┌rslit Tilsamans - Fyri hv°nn aldursbˇlk uttan millumtÝ­ir 
 
  Stevnuheiti  FLOT-stevnan 2019    Prentdagur  26 January 2019   
  Sta­ur  Toftir    Prenta­ kl  18:39   
  Fyrireikari  Svimjifelagi­ FLOT         
  Hylur           
  1. stevnudagur  26 January 2019         
 
 
Kapping 1, 16m frÝ dreingir, Finalur 2011-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Dßnjal Steinhˇlm  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            16.51   
Remi Langgaard Nagurset  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            17.00   
Levi Justinussen  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            20.53   
                     
 
Kapping 1, 16m frÝ dreingir, Finalur 2009-2010 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Dßnial Petur Abrahamsen  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            12.15   
Haraldur Mortensen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            12.90   
Christian Jˇnson  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            12.92   
Jˇsup Kßrason Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            13.50   
Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            14.13   
Jˇnas G. Hansson  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            14.40   
Liam David Welby  2009  Havnar Svimjifelag            14.52   
Villiam Ludvig Foget  2009  Havnar Svimjifelag            15.68   
SÝmun Sßmal Joensen  2009  Havnar Svimjifelag            16.16   
10  Gunnar Akraberg Hansen  2009  Havnar Svimjifelag            16.72   
11  Brestir G°te  2009  Svimjifelagi­ Flot            17.67   
12  Marjus Hansen  2010  Svimjifelagi­ Flot            18.31   
13  B˙i Holm  2010  Havnar Svimjifelag            18.44   
14  ┴si Yan Arnoldson  2010  Svimjifelagi­ Flot            20.04   
15  Bjartur Skipanes  2010  Svimjifelagi­ Flot            21.79   
16  Odd P. Holm  2010  Svimjifelagi­ Flot            23.83   
17  Pßll R. Rasmussen  2010  Svimjifelagi­ Flot            26.28   
                     
 
Kapping 2, 16m frÝ gentur, Finalur 2012-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rakul Petersen  2012  Svimjifelagi­ REYSTI            19.34   
                     
 
Kapping 2, 16m frÝ gentur, Finalur 2010-2011 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            12.40   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            13.32   
Diana Bech  2010  Su­uroyar Svimjifelag            14.95   
Unna Billa T Petersen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            15.38   
Eva Debess  2010  Su­uroyar Svimjifelag            15.49   
Siri­ Vesturt˙n  2011  Fuglafjar­ar Svimjifelag            15.95   
Lea Hansen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            16.22   
Jˇrun Winther  2011  Su­uroyar Svimjifelag            16.37   
Noomi K. Olsen  2010  Svimjifelagi­ Flot            16.42   
10  Tˇra Vi­ Gil  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            16.51   
11  Mei Leiti  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            17.86   
12  Hj°rdis T. Djurhuus  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            20.98   
13  VÝgdis Skaale Clementsen  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            23.23   
14  Sˇlv°r Davidsen  2010  Svimjifelagi­ Flot            25.12   
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
R°skvß Joensen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 3, 16m rygg dreingir, Finalur 2011-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Dßnjal Steinhˇlm  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            21.33   
Remi Langgaard Nagurset  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            21.62   
                     
 
Kapping 3, 16m rygg dreingir, Finalur 2009-2010 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Dßnial Petur Abrahamsen  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            13.59   
Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            16.52   
Christian Jˇnson  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            16.79   
Jˇsup Kßrason Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            16.81   
Jˇnas G. Hansson  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            17.11   
Haraldur Mortensen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            17.40   
Gunnar Akraberg Hansen  2009  Havnar Svimjifelag            17.88   
Liam David Welby  2009  Havnar Svimjifelag            18.59   
Villiam Ludvig Foget  2009  Havnar Svimjifelag            18.64   
10  SÝmun Sßmal Joensen  2009  Havnar Svimjifelag            19.40   
11  B˙i Holm  2010  Havnar Svimjifelag            19.49   
12  Brestir G°te  2009  Svimjifelagi­ Flot            21.09   
13  Bjartur Skipanes  2010  Svimjifelagi­ Flot            26.01   
                     
