SuSvim vann Susvim-stevnuna

Tað var ein rættiliga greiður sigur til suðuroyingar, á Suðuroyar Sparikassa stevnuni í Vági í vikuskiftinum. Eitt vet yvir 50% av øllum gullheiðursmerkjum, umframt umleið fjórðingin av silvur- og bronsuheiðursmerkjunum. Mona Simonsen úr SuSvim vann flest heiðursmerki av øllum kvinnum, og Magnus Jákupsson úr HS flest av øllum monnum.

Heiðursmerkjabýti – allir bólkar

Gull Silvur Bronsa
SuSvim 48 11 8
Ægir 18 9 5
HS 17 20 12
Reki 11 3 4
Tilsamans 94 43 29

Heiðursmerkjabýti – bólkur 3 (yngsti bólkur)

Gull Silvur Bronsa
SuSvim 8 2 2

Heiðursmerkjabýti – bólkur 2

Gull Silvur Bronsa
SuSvim 12 1
HS 6 8 6
Ægir 5 3 2
Tilsamans 23 12 8

Heiðursmerkjabýti – bólkur 1

Gull Silvur Bronsa
Reki 10 3
HS 7 3 1
Ægir 7
SuSvim 4 4
Tilsamans 24 10 5

Heiðursmerkjabýti – juniorar

Gull Silvur Bronsa
SuSvim 9 2
Ægir 6 5 1
HS 3 3 2
Reki 1 4
Tilsamans 19 10 7

Heiðursmerkjabýti – seniorar

Gull Silvur Bronsa
SuSvim 19 2 2
HS 1 6 3
Ægir 1 2
Tilsamans 20 9 7

Heiðursmerkjabýti millum svimjarar

Gull Silvur Bronsa
Mona Simonasen, SuSvim (Senior) 7 4
Magnus Jákupsson, HS (B1) 7 1
Cecilia Eysturdal, Ægir (B1) 7
Alvi Hjelm, Ægir (B2) 5 3
Turið S. Christiansen, Reki (B1) 5 2
Heðin L. Olsen, Reki (B1) 5 1
Bjarni M. Petersen, Ægir (Junior) 5 1
Markus Joensen, HS (B2) 4 5
Sólrun Kjærbo, SuSvim (B3) 4
Shaila millum Garðarnar, SuSvim (Senior) 4
Eyðbjørn Joensen, SuSvim (B2) 4
Helena Sævarsdóttir, SuSvim (Junior) 3 1
Tanja Skaalum, SuSvim (B2) 3
Sára Müller, SuSvim (Junior) 3
Pál Joensen, SuSvim (Senior) 3
Jón Hofgaard, SuSvim (Junior) 3
Guðrun Mortensen, SuSvim (B2) 3
Dánjal Martin Hofgaard, SuSvim (Senior) 3
Dagmar M. Winther, HS (Junior) 3
Óli Mortensen, HS (B2) 2 3 3
Tórun Müller, SuSvim (B2) 2 1
Pætur Leo, SuSvim (B3) 2
Malan V. Bærendsen, SuSvim (Senior) 2
Guðrun Holm Jacobsen, HS (Senior) 1 4 2
Monika Biskopstø, Ægir (Junior) 1 4 1
Ruth Poulsen, Reki (Junior) 1 4
Hjarnar Randrup, SuSvim (B3) 1 1
Bjartur Randrup, SuSvim (B3) 1 1
Sofus Bech, SuSvim (B1) 2 1
Kristina Eliasen, HS (Junior) 2 1
Katarina S. Lamhauge, HS (Senior) 2 1
Hjarnar Tórðarson, HS (B1) 2 1
Róland Toftum, SuSvim (B3) 2
Oddný Thomsen, SuSvim (B1) 1 2
Apolonia Justensen, Ægir (Senior) 1 2
Ragnhild P. Østergaard, HS (Junior) 1 1
Erna Katrin Olsen, SuSvim (B1) 1 1
Hanna R. Nysted, SuSvim (Junior) 1
Teitur Skoubo Nolsøe, HS (B2) 3
Sigmundur Mørkøre, Ægir (B2) 2
Ann Mari Midjord, SuSvim (Senior) 2
Tilsamans 94 43 29

Ger viðmerking