Skipa­ir ri­lar 
 
  Stevnuheiti  SMS Jˇlasprint 2016    Prentdagur  16 December 2016   
  Sta­ur  Tˇrshavn    Prenta­ kl  05:43   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  17 December 2016         
 
 
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Mix  Finalur (3) 
Ri­il 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
               
60  Susvim 3 Mix  1998    SUđUROYAR    25m   
85  Flot    Flot    25m   
106  Fs Mix1-9  1970    Flot    25m   
               
               

 
Ri­il 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
               
29  Hs 3 Wahoos  2002    Havnar    25m  2:21.41 
67  L 2 Ăgir Mix 2  2000    Ăgir    25m  2:05.00 
28  Hs 3 Bluesharks  2002    Havnar    25m  2:07.55 
59  Susvim 2 Mix  1998    SUđUROYAR    25m   
               

 
Ri­il 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
11  Havnar Crol  2002    Havnar    25m  1:55.56 
58  Susvim Mix  1998    SUđUROYAR    25m  1:52.00 
16  Havnar FrÝ  1997    Havnar    25m  1:48.09 
66  L 1 Ăgir Mix 1  2000    Ăgir    25m  1:50.00 
10  Havnar Crawl  2003    Havnar    25m  1:55.10 
27  Hs 3 Ambassadors  2001    Havnar    25m  1:59.59 

 
 
Kapping 10, 200m FrÝsvimjing Kvinnur  Finalur (4) 
Ri­il 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
101  Sßra Thomsen  2005    REYSTI    25m   
98  Bj°rk L S°rensen  2004    REYSTI    25m  3:05.53 
32  Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  2:55.74 
100  Krista T Justinussen  2005    REYSTI    25m  3:02.05 
44  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  3:05.80 
43  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    Havnar    25m   

 
Ri­il 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
96  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    25m  2:51.34 
34  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  2:47.82 
36  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    Havnar    25m  2:39.67 
65  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  2:46.65 
95  Jonna Joensen  2005    REYSTI    25m  2:48.79 
97  Emma L Nagurset  2004    REYSTI    25m  2:54.75 

 
Ri­il 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
61  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  2:35.55 
57  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  2:31.48 
53  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  2:28.87 
80  Sˇlveig Steinhˇlm  2002    Ăgir    25m  2:28.95 
51  Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  2:34.41 
Estir Bor­oy  2001    Fuglafjar    25m  2:38.03 

 
Ri­il 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
55  Brynhild Johannessen  2002    SUđUROYAR    25m  2:14.99 
25  Lena Rannvßardˇttir  1998    Havnar    25m  2:13.47 
62  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  2:03.95 
64  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  2:12.16 
26  Susanna Tummasardˇttir  2001    Havnar    25m  2:13.48 
17  Sigri­ F Hansen  2003    Havnar    25m  2:24.29 

 
 
Kapping 11, 200m FrÝsvimjing Menn  Finalur (4) 
Ri­il 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
               
Jˇnas Hansen  2002    Fuglafjar    25m   
Vuk Ilic  2006    Fuglafjar    25m  3:48.04 
105  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m   
               
               

 
Ri­il 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
42  Mateus Magalhaes  2004    Havnar    25m  2:47.92 
37  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  2:34.26 
48  H°gni H. Thomassen  2002    Havnar    25m  2:24.01 
52  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  2:26.68 
47  Jˇnas L. Schiller  2003    Havnar    25m  2:42.24 
Filip Ilic  2006    Fuglafjar    25m  3:09.00 

 
Ri­il 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
54  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  2:23.52 
89  Otto Jacobsen  1999    Flot    25m  2:15.76 
84  Denis Voropaev  2000    Ăgir    25m  2:09.49 
79  Martin Sivertsen  2002    Ăgir    25m  2:11.44 
103  Andrass Thomsen  1982    Havnar    25m  2:20.00 
41  Ë­in Jßkupsson  2002    Havnar    25m  2:23.59 