 
Kapping 4, 16m rygg gentur, Finalur 2010-2011 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            15.09   
Tˇra Vi­ Gil  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            16.77   
Unna Billa T Petersen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            16.92   
VÝgdis Skaale Clementsen  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            17.57   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            17.65   
Mei Leiti  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            17.66   
Jˇrun Winther  2011  Su­uroyar Svimjifelag            17.98   
Hj°rdis T. Djurhuus  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            18.01   
Eva Debess  2010  Su­uroyar Svimjifelag            20.33   
10  Siri­ Vesturt˙n  2011  Fuglafjar­ar Svimjifelag            20.49   
11  Diana Bech  2010  Su­uroyar Svimjifelag            21.01   
12  Lea Hansen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            21.97   
13  Noomi K. Olsen  2010  Svimjifelagi­ Flot            22.47   
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
R°skvß Joensen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 5, 16m firvald dreingir, Finalur 2010-2011 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Haraldur Mortensen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 6, 16m firvald gentur, Finalur 2010-2011 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            15.11   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            18.79   
Diana Bech  2010  Su­uroyar Svimjifelag            20.83   
Eva Debess  2010  Su­uroyar Svimjifelag            22.97   
Jˇrun Winther  2011  Su­uroyar Svimjifelag            28.35   
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 8, 33m frÝ dreingir, Finalur 2011-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Remi Langgaard Nagurset  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            39.65   
Dßnjal Steinhˇlm  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            45.11   
Levi Justinussen  2011  Svimjifelagi­ REYSTI            50.55   
                     
 
Kapping 8, 33m frÝ dreingir, Finalur 2009-2010 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Haraldur Mortensen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            33.32   
Jˇnas Rˇi Fossßdal  2009  Havnar Svimjifelag            34.09   
Jˇnas G. Hansson  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            35.32   
Liam David Welby  2009  Havnar Svimjifelag            36.51   
SÝmun Sßmal Joensen  2009  Havnar Svimjifelag            39.03   
Gunnar Akraberg Hansen  2009  Havnar Svimjifelag            39.86   
Villiam Ludvig Foget  2009  Havnar Svimjifelag            40.86   
Brestir G°te  2009  Svimjifelagi­ Flot            41.68   
B˙i Holm  2010  Havnar Svimjifelag            42.98   
10  Bjartur Skipanes  2010  Svimjifelagi­ Flot            50.76   
                     
 
Kapping 9, 33m frÝ gentur, Finalur 2010-2011 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            30.55   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            32.38   
Diana Bech  2010  Su­uroyar Svimjifelag            34.35   
Eva Debess  2010  Su­uroyar Svimjifelag            36.82   
Noomi K. Olsen  2010  Svimjifelagi­ Flot            37.47   
Siri­ Vesturt˙n  2011  Fuglafjar­ar Svimjifelag            38.18   
Mei Leiti  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            38.49   
Lea Hansen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            39.40   
Unna Billa T Petersen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            41.78   
10  Hj°rdis T. Djurhuus  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            47.24   
R°skvß Joensen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 10, 50m frÝ dreingir, Finalur 2009-2010 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Dßnial Petur Abrahamsen  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            47.58   
Christian Jˇnson  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            48.99   
Jˇsup Kßrason Hansen  2009  Svimjifelagi­ Flot            52.20   
                     
