Skipa­ir ri­lar 
 
  Stevnuheiti  SMS Stevna September 2018    Prentdagur  31 August 2018   
  Sta­ur  Tˇrshavn    Prenta­ kl  08:35   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  01 September 2018         
 
 
 
Kapping 1, 50m FrÝsvimjing Kvinnur  Finalur (7) 
Ri­il 1 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
55  Bj°rk L S°rensen  2004    SUđUROYAR    25m   
61  Rˇa Trygvadˇttir  2008    REYSTI    25m  38.05 
63  Durita M. Askham  2008    Ăgir    25m  41.66 
               
               

 
Ri­il 2 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
131  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    25m  35.01 
130  Marjun Hjelm  2005    REYSTI    25m  33.93 
29  Jennř J. Petersen  2001    Havnar    25m  34.71 
70  Lea Osberg H°jsted  2008    Ăgir    25m  37.05 
               

 
Ri­il 3 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
24  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  33.55 
69  Kristina K. Hansen  2003    Ăgir    25m  33.16 
73  Malan Jˇhansdˇttir  2004    Ăgir    25m  32.03 
88  SofÝa Toftegaard  2006    Ăgir    25m  33.06 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  33.52 
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  33.57 

 
Ri­il 4 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
86  Mirja Sˇlstein  2003    Ăgir    25m  31.58 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  31.37 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  31.25 
68  Sesilia Feilberg  2003    Ăgir    25m  31.37 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  31.43 
58  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  31.82 

 
Ri­il 5 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
40  Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  31.09 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  30.71 
52  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  30.36 
83  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    25m  30.62 
27  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  30.83 
13  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  31.18 

 
Ri­il 6 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
15  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    Havnar    25m  30.21 
129  ┴sbj°rg Hjelm  1999    REYSTI    25m  29.98 
71  Jonna Joensen  2005    Ăgir    25m  29.12 
11  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  29.47 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  30.00 
19  Anna H°jgaard  2004    Havnar    25m  30.29 

 
Ri­il 7 (7) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
84  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    25m  28.97 
10  Beinta Poulsd. Debes  1997    Havnar    25m  27.79 
14  Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  26.40 
66  Barbara Debes  2000    Ăgir    25m  27.59 
57  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  27.80 
33  S˙sanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    25m  29.08 

 
 
Kapping 2, 50m FrÝsvimjing Menn  Finalur (6) 
Ri­il 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
67  Fedja Drobnjak  2008    Ăgir    25m  47.26 
41  Jˇannes Clementsen  2007    SUđUROYAR    25m  39.66 
77  Hanus Lydersen  2006    Ăgir    25m  42.30 
               
               

 
Ri­il 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
59  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  35.98 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  34.07 
62  Jˇnas ┴ Bergi  2003    Ăgir    25m  34.20 
132  LÝggjas Joensen  2008    REYSTI    25m  39.10 
               

 
Ri­il 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
64  Heini M. Askham  2006    Ăgir    25m  31.92 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  31.45 
28  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  30.83 
26  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  31.05 
65  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003    Ăgir    25m  31.88 
18  Dßvid Gislason  2005    Havnar    25m  33.83 

 
Ri­il 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
42  R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  29.23 
51  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    25m  29.05 
47  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    25m  28.60 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m  28.77 
17  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  29.21 
78  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    25m  30.00 

 
Ri­il 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
31  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  27.32 
87  Denis Thomsen  2000    Ăgir    25m  27.20 
50  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  26.45 
25  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  26.59 
39  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  27.26 
79  Natanael A. Matras  2002    Ăgir    25m  27.78 

 
Ri­il 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
38  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    25m  26.01 
90  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    25m  24.00 
56  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  23.66 
21  Markus Joensen  1996    Havnar    25m  23.74 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  25.96 
85  Martin V. Sivertsen  2002    Ăgir    25m  26.08 

 
 
Kapping 3, 200m Ryggsvimjing Kvinnur  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m   
68  Sesilia Feilberg  2003    Ăgir    25m  2:47.99 
15  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    Havnar    25m  2:52.57 
55  Bj°rk L S°rensen  2004    SUđUROYAR    25m   
               