 
Ri­il 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
12  Johan Dam  2002    Havnar    25m  2:04.75 
49  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    25m  2:03.28 
24  Niels Nattestad  1998    Havnar    25m  2:01.30 
63  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  2:02.00 
56  Hugin NŠs Lave  2001    SUđUROYAR    25m  2:03.97 
14  Bartal Eidesgaard  2003    Havnar    25m  2:05.46 

 
 
Kapping 12, 100m Bringusvimjing Kvinn  Finalur (5) 
Ri­il 1 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
               
33  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m   
55  Brynhild Johannessen  2002    SUđUROYAR    25m   
104  Eva Trygvadottir  1996    REYSTI    25m   
75  S˙sanna T. Justinussen  2002    Ăgir    25m   
               

 
Ri­il 2 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
98  Bj°rk L S°rensen  2004    REYSTI    25m  2:03.82 
100  Krista T Justinussen  2005    REYSTI    25m  1:54.89 
101  Sßra Thomsen  2005    REYSTI    25m  1:53.04 
102  Birita Vi­ Gil  2004    REYSTI    25m  1:54.72 
SofÝa Toftegaard  2006    Fuglafjar    25m  1:58.02 
81  Jana B. Thomsen  2000    Ăgir    25m   

 
Ri­il 3 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
35  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004    Havnar    25m  1:46.59 
65  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  1:44.64 
32  Nancy N. Dam  2005    Havnar    25m  1:43.12 
96  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    25m  1:43.80 
95  Jonna Joensen  2005    REYSTI    25m  1:45.40 
97  Emma L Nagurset  2004    REYSTI    25m  1:52.04 

 
Ri­il 4 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
34  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004    Havnar    25m  1:36.97 
51  Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  1:31.94 
77  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    25m  1:28.51 
53  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:29.83 
Estir Bor­oy  2001    Fuglafjar    25m  1:36.05 
43  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002    Havnar    25m  1:37.61 

 
Ri­il 5 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
57  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  1:24.10 
82  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    25m  1:18.99 
13  Beinta Poulsdottir Debes  1997    Havnar    25m  1:15.24 
62  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  1:16.62 
78  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    25m  1:19.43 
61  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:25.30 

 
 
Kapping 13, 100m Bringusvimjing Menn  Finalur (2) 
Ri­il 1 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
90  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    Flot    25m  1:55.53 
Filip Ilic  2006    Fuglafjar    25m  1:50.03 
86  Sigmundur J. Djurhuus  2000    Flot    25m  1:30.40 
47  Jˇnas L. Schiller  2003    Havnar    25m  1:31.19 
87  Filip Hansen  2005    Flot    25m  1:50.28 
105  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m   

 
Ri­il 2 (2) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
94  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    Flot    25m  1:20.72 
56  Hugin NŠs Lave  2001    SUđUROYAR    25m  1:11.01 
63  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  1:03.43 
83  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    25m  1:06.71 
54  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  1:14.35 
52  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  1:29.90 

 
 
Kapping 14, 100m Ryggsvimjing Kvinnur  Finalur (4) 
Ri­il 1 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
               
97  Emma L Nagurset  2004    REYSTI    25m   
101  Sßra Thomsen  2005    REYSTI    25m   
96  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    25m   
               
               

 
Ri­il 2 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
98  Bj°rk L S°rensen  2004    REYSTI    25m  1:53.58 
65  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  1:28.70 
88  Samuelina Maria H°jgaard  2002    Flot    25m  1:24.85 
33  Signa Vßr Dßvadˇttir  1998    Havnar    25m  1:28.20 
95  Jonna Joensen  2005    REYSTI    25m  1:29.44 
               

 
Ri­il 3 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
51  Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  1:21.31 
61  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:18.46 
82  Rebekka Trygvadˇttir  2004    Ăgir    25m  1:16.58 
53  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:16.76 
77  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    25m  1:20.27 
Sesilia Feilberg  2003    Fuglafjar    25m  1:22.10 

