
                     
 
Kapping 36, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 2:04.12 2012-07-06 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 2:04.12 2012-07-06 
KravtÝ­ NMU: 02:16.86 
KravtÝ­: HM B 02:02.48 - HM A 01:58.34 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    32.14  1:06.81  1:40.71    2:13.71   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    31.97  1:06.74  1:41.77    2:14.75   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    36.84  1:15.63  1:55.52    2:33.80   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    35.64  1:16.34  1:57.69    2:37.57   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    39.05  1:22.04  2:04.74    2:46.53   
                     
 
Kapping 36, 200m Ryggsvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 2:04.12 2012-07-06 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 2:04.12 2012-07-06 
KravtÝ­ NMU: 02:16.86 
KravtÝ­: HM B 02:02.48 - HM A 01:58.34 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alvi Hjelm  1996  Havnar Svimjifelag    32.14  1:06.81  1:40.71    2:13.71   
Ëli Mortensen  1996  Havnar Svimjifelag    31.97  1:06.74  1:41.77    2:14.75   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    36.84  1:15.63  1:55.52    2:33.80   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    35.64  1:16.34  1:57.69    2:37.57   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    39.05  1:22.04  2:04.74    2:46.53   
                     
 
Kapping 37, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 
F°royskt met (senior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 34.45 2017-05-27 
F°royskt met (junior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 34.61 2015-01-17 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:32.31 - HM A 00:31.22 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
┴sbj°rg Hjelm  1999  Svimjifelagi­ REYSTI            35.46   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            35.69   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            36.25   
Emma Bruhn  2002  Su­uroyar Svimjifelag            36.31   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            37.44   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            40.57   
                     
 
Kapping 37, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 34.45 2017-05-27 
F°royskt met (junior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 34.61 2015-01-17 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:32.31 - HM A 00:31.22 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
┴sbj°rg Hjelm  1999  Svimjifelagi­ REYSTI            35.74   
Emma Bruhn  2002  Su­uroyar Svimjifelag            36.11   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            36.77   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            37.56   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            38.27   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            41.04   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            41.28   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            41.32   
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag            41.94   
10  SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik            42.54   
11  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            43.68   
12  Birna Isholm  2006  Ăgir Klaksvik            43.96   
13  Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag            44.05   
14  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            45.01   
15  Jˇhanna Ëlavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            45.91   
16  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            46.72   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 38, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Rˇland Toftum (1998) 29.43 2017-04-05 
F°royskt met (junior): Rˇland Toftum (1998) 29.81 2016-04-17 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:28.35 - HM A 00:27.39 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            30.90   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            31.43   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag            31.74   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            32.44   
Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag            33.56   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            34.83   
                     
 
Kapping 38, 50m Bringusvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Rˇland Toftum (1998) 29.43 2017-04-05 
F°royskt met (junior): Rˇland Toftum (1998) 29.81 2016-04-17 
KravtÝ­ NMU: - 
KravtÝ­: HM B 00:28.35 - HM A 00:27.39 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            30.61   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            32.02   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag            32.15   
Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag            34.31   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            34.33   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            36.89   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            37.44   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            38.14   
Tˇki Janusarson Str°m  2002  Su­uroyar Svimjifelag            39.29   
10  Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik            43.01   
11  Lukas Bessason  2007  Svimjifelagi­ Flot            43.93   
12  Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            44.01   
                     
 
Kapping 39, 4X100m FrÝsvimjing Kvinnu, Finalur 
F°royskt met (senior): Ăgir 4:03.56 2017-05-27 
F°royskt met (junior): Ăgir 4:06.78 2016-03-13 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs 1 Gentur  2001  Havnar Svimjifelag            4:06.50   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      30.53  1:03.49      1:03.49   
  Vßr E. Eidesgaard  2001      28.67  59.53      2:03.02   
  Kristina ═ Skßla  2005      30.03  1:02.77      3:05.79   
  Ey­ri­ Mortensen  2003      28.98  1:00.71      4:06.50   
                     
Ăgir 1 Kvinnur  2000  Ăgir Klaksvik            4:09.46   
  Barbara Debes  2000      28.75  1:00.24      1:00.24   
  Signhild Joensen  2000      29.44  1:00.98      2:01.22   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      30.64  1:03.59      3:04.81   
  Jonna Joensen  2005      29.83  1:04.65      4:09.46   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 7  Su­uroyar Svimjifelag            4:26.11   
  Elin Christiansen  2004      32.14  1:08.21      1:08.21   
  Lea Midjord  2002      33.81  1:11.89      2:20.10   
  Emma Bruhn  2002      30.73  1:04.49      3:24.59   
  Alisa Vestergňrd  2003      29.79  1:01.52      4:26.11   
                     