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
32  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  2:31.33 
57  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  2:28.29 
72  Signhild Joensen  2000    Ăgir    25m  2:09.32 
54  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  2:23.20 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  2:28.67 
27  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  2:44.05 

 
 
Kapping 4, 200m Ryggsvimjing Menn  Finalur (1) 
Ri­il 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
59  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  3:03.94 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  2:19.46 
39  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  2:27.78 
               
               

 
 
Kapping 5, 800m FrÝsvimjing Kvinnur  Finalur (1) 
Ri­il 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
13  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  11:07.92 
14  Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  8:50.79 
22  Ey­ri­ Mortensen  2003    Havnar    25m  9:20.01 
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  11:13.03 
               

 
 
Kapping 6, 1500m FrÝsvimjing Menn  Finalur (1) 
Ri­il 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
               
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  16:21.47 
               
               
               

 
 
Kapping 7, 50m Bringusvimjing Kvinnu  Finalur (5) 
Ri­il 1 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
61  Rˇa Trygvadˇttir  2008    REYSTI    25m  53.54 
82  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    Ăgir    25m  51.14 
63  Durita M. Askham  2008    Ăgir    25m  52.55 
               
               

 
Ri­il 2 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
70  Lea Osberg H°jsted  2008    Ăgir    25m  48.99 
24  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  45.98 
19  Anna H°jgaard  2004    Havnar    25m  44.45 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  44.47 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  48.13 
               

 
Ri­il 3 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
58  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  42.06 
88  SofÝa Toftegaard  2006    Ăgir    25m  41.28 
13  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  41.17 
83  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    25m  41.22 
73  Malan Jˇhansdˇttir  2004    Ăgir    25m  41.29 
27  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  42.45 

 
Ri­il 4 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
40  Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  39.82 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  38.81 
52  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  37.98 
11  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  38.10 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  39.32 
15  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    Havnar    25m  40.81 

 
Ri­il 5 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  37.27 
84  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    25m  36.02 
89  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    25m  34.74 
129  ┴sbj°rg Hjelm  1999    REYSTI    25m  34.82 
33  S˙sanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    25m  37.18 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  37.87 

 
 
Kapping 8, 50m Bringusvimjing Menn  Finalur (4) 
Ri­il 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
67  Fedja Drobnjak  2008    Ăgir    25m  1:11.71 
132  LÝggjas Joensen  2008    REYSTI    25m  55.21 
18  Dßvid Gislason  2005    Havnar    25m  52.12 
59  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  53.19 
77  Hanus Lydersen  2006    Ăgir    25m  57.09 
               

 
Ri­il 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  43.80 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m  42.38 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  38.76 
51  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    25m  39.74 
78  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    25m  43.44 
64  Heini M. Askham  2006    Ăgir    25m  45.32 

 
Ri­il 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
28  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  38.57 
38  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    25m  36.20 
79  Natanael A. Matras  2002    Ăgir    25m  35.13 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  35.19 
42  R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  36.96 
47  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    25m  38.59 

 
Ri­il 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
31  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  34.16 
90  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    25m  30.59 
56  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  28.62 
21  Markus Joensen  1996    Havnar    25m  29.74 
50  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  31.11 
85  Martin V. Sivertsen  2002    Ăgir    25m  35.11 

 
 
Kapping 9, 200m FrÝsvimjing Kvinnur  Finalur (3) 
Ri­il 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
55  Bj°rk L S°rensen  2004    SUđUROYAR    25m   
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  2:42.45 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  2:46.88 
               
               

 
Ri­il 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
69  Kristina K. Hansen  2003    Ăgir    25m  2:41.21 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  2:34.65 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  2:32.89 
27  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  2:33.46 
11  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  2:38.50 
               

 
Ri­il 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
71  Jonna Joensen  2005    Ăgir    25m  2:20.68 
66  Barbara Debes  2000    Ăgir    25m  2:09.35 
14  Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  2:03.14 
57  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  2:06.88 
54  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    50m  2:17.93 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  2:25.05 

 
 
Kapping 10, 200m FrÝsvimjing Menn  Finalur (3) 
Ri­il 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
18  Dßvid Gislason  2005    Havnar    25m  2:46.46 
31  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  2:42.24 
59  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  2:44.40 
               
               