 
Ri­il 4 (4) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
64  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  1:13.17 
55  Brynhild Johannessen  2002    SUđUROYAR    50m  1:12.58 
74  Signhild Joensen  2000    Ăgir    25m  1:02.91 
62  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    50m  1:06.41 
75  S˙sanna T. Justinussen  2002    Ăgir    25m  1:13.03 
23  Eydrid Mortensen  2003    Havnar    25m  1:15.46 

 
 
Kapping 15, 100m Ryggsvimjing Menn  Finalur (3) 
Ri­il 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
               
54  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m   
Vuk Ilic  2006    Fuglafjar    25m  1:49.08 
105  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m   
               
               

 
Ri­il 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
Filip Ilic  2006    Fuglafjar    25m  1:36.08 
93  Ronni Petersen  2001    Flot    25m  1:17.45 
79  Martin Sivertsen  2002    Ăgir    25m  1:12.40 
52  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  1:15.99 
50  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  1:24.77 
               

 
Ri­il 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
84  Denis Voropaev  2000    Ăgir    25m  1:09.89 
20  Hugo MagalhŃes  2002    Havnar    25m  1:04.40 
63  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  59.44 
56  Hugin NŠs Lave  2001    SUđUROYAR    25m  1:03.81 
49  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    25m  1:08.23 
12  Johan Dam  2002    Havnar    25m  1:11.36 

 
 
Kapping 16, 100m FrÝsvimjing Kvinnur  Finalur (6) 
Ri­il 1 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
               
SofÝa Toftegaard  2006    Fuglafjar    25m  1:35.06 
44  Miriam Mortensen  2004    Havnar    25m  1:27.86 
102  Birita Vi­ Gil  2004    REYSTI    25m  1:29.55 
101  Sßra Thomsen  2005    REYSTI    25m  1:49.48 
               

 
Ri­il 2 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
100  Krista T Justinussen  2005    REYSTI    25m  1:24.30 
38  Anna H°jgaard  2004    Havnar    25m  1:22.17 
46  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    Havnar    25m  1:18.39 
96  Malan Jˇhansdˇttir  2004    REYSTI    25m  1:19.05 
35  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004    Havnar    25m  1:22.27 
98  Bj°rk L S°rensen  2004    REYSTI    25m  1:27.43 

 
Ri­il 3 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
95  Jonna Joensen  2005    REYSTI    25m  1:16.76 
36  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    Havnar    25m  1:13.70 
92  Drˇs Olsen  2001    Flot    25m  1:11.18 
Sesilia Feilberg  2003    Fuglafjar    25m  1:13.09 
65  Laura Winther  2004    SUđUROYAR    25m  1:15.47 
97  Emma L Nagurset  2004    REYSTI    25m  1:17.99 

 
Ri­il 4 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
61  Petra A. Nielsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:09.14 
77  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    Ăgir    25m  1:08.85 
53  Lilja D Jacobsen  2003    SUđUROYAR    25m  1:07.65 
Estir Bor­oy  2001    Fuglafjar    25m  1:08.06 
80  Sˇlveig Steinhˇlm  2002    Ăgir    25m  1:08.91 
51  Elin Christiansen  2004    SUđUROYAR    25m  1:11.18 

 
Ri­il 5 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
75  S˙sanna T. Justinussen  2002    Ăgir    25m  1:05.62 
17  Sigri­ F Hansen  2003    Havnar    25m  1:04.86 
25  Lena Rannvßardˇttir  1998    Havnar    25m  1:03.81 
78  Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    Ăgir    25m  1:04.01 
Maria Antoft  2000    Havnar    25m  1:05.16 
57  Lea Midjord  2002    SUđUROYAR    25m  1:06.93 

 
Ri­il 6 (6) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
64  Alisa Vestergňrd  2003    SUđUROYAR    25m  1:01.14 
81  Jana B. Thomsen  2000    Ăgir    25m  58.78 
62  Sßra R. Nysted  2001    SUđUROYAR    25m  58.00 
74  Signhild Joensen  2000    Ăgir    25m  58.32 
71  Barbara Debes  2000    Ăgir    25m  1:00.89 
55  Brynhild Johannessen  2002    SUđUROYAR    25m  1:02.98 