Hs 2 Gentur  2004  Havnar Svimjifelag            4:28.14   
  Maria Suma Poulsen  2004      31.80  1:07.23      1:07.23   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      30.56  1:05.73      2:12.96   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      31.57  1:08.29      3:21.25   
  Miriam Mortensen  2004      30.66  1:06.89      4:28.14   
                     
Ăgir 2 Kvinnur  2002  Ăgir Klaksvik            4:38.45   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      31.91  1:07.45      1:07.45   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      32.61  1:09.29      2:16.74   
  Birna Isholm  2006      33.53  1:10.72      3:27.46   
  SofÝa Toftegaard  2006      33.43  1:10.99      4:38.45   
                     
Hs 3 Gentur  1998  Havnar Svimjifelag            4:48.27   
  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004      33.25  1:08.26      1:08.26   
  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998      35.06  1:13.87      2:22.13   
  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005      35.02  1:14.39      3:36.52   
  Bßra D. Nattestad  2004      33.58  1:11.75      4:48.27   
                     
                     
 
Kapping 39, 4X100m FrÝsvimjing Kvinnu, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Ăgir 4:03.56 2017-05-27 
F°royskt met (junior): Ăgir 4:06.78 2016-03-13 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs 1 Gentur  2001  Havnar Svimjifelag            4:06.50   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      30.53  1:03.49      1:03.49   
  Vßr E. Eidesgaard  2001      28.67  59.53      2:03.02   
  Kristina ═ Skßla  2005      30.03  1:02.77      3:05.79   
  Ey­ri­ Mortensen  2003      28.98  1:00.71      4:06.50   
                     
Ăgir 1 Kvinnur  2000  Ăgir Klaksvik            4:09.46   
  Barbara Debes  2000      28.75  1:00.24      1:00.24   
  Signhild Joensen  2000      29.44  1:00.98      2:01.22   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      30.64  1:03.59      3:04.81   
  Jonna Joensen  2005      29.83  1:04.65      4:09.46   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 7  Su­uroyar Svimjifelag            4:26.11   
  Elin Christiansen  2004      32.14  1:08.21      1:08.21   
  Lea Midjord  2002      33.81  1:11.89      2:20.10   
  Emma Bruhn  2002      30.73  1:04.49      3:24.59   
  Alisa Vestergňrd  2003      29.79  1:01.52      4:26.11   
                     
Hs 2 Gentur  2004  Havnar Svimjifelag            4:28.14   
  Maria Suma Poulsen  2004      31.80  1:07.23      1:07.23   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      30.56  1:05.73      2:12.96   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      31.57  1:08.29      3:21.25   
  Miriam Mortensen  2004      30.66  1:06.89      4:28.14   
                     
Ăgir 2 Kvinnur  2002  Ăgir Klaksvik            4:38.45   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      31.91  1:07.45      1:07.45   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      32.61  1:09.29      2:16.74   
  Birna Isholm  2006      33.53  1:10.72      3:27.46   
  SofÝa Toftegaard  2006      33.43  1:10.99      4:38.45   
                     
Hs 3 Gentur  1998  Havnar Svimjifelag            4:48.27   
  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004      33.25  1:08.26      1:08.26   
  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998      35.06  1:13.87      2:22.13   
  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005      35.02  1:14.39      3:36.52   
  Bßra D. Nattestad  2004      33.58  1:11.75      4:48.27   
                     
                     
 
Kapping 40, 4X100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Havnar Svimjifelag 3:42.95 2016-03-13 
F°royskt met (junior): Havnar Svimjifelag 3:55.27 2019-02-24 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs 1 Dreingir  1996  Havnar Svimjifelag            3:40.31  F°roysk Met - Senior 
  Johan N. Dam  2002      26.78  56.00      56.00   
  Ëli Mortensen  1996      26.48  54.97      1:50.97   
  Alvi Hjelm  1996      25.90  54.25      2:45.22   
  Bartal E. Eidesgaard  2003      26.58  55.09      3:40.31   
                     