 
Ri­il 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
64  Heini M. Askham  2006    Ăgir    25m  2:39.98 
17  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  2:27.99 
51  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    25m  2:21.05 
42  R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  2:21.60 
26  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  2:29.49 
               

 
Ri­il 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
47  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    25m  2:17.77 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  2:07.25 
12  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    25m  1:59.66 
85  Martin V. Sivertsen  2002    Ăgir    25m  2:00.54 
38  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    25m  2:08.75 
39  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  2:17.91 

 
 
Kapping 11, 100m Firvald Kvinnur  Finalur (3) 
Ri­il 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
70  Lea Osberg H°jsted  2008    Ăgir    25m   
63  Durita M. Askham  2008    Ăgir    25m  1:49.72 
29  Jennř J. Petersen  2001    Havnar    25m   
               
               

 
Ri­il 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
24  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  1:42.74 
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  1:24.80 
73  Malan Jˇhansdˇttir  2004    Ăgir    25m  1:16.34 
19  Anna H°jgaard  2004    Havnar    25m  1:19.27 
131  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    25m  1:28.00 
               

 
Ri­il 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
32  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  1:12.87 
33  S˙sanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    25m  1:11.29 
14  Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  1:03.26 
57  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  1:10.37 
89  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    25m  1:11.88 
15  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    Havnar    25m  1:13.94 

 
 
Kapping 12, 100m Firvald Menn  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
47  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    25m   
78  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    25m  1:19.47 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m  1:19.53 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m   
               

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
39  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  1:13.49 
38  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    25m  1:08.95 
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  1:01.52 
79  Natanael A. Matras  2002    Ăgir    25m  1:08.15 
28  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  1:13.11 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  1:15.11 

 
 
Kapping 13, 100m Bringusvimjing Kvinn  Finalur (3) 
Ri­il 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
70  Lea Osberg H°jsted  2008    Ăgir    25m  1:51.30 
19  Anna H°jgaard  2004    Havnar    25m  1:37.49 
88  SofÝa Toftegaard  2006    Ăgir    25m  1:30.37 
58  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  1:33.06 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  1:38.91 
               

 
Ri­il 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
83  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    25m  1:28.43 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  1:26.65 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:24.37 
11  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  1:26.23 
40  Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  1:27.07 
13  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  1:29.64 

 
Ri­il 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
52  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  1:22.96 
33  S˙sanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    25m  1:20.67 
89  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    25m  1:16.09 
84  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    25m  1:17.97 
22  Ey­ri­ Mortensen  2003    Havnar    25m  1:21.38 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:23.52 

 
 
Kapping 14, 100m Bringusvimjing Menn  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
77  Hanus Lydersen  2006    Ăgir    25m  2:07.36 
47  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    25m  1:32.41 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  1:25.97 
51  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    50m  1:30.20 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  1:40.70 
26  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m   

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
79  Natanael A. Matras  2002    Ăgir    25m  1:16.49 
31  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  1:14.45 
90  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    25m  1:05.72 
50  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  1:09.21 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  1:16.48 
42  R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  1:20.33 

 
 
Kapping 15, 200m Firvald Kvinnur  Finalur (1) 
Ri­il 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
29  Jennř J. Petersen  2001    Havnar    25m   
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  2:46.33 
14  Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  2:29.82 
73  Malan Jˇhansdˇttir  2004    Ăgir    25m  2:45.04 
24  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  3:53.06 
               

 
 
Kapping 16, 200m Firvald Menn  Finalur (1) 
Ri­il 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
               
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  2:36.83 
28  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  2:55.78 
               
               

 
 
Kapping 17, 100m Blanda­ Kvinnur  Finalur (4) 
Ri­il 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
82  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    Ăgir    25m  1:41.16 
68  Sesilia Feilberg  2003    Ăgir    25m  1:26.06 
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  1:24.47 
24  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  1:25.76 
70  Lea Osberg H°jsted  2008    Ăgir    25m  1:39.16 
               

 
Ri­il 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
88  SofÝa Toftegaard  2006    Ăgir    25m  1:22.79 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  1:21.74 
13  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  1:19.75 
19  Anna H°jgaard  2004    Havnar    25m  1:21.19 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  1:21.85 
69  Kristina K. Hansen  2003    Ăgir    25m  1:23.98 

