┌rslit Tilsamans - Offisiellur 
 
  Stevnuheiti  SMS Stevna September 2018    Prentdagur  02 September 2018   
  Sta­ur  Tˇrshavn    Prenta­ kl  17:16   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  01 September 2018         
 
 
Kapping 1, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            27.26   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            27.84   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            27.96   
Beinta Poulsd. Debes  1997  Havnar Svimjifelag            28.27   
┴sbj°rg Hjelm  1999  Svimjifelagi­ REYSTI            28.74   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            29.38   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            29.56   
S˙sanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag            29.64   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik            29.80   
10  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            29.94   
11  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            30.35   
12  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag            30.75   
13  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            30.78   
14  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik            30.88   
15  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            30.97   
16  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            31.31   
17  Mirja Sˇlstein  2003  Ăgir Klaksvik            31.37   
18  Sesilia Feilberg  2003  Ăgir Klaksvik            31.48   
19  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            31.49   
20  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            31.53   
21  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            31.84   
22  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            32.07   
23  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag            32.08   
24  Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag            32.21   
25  Birna Isholm  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            32.62   
26  SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik            32.79   
27  Annelisa Joensen  2003  Svimjifelagi­ REYSTI            33.20   
28  Kristina K. Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            33.39   
29  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            33.42   
30  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            33.48   
31  Jennř J. Petersen  2001  Havnar Svimjifelag            33.67   
32  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag            34.80   
33  Marjun Hjelm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            35.34   
34  Rˇa Trygvadˇttir  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            37.90   
35  Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            39.11   
Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 2, 50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            23.98   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            24.08   
Markus Joensen  1996  Havnar Svimjifelag            24.33   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            25.99   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            26.01   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            26.46   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag            27.35   
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            27.41   
Denis Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            27.47   
10  Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            27.52   
11  Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik            27.53   
12  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            27.76   
13  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            28.46   
14  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            29.42   
15  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag            30.21   
16  Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik            30.38   
17  Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag            30.94   
18  Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag            31.01   
19  Jˇnas ┴ Bergi  2003  Ăgir Klaksvik            31.25   
20  Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik            31.56   
21  Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            33.36   
22  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag            36.85   
23  Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            39.62   
24  Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            45.15   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
Hanus Lydersen  2006  Ăgir Klaksvik            DSQ  Tjˇvstart 
Jˇnathan L. S°rensen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ  Tjˇvstart 
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 3, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    31.31  1:05.37  1:39.59    2:13.41   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.66  1:13.92  1:50.40    2:25.62   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    36.02  1:14.69  1:52.63    2:29.28   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    35.79  1:14.54  1:53.41    2:32.06   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    38.29  1:19.63  2:01.00    2:41.64   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    38.43  1:20.58  2:04.88    2:49.42   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    40.12  1:23.22  2:08.36    2:51.11   
Sesilia Feilberg  2003  Ăgir Klaksvik    40.92  1:25.46  2:11.23    2:55.10   
Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    44.84  1:32.47  2:21.07    3:08.72   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 4, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    34.05  1:12.68  1:50.70    2:29.38   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    35.79  1:14.53  1:55.19    2:33.30   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    45.62  1:34.94  2:24.95    3:13.14   
                     
 
Kapping 5, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:05.80  2:15.57  3:25.22  4:34.89  9:11.96   
          5:45.12  6:54.89  8:04.56       
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    1:06.51  2:16.77  3:27.10  4:38.72  9:25.05   
          5:50.66  7:02.31  8:14.47       
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    1:19.52  2:46.49  4:16.44  5:46.03  11:41.54   
          7:15.97  8:45.67  10:14.84       
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag    1:22.24  2:54.14  4:27.47  6:01.51  11:56.67   
          7:34.60  9:06.36  10:35.04       
                     
 
Kapping 6, 1500m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:02.79  2:08.29  3:13.70  4:19.37  16:17.21   
          5:25.05  6:31.16  7:37.20  8:42.85     
          9:48.26  10:53.70  11:59.15  13:04.32     
          14:09.08  15:13.90         
                     