 
Kapping 11, 50m frÝ gentur, Finalur 2010-2011 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Tˇra Vi­ Gil  2010  Svimjifelagi­ REYSTI            58.05   
Jˇrun Winther  2011  Su­uroyar Svimjifelag            59.93   
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 12, 50m rygg dreingir, Finalur 2009-2010 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Dßnial Petur Abrahamsen  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            51.26   
Christian Jˇnson  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:01.46   
SÝmun Sßmal Joensen  2009  Havnar Svimjifelag            1:09.04   
Liam David Welby  2009  Havnar Svimjifelag            1:10.52   
Villiam Ludvig Foget  2009  Havnar Svimjifelag            1:20.05   
Haraldur Mortensen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 13, 50m rygg gentur, Finalur 2010-2011 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sissal Rˇgvadˇttir  2010  Su­uroyar Svimjifelag            56.13   
Talita Johannesen  2010  Su­uroyar Svimjifelag            1:02.66   
Eva Debess  2010  Su­uroyar Svimjifelag            1:05.32   
Jˇrun Winther  2011  Su­uroyar Svimjifelag            1:05.32   
Mei Leiti  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:05.93   
Unna Billa T Petersen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:06.81   
Diana Bech  2010  Su­uroyar Svimjifelag            1:09.60   
Siri­ Vesturt˙n  2011  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:14.43   
Lea Hansen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:17.09   
Emma Debes  2010  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
R°skvß Joensen  2010  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 14, 33m FrÝsvimjing Menn, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            21.31   
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            23.64   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            24.15   
PŠtur E. Thorkildsh°j  2007  Havnar Svimjifelag            24.34   
Jˇgvan ═ Skßla  2008  Havnar Svimjifelag            24.48   
Bßr­ur Ëlavsson  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            25.17   
Oddvaldur Leivsson  2008  Havnar Svimjifelag            27.74   
Ey­un Rˇ­insson  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            29.01   
Pˇl Rˇi Olsen  2007  Havnar Svimjifelag            29.31   
10  Dßnjal Jacobsen  2008  Havnar Svimjifelag            29.43   
11  Herbert Holm Johannesen  2008  Havnar Svimjifelag            32.62   
                     
 
Kapping 15, 33m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jˇrun E Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            27.96   
Silja Bech  2008  Su­uroyar Svimjifelag            29.10   
Lea Petersen  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            29.38   
Elin Johnsdˇttir  2008  Havnar Svimjifelag            31.79   
Anna Maria Isfeldt Nesß  2008  Havnar Svimjifelag            32.59   
Halla Hßfoss  2009  Havnar Svimjifelag            33.12   
Karhild TindalÝ­ Jacobsen  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            34.22   
Lilja Str°m Winther  2009  Su­uroyar Svimjifelag            34.76   
Gisleyg Gu­run Johansen  2008  Havnar Svimjifelag            37.16   
10  Teresa O. Sv°­stein  2009  Svimjifelagi­ Flot            40.19   
11  Sara Bj°rt ┴ Lakjuni  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            44.95   
12  Lilja Rebka Lassaberg  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            47.14   
13  Noomi Abrahamsen  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            48.88   
                     
 
Kapping 16, 33m Ryggsvimjing Menn, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            26.79   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            27.40   
Frˇ­i Hansen  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            28.17   
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            29.62   
Jˇgvan ═ Skßla  2008  Havnar Svimjifelag            31.43   
PŠtur E. Thorkildsh°j  2007  Havnar Svimjifelag            31.44   
Oddvaldur Leivsson  2008  Havnar Svimjifelag            32.74   
Ey­un Rˇ­insson  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            35.15   
Dßnjal Jacobsen  2008  Havnar Svimjifelag            38.38   
10  Herbert Holm Johannesen  2008  Havnar Svimjifelag            39.24   
                     
 
Kapping 17, 33m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bjarta ═ Lßgab°  2009  Su­uroyar Svimjifelag            32.40   
Silja Bech  2008  Su­uroyar Svimjifelag            33.92   
Jˇrun E Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            36.07   
Elin Johnsdˇttir  2008  Havnar Svimjifelag            38.56   
Karhild TindalÝ­ Jacobsen  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            38.77   
Anna Maria Isfeldt Nesß  2008  Havnar Svimjifelag            38.78   
Lilja Str°m Winther  2009  Su­uroyar Svimjifelag            39.65   
Halla Hßfoss  2009  Havnar Svimjifelag            41.05   
Lilja Rebka Lassaberg  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            42.61   
10  Sara Bj°rt ┴ Lakjuni  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            43.40   
11  Teresa O. Sv°­stein  2009  Svimjifelagi­ Flot            48.44   
12  Noomi Abrahamsen  2009  Fuglafjar­ar Svimjifelag            52.56   
Gisleyg Gu­run Johansen  2008  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 19, 50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lukas Bessason  2007  Svimjifelagi­ Flot            30.95   
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            36.30   
Frˇ­i Hansen  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            37.42   
Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            39.20   
Benjamin Poulsen  2007  Svimjifelagi­ Flot            42.96   
                     