 
Ri­il 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
52  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  1:17.83 
15  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    Havnar    25m  1:16.46 
11  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  1:14.21 
83  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    25m  1:15.93 
27  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  1:17.26 
73  Malan Jˇhansdˇttir  2004    Ăgir    25m  1:19.56 

 
Ri­il 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
33  S˙sanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    25m  1:13.50 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  1:11.30 
54  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  1:07.16 
10  Beinta Poulsd. Debes  1997    Havnar    25m  1:08.55 
32  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  1:13.07 
22  Ey­ri­ Mortensen  2003    Havnar    25m  1:14.04 

 
 
Kapping 18, 100m Blanda­ Menn  Finalur (3) 
Ri­il 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
41  Jˇannes Clementsen  2007    SUđUROYAR    25m   
64  Heini M. Askham  2006    Ăgir    25m  1:25.23 
78  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    25m  1:17.73 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  1:23.83 
18  Dßvid Gislason  2005    Havnar    25m  1:27.89 
               

 
Ri­il 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
17  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  1:17.12 
79  Natanael A. Matras  2002    Ăgir    25m  1:09.72 
12  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    25m  1:09.47 
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  1:09.55 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  1:16.54 
28  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  1:17.16 

 
Ri­il 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
31  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  1:06.72 
85  Martin V. Sivertsen  2002    Ăgir    25m  1:06.09 
56  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  58.27 
25  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  1:02.76 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  1:06.46 
50  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  1:06.75 

 
 
Kapping 19, 100m FrÝsvimjing Kvinnur  Finalur (5) 
Ri­il 1 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
55  Bj°rk L S°rensen  2004    SUđUROYAR    25m   
88  SofÝa Toftegaard  2006    Ăgir    25m  1:26.50 
131  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    25m  1:30.45 
               
               

 
Ri­il 2 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
69  Kristina K. Hansen  2003    Ăgir    25m  1:15.12 
24  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  1:13.62 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  1:14.37 
61  Rˇa Trygvadˇttir  2008    REYSTI    25m  1:25.13 
               

 
Ri­il 3 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
58  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  1:11.62 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  1:10.73 
15  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    Havnar    25m  1:09.37 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  1:09.87 
19  Anna H°jgaard  2004    Havnar    25m  1:11.05 
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  1:13.49 

 
Ri­il 4 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:08.57 
13  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  1:06.79 
11  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  1:05.79 
27  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  1:06.53 
52  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  1:07.73 
86  Mirja Sˇlstein  2003    Ăgir    25m  1:09.14 

 
Ri­il 5 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
84  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    25m  1:02.90 
57  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  59.08 
14  Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    50m  58.12 
66  Barbara Debes  2000    Ăgir    25m  58.86 
89  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    25m  1:02.44 
71  Jonna Joensen  2005    Ăgir    25m  1:03.75 

 
 
Kapping 20, 100m FrÝsvimjing Menn  Finalur (4) 
Ri­il 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
41  Jˇannes Clementsen  2007    SUđUROYAR    25m  1:37.04 
59  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  1:19.91 
18  Dßvid Gislason  2005    Havnar    25m  1:14.81 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  1:15.37 
77  Hanus Lydersen  2006    Ăgir    25m  1:36.99 
62  Jˇnas ┴ Bergi  2003    Ăgir    25m   

 
Ri­il 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
64  Heini M. Askham  2006    Ăgir    25m  1:12.95 
78  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    25m  1:07.74 
51  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    25m  1:05.45 
26  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  1:06.61 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  1:09.23 
65  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003    Ăgir    25m  1:14.34 

 
Ri­il 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
17  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  1:04.38 
47  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    25m  1:02.96 
50  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  58.69 
39  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  1:00.74 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m  1:04.09 
42  R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  1:04.79 

 
Ri­il 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
38  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    25m  57.91 
85  Martin V. Sivertsen  2002    Ăgir    25m  56.27 
90  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    25m  52.56 
12  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    25m  54.76 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    50m  57.62 
87  Denis Thomsen  2000    Ăgir    25m  58.41 

 
 