Ăgir 1 Menn  2000  Ăgir Klaksvik            3:54.06   
  Rˇkur Trygvason  2000      26.19  54.94      54.94   
  Martin V. Sivertsen  2002      27.27  57.68      1:52.62   
  Denis Voropaev  2000      28.46  1:00.86      2:53.48   
  Natanael A. Matras  2002      29.17  1:00.58      3:54.06   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 8  Su­uroyar Svimjifelag            3:58.27   
  Hans Jacob Hjelm  2003      29.10  1:02.71      1:02.71   
  Rani Jacobsen  2001      28.68  1:00.67      2:03.38   
  Rˇi Bech  2001      26.78  57.59      3:00.97   
  Bartal Debess  2002      26.53  57.30      3:58.27   
                     
Hs 2 Dreingir  1998  Havnar Svimjifelag            4:03.32   
  Niels T. Nattestad  1998      29.16  1:00.28      1:00.28   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      28.39  59.81      2:00.09   
  Niklas Jˇgvan Arge  2004      29.85  1:02.88      3:02.97   
  Jˇnas L. Schiller  2003      27.95  1:00.35      4:03.32   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 9  Su­uroyar Svimjifelag            4:22.51   
  R˙ni Dahl  2004      29.93  1:05.04      1:05.04   
  Tˇki Janusarson Str°m  2002      31.17  1:06.86      2:11.90   
  Andreas Debess  2006      31.37  1:07.57      3:19.47   
  Heini Hansen  2003      29.98  1:03.04      4:22.51   
                     
Ăgir 2 Menn  2003  Ăgir Klaksvik            4:28.35   
  Brandur A. Matras  2003      31.12  1:03.81      1:03.81   
  Heini M. Askham  2006      32.29  1:07.96      2:11.77   
  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003      31.87  1:08.64      3:20.41   
  Jˇnas ┴ Bergi  2003      32.41  1:07.94      4:28.35   
                     
                     
 
Kapping 40, 4X100m FrÝsvimjing Menn, Innlei­andi 
F°royskt met (senior): Havnar Svimjifelag 3:42.95 2016-03-13 
F°royskt met (junior): Havnar Svimjifelag 3:55.27 2019-02-24 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FAR  50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs 1 Dreingir  1996  Havnar Svimjifelag            3:40.31  F°roysk Met - Senior 
  Johan N. Dam  2002      26.78  56.00      56.00   
  Ëli Mortensen  1996      26.48  54.97      1:50.97   
  Alvi Hjelm  1996      25.90  54.25      2:45.22   
  Bartal E. Eidesgaard  2003      26.58  55.09      3:40.31   
                     
Ăgir 1 Menn  2000  Ăgir Klaksvik            3:54.06   
  Rˇkur Trygvason  2000      26.19  54.94      54.94   
  Martin V. Sivertsen  2002      27.27  57.68      1:52.62   
  Denis Voropaev  2000      28.46  1:00.86      2:53.48   
  Natanael A. Matras  2002      29.17  1:00.58      3:54.06   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 8  Su­uroyar Svimjifelag            3:58.27   
  Hans Jacob Hjelm  2003      29.10  1:02.71      1:02.71   
  Rani Jacobsen  2001      28.68  1:00.67      2:03.38   
  Rˇi Bech  2001      26.78  57.59      3:00.97   
  Bartal Debess  2002      26.53  57.30      3:58.27   
                     
Hs 2 Dreingir  1998  Havnar Svimjifelag            4:03.32   
  Niels T. Nattestad  1998      29.16  1:00.28      1:00.28   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      28.39  59.81      2:00.09   
  Niklas Jˇgvan Arge  2004      29.85  1:02.88      3:02.97   
  Jˇnas L. Schiller  2003      27.95  1:00.35      4:03.32   
                     
Su­uroyar Svimjifelag 9  Su­uroyar Svimjifelag            4:22.51   
  R˙ni Dahl  2004      29.93  1:05.04      1:05.04   
  Tˇki Janusarson Str°m  2002      31.17  1:06.86      2:11.90   
  Andreas Debess  2006      31.37  1:07.57      3:19.47   
  Heini Hansen  2003      29.98  1:03.04      4:22.51   
                     
Ăgir 2 Menn  2003  Ăgir Klaksvik            4:28.35   
  Brandur A. Matras  2003      31.12  1:03.81      1:03.81   
  Heini M. Askham  2006      32.29  1:07.96      2:11.77   
  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003      31.87  1:08.64      3:20.41   
  Jˇnas ┴ Bergi  2003      32.41  1:07.94      4:28.35   
                     
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  30 April 2019 
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya  Prenta­ kl  07:41