 
Kapping 20, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sandra Kristin Stampe Nic  2008  Ăgir Klaksvik            35.99   
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            36.11   
Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            37.32   
Klara M. Hansen  2008  Svimjifelagi­ Flot            39.11   
Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            39.82   
Ragnhild Jacobsen  2008  Ăgir Klaksvik            40.43   
Henny VÝk  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            42.38   
Bjarta ═ Lßgab°  2009  Su­uroyar Svimjifelag            48.06   
                     
 
Kapping 21, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lukas Bessason  2007  Svimjifelagi­ Flot            44.54   
Frˇ­i Hansen  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            48.12   
Bßr­ur Ëlavsson  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            49.62   
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            50.14   
Jˇgvan ═ Skßla  2008  Havnar Svimjifelag            52.47   
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            52.49   
Ey­un Rˇ­insson  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            54.28   
PŠtur E. Thorkildsh°j  2007  Havnar Svimjifelag            58.52   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            1:01.04   
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            DSQ  tjˇ­startur 
Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            DSQ  2 firvaldbeinspark 
Oddvaldur Leivsson  2008  Havnar Svimjifelag            DSQ  armar aftur um mjadn 
                     
 
Kapping 22, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sandra Kristin Stampe Nic  2008  Ăgir Klaksvik            46.97   
Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            50.82   
Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            54.93   
Henny VÝk  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            55.22   
Ragnhild Jacobsen  2008  Ăgir Klaksvik            57.76   
Bjarta ═ Lßgab°  2009  Su­uroyar Svimjifelag            58.45   
Lea Petersen  2009  Svimjifelagi­ REYSTI            1:06.04   
Halla Hßfoss  2009  Havnar Svimjifelag            DSQ  firvaldbeinspark 
Jˇrun E Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ  1 hond Ý vending 
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            DSQ  1 hond Ý vending 
Lilja Str°m Winther  2009  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  1 hond Ý vending 
Silja Bech  2008  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  firvaldbeinspark 
                     
 
Kapping 23, 50m Firvald Menn, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lukas Bessason  2007  Svimjifelagi­ Flot            37.49   
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            39.89   
Bßr­ur Ëlavsson  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            44.46   
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            46.52   
Silas Dam Lindberg  2008  Havnar Svimjifelag            48.08   
Frˇ­i Hansen  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            48.66   
Jˇgvan ═ Skßla  2008  Havnar Svimjifelag            51.01   
Ey­un Rˇ­insson  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            54.00   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            55.78   
10  Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            56.21   
                     
 
Kapping 24, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            42.28   
Sandra Kristin Stampe Nic  2008  Ăgir Klaksvik            42.72   
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            47.70   
Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            55.55   
Henny VÝk  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            56.76   
Ragnhild Jacobsen  2008  Ăgir Klaksvik            57.59   
                     
 
Kapping 25, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Lukas Bessason  2007  Svimjifelagi­ Flot            35.42   
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            42.31   
Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            45.01   
Bßr­ur Ëlavsson  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            46.97   
Benjamin Poulsen  2007  Svimjifelagi­ Flot            51.69   
                     
 
Kapping 26, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 0-2019 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sandra Kristin Stampe Nic  2008  Ăgir Klaksvik            41.13   
Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            45.38   
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            45.51   
Henny VÝk  2008  Fuglafjar­ar Svimjifelag            50.10   
Klara M. Hansen  2008  Svimjifelagi­ Flot            50.80   
Kßra A. Sigur­sson  2009  Ăgir Klaksvik            51.52   
Ragnhild Jacobsen  2008  Ăgir Klaksvik            DSQ  svam ß b˙kinum 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  26 January 2019 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Flot  Prenta­ kl  18:39