Úrslit frá HS stevnuni 24. apríl 2010

Viðfestur er úrslitalistin frá HS stevnuni nú leygardagin 24. apríl, sum html- og txt-skjal, umframt re- og lef-fílurnar til hagtalsbrúk. Um vit hyggja at heiðursmerkjabýtinum, so ‘vann’ Suðuroyar Svimjifelag stevnuna við 3 gull og 3 silvur, meðan Reki gjørdust nr 2 við 2 gull og 1 bronsu, og Havnar Svimjifelag gjørdust nr 3 við 1 gull og 2 silvur.

CIMG2533

Heiðursmerkjavinnarar

SuSvim – 3 gull, 3 bronsu
– Kristina Elin Thomsen 1 gull
– Tanja Skaalum 1 gull
– Róland Toftum 1 gull
– Guðrun Mortensen 1 bronsu
– Sólrun Kjærbo 1 bronsu
– Húni Vestergaard 1 bronsu

Reki – 2 gull, 1 bronsu
– Jana Thomsen 1 gull
– Rókur Trygvason 1 gull
– Jonna Olsen 1 bronsu

HS – 1 gull, 2 silvur
– Óli Mortensen 1 gull
– Vár E. Eidesgaard 1 silvur
– Tummas J. Danielsen 1 silvur

FS – 1 gull, 1 silvur
– Jóhann Heðinsson 1 gull
– Jóhanna Egholm 1 silvur

Ægir – 3 silvur, 1 bronsu
– Victoria W. Eysturdal 1 silvur
– Jákup Eysturdal 1 silvur
– Ólavur P. Johannesen 1 silvur
– Dan Akursmørk 1 bronsu

FLOT – 1 bronsu
– Jóhan Hermann Slættalíð 1 bronsu

Gev gætur at talan var um eina serliga skipan, har heiðursmerki kravdi at tú fyrst kláraði teg væl í eini røð av innleiðandi kappingum, til at kvalifisera teg til tær síðstu finalurnar í blandaðari svimjing, og síðani gjørdist millum trý tey bestu í teimum síðstu kappingunum. Svimjararnir kundu altso bara vinna ‘metall’ í blandaðu greinunum, meðan hitt var fyri æruna.

Um eg royni at telja ‘heiðursmerki’ eisini í teimum greinum har tey kappaðust fyri æruna, so fái eg somu raðfylgju millum fremstu feløg:

SuSvim – 16 gull, 5 silvur, 8 bronsu
– Kristina Elin Thomsen 5 gull
– Róland Toftum 5 gull
– Eyðbjørn Joensen 3 gull
– Tanja Skaalum 2 gull, 1 silvur, 1 bronsu
– Guðrun Mortensen 1 gull, 1 bronsu
– Sofus Bech 1 silvur, 3 bronsu
– Sólrun Kjærbo 1 silvur, 1 bronsu
– Hugin Næs Lave 1 silvur, 1 bronsu
– Rói Bech 1 silvur, 1 bronsu
– Hjarnar Randrup 1 bronsu
– Húni Vestergaard 1 bronsu

Reki – 8 gull, 1 silvur, 2 bronsu
– Rókur Trygvason 5 gull
– Jana Thomsen 2 gull, 1 silvur
– Jonna Olsen 1 gull, 2 bronsu
– Torkil Poulsen 1 bronsu

HS – 6 gull, 11 silvur, 8 bronsu
– Óli Mortensen 2 gull, 3 silvur
– Magnus Jákupsson 2 gull
– Vár E. Eidesgaard 1 gull, 2 silvur, 2 bronsu
– Bjørk S. Lamhauge 1 gull
– Tummas J. Danielsen 2 silvur, 1 bronsu
– Bárður Bjartsson 1 silvur, 1 bronsu
– Edith Dahl 1 silvur
– Marius Ihlen Garðshorn 1 silvur
– Markus Joensen 1 silvur, 1 bronsu
– Lív E. Eidesgaard 3 bronsu

FS – 5 gull, 5 silvur, 3 bronsu
– Jóhann Heðinsson 3 gull, 2 silvur
– Jóhanna Egholm 1 gull, 2 silvur, 1 bronsu
– Jonna B. Thomsen 1 gull, 2 bronsu
– Sunnleyg Eliasen 1 silvur

Ægir – 8 silvur, 7 bronsu
– Victoria W. Eysturdal 4 silvur, 1 bronsu
– Ólavur P. Johannessen 3 silvur, 2 bronsu
– Jákup Eysturdal 1 silvur, 2 bronsu
– Signhild Joensen 1 bronsu
– Dan Akursmørk 1 bronsu

FLOT – 3 silvur, 1 bronsu
– Barbara Debes 2 silvur
– Beinir T. Rasmussen 1 silvur
– Jógvan Petersen 1 silvur
– Jóhan Hermann Slættalíð 1 bronsu

Ger viðmerking