 
Kapping 7, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Beinta Poulsd. Debes  1997  Havnar Svimjifelag            35.54   
┴sbj°rg Hjelm  1999  Svimjifelagi­ REYSTI            35.57   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            37.33   
S˙sanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag            37.86   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            37.89   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            38.47   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag            39.67   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            41.07   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            41.12   
10  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            41.47   
11  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag            41.71   
12  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik            41.75   
13  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            42.60   
14  SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik            43.05   
15  Birna Isholm  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            44.87   
16  Sandra Kristin Stampe Nic  2008  Ăgir Klaksvik            51.51   
17  Rˇa Trygvadˇttir  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            51.87   
18  Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            52.05   
19  Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            53.89   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 8, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            29.45   
Markus Joensen  1996  Havnar Svimjifelag            29.88   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            30.83   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            32.54   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            34.72   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik            35.30   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            35.46   
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            35.81   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            36.25   
10  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            37.66   
11  Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag            38.37   
12  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            39.37   
13  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag            40.80   
14  Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik            41.93   
15  Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik            43.05   
16  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag            55.93   
17  LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            58.96   
18  Hanus Lydersen  2006  Ăgir Klaksvik            59.15   
19  Jˇnathan L. S°rensen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            1:05.75   
20  Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            1:05.85   
                     
 
Kapping 9, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    29.96  1:03.43  1:37.94    2:11.29   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    30.53  1:04.59  1:39.33    2:14.25   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.88  1:09.19  1:46.30    2:23.34   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.17  1:10.71  1:48.72    2:25.31   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    34.60  1:12.97  1:51.02    2:27.70   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    34.16  1:12.76  1:50.75    2:28.17   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    34.02  1:13.04  1:52.15    2:30.56   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    34.23  1:13.35  1:53.60    2:33.41   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    34.91  1:14.96  1:55.77    2:36.12   
10  Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag    36.77  1:18.82  2:01.62    2:42.66   
11  Birna Isholm  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    38.79  1:21.25  2:04.33    2:45.08   
12  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    38.18  1:20.95  2:04.81    2:47.14   
13  Kristina K. Hansen  2003  Ăgir Klaksvik    36.47  1:19.18  2:03.66    2:47.28   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 10, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    28.14  57.83  1:27.96    1:58.15   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    28.73  1:00.08  1:32.30    2:05.38   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    29.24  1:01.63  1:37.31    2:13.57   
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    31.88  1:08.29  1:45.82    2:21.28   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    32.49  1:09.18  1:46.76    2:22.88   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    32.27  1:09.93  1:48.34    2:26.07   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    32.52  1:10.05  1:49.89    2:28.97   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    35.26  1:13.93  1:52.44    2:29.67   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.85  1:11.45  1:52.46    2:32.37   
10  Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik    36.15  1:17.28  1:59.43    2:38.51   
11  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    40.13  1:25.18  2:11.36    2:56.45   
Dßvid Gislason  2005  Havnar Svimjifelag            DNS   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 11, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    31.38        1:07.09   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    33.14        1:09.55   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    32.99        1:12.70   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    34.55        1:14.36   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    35.31        1:17.44   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    35.21        1:17.56   
S˙sanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    35.47        1:18.44   
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    40.22        1:26.15   
Jennř J. Petersen  2001  Havnar Svimjifelag    39.87        1:29.05   
10  Annelisa Joensen  2003  Svimjifelagi­ REYSTI    39.88        1:30.65   
11  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    44.87        1:38.42   
12  Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik    45.11        1:43.32   
13  Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik    52.03        1:55.93   
Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 12, 100m Firvald Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    28.55        1:00.90   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.06        1:06.71   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    33.44        1:12.67   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    33.92        1:15.36   
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    33.68        1:15.52   
Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik    34.52        1:16.65   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    35.36        1:18.67   
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag    41.04        1:33.14   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 13, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    35.58        1:15.33   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    38.22        1:21.09   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    38.49        1:21.84   
S˙sanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    39.16        1:23.56   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    39.54        1:24.70   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    39.03        1:25.51   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    41.68        1:26.71   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    41.23        1:27.53   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    41.92        1:27.81   
10  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    41.93        1:28.83   
11  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    41.86        1:29.41   
12  SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik    44.38        1:32.42   
13  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    44.49        1:33.55   
14  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    45.08        1:36.25   
15  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag    44.16        1:37.27   
16  Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag    46.78        1:39.92   
17  Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik    52.30        1:51.36   
                     