Kapping 21, 50m Ryggsvimjing Kvinnur  Finalur (6) 
Ri­il 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
55  Bj°rk L S°rensen  2004    SUđUROYAR    25m   
61  Rˇa Trygvadˇttir  2008    REYSTI    25m  48.36 
63  Durita M. Askham  2008    Ăgir    25m  50.05 
29  Jennř J. Petersen  2001    Havnar    25m   
               

 
Ri­il 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
82  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    Ăgir    25m  45.72 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  40.70 
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  39.28 
130  Marjun Hjelm  2005    REYSTI    25m  40.60 
24  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    50m  43.99 
70  Lea Osberg H°jsted  2008    Ăgir    25m  46.25 

 
Ri­il 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
58  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  37.90 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  36.28 
83  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    25m  36.01 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  36.08 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  37.70 
88  SofÝa Toftegaard  2006    Ăgir    25m  37.97 

 
Ri­il 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  35.71 
68  Sesilia Feilberg  2003    Ăgir    25m  35.38 
40  Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  34.54 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  35.11 
19  Anna H°jgaard  2004    Havnar    25m  35.44 
86  Mirja Sˇlstein  2003    Ăgir    25m  35.94 

 
Ri­il 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
71  Jonna Joensen  2005    Ăgir    25m  34.19 
15  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    Havnar    25m  33.56 
10  Beinta Poulsd. Debes  1997    Havnar    25m  32.61 
11  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  33.08 
27  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  33.81 
33  S˙sanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    25m  34.42 

 
Ri­il 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  32.19 
54  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  30.89 
72  Signhild Joensen  2000    Ăgir    25m  28.75 
66  Barbara Debes  2000    Ăgir    25m  30.78 
57  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  32.19 
32  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  32.51 

 
 
Kapping 22, 50m Ryggsvimjing Menn  Finalur (4) 
Ri­il 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
77  Hanus Lydersen  2006    Ăgir    25m  48.33 
132  LÝggjas Joensen  2008    REYSTI    25m  46.14 
41  Jˇannes Clementsen  2007    SUđUROYAR    25m  47.51 
67  Fedja Drobnjak  2008    Ăgir    25m  52.98 
               

 
Ri­il 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m  41.21 
18  Dßvid Gislason  2005    Havnar    25m  40.66 
26  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  36.49 
78  Brandur A. Matras  2003    Ăgir    25m  38.83 
59  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  41.05 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  41.60 

 
Ri­il 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
65  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003    Ăgir    25m  35.16 
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  31.71 
31  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  31.40 
38  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    25m  31.40 
17  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  34.54 
28  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  35.76 

 
Ri­il 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
39  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  30.54 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  30.02 
56  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  27.71 
25  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  29.54 
85  Martin V. Sivertsen  2002    Ăgir    25m  30.42 
87  Denis Thomsen  2000    Ăgir    25m  30.95 

 
 
Kapping 23, 400m Blanda­ Kvinnur  Finalur (1) 
Ri­il 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  5:50.64 
89  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    25m  5:12.72 
54  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  5:15.91 
               
               

 
 
Kapping 24, 400m Blanda­ Menn  Finalur (1) 
Ri­il 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
26  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  6:36.19 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  5:04.56 
50  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  5:10.62 
               
               

 
 
Kapping 25, 200m Bringusvimjing Kvinn  Finalur (3) 
Ri­il 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
29  Jennř J. Petersen  2001    Havnar    25m   
19  Anna H°jgaard  2004    Havnar    50m  3:38.92 
24  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    50m  3:54.43 
               
               

 
Ri­il 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
88  SofÝa Toftegaard  2006    Ăgir    25m  3:12.06 
83  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    25m  3:07.44 
11  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  3:10.55 
13  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    25m  3:12.46 
               

 
Ri­il 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  3:01.66 
84  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    25m  2:46.04 
10  Beinta Poulsd. Debes  1997    Havnar    25m  2:43.78 
89  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    25m  2:43.92 
49  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  3:00.26 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  3:03.68 

 
 
Kapping 26, 200m Bringusvimjing Menn  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
28  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    50m  3:30.20 
42  R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  3:00.48 
51  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    25m  3:11.30 
               
               

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  2:58.47 
31  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  2:49.23 
90  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    25m  2:21.60 
50  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  2:32.53 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  2:49.76 
               

 
 
Kapping 27, 1500m FrÝsvimjing Kvinnur  Finalur (1) 
Ri­il 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
               
