Luttakaralistin til MU 2010

Viðfestur er luttakaralistin til Meistarastevnuna fyri Ung 2010, sum verður í Klaksvík nú fríggjakvøld til sunnudag 7. – 9. apríl. Vit síggja at favorittarnir eru serliga Magnus Jákupsson úr HS, sum hevur bestu tilmeldingartíð av øllum í 8 greinum, umframt Cecilia Eysturdal úr Ægir við 7 bestu tilmeldingartíðum, og Turið S. Christiansen úr Ægir og Eyðbjørn Joensen úr SuSvim við hvør sínum 5.

DSC_3066

3 thoughts on “Luttakaralistin til MU 2010”

  1. Eru dreingir føddir í 1994 og 1995
    Gentur føddar í 1996 og 1997

    Eyðbjørn er føddir í 1996, og hoyrir tí til í B’2.

    Luttakaralistin er ikki bólkaður, um nakar undrast.

    1. Eg taki handan partin um “í elsta bólki” burtur úr.

      Tímdi simpult hen ikki at seta meg at sortera, og tók tí bara tey ovastu 🙂

  2. Kandidatar til gull, silvur og bronsu í ymsu aldursbólkunum. Tit eru vælkomin at rættlesa %-)

    Kapping 1, 100 rygg kvinnur

    Bólkur 1: Cecilia Eysturdal (Ægir), Jóhanna Egholm (FS), Jonna B. Thomsen (FS)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Lív E. Eidesgaard (HS), Helga Nielsen (FLOT)
    Bólkur 3: Sára R. Nysted (SuSvim), Jana Thomsen (Reki), Jonna Olsen (Reki)

    Kapping 2, 800 frí menn

    Bólkur 1: Sofus Bech (SuSvim), Sigmund Mørkøre (Ægir)

    Kapping 3, 400 frí kvinnur

    Bólkur 1: Cecilia Eysturdal (Ægir), Tanja Skaalum (SuSvim), Erna Katrin Olsen (SuSvim)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Victoria W. Eysturdal (Ægir), Sólrun Kjærbo (SuSvim)

    Kapping 4, 50 rygg menn

    Bólkur 1: Magnus Jákupsson (HS), Sofus Bech (SuSvim), Jóhan Hermann Slættalíð (FLOT)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Alvi Hjelm (Ægir), Óli Mortensen (HS)
    Bólkur 3: Róland Toftum (SuSvim), Marius I. Garðshorn (HS), Ólavur P. Johannessenn (Ægir)

    Kapping 5, 50 firvald kvinnur

    Bólkur 1: Jonna B. Thomsen (FS), Óluva Jacobsen (Ægir), Eva Trygvadóttir (Ægir)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Victoria W. Eysturdal (Ægir), Lív E. Eidesgaard (HS)
    Bólkur 3: Jana Thomsen (Reki)

    Kapping 6, 100 firvald menn

    Bólkur 1: Jóhann Heðinsson (FS), Sofus Bech (SuSvim)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Markus Joensen (HS), Hjarnar Randrup (SuSvim)
    Bólkur 3: Róland Toftum (SuSvim), Óli Poulsen (Reki)

    Kapping 7, 200 blandað kvinnur

    Bólkur 1: Cecilia Eysturdal (Ægir), Turið S. Christiansen (Ægir), Tanja Skaalum (SuSvim)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Victoria W. Eysturdal (Ægir), Sólrun Kjærbo (SuSvim)

    Kapping 8, 100 frí menn

    Bólkur 1: Magnus Jákupsson (HS), Heðin L. Olsen (Ægir), Sofus Bech (SuSvim)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Óli Mortensen (HS), Alvi Hjelm (Ægir)
    Bólkur 3: Róland Toftum (SuSvim), Húni Vestergaard (SuSvim), Ólavur P. Johannessenn (Ægir)