 
Kapping 14, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    30.59        1:05.16   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    34.04        1:13.79   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    37.29        1:18.16   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    36.53        1:18.62   
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    36.65        1:18.92   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    37.60        1:21.27   
Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag    39.19        1:23.22   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    45.68        1:36.75   
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag    46.67        1:39.93   
10  Hanus Lydersen  2006  Ăgir Klaksvik    1:01.09        2:09.23   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            DSQ  Tjˇvstart 
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Forstyra­ annan svim 
                     
 
Kapping 15, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    32.87  1:11.34  1:49.99    2:28.29   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    35.78  1:18.21  2:02.44    2:46.97   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    37.77  1:20.86  2:05.91    2:49.44   
Jennř J. Petersen  2001  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 16, 200m Firvald Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    33.85  1:14.10  1:52.35    2:31.25   
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    37.78  1:23.19  2:09.89    2:56.96   
                     
 
Kapping 17, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.88        1:08.53   
Beinta Poulsd. Debes  1997  Havnar Svimjifelag    31.54        1:09.12   
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    33.03        1:11.74   
S˙sanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    34.43        1:13.52   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    33.98        1:15.39   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    33.78        1:15.70   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    37.15        1:18.67   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    35.03        1:18.70   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    37.37        1:18.83   
10  Sesilia Feilberg  2003  Ăgir Klaksvik    37.38        1:21.80   
11  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    38.93        1:22.13   
12  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    37.28        1:23.75   
13  SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik    39.88        1:25.05   
14  Kristina K. Hansen  2003  Ăgir Klaksvik    39.64        1:25.67   
14  Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag    38.63        1:25.67   
16  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    39.63        1:26.05   
17  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    41.82        1:31.35   
18  Sandra Kristin Stampe Nic  2008  Ăgir Klaksvik    47.74        1:40.18   
Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            DSQ  Vendi ß b˙k bringu 
                     