 
 
Kapping 17, 100m FrÝsvimjing Menn  Finalur (5) 
Ri­il 1 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
               
105  Hans Jacob Hjelm  2003    SUđUROYAR    25m   
87  Filip Hansen  2005    Flot    25m  1:33.30 
Vuk Ilic  2006    Fuglafjar    25m  1:49.01 
               
               

 
Ri­il 2 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
91  Karl Joensen  2005    Flot    25m  1:27.18 
Filip Ilic  2006    Fuglafjar    25m  1:24.03 
50  R˙ni Bech  2002    SUđUROYAR    25m  1:12.94 
Magni Jˇhansson Hansen  1994    Fuglafjar    25m  1:18.67 
90  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    Flot    25m  1:25.79 
               

 
Ri­il 3 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
39  PŠtur H°jgaard  1999    Havnar    25m  1:08.11 
Jˇnas Hansen  2002    Fuglafjar    25m  1:06.00 
94  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    Flot    25m  1:03.38 
86  Sigmundur J. Djurhuus  2000    Flot    25m  1:03.98 
48  H°gni H. Thomassen  2002    Havnar    25m  1:07.81 
37  Jˇhannis Erlendsson  2003    Havnar    25m  1:09.62 

 
Ri­il 4 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
52  Bartal Debess  2002    SUđUROYAR    25m  1:02.90 
79  Martin Sivertsen  2002    Ăgir    25m  1:00.79 
89  Otto Jacobsen  1999    Flot    25m  59.26 
84  Denis Voropaev  2000    Ăgir    25m  59.27 
93  Ronni Petersen  2001    Flot    25m  1:02.49 
54  Rani Jacobsen  2001    SUđUROYAR    25m  1:02.95 

 
Ri­il 5 (5) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
18  Johan Hofgaard  1998    Havnar    25m  57.66 
49  Rˇi Bech  2001    SUđUROYAR    25m  55.44 
63  Rˇland Toftum  1998    SUđUROYAR    25m  51.63 
83  Rˇkur Trygvason  2000    Ăgir    25m  55.01 
56  Hugin NŠs Lave  2001    SUđUROYAR    25m  56.93 
14  Bartal Eidesgaard  2003    Havnar    25m  58.13 

 
 
Kapping 18, 4X50m Blanda­ Mix  Finalur (3) 
Ri­il 1 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
               
85  Flot    Flot    25m   
29  Hs 3 Wahoos  2002    Havnar    25m   
59  Susvim 2 Mix  1998    SUđUROYAR    25m   
               
               

 
Ri­il 2 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
               
106  Fs Mix1-9  1970    Flot    25m   
28  Hs 3 Bluesharks  2002    Havnar    25m  2:34.00 
31  Hs 3 Ambassadors  2002    Havnar    25m  2:39.10 
60  Susvim 3 Mix  1998    SUđUROYAR    25m   
               

 
Ri­il 3 (3) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
22  Havnar Mixed  2001    Havnar    25m  2:12.97 
19  Havnar Junior  2000    Havnar    25m  2:01.87 
58  Susvim Mix  1998    SUđUROYAR    25m  1:58.50 
66  L 1 Ăgir Mix 1  2000    Ăgir    25m  2:01.00 
21  Havnar Mix  2003    Havnar    25m  2:04.92 
67  L 2 Ăgir Mix 2  2000    Ăgir    25m  2:13.00 

 
 
Kapping 19, 6 X 50 special Mix  Finalur (1) 
Ri­il 1 (1) 
 
Nr  Geil  Heiti  F°­ißr  Lisensur  Felag    Hylur  TÝ­ 
 
               
68  L3 Ăgir Specialmix  1960    Ăgir    25m   
106  Fs Mix1-9  1970    Flot    25m   
85  Flot    Flot    25m   
               
               

 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.25.10  Prentdagur  16 December 2016 
Lisensin eigur: Havnar Svimjifelag  Prenta­ kl  05:43