14  Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  17:40.32 
22  Ey­ri­ Mortensen  2003    Havnar    25m  17:53.83 
               
               

 
 
Kapping 28, 800m FrÝsvimjing Menn  Finalur (1) 
Ri­il 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
               
28  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  11:27.91 
               
               
               

 
 
Kapping 29, 50m Firvald Kvinnur  Finalur (5) 
Ri­il 1 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
61  Rˇa Trygvadˇttir  2008    REYSTI    25m  50.53 
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  43.35 
130  Marjun Hjelm  2005    REYSTI    25m  40.28 
24  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    50m  41.86 
63  Durita M. Askham  2008    Ăgir    25m  47.49 
29  Jennř J. Petersen  2001    Havnar    25m   

 
Ri­il 2 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  38.11 
88  SofÝa Toftegaard  2006    Ăgir    25m  36.71 
131  Annelisa Joensen  2003    REYSTI    25m  35.86 
68  Sesilia Feilberg  2003    Ăgir    25m  35.87 
58  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  37.24 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  38.95 

 
Ri­il 3 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
86  Mirja Sˇlstein  2003    Ăgir    25m  35.29 
40  Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  34.22 
54  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  33.66 
71  Jonna Joensen  2005    Ăgir    25m  34.12 
73  Malan Jˇhansdˇttir  2004    Ăgir    25m  34.62 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  35.80 

 
Ri­il 4 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
53  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  32.97 
33  S˙sanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    25m  32.34 
11  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  31.62 
15  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    Havnar    25m  31.73 
19  Anna H°jgaard  2004    Havnar    25m  32.79 
52  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  33.07 

 
Ri­il 5 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
32  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  31.23 
57  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  30.11 
14  Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  28.49 
66  Barbara Debes  2000    Ăgir    25m  30.07 
10  Beinta Poulsd. Debes  1997    Havnar    25m  30.12 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  31.53 

 
 
Kapping 30, 50m Firvald Menn  Finalur (4) 
Ri­il 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
77  Hanus Lydersen  2006    Ăgir    25m  1:08.63 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  39.23 
65  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003    Ăgir    25m  38.80 
64  Heini M. Askham  2006    Ăgir    25m  38.98 
41  Jˇannes Clementsen  2007    SUđUROYAR    50m  1:03.23 
               

 
Ri­il 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  36.78 
47  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    25m  34.03 
48  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m  32.76 
28  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    25m  32.82 
26  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  35.29 
51  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    SUđUROYAR    25m  37.49 

 
Ri­il 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
79  Natanael A. Matras  2002    Ăgir    25m  31.34 
12  Bartal E. Eidesgaard  2003    Havnar    25m  31.09 
31  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  30.68 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  30.76 
39  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  31.22 
17  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  32.52 

 
Ri­il 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
85  Martin V. Sivertsen  2002    Ăgir    25m  28.51 
38  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    25m  28.34 
56  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  25.19 
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  27.93 
25  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  28.39 
50  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  30.32 

 
 
Kapping 31, 100m Ryggsvimjing Kvinnur  Finalur (3) 
Ri­il 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
55  Bj°rk L S°rensen  2004    SUđUROYAR    25m   
60  Birna Isholm  2006    REYSTI    25m  1:32.20 
29  Jennř J. Petersen  2001    Havnar    25m  1:41.96 
               
               

 
Ri­il 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m  1:23.25 
19  Anna H°jgaard  2004    Havnar    25m  1:21.43 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  1:22.57 
58  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    50m  1:26.81 
               

 
Ri­il 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
86  Mirja Sˇlstein  2003    Ăgir    25m  1:18.07 
32  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  1:08.99 
72  Signhild Joensen  2000    Ăgir    25m  1:00.50 
57  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  1:08.44 
27  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  1:14.64 
84  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    25m  1:18.46 

 
 
Kapping 32, 100m Ryggsvimjing Menn  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
41  Jˇannes Clementsen  2007    SUđUROYAR    50m  1:41.50 
59  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  1:29.58 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  1:19.66 
18  Dßvid Gislason  2005    Havnar    25m  1:29.01 
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  1:30.29 
77  Hanus Lydersen  2006    Ăgir    25m  1:44.59 