 
Kapping 18, 100m Blanda­ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    28.26        1:00.94   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    30.76        1:02.92   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    30.30        1:05.30   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    29.64        1:05.47   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    31.64        1:06.39   
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    31.50        1:08.28   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    34.05        1:09.51   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik    34.71        1:12.24   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    33.40        1:16.52   
10  Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    36.61        1:19.25   
11  Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik    37.39        1:20.47   
12  Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik    38.98        1:21.67   
13  Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag    39.66        1:25.04   
14  Dßvid Gislason  2005  Havnar Svimjifelag    38.41        1:25.11   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
Jˇnathan L. S°rensen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 19, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    28.87        59.08   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    29.06        1:00.02   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    29.06        1:00.47   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    30.02        1:02.28   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    30.74        1:04.50   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    31.43        1:04.85   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    31.34        1:05.38   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    31.92        1:05.54   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    31.39        1:06.51   
10  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    32.85        1:08.69   
11  Mirja Sˇlstein  2003  Ăgir Klaksvik    32.73        1:09.21   
12  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.17        1:11.12   
13  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    33.68        1:11.21   
14  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    34.74        1:12.15   
15  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    34.51        1:13.26   
16  Birna Isholm  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    35.03        1:13.75   
17  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    34.56        1:13.86   
18  Annelisa Joensen  2003  Svimjifelagi­ REYSTI    34.58        1:13.97   
19  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    35.75        1:14.14   
20  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    35.68        1:14.21   
21  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag    34.59        1:14.54   
22  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    36.28        1:15.43   
23  SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik    36.70        1:15.69   
24  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    37.53        1:18.81   
25  Rˇa Trygvadˇttir  2008  Svimjifelagi­ REYSTI    41.82        1:28.94   
Kristina K. Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 20, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    25.66        52.58   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    26.93        54.78   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    27.18        57.22   
Denis Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    28.26        1:00.45   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    29.65        1:01.13   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    30.83        1:03.82   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    31.13        1:04.28   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    30.80        1:04.56   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    31.81        1:05.56   
10  R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    31.44        1:06.26   
11  Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik    32.02        1:07.95   
12  Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag    32.73        1:08.57   
13  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.72        1:09.11   
14  Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik    33.73        1:11.11   
15  Jˇnas ┴ Bergi  2003  Ăgir Klaksvik    35.41        1:14.03   
16  Dßvid Gislason  2005  Havnar Svimjifelag    35.94        1:15.37   
17  Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag    38.64        1:18.55   
18  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    39.09        1:22.58   
19  Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag    42.90        1:34.88   
20  Jˇnathan L. S°rensen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    46.32        1:43.45   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik            DNS   
Hanus Lydersen  2006  Ăgir Klaksvik            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 21, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            29.50   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            31.69   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            32.08   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            32.78   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag            33.60   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            33.94   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            34.61   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik            34.68   
S˙sanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag            35.33   
10  Mirja Sˇlstein  2003  Ăgir Klaksvik            35.62   
11  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            35.69   
12  Sesilia Feilberg  2003  Ăgir Klaksvik            36.42   
13  Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            36.99   
14  Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik            37.80   
15  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            39.06   
16  Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag            39.12   
17  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            40.04   
18  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag            40.32   
19  SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik            41.45   
20  Birna Isholm  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            41.52   
21  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            41.76   
22  Marjun Hjelm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            43.39   
23  Sandra Kristin Stampe Nic  2008  Ăgir Klaksvik            47.23   
24  Rˇa Trygvadˇttir  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            50.29   
25  Lea Osberg H°jsted  2008  Ăgir Klaksvik            50.47   
26  Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            51.75   
Jennř J. Petersen  2001  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 22, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            28.33   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            30.26   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag            31.00   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag            31.02   
Denis Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            31.58   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            32.65   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            37.75   
Dßvid Gislason  2005  Havnar Svimjifelag            39.62   
Brandur A. Matras  2003  Ăgir Klaksvik            40.05   
10  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag            44.88   
11  Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            47.66   
12  Fedja Drobnjak  2008  Ăgir Klaksvik            48.27   
13  LÝggjas Joensen  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            48.48   
14  Hanus Lydersen  2006  Ăgir Klaksvik            51.37   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik            DNS   
Jˇnathan L. S°rensen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  svam ß buk Ý vend 
                     
 
Kapping 23, 400m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    1:13.82  2:36.43  4:06.05    5:18.72   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:19.09  2:44.34  4:17.29    5:26.88   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:29.76  3:03.57  4:45.93    6:10.40   
                     
 
Kapping 24, 400m Blanda­ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:10.83  2:30.98  4:03.16    5:11.54   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:22.21  2:51.69  4:16.91    5:32.10   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    1:24.82  2:55.72  4:39.79    6:03.57   
                     