    Kapping 10, 100 rygg menn

    Bólkur 1: Magnus Jákupsson (HS), Sofus Bech (SuSvim), Tummas J. Danielsen (HS)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Markus Joensen (HS), Jákup Eysturdal (Ægir)
    Bólkur 3: Róland Toftum (SuSvim), Húni Vestergaard (SuSvim), Tórur R. Nysted (SuSvim)

    Kapping 11, 800 frí kvinnur

    Bólkur 1: Cecilia Eysturdal (Ægir), Erna Katrin Olsen (SuSvim), Victoria Biskopstø (Ægir)

    Kapping 12: 200 frí menn

    Bólkur 1: Sofus Bech (SuSvim), Jóhan Hermann Slættalíð (FLOT), Hjørtur á Fløtti (Ægir)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Alvi Hjelm (Ægir), Óli Mortensen (HS)
    Bólkur 3: Róland Toftum (SuSvim), Húni Vestergaard (SuSvim), Ólavur P. Johannessenn (Ægir)

    Kapping 13, 50 frí kvinnur

    Bólkur 1: Guðrun Mortensen (SuSvim), Jóhanna Egholm (FS), Cecilia Eysturdal (Ægir)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Victoria W. Eysturdal (Ægir), Lív E. Eidesgaard (HS)
    Bólkur 3: Vár E. Eidesgaard (HS), Barbara Debes (FLOT), Signhild Joensen (Ægir)

    Kapping 14, 200 blandað menn

    Bólkur 1: Magnus Jákupsson (HS), Sofus Bech (SuSvim)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Alvi Hjelm (Ægir), Pætur Leo (SuSvim)

    Kapping 15, 200 bringa kvinnur

    Bólkur 1: Turið S. Christiansen (Ægir), Tanja Skaalum (SuSvim), Sunnleyg Eliasen (FS)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Sólrun Kjærbo (SuSvim), Ásbjørg Hjelm (Ægir)

    Kapping 16, 50 bringa menn

    Bólkur 1: Jóhann Heðinsson (FS), Hjørtur á Fløtti (Ægir), Heðin L. Olsen (Ægir)
    Bólkur 2: Óli Mortensen (HS), Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Markus Joensen (HS)
    Bólkur 3: Róland Toftum (SuSvim), Rókur Trygvason (Reki), Torkil Poulsen (Reki)

    Kapping 17, 100 blandað kvinnur

    Bólkur 1: Turið S. Christiansen (Ægir), Tanja Skaalum (SuSvim), Jóhanna Egholm (FS)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Victoria W. Eysturdal (Ægir), Sólrun Kjærbo (SuSvim)
    Bólkur 3: Jana Thomsen (Reki), Vár E. Eidesgaard (HS), Jonna Olsen (Reki)

    Kapping 18, 400 frí menn

    Bólkur 1: Sofus Bech (SuSvim), Sigmund Mørkøre (Ægir), Hjørtur á Fløtti (Ægir)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Óli Mortensen (HS), Alvi Hjelm (Ægir)

    Kapping 19, 50 rygg kvinnur

    Bólkur 1: Cecilia Eysturdal (Ægir), Jóhanna Egholm (FS), Guðrun Mortensen (SuSvim)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Lív E. Eidesgaard (HS), Helga Nielsen (FLOT)
    Bólkur 3: Sára R. Nysted (SuSvim), Bjørk S. Lamhauge (HS), Barbara Debes (FLOT)

    Kapping 20, 200 rygg menn

    Bólkur 1: Magnus Jákupsson (HS), Sofus Bech (SuSvim), Johan H. Erlingson (HS)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim)

    Kapping 21, 100 firvald kvinnur

    Bólkur 1: Óluva Jacobsen (Ægir), Jonna B. Thomsen (FS), Tanja Skaalum (SuSvim)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Erla Christiansen (Ægir), Sólrun Kjærbo (SuSvim)

    Kapping 22, 50 firvald menn

    Bólkur 1: Magnus Jákupsson (HS), Jóhann Heðinsson (FS), Heðin L. Olsen (Ægir)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Markus Joensen (HS), Alvi Hjelm (Ægir)
    Bólkur 3: Róland Toftum (SuSvim), Bárður Bjartsson (HS), Ólavur P. Johannessenn (Ægir)

