Úrslit frá Reysta-stevnuni 29. oktober 2016

Her er úrslitalistin frá svimjistevnuni sum Reysti skipaði fyri í svimjihøllini í Leirvíkar skúla, nú leygardagin hin 29. oktober 2016.

Íalt verður tey einir 113 einstaklingar og 13 lið úr øllum 6 virknum feløgum sum kappaðust tilsamans 367 ferðir í 26 kappingum.

Havnar Svimjifelag gjørdist mest vinnandi svimjifelag, við 10 gullheiðursmerkjum, 7 úr silvuri og 9 úr bronsu. Elisabeth Erlendsdóttir úr HS vann við sínum 5 gullheiðursmerkjum mest av øllum, meðan Filip Ilic úr FS við sínum 4 gullheiðursmerkjum vann mest av dreingjum.

Heiðursmerkjabýtið millum feløg

Felag Gull Silvur Bronsa
Havnar Svimjifelag 10 7 9
Fuglafjarðar Svimjifelag 8 6 6
Svimjifelagið Reysti 7 8 4
Suðuroyar Svimjifelag 1 5 5
Ægir     2
Svimjifelagið FLOT      
Tilsamans 26 26 26

Heiðursmerkjabýtið millum svimjarar og lið

Navn (føðiár), felag Gull Silvur Bronsa
Elisabeth Erlendsdóttir (2005), HS 5    
Hildigunn Steinhólm (2007), Reysti 4 1  
Filip Ilic (2006), FS 4    
Jóhann Højbro (2004), FS 2 2  
Marius Steinhólm (2005), Reysti 2 2  
Jóhanna Ólavsdóttir (2007), FS 1 3  
Bjarti Ludvig (2006), SuSvim 1 2 1
Jonna Joensen (2005), Reysti 1 2 1
Kristina Í Skála (2005), HS 1 2  
Mateus Magalhaes (2004), HS 1 1 1
Dánjal Olsen (2004), HS 1   1
Niklas Jógvan Arge (2004), HS 1   1
Fs 1 (2007), FS 1    
Hs 3 Wahoos (2002), HS 1    
Erling Erlendsson (2007), HS   2 1
Nancy N. Dam (2005), HS   1 3
Róa Trygvadóttir (2008), Reysti   1 1
Sunniva Leo (2005), Reysti   1 1
Fs 2 (2007), FS   1  
Hs Kids (2004), HS   1  
Jákup Búason (2005), SuSvim   1  
Jóannes Clementsen (2007), SuSvim   1  
Krista T Justinussen (2005), Reysti   1  
Símun Debess (2005), SuSvim   1  
Rebekka Róðinsdóttir (2007), FS     3
Rúni Dahl (2004), SuSvim     3
Marjun Hjelm (2005), Ægir     2
Hs 2 (2006), HS     1
Líggjas Joensen (2008), Reysti     1
Margit Højbro (2007), FS     1
Silas Toftegaard (2006), FS     1
Símun G. Nielsen (2005), HS     1
Susvim Mix (2003), SuSvim     1
Vuk Ilic (2006), FS     1
Tilsamans 26 26 26

Ger viðmerking