 
Kapping 25, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Beinta Poulsd. Debes  1997  Havnar Svimjifelag    36.76  1:18.22  2:01.37    2:44.36   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    39.79  1:24.03  2:08.44    2:51.74   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    39.82  1:25.13  2:10.50    2:55.80   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    41.38  1:28.37  2:14.97    3:01.69   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    43.28  1:30.39  2:18.88    3:07.22   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    43.05  1:30.41  2:20.93    3:12.42   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    44.33  1:35.07  2:24.89    3:14.77   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    42.52  1:33.39  2:26.87    3:19.51   
SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik    48.83  1:44.51  2:38.99    3:30.36   
10  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    48.95  1:45.04  2:40.57    3:35.80   
11  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag    49.06  1:45.46  2:42.13    3:38.55   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
Jennř J. Petersen  2001  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 26, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    34.36  1:13.82  1:51.71    2:29.66   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    36.10  1:17.29  1:57.56    2:38.41   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    36.39  1:20.42  2:07.08    2:51.52   
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    39.08  1:23.28  2:08.34    2:52.80   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    39.53  1:24.98  2:11.14    2:58.33   
Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag    39.89  1:26.06  2:13.40    3:00.30   
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    41.82  1:29.78  2:18.73    3:06.01   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    43.48  1:34.98  2:27.11    3:18.06   
                     
 
Kapping 27, 1500m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:06.05  2:16.12  3:26.35  4:37.07  17:31.80   
          5:47.81  6:58.10  8:08.72  9:19.15     
          10:29.62  11:40.26  12:51.25  14:01.84     
          15:12.46  16:22.77         
Ey­ri­ Mortensen  2003  Havnar Svimjifelag    1:07.55  2:19.26  3:31.69  4:44.29  18:00.99   
          5:57.20  7:10.40  8:22.61  9:35.03     
          10:48.26  12:01.16  13:12.90  14:25.58     
          15:38.52  16:50.96         
                     
 
Kapping 28, 800m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    1:16.21  2:40.62  4:05.06  5:30.73  11:02.60   
          6:54.96  8:20.22  9:42.97       
                     
 
Kapping 29, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            29.47   
Beinta Poulsd. Debes  1997  Havnar Svimjifelag            30.37   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            30.86   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            31.43   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.63   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag            31.64   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            31.71   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            31.93   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag            32.51   
10  Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            32.92   
11  Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            33.00   
12  S˙sanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag            33.60   
13  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            34.41   
14  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            34.69   
15  Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik            34.92   
16  Mirja Sˇlstein  2003  Ăgir Klaksvik            35.22   
17  Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            35.40   
18  Sesilia Feilberg  2003  Ăgir Klaksvik            35.92   
19  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            36.61   
20  Annelisa Joensen  2003  Svimjifelagi­ REYSTI            36.80   
21  Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag            37.46   
22  SofÝa Toftegaard  2006  Ăgir Klaksvik            38.57   
23  Durita M. Askham  2008  Ăgir Klaksvik            41.62   
24  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            42.29   
25  Marjun Hjelm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            43.68   
26  Birna Isholm  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            44.95   
27  Rˇa Trygvadˇttir  2008  Svimjifelagi­ REYSTI            51.38   
                     
 
Kapping 30, 50m Firvald Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO          Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            25.77   
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag            27.83   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag            28.72   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag            28.79   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            30.04   
Natanael A. Matras  2002  Ăgir Klaksvik            30.29   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            30.87   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            31.35   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            32.43   
10  Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag            32.98   
11  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            33.20   
12  SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag            34.23   
13  Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            36.53   
14  Heini M. Askham  2006  Ăgir Klaksvik            36.54   
15  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag            36.57   
16  Hanus Lydersen  2006  Ăgir Klaksvik            54.11   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003  Ăgir Klaksvik            DNS   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Ëj°vn bein 
Jˇnathan L. S°rensen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Ëj°vn bein 
                     