    Kapping 23, 200 frí kvinnur

    Bólkur 1: Cecilia Eysturdal (Ægir), Jóhanna Egholm (FS), Erna Katrin Olsen (SuSvim)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Victoria W. Eysturdal (Ægir), Sólrun Kjærbo (SuSvim)
    Bólkur 3: Sára R. Nysted (SuSvim)

    Kapping 25, 100 bringa kvinnur

    Bólkur 1: Turið S. Christiansen (Ægir), Tanja Skaalum (SuSvim), Sunnleyg Eliasen (FS)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Sólrun Kjærbo (SuSvim), Ásbjørg Hjelm (Ægir)
    Bólkur 3: Jonna Olsen (Reki), Jana Thomsen (Reki)

    Kapping 26, 100 bringa menn

    Bólkur 1: Jóhann Heðinsson (FS), Hjørtur á Fløtti (Ægir), Tummas J. Danielsen (HS)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Óli Mortensen (HS), Pætur Leo (SuSvim)
    Bólkur 3: Róland Toftum (SuSvim), Torkil Poulsen (Reki), Rókur Trygvason (Reki)

    Kapping 29, 200 rygg kvinnur

    Bólkur 1: Jóhanna Egholm (FS), Cecilia Eysturdal (Ægir), Erna Katrin Olsen (SuSvim)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Sólrun Kjærbo (SuSvim), Helga Nielsen (FLOT)

    Kapping 30, 200 bringa menn

    Bólkur 1: Sofus Bech (SuSvim)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Óli Mortensen (HS), Pætur Leo (SuSvim)

    Kapping 31, 200 firvald kvinnur

    Bólkur 1: Turið S. Christiansen (Ægir), Tanja Skaalum (SuSvim), Jonna B. Thomsen (FS)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Sólrun Kjærbo (SuSvim)

    Kapping 32, 100 blandað menn

    Bólkur 1: Magnus Jákupsson (HS), Jóhann Heðinsson (FS), Sofus Bech (SuSvim)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Markus Joensen (HS), Alvi Hjelm (Ægir)
    Bólkur 3: Róland Toftum (SuSvim), Ólavur P. Johannessenn (Ægir), Húni Vestergaard (SuSvim)

    Kapping 33, 100 frí kvinnur

    Bólkur 1: Cecilia Eysturdal (Ægir), Guðrun Mortensen (SuSvim), Jóhanna Egholm (FS)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Victoria W. Eysturdal (Ægir), Erla Christansen (Ægir)
    Bólkur 3: Jana Thomsen (Reki), Jonna Olsen (Reki), Signhild Joensen (Ægir)

    Kapping 34, 50 frí menn

    Bólkur 1: Magnus Jákupsson (HS), Heðin L. Olsen (Ægir), Sofus Bech (SuSvim)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Alvi Hjelm (Ægir), Óli Mortensen (HS)
    Bólkur 3: Róland Toftum (SuSvim), Ólavur P. Johannessenn (Ægir), Bárður Bjartsson (HS)

    Kapping 35, 50 bringa kvinnur

    Bólkur 1: Turið S. Christiansen (Ægir), Tanja Skaalum (SuSvim), Eva Trygvadóttir (Ægir)
    Bólkur 2: Kristina Elin Thomsen (SuSvim), Sólrun Kjærbo (SuSvim), Ásbjørg Hjelm (Ægir)
    Bólkur 3: Jonna Olsen (Reki), Vár E. Eidesgaard (HS), Sára R. Nysted (SuSvim)

    Kapping 36, 200 firvald menn

    Bólkur 1: Jóhann Heðinsson (FS), Sofus Bech (SuSvim)
    Bólkur 2: Eyðbjørn Joensen (SuSvim), Markus Joensen (HS)

Ger viðmerking