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
17  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  1:15.75 
39  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  1:06.77 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  1:04.67 
56  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  1:05.20 
87  Denis Thomsen  2000    Ăgir    25m  1:08.62 
31  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    25m  1:18.46 

 
 
Kapping 33, 400m FrÝsvimjing Kvinnur  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
55  Bj°rk L S°rensen  2004    SUđUROYAR    25m   
68  Sesilia Feilberg  2003    Ăgir    25m  5:41.93 
69  Kristina K. Hansen  2003    Ăgir    25m  5:33.43 
15  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    Havnar    25m  5:39.61 
24  Bßra D. Nattestad  2004    Havnar    25m  5:51.99 
               

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
11  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  5:32.80 
83  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    25m  4:56.57 
14  Vßr Erlingsd. Eidesgaard  2001    Havnar    25m  4:19.88 
57  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  4:35.94 
71  Jonna Joensen  2005    Ăgir    25m  5:01.47 
Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  5:32.98 

 
 
Kapping 34, 400m FrÝsvimjing Menn  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
16  Erling Erlendsson  2007    Havnar    25m  5:43.99 
59  Teitur Winther  2005    SUđUROYAR    25m  5:32.34 
31  Jˇnas Lindenskov Schiller  2003    Havnar    50m  5:38.00 
               
               

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
26  SÝmun G. Nielsen  2005    Havnar    25m  5:17.46 
47  Heini Hansen  2003    SUđUROYAR    25m  4:55.46 
Johan N. Dam  2002    Havnar    25m  4:05.75 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  4:32.32 
42  R˙ni Dahl  2004    SUđUROYAR    25m  4:59.41 
               

 
 
Kapping 35, 200m Blanda­ Kvinnur  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
23  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m   
13  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    Havnar    50m  3:34.11 
27  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  2:56.59 
19  Anna H°jgaard  2004    Havnar    25m  3:04.25 
30  Maria Suma Poulsen  2004    Havnar    25m   
29  Jennř J. Petersen  2001    Havnar    25m   

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
32  Kristina ═ Skßla  2005    Havnar    25m  2:38.03 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    Havnar    25m  2:35.27 
54  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  2:27.17 
89  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    25m  2:32.94 
33  S˙sanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    25m  2:35.32 
Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  2:56.52 

 
 
Kapping 36, 200m Blanda­ Menn  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
18  Dßvid Gislason  2005    Havnar    25m  3:10.17 
20  Pauli Jacobsen  2002    Havnar    25m  3:03.85 
17  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  3:06.28 
               
               

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
28  Dßnjal Olsen  2004    Havnar    50m  2:58.69 
50  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  2:25.27 
25  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  2:13.15 
85  Martin V. Sivertsen  2002    Ăgir    25m  2:22.46 
43  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  2:26.70 
               

 
 
Kapping 37, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
Hs 3 Bluesharks  2004    Havnar    25m   
36  Hs Vave Masters  2004    Havnar    25m   
45  Susvim Gentur  2003    SUđUROYAR    25m   
               
               

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
35  Hs 3 Wahoos  2002    Havnar    25m   
76  Ăgir 3 Kvinnur  2003    Ăgir    25m  2:01.42 
74  Ăgir 1 Kvinnur  2000    Ăgir    25m  1:49.30 
Hs Ambassadors  1997    Havnar    25m  1:51.10 
75  Ăgir 2 Kvinnur  2002    Ăgir    25m  2:20.46 
46  Susvim Gentur  2001    SUđUROYAR    25m   

 
 
Kapping 38, 4X50m FrÝsvimjing Menn  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
34  Hs Wahoos  2002    Havnar    25m   
Hs 3 Bluesharks  2002    Havnar    25m   
37  Susvim Harrar  1998    SUđUROYAR    25m   
               
               

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag  FO  Hylur  TÝ­ 
 
               
81  Ăgir 2 Menn  2002    Ăgir    25m  1:55.75 
80  Ăgir 1 Menn  2000    Ăgir    25m  1:43.29 
Hs Ambassadors  1998    Havnar    25m  1:45.50 
44  Susvim Dreingir 2  2002    SUđUROYAR    25m   
               

 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  31 August 2018 
Lisensin eigur: Havnar Svimjifelag  Prenta­ kl  08:35