 
Kapping 31, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    30.08        1:02.36   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    34.12        1:08.34   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.13        1:10.63   
Maria Bjarnastein Antoft  2000  Havnar Svimjifelag    34.26        1:11.43   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    35.13        1:13.01   
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    35.89        1:13.31   
Mirja Sˇlstein  2003  Ăgir Klaksvik    38.49        1:19.49   
Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    40.35        1:22.50   
Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag    40.47        1:22.78   
10  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    40.87        1:23.91   
11  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    43.05        1:27.83   
12  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    43.04        1:28.64   
13  Birna Isholm  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    44.84        1:31.06   
Jennř J. Petersen  2001  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 32, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.85        1:06.96   
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    32.64        1:07.66   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    33.10        1:07.94   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    35.86        1:15.56   
Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag    36.80        1:18.16   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    43.52        1:29.32   
Jˇannes Clementsen  2007  Su­uroyar Svimjifelag    50.73        1:43.13   
Hanus Lydersen  2006  Ăgir Klaksvik    53.02        1:47.84   
Dßvid Gislason  2005  Havnar Svimjifelag            DNS   
Denis Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 33, 400m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:04.77  2:14.27  3:24.42    4:33.80   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:07.47  2:20.68  3:33.48    4:45.62   
Bj°rt A. Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    1:11.08  2:28.74  3:46.85    5:05.16   
Jonna Joensen  2005  Ăgir Klaksvik    1:15.14  2:34.82  3:53.37    5:09.46   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    1:18.23  2:41.10  4:04.08    5:23.26   
Sesilia Feilberg  2003  Ăgir Klaksvik    1:19.01  2:41.61  4:04.70    5:24.21   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    1:16.36  2:40.34  4:04.97    5:27.47   
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998  Havnar Svimjifelag    1:17.92  2:45.45  4:14.24    5:39.74   
Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    1:23.38  2:53.42  4:22.74    5:52.80   
10  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    1:29.71  3:07.09  4:44.45    6:21.96   
Kristina K. Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 34, 400m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan N. Dam  2002  Havnar Svimjifelag    58.64  2:01.97  3:05.18    4:07.83   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:03.30  2:18.09  3:30.54    4:40.12   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:09.20  2:27.03  3:45.14    5:01.67   
Jˇnas Lindenskov Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    1:12.21  2:30.52  3:48.29    5:02.65   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag    1:12.03  2:31.35  3:51.01    5:06.48   
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag    1:28.58  2:57.09  4:21.26    5:43.71   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    1:24.12  2:53.97  4:24.35    5:57.06   
                     
 
Kapping 35, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    33.62  1:10.86  1:53.22    2:27.24   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    32.52  1:11.15  1:53.13    2:27.95   
S˙sanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    34.43  1:15.15  2:00.01    2:37.67   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    35.49  1:16.08  2:05.23    2:44.87   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    37.86  1:20.34  2:14.58    2:52.27   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    40.93  1:25.41  2:14.40    2:52.48   
Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    37.83  1:24.52  2:19.69    3:00.06   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    39.82  1:25.76  2:23.42    3:03.26   
Maria Suma Poulsen  2004  Havnar Svimjifelag    42.51  1:27.66  2:24.30    3:04.08   
Jennř J. Petersen  2001  Havnar Svimjifelag            DNS   
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 36, 200m Blanda­ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    30.48  1:06.23  1:47.22    2:20.02   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.56  1:10.09  1:53.16    2:26.69   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.38  1:15.91  1:54.79    2:30.39   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    35.41  1:18.70  2:14.33    2:49.11   
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    35.67  1:19.02  2:07.12    2:49.19   
Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag    38.97  1:22.49  2:11.19    2:49.21   
Dßvid Gislason  2005  Havnar Svimjifelag            DNS   
Martin V. Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 37, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs Ambassadors  1997  Havnar Svimjifelag            1:52.85   
  S˙sanna Tummasardˇttir  2001      30.05        30.05   
  Beinta Poulsd. Debes  1997      27.91        57.96   
  Ey­ri­ Mortensen  2003      28.49        1:26.45   
  Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001      26.40        1:52.85   
                     
Ăgir 1 Kvinnur  2000  Ăgir Klaksvik            1:53.72   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      29.60        29.60   
  Barbara Debes  2000      27.45        57.05   
  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002      29.76        1:26.81   
  Signhild Joensen  2000      26.91        1:53.72   
                     
