Úrslit frá Suðuroyar Sparikassa stevnuni

Viðfestar eru úrslitafílurnar frá Suðuroyar Sparikassa stevnuni í vikuskiftinum. Úrslitið varð at Suðuroyar Svimjifelag vann kappingina um flestu heiðursmerki, serliga vegna sínar eldru svimjarar, meðan Fuglafjarðar Svimjifelag var best í bólki 3 og HS í bólki 4. Pál Joensen vann heilir 12 gullheiðursmerki og 3 silvurheiðursmerki, meðan besta kvinnan var Shaila millum Garðarnar við 9 gull og 2 silvur.

Heiðursmerkjabýtið her niðanfyri telur upp heiðursmerkini í øllum kappingum uttan tær opnu ‘útskiljings-finalurnar’; so at skilja at svimjarar her fáa ‘heiðursmerki’ fyri ta plasering sum tey fingu í innleiðandi riðlunum, og finalan so verður ignorerað. Trupulleikin er nevniliga at stevnan sum heild varð bólkabýtt, meðan hesar finalurnar vóru ‘opnar’, og eg tí fløkist í nær eg skal telja ein yngri svimjara sum nr 1, 2 og 3 í sínum bólki og ikki.

Heiðursmerkjabýti millum feløg, allir bólkar

Felag Gull Silvur Bronsa
Susvim 40 34 11
FS 28 17 14
HS 22 21 13
Reki 11 12 8
FLOT 6 5 5
Ægir 5 6 13
Tilsamans 112 95 64

Heiðursmerkjabýti millum feløg, bólkur 3

Felag Gull Silvur Bronsa
FS 13 4 6
Reki 6 8 4
FLOT 5 2
Ægir 3 4 9
Susvim 1 9 2
HS 1 6
Tilsamans 29 27 27

Heiðursmerkjabýti millum feløg, bólkur 4

Felag Gull Silvur Bronsa
HS 10 8 5
Susvim 7 9 3
Reki 5 4 4
FS 4 3 4
FLOT 1 1 1
Ægir 1 3
Tilsamans 28 25 20

Heiðursmerkjabýti millum feløg, bólkur 5

Felag Gull Silvur Bronsa
Susvim 11 10 3
HS 10 5 1
FS 4 1
Ægir 1 2 1
FLOT   2 4
Tilsamans 26 20 9

Heiðursmerkjabýti millum feløg, opin bólkur

Felag Gull Silvur Bronsa
Susvim 21 6 3
FS 7 9 4
HS 1 8 1
Tilsamans 29 23 8

Heiðursmerkjabýti millum svimjarar

Svimjari, felag (bólkur) Gull Silvur Bronsa
Pál Joensen, Susvim (Opin) 12 3  
Shaila Millum Garðarnar, Susvim (Opin) 9 2
Jóhann Heðinsson, FS (B3) 9
Mona Simonsen, Susvim (B5) 7 6 1
Magnus Jákupsson, HS (B4) 6 1
Birita Debes, FLOT (B3) 5 2
Høgni Miné, HS (B5) 5 1
Turið S Christiansen, Reki (B3) 4 4 3
Poula Mohr, FS (B3) 4 2
Hildur Á Fløtti, FS (B4) 4 1
Pauli Ø. Mohr, FS (B5) 4 1
Heðin L Olsen, Reki (B4) 4 2
Kári J. Á Høvdanum, FS (Opin) 3 4 1
Karina Petersen, FS (Opin) 3 4
Alvi Hjelm, Ægir (B3) 3 3 3
Bjørg Seloy, HS (B5) 3 1
Jonna Bjartalíð Thomsen, Reki (B3) 2 4 1
Helena Sævarsdóttir, Susvim (B4) 2 2 1
Jarmund Steinkross, Susvim (B4) 2 1 1
Sára Müller, Susvim (B4) 2 1 1
Guðrun Holm Jacobsen, HS (B5) 2 1
Katarina S Lamhauge, Susvim (B5) 2 1
Kristina Eliasen, HS (B4) 2 1
Eyðbjørn Joensen, Susvim (B3) 1 9 1
Sofus Bech, Susvim (B4) 1 5
Lisbeth L. Joensen, HS (Opin) 1 4
Malan Vitalis Bærendsen, Susvim (B5) 1 2 2
Bjarni M. Petersen, Ægir (B5) 1 2 1
Dagmar M. Winther, HS (B4) 1 2 1
Kirstin S Rasmussen, FS (Opin) 1 1 3
Hjarnar Tórðarson, HS (B4) 1 1 1
Ruth Poulsen, Reki (B4) 1 1 1
Astrid Foldarskarð, FLOT (B4) 1 1
Jón Hofgaard, Susvim (B5) 1 1
Óli Mortensen, HS (B3) 1 4
Monika Biskopstø, Ægir (B4) 1 3
Dánjal Hestoy, HS (Opin)   4 1
Jákup Klein Hansen, HS (B4)   3 2
Tróndur Olsen, FLOT (B5)   2 3
Ólavur S. Petersen, HS (B5)   2 1
Jóhanna Katrina Bjartalíð, Reki (B4)   2
Ann Mari Midjord, Susvim (Opin)   1 3
Jóhanna Egholm, FS (B3)   1 3
Eyðrið Hansen, FS (B4)   1 2
John Viljam Johannesen, Ægir (B3)   1 2
Bergtór T Thomsen, Reki (B4)   1 1
Fríðgerð Thomsen, FS (B3)   1 1
Jónfríð Hansen, FS (B4)   1
Cecilia Eysturdal, Ægir (B3)   2
Markus Joensen, HS (B3)   2
Marta Ákadóttir, FS (B3)   2
Una Egholm, FS (B4)   2
Erna Katrin Olsen, Susvim (B3)   1
Katrin Jacobsen, FLOT (B5)   1
Katrina Akursmørk, Ægir (B3)   1
Kjartan Petersen, FLOT (B4)   1
Ragnhild P. Østergaard, HS (B4)   1
Sigmundur Mørkøre, Ægir (B3)   1
Tilsamans 112 95 64

Ger viðmerking