SuSvim vann HS-stevnuna

So havi eg endiliga talt heiðursmerki upp fyri HS-stevnuna 8.-9. november, og úrslitið varð (ikki heilt óvæntað), at SuSvim vann flest, FS næstflest og Ægir triðflest. Gev gætur at eg her telji upp plaseringar í øllum aldursbólkum hvør sær, líka niður til og við bólk 3. Mona Simonsen og Pætur Leo úr SuSvim gjørdust oftast nr 1 í sínum aldursbólki, Mona við 7 gull og 1 silvur, og Pætur við 7 gull.

DSC_0109

Heiðursmerkjabýti tilsamans

Gull Silvur Bronsa
SuSvim 55 27 11
FS 29 19 13
Ægir 24 27 22
HS 22 24 20
FLOT 13 10 11
Reki 4 4 2

DSC_0025

Heiðursmerkjabýti, bólkur 3

Gull Silvur Bronsa
Ægir 11 17 10
SuSvim 15 2 3
FLOT 1 1 1
HS 1
FS 2

DSC_0041

Heiðursmerkjabýti, bólkur 2

Gull Silvur Bronsa
SuSvim 12 11 4
FS 10 4 2
HS 4 7 6
Ægir 3 2 6
FLOT 1 1 1

DSC00677

Heiðursmerkjabýti, bólkur 1

Gull Silvur Bronsa
FS 10 10 3
FLOT 6 1 6
HS 5 5 3
Reki 4 4 2
Ægir 4 1 2
SuSvim 2 3

DSC00683

Heiðursmerkjabýti, juniorar

Gull Silvur Bronsa
HS 9 5 4
Ægir 6 5 1
FLOT 5 6 2
SuSvim 5 3 1
FS 4 4 6

DSC_0077

Heiðursmerkjabýti, seniorar

Gull Silvur Bronsa
SuSvim 23 9
FS 5 1
HS 3 7 7
Ægir 2 3
FLOT 1 1

DSC00675

Svimjari, Felag (Bólkur) Gull Silvur Bronsa
Mona Simonsen, SuSvim (Senior) 7 1
Pætur Leo, SuSvim (B3) 7
Jóhann Heðinsson, FS (B2) 6
Ronja Eysturdal, Ægir (B3) 5 2 3
Poula Ø. Mohr, FS (B1) 5 2
Kári J. á Høvdanum, FS (Senior) 5 1
Bjarni M. Petersen, Ægir (Junior) 5
Magnus Jákupsson, HS (B1) 5
Pál Joensen, SuSvim (Senior) 5
Tanja Skaalum, SuSvim (B2) 5
Heðin L Olsen, Reki (B1) 4 3
Hildur á Fløtti, FS (Junior) 4 1 2
Cecilia Eysturdal, Ægir (B1) 4 1
Sólrun Kjærbo, SuSvim (B3) 4 1
Asbjørg Hjelm, Ægir (B3) 3 6
Eyðbjørn Joensen, SuSvim (B2) 3 3 1
Birita Debes, FLOT (B1) 3 1 1
Dagmar M. Winther, HS (Junior) 3 1 1
Jón Hofgaard, SuSvim (Junior) 3 1
Kjartan Petersen, FLOT (B1) 3 1
Kristina Eliasen, HS (Junior) 3 1
Óluva Jacobsen, FS (B2) 3
Guðrun Motensen, SuSvim (B2) 2 4
Jóhanna Egholm, FS (B1) 2 2 2
Kristina Elin Thomsen, SuSvim (B2) 2 2 1
Tróndur Olsen, FLOT (Junior) 2 2 1
Bjørg Seloy, HS (Senior) 2 2
Sára Müller, SuSvim (Junior) 2 2
Shaila Millum Garðarnar, SuSvim (Senior) 2 2
Alvi Hjelm, Ægir (B2) 2 1 2
Markus Joensen, HS (B2) 2 1 1
Ann Mari Midjord, SuSvim (Senior) 2 1
Flot, FLOT (Junior) 2
Hs1, HS (Junior) 2
Malan Vitalis Bærendsen, SuSvim (Senior) 2
Suðuroyar Damur, SuSvim (Senior) 2
Suðuroyar Dreingir, SuSvim (B3) 2
Suðuroyar Gentur, SuSvim (B3) 2
Suðuroyar Harrar, SuSvim (Senior) 2
Monika Biskopstø, Ægir (Junior) 1 5 1
Danjal Martin Hofgaard, SuSvim (Senior) 1 5
Jákup Eysturdal, Ægir (B3) 1 3 4
Beinur Johannesen, Ægir (B3) 1 3 2
Sunnleyg Eliasen, FS (B2) 1 3 2
Óli Mortensen, HS (B2) 1 3
Katarina S. Lamhauge, HS (Senior) 1 2 3
Ólavur S. Petersen, HS (Junior) 1 2 1
Astrid Foldarskarð, FLOT (Junior) 1 2
Jón Arni Hjelm, FLOT (B3) 1 1 1
Fs Gentur1, FS (B1) 1 1
Fs Gentur2, FS (B1) 1 1
Jonna Bjartalíð Thomsen, FS (B1) 1 1
Ólavur Eyðunson Gaard, HS (B2) 1 1
Victoria Eysturdal, Ægir (B2) 1 3
Elsa Jacobsen, HS (B3) 1
Flot2, FLOT (B2) 1
Martin Olsen, Ægir (B3) 1
Hjarnar Tórðarson, HS (B1) 3 2
Fríðgerð Thomsen, FS (B1) 3 1
Jóhanna Højsted, Ægir (B3) 3 1
Jónfríð Hansen, FS (Junior) 2 2
Tórunn Müller, SuSvim (B2) 2 2
Jaspur Houmann Midjord, HS (B2) 2 1
Ægir 1, Ægir (Senior) 2
Ári Apol, HS (B1) 2
Eyðrið Hansen, FS (Junior) 1 2
Hjarnar Randrup, SuSvim (B3) 1 2
Janus T. Olsen, HS (Senior) 1 2
Hs2, HS (Junior) 1 1
Hs2, HS (Senior) 1 1
Katrin Jacobsen, FLOT (Senior) 1 1
Kristian Joensen, FLOT (Junior) 1 1
Sigmundur Mørkøre, Ægir (B2) 1 1
Sofus Bech, SuSvim (B1) 1 1
Tóki Joensen, FLOT (B2) 1 1
Turið S. Christiansen, Reki (B1) 1 1
Bjarta Jógvansdóttir, FS (B2) 1
Flot1, FLOT (Junior) 1
Hs1, HS (Senior) 1
Jákup Símun F. Jacobsen, HS (Junior) 1
Oddný Thomsen, SuSvim (B1) 1
Róland Toftum, SuSvim (B3) 1
Jóhan Hermann Slættalíð, FLOT (B1) 3
Diana Fríðheim Jacobsen, HS (B2) 2
Durita Jógvansdóttir, FS (B3) 2
Erna Katrin Olsen, SuSvim (B1) 2
Gunn Joensen, Ægir (B1) 2
Teitur Skoubo Nolsøe, HS (B2) 2
Ægir 2, Ægir (Senior) 1
Ægir, Ægir (Senior) 1
Eva Trygvadóttir, Reki (B1) 1
Hanna R. Nysted, SuSvim (Junior) 1
Haraldur Eið, Ægir (Senior) 1
Hs3, HS (Senior) 1
Sudarat Niyomtham, HS (B1) 1
Susan Jensen, FLOT (B1) 1
Tilsamans 147 111 79

Ger viðmerking