Susvim Gentur  2003  Su­uroyar Svimjifelag            1:58.67   
  Petra A. Nielsen  2003      30.26        30.26   
  Lea Midjord  2002      30.77        1:01.03   
  Sßra R. Nysted  2001      29.32        1:30.35   
  Alisa Vestergňrd  2003      28.32        1:58.67   
                     
Hs 3 Bluesharks  2004  Havnar Svimjifelag            1:59.69   
  Kristina ═ Skßla  2005      30.25        30.25   
  Maria Bjarnastein Antoft  2000      29.15        59.40   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      30.11        1:29.51   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      30.18        1:59.69   
                     
Ăgir 2 Kvinnur  2002  Ăgir Klaksvik            2:04.13   
  Jonna Joensen  2005      30.21        30.21   
  Bj°rt A. Sigur­sson  2004      31.13        1:01.34   
  Mirja Sˇlstein  2003      31.63        1:32.97   
  Sesilia Feilberg  2003      31.16        2:04.13   
                     
Hs Vave Masters  2004  Havnar Svimjifelag            2:06.46   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      30.72        30.72   
  Miriam Mortensen  2004      31.28        1:02.00   
  Nancy N. Dam  2005      31.72        1:33.72   
  Anna H°jgaard  2004      32.74        2:06.46   
                     
Susvim Gentur  2001  Su­uroyar Svimjifelag            2:09.07   
  Lilja D Jacobsen  2003      31.14        31.14   
  Bj°rk L S°rensen  2004      34.06        1:05.20   
  Laura Winther  2004      32.52        1:37.72   
  Elin Christiansen  2004      31.35        2:09.07   
                     
Hs 3 Wahoos  2002  Havnar Svimjifelag            2:14.95   
  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998      34.76        34.76   
  Maria Suma Poulsen  2004      32.36        1:07.12   
  Bßra D. Nattestad  2004      35.10        1:42.22   
  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004      32.73        2:14.95   
                     
Ăgir 3 Kvinnur  2003  Ăgir Klaksvik            2:20.82   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      32.32        32.32   
  SofÝa Toftegaard  2006      34.19        1:06.51   
  Kristina K. Hansen  2003      34.25        1:40.76   
  Durita M. Askham  2008      40.06        2:20.82   
                     
                     
 
Kapping 38, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag  FO  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Harrar  1998  Su­uroyar Svimjifelag            1:41.51   
  Bartal Debess  2002      26.26        26.26   
  Rani Jacobsen  2001      26.82        53.08   
  Pedro Prazeres  1989      25.06        1:18.14   
  Rˇland Toftum  1998      23.37        1:41.51   
                     
Hs Ambassadors  1998  Havnar Svimjifelag            1:42.72   
  Markus Joensen  1996      23.81        23.81   
  Bartal E. Eidesgaard  2003      26.00        49.81   
  Niels Nattestad  1998      27.32        1:17.13   
  Johan N. Dam  2002      25.59        1:42.72   
                     
Ăgir 1 Menn  2000  Ăgir Klaksvik            1:50.01   
  Rˇkur Trygvason  2000      24.26        24.26   
  Brandur A. Matras  2003      30.59        54.85   
  Denis Thomsen  2000      26.70        1:21.55   
  Natanael A. Matras  2002      28.46        1:50.01   
                     
Hs 3 Bluesharks  2002  Havnar Svimjifelag            1:54.56   
  Jˇannes H. ┴ Fl°tti  1984      27.60        27.60   
  SÝmun G. Nielsen  2005      30.73        58.33   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      29.55        1:27.88   
  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003      26.68        1:54.56   
                     
Susvim Dreingir 2  2002  Su­uroyar Svimjifelag            1:57.24   
  Hans Jacob Hjelm  2003      28.42        28.42   
  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003      30.84        59.26   
  R˙ni Bech  2002      28.44        1:27.70   
  R˙ni Dahl  2004      29.54        1:57.24   
                     
Hs Wahoos  2002  Havnar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 1 svimjari 
                     
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  02 September 2018 
Lisensin eigur: Havnar Svimjifelag  Prenta­